Početna stranicaPretraľnikMali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 14 610RegistracijaLogin

 

 Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!

Go down 
+96
Dukes of hazzard
goga 35
dragger
rocky 61
mbani83
Memento Mori
Safet(y)
cuki1
krampus13
Zlac
maxart
nyll
Vilko
nenad barinić
mrljo#2
Oyeyeye
GIBO56
Dr.Ma$$a
Bosqeto
Acyd
zed12
klesoo
Ragga
Hedo
asy
Cere
zutokljunac
pinky
Suhi
Emil
Rocker-C
stefnahondi
bluesman1981
Firefighter
Ash
zokaoxi
chipo
Mile Roterdam
snut
magna
cro.chopper
Morski vuk
dinko choppers
cigel
red rose
učo_sb
ronin1
KARO
El Presidente
HD Biker
pso
M.J.
sandikap@net.hr
Dog Soldier
StarRider
ica
fat boy
k@n
Munja
lukylipik
necchi
harly
Simba my way
coHr
custom rider
austrijanac
zookk
Vida
calc69
tamigo
mungos
rock
drabotic
micky
palomas
jebiki
GALE
skorpac
vatrogasac
kristian
dibidus
Krišo
Slavonka
Leso
zanotti
KekoWaspnation
Tomo-vz
medo
Night rider
Beatnik
dac
buba
zuta guja
Quirin
saky00
RISBO THE BLADE
100 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 14 Icon_minitimepet 18 oľu 2011, 21:07

....hmmm čitam ovo već prilično dugo pa rekoh, da i ja piknem koje slovo...
..kao prvo svaka čast majstore uradak je j...čki, nije bitno na čemu si radio i koja je baza važno je ono kaj si napravio i koliko si truda uloži a ti si ga rođo uložio i to podosta.
Kako je ovo forum, na forumu se raspravlja i debatira a kako smo mi svi drugačiji takva su nam i mišljenja, no bojim se da neki od drva ne vide šumu.
Osnovna tema je "moja prerada" znači da bi tu trebali predstaviti neke svoje vještine, odnosno svojih ruku djelo tak da još jednom ponavljam nije bitna osnova već uradak ma kakav on bio.
Ne znam koliko je nas ovdje napravilo nešto, bilo što, svojim rukama da to bude unikat i osobno. Koliko je ljudi npr. brusilo poliralo po aluminiju do visokog sjaja...krvav posao, govorim iz iskustva, pogotovo na ovaj teži način, ručno.
...i tak da ne duljim Risbo je uložio puno vrmena i truda za svoju makinu a neki koji nisu ni ruke umazali debatiraju o ružnoći baze...
....reci im Risbo koliko si stotinjaka , ako ne i tisuću sati uložio, pa se nek zamisle.....najlakše je sr.t po nečem bez osnove i bilokakve vještine....
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 14 Icon_minitimepet 18 oľu 2011, 22:04

mrljo#2 je napisao/la:
....hmmm čitam ovo već prilično dugo pa rekoh, da i ja piknem koje slovo...
..kao prvo svaka čast majstore uradak je j...čki, nije bitno na čemu si radio i koja je baza važno je ono kaj si napravio i koliko si truda uloži a ti si ga rođo uložio i to podosta.
Kako je ovo forum, na forumu se raspravlja i debatira a kako smo mi svi drugačiji takva su nam i mišljenja, no bojim se da neki od drva ne vide šumu.
Osnovna tema je "moja prerada" znači da bi tu trebali predstaviti neke svoje vještine, odnosno svojih ruku djelo tak da još jednom ponavljam nije bitna osnova već uradak ma kakav on bio.
Ne znam koliko je nas ovdje napravilo nešto, bilo što, svojim rukama da to bude unikat i osobno. Koliko je ljudi npr. brusilo poliralo po aluminiju do visokog sjaja...krvav posao, govorim iz iskustva, pogotovo na ovaj teži način, ručno.
...i tak da ne duljim Risbo je uložio puno vrmena i truda za svoju makinu a neki koji nisu ni ruke umazali debatiraju o ružnoći baze...
....reci im Risbo koliko si stotinjaka , ako ne i tisuću sati uložio, pa se nek zamisle.....najlakše je sr.t po nečem bez osnove i bilokakve vještine....
iagree
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 14 Icon_minitimepet 18 oľu 2011, 22:31

goga 35 je napisao/la:
to medo -about medo citat ..


Radi takvih kakav je Medo su motoristi na glasu kao " drogeraši" .
vidi se da mu je dealer izašao iz zatvora ,i ima dooobru robu Very Happy Very Happy

kad je već krenulo lupanje