Početna stranicaPretraľnikMali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 610RegistracijaLogin

 

 Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!

Go down 
+96
Dukes of hazzard
goga 35
dragger
rocky 61
mbani83
Memento Mori
Safet(y)
cuki1
krampus13
Zlac
maxart
nyll
Vilko
nenad barinić
mrljo#2
Oyeyeye
GIBO56
Dr.Ma$$a
Bosqeto
Acyd
zed12
klesoo
Ragga
Hedo
asy
Cere
zutokljunac
pinky
Suhi
Emil
Rocker-C
stefnahondi
bluesman1981
Firefighter
Ash
zokaoxi
chipo
Mile Roterdam
snut
magna
cro.chopper
Morski vuk
dinko choppers
cigel
red rose
učo_sb
ronin1
KARO
El Presidente
HD Biker
pso
M.J.
sandikap@net.hr
Dog Soldier
StarRider
ica
fat boy
k@n
Munja
lukylipik
necchi
harly
Simba my way
coHr
custom rider
austrijanac
zookk
Vida
calc69
tamigo
mungos
rock
drabotic
micky
palomas
jebiki
GALE
skorpac
vatrogasac
kristian
dibidus
Krišo
Slavonka
Leso
zanotti
KekoWaspnation
Tomo-vz
medo
Night rider
Beatnik
dac
buba
zuta guja
Quirin
saky00
RISBO THE BLADE
100 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimesub 12 oľu 2011, 23:07

RISBO THE BLADE je napisao/la:
jedan mešter koji se bavi s tim u Ivancu,to ustavri nije dekorativno kromiranje,ali bumo probali to što bolje pripremiti pa bumo vidli kak bude ispalo


....aj pa da vidimo kako će to izgledati..........
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimened 13 oľu 2011, 22:28

obrađuju se dalje dijelovi za tvrdo kromiranje:

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 2075206960106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 2628633230106890950S600x600Q85
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimened 13 oľu 2011, 22:32

risbo............ ludnica dobar
[Vrh] Go down
Memento Mori
man
man



Broj postova : 78
Godina imam : 40
Prebivalište : Ivanec
Vozim : Kawasaki EN 450 LTD
Na forumu od : 10.03.2011

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimepon 14 oľu 2011, 07:26

RISBO THE BLADE je napisao/la:
jedan mešter koji se bavi s tim u Ivancu,to ustavri nije dekorativno kromiranje,ali bumo probali to što bolje pripremiti pa bumo vidli kak bude ispalo

Možda Županić?
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimepon 14 oľu 2011, 09:00

gledaj da motor bude gotov do tuning showa 14.05. u Zaprešiću,moraš ga dovest dobar
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimepon 14 oľu 2011, 17:03

Je Županić,samo moram to jako fino obraditi prije,jer on radi tvrdo kromiranje a ne dekorativno,tak da to mora biti super,da bi ispalo super.Daleko je Zaprešić,najdalje sam bil u zelini,a i neznam dali bi imal s kim iti,neda mi se bas samome guslati do tam biker2
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimepon 14 oľu 2011, 21:31

A kaj je onda to za šou,auto šou,ili neka motorijada ? Radovi se i dalje vrše,malo smo pripremali ostale sitne dijelove za šprickit,i zbrusili do kraja one krače cijevi za kromiranje:

vidi se razlika između lijeve,brušena 3000 vodobrusnim puno jasniji odraz,desna sa 2000:
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 2822457550106890950S600x600Q85

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 2475877520106890950S600x600Q85
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimepon 14 oľu 2011, 21:45

a kaj velite na moje nove ručke,več su naručene:

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 2446145190106890950qvTHfn_th
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimepon 14 oľu 2011, 22:18

ručke su strava roker
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimeuto 15 oľu 2011, 20:57

dijelovi vilice konacno svi spremni za kromiranje,samo ih treba odnesti:

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 2580664410106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 2622728270106890950S600x600Q85
[Vrh] Go down
goga 35
girl
girl
goga 35


Broj postova : 37
Godina imam : 47
Prebivalište : centar
Vozim : virago 125
Na forumu od : 10.01.2011

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimesri 16 oľu 2011, 08:46

lijepo je vidjeti kad neko ima smisla i kad zna raditi, ali ovaj apn je ružan do neba i natrag.svaka čast majsoru( ima) ,ali to mi je kao da super sviraš violinu ,ali ju sviraš na hreljiču uz masnu kotlovinu , a ne u Lisinskom
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimesri 16 oľu 2011, 10:46

goga 35 je napisao/la:
lijepo je vidjeti kad neko ima smisla i kad zna raditi, ali ovaj apn je ružan do neba i natrag.svaka čast majsoru( ima) ,ali to mi je kao da super sviraš violinu ,ali ju sviraš na hreljiču uz masnu kotlovinu , a ne u Lisinskom
Evil or Very Mad ...za takav posao moraš imati viziu i inspiraciju a dećko ima oboje , manje je bitan bazni model zato dobar
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
goga 35
girl
girl
goga 35


Broj postova : 37
Godina imam : 47
Prebivalište : centar
Vozim : virago 125
Na forumu od : 10.01.2011

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimesri 16 oľu 2011, 11:10

maxart je napisao/la:
goga 35 je napisao/la:
lijepo je vidjeti kad neko ima smisla i kad zna raditi, ali ovaj apn je ružan do neba i natrag.svaka čast majsoru( ima) ,ali to mi je kao da super sviraš violinu ,ali ju sviraš na hreljiču uz masnu kotlovinu , a ne u Lisinskom
Evil or Very Mad ...za takav posao moraš imati viziu i inspiraciju a dećko ima oboje , manje je bitan bazni model zato dobar

ja sam samo rekla da m ije to jako ružno!!!!ništa o bazi i viziji , kad je nekaj grdo,grdo je ( bar meni )...
i ja imam viziju da letim , imam i smolu i perje ,a i inspiracije mi ne fali , samo kaj je baza čovjek pa ......
[Vrh] Go down
krampus13
cro chopper forum
cro chopper forum
krampus13


Broj postova : 645
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : EN 500 vulcan
Na forumu od : 31.05.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimesri 16 oľu 2011, 14:10

goga 35 je napisao/la:
maxart je napisao/la:
goga 35 je napisao/la:
lijepo je vidjeti kad neko ima smisla i kad zna raditi, ali ovaj apn je ružan do neba i natrag.svaka čast majsoru( ima) ,ali to mi je kao da super sviraš violinu ,ali ju sviraš na hreljiču uz masnu kotlovinu , a ne u Lisinskom
Evil or Very Mad ...za takav posao moraš imati viziu i inspiraciju a dećko ima oboje , manje je bitan bazni model zato dobar

ja sam samo rekla da m ije to jako ružno!!!!ništa o bazi i viziji , kad je nekaj grdo,grdo je ( bar meni )...
i ja imam viziju da letim , imam i smolu i perje ,a i inspiracije mi ne fali , samo kaj je baza čovjek pa ......



nekome je ružno a nekome ne ...... zato valjda imamo dovoljno godina i trbali smo naučiti da se o ukusima ne raspravlja

roker dancingbanana roker
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimesri 16 oľu 2011, 15:20

krampus13 je napisao/la:
goga 35 je napisao/la:
maxart je napisao/la:
goga 35 je napisao/la:
lijepo je vidjeti kad neko ima smisla i kad zna raditi, ali ovaj apn je ružan do neba i natrag.svaka čast majsoru( ima) ,ali to mi je kao da super sviraš violinu ,ali ju sviraš na hreljiču uz masnu kotlovinu , a ne u Lisinskom
Evil or Very Mad ...za takav posao moraš imati viziu i inspiraciju a dećko ima oboje , manje je bitan bazni model zato dobar

ja sam samo rekla da m ije to jako ružno!!!!ništa o bazi i viziji , kad je nekaj grdo,grdo je ( bar meni )...
i ja imam viziju da letim , imam i smolu i perje ,a i inspiracije mi ne fali , samo kaj je baza čovjek pa ......



nekome je ružno a nekome ne ...... zato valjda imamo dovoljno godina i trbali smo naučiti da se o ukusima ne raspravlja

roker dancingbanana roker

Necu delove citata izbacivati da ne nagrdim bazni deo Very Happy Eto , receno je da se o ukusima ne triba raspravljati. No , kolko sam zamjetio ovo je forum i da se ne komentira bilo bi monotono jer nitko nebi nista pisao .Kad se vec komentarise onda je najbolje biti iskren ( ne uvek jer postanes crna ovca ) ali da je bez veze je sigurno i u to se slazem , rad je vrhunski nema sta da se prigovara i ovako gledano preko sajta .Ali sve ostalo , ccc ljudi moji , gde to mi idemo ? Krenuli smo u Lisinski ne ? e jbg ponestalo nam baznog dela i morali smo svratiti u birc . Very Happy ribic Mislim da je ipak bolje na pecanju Very Happy
Iskrenost , ko je nju izmislio i koju je bazu uzimao za nju ? hmmm , dobro bi bilo znati . kebab1
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimesri 16 oľu 2011, 17:37

Hahahahaha,jaaaaaaj,jeste vi svi smiješni,pa svako ima ono kaj mu se dopada i kaj ne,pa tu smo zato da se komentira.Osim toga motor jos nije slozeni do kraja,a i dok bude ,opet nebude do kraja,neke sitnice budu falele,onda se bude komentiralo Twisted Evil .Neznam zakaj puno ljudi muci to zakaj sam ja to isel delati bas iz apn-a.Pa zato jer to još niko nije napravil iz njega.Ja nemam vozacki za jaki motor,nemam da registriram jaki motor,nemam da tankam jaki motor.Zato mi je ovo najbolja solucija koju imam,i zato se sve delalo to iz njega.A to kaj znam bas sve napraviti sam nema veze s tim kaj vozis.Mozda jednog dana se bude doslo do neke zveri,ali to nebude tak skora buducnost.Ja bas zato sve delam sam jer nemrem kupiti nist,jedva nekaj skupim za materijal i deri,od jutra do sutra,ko robot(vjerujte mi to tak izgleda dok ja delam).A kaj se tice apn-a,on se nemoze jednostavno napraviti bolje nek kak sad bude,jer je to manji motor,i kaj je najvaznije jako uski motor.A sve kaj sam napravil na njemu sam delal iz tog razloga da on dobi na obujmu,i delalo se da vleče više na nekakvoga staroga harleya,recimo electraglide,nekaj u tom smislu,ali normalno da nemre imati tocno te linije,a kamoli veličinu,ali uglavnom to je bil cilj,a ne napraviti nekakvoga chopera,jer za to on uopce nije,niti izdaleka.E sad nekima se ne dopada i to kaj je to jako oslikano,neko voli jednostavno,ne kičasto,čim manje toga.Ja ne,kod mene sve mora biti tak,da dok dojdes blizu toga,nemres više proč,a onda nemre biti jednostavno,klasično,jeftino,to se NE traži nigde.Vjerujte mi da ja imam takve snove kakve sigurno nema niko,samo rodil sam se na krivom kontinentu na kojemu se takve stvari nemogu legalno koristiti na veliku prokletu žalost.Neznam kak je bog moj duh poslal bas sim a ne tam,to su ovi gore morali nekaj užasno jako zajebati i krivo spakirati,valjda još dan danas nemreju shvatiti koje su sranje napravili scratch nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimesri 16 oľu 2011, 19:16

S moje strane je 80% sala , svakako da svatko ima svoju ideju i svoj ukus i da ce po tome napraviti , ne uzimaj to k crvenom herzu . Jedino kaj bi ti nas sve zajebal da masinu napravis da ide 150km na sat , i kad neki stane pored tebe a ti das gasssssssssss i odes ispred njega 100 meteri a on ni tablice ti ne vidi a kamoli onoga vraga sto si naslikal , e to bi bio bum tras . sex guza
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimesri 16 oľu 2011, 21:22

ma ne jemljem si to k srcu,mene ti nemre bas nist razj...ti ,ma del bi ja na njega i v 12 ako treba,sve se da i sve se moze,ali nije bitno to sad na njemu,itak to nije motor za velike brzine.Jos malo i svi dijelovi pripremljeni za stavljanje šprickita,samo treba počekati da dođu novi žmigavci:

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 2619659050106890950S600x600Q85
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimesri 16 oľu 2011, 23:29

svaki može reći što hoće,pa tak i ja meni tvoj APN može biti ovakav i onakav ,ali broj1. postova dovoljno govori o tvom trudu ivrijednosti rada" ne novčane"a drugo tvoj APN je još uvijek impozantnije i šire djeluje od viragice 125 rendeer lol!

a i netko pamtniji je rekao nešto na tu temu,citat:


Mali princ ode da ponovo vidi ruže.
Vi uopšte ne ličite na moju ružu, vi još ništa ne značite, reče im on. Niko vas nije pripitomio, i vi niste nikoga pripitomile. Vi ste kao što je bila moja lisica. Bila je to obična lisica slična stotinama hiljada drugih. Ali ja sam od nje napravio svog prijatelja, i ona je sada jedinstvena na svetu.
Ruže su se osećale veoma nelagodno.
Lepe ste, ali ste prazne, reče im on još. Čovek ne može da umre za vas. Naravno, običan prolaznik poverovao bi da moja ruža liči na vas. Ali ona sama značajnija je od svih vas zajedno zato što sam ja nju zavoleo. Zato što sam nju stavljao pod stakleno zvono. Zato što sam njoj napravio zaklon. Zato što sam zbog nje poubijao gusenice (sem one dve-tri radi leptirova). Zato što sam nju slušao kako se žali, hvališe ili kako ponekad ćuti. Zato što je to moja ruža.
I on se vrati lisici:
Zbogom, reče joj on…
Zbogom, odgovori lisica. Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati.
Suština se očima ne da sagledati, ponovi mali princ da bi zapamtio.
Vreme koje si uložio oko tvoje ruže čini tu ružu tako dragocenom.
Vreme koje sam uložio oko moje ruže… reče mali princ da bi zapamtio.
Ljudi su zaboravili tu istinu, reče lisica. Ali ti ne treba da je zaboraviš. Ti si zauvek odgovoran za ono što si pripitomio. Ti si odgovoran za tvoju ružu…
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimečet 17 oľu 2011, 08:35

medo je napisao/la:
svaki može reći što hoće,pa tak i ja meni tvoj APN može biti ovakav i onakav ,ali broj1. postova dovoljno govori o tvom trudu ivrijednosti rada" ne novčane"a drugo tvoj APN je još uvijek impozantnije i šire djeluje od viragice 125 rendeer lol!

a i netko pamtniji je rekao nešto na tu temu,citat:


Mali princ ode da ponovo vidi ruže.
Vi uopšte ne ličite na moju ružu, vi još ništa ne značite, reče im on. Niko vas nije pripitomio, i vi niste nikoga pripitomile. Vi ste kao što je bila moja lisica. Bila je to obična lisica slična stotinama hiljada drugih. Ali ja sam od nje napravio svog prijatelja, i ona je sada jedinstvena na svetu.
Ruže su se osećale veoma nelagodno.
Lepe ste, ali ste prazne, reče im on još. Čovek ne može da umre za vas. Naravno, običan prolaznik poverovao bi da moja ruža liči na vas. Ali ona sama značajnija je od svih vas zajedno zato što sam ja nju zavoleo. Zato što sam nju stavljao pod stakleno zvono. Zato što sam njoj napravio zaklon. Zato što sam zbog nje poubijao gusenice (sem one dve-tri radi leptirova). Zato što sam nju slušao kako se žali, hvališe ili kako ponekad ćuti. Zato što je to moja ruža.
I on se vrati lisici:
Zbogom, reče joj on…
Zbogom, odgovori lisica. Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati.
Suština se očima ne da sagledati, ponovi mali princ da bi zapamtio.
Vreme koje si uložio oko tvoje ruže čini tu ružu tako dragocenom.
Vreme koje sam uložio oko moje ruže… reče mali princ da bi zapamtio.
Ljudi su zaboravili tu istinu, reče lisica. Ali ti ne treba da je zaboraviš. Ti si zauvek odgovoran za ono što si pripitomio. Ti si odgovoran za tvoju ružu…

na cem si ti???
Very Happy
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
goga 35
girl
girl
goga 35


Broj postova : 37
Godina imam : 47
Prebivalište : centar
Vozim : virago 125
Na forumu od : 10.01.2011

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimečet 17 oľu 2011, 08:46

to medo -about medo citat ..


Radi takvih kakav je Medo su motoristi na glasu kao " drogeraši" .
vidi se da mu je dealer izašao iz zatvora ,i ima dooobru robu Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimečet 17 oľu 2011, 09:30

goga 35 je napisao/la:
maxart je napisao/la:
goga 35 je napisao/la:
lijepo je vidjeti kad neko ima smisla i kad zna raditi, ali ovaj apn je ružan do neba i natrag.svaka čast majsoru( ima) ,ali to mi je kao da super sviraš violinu ,ali ju sviraš na hreljiču uz masnu kotlovinu , a ne u Lisinskom
Evil or Very Mad ...za takav posao moraš imati viziu i inspiraciju a dećko ima oboje , manje je bitan bazni model zato dobar

ja sam samo rekla da m ije to jako ružno!!!!ništa o bazi i viziji , kad je nekaj grdo,grdo je ( bar meni )...
i ja imam viziju da letim , imam i smolu i perje ,a i inspiracije mi ne fali , samo kaj je baza čovjek pa ......
o ukusima se ne raspravlja a osim perija i smole treba i znati letjeti glup glup
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
goga 35
girl
girl
goga 35


Broj postova : 37
Godina imam : 47
Prebivalište : centar
Vozim : virago 125
Na forumu od : 10.01.2011

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimečet 17 oľu 2011, 10:37

maxart je napisao/la:
goga 35 je napisao/la:
maxart je napisao/la:
goga 35 je napisao/la:
lijepo je vidjeti kad neko ima smisla i kad zna raditi, ali ovaj apn je ružan do neba i natrag.svaka čast majsoru( ima) ,ali to mi je kao da super sviraš violinu ,ali ju sviraš na hreljiču uz masnu kotlovinu , a ne u Lisinskom
Evil or Very Mad ...za takav posao moraš imati viziu i inspiraciju a dećko ima oboje , manje je bitan bazni model zato dobar

ja sam samo rekla da m ije to jako ružno!!!!ništa o bazi i viziji , kad je nekaj grdo,grdo je ( bar meni )...
i ja imam viziju da letim , imam i smolu i perje ,a i inspiracije mi ne fali , samo kaj je baza čovjek pa ......
o ukusima se ne raspravlja a osim perija i smole treba i znati letjeti glup glup

kasniš , skoro pa da odeš i off topic , to smo rezimirali ,priča ide dalje ,
a osim quotanja treba znati čitati .....i razumjeti
sorrry ništa osobno dobar3 dobar3
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimečet 17 oľu 2011, 21:03

da,upravo tak,prica ide dalje roker ,pripremljeno sve za šprickit,osim novih žmigavaca,koji tek drugi tjedan najranije dolaze,a ovi stari budu za rezervu,pa se budu i oni polakirali kad se vec sve dela:

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 2504527320106890950S600x600Q85
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitimepet 18 oľu 2011, 07:45

goga 35 je napisao/la:
maxart je napisao/la:
goga 35 je napisao/la:
maxart je napisao/la:
goga 35 je napisao/la:
lijepo je vidjeti kad neko ima smisla i kad zna raditi, ali ovaj apn je ružan do neba i natrag.svaka čast majsoru( ima) ,ali to mi je kao da super sviraš violinu ,ali ju sviraš na hreljiču uz masnu kotlovinu , a ne u Lisinskom
Evil or Very Mad ...za takav posao moraš imati viziu i inspiraciju a dećko ima oboje , manje je bitan bazni model zato dobar

ja sam samo rekla da m ije to jako ružno!!!!ništa o bazi i viziji , kad je nekaj grdo,grdo je ( bar meni )...
i ja imam viziju da letim , imam i smolu i perje ,a i inspiracije mi ne fali , samo kaj je baza čovjek pa ......
o ukusima se ne raspravlja a osim perija i smole treba i znati letjeti glup glup

kasniš , skoro pa da odeš i off topic , to smo rezimirali ,priča ide dalje ,
a osim quotanja treba znati čitati .....i razumjeti
sorrry ništa osobno dobar3 dobar3
...potpuno u pravu nemoj me nemoj me
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Sponsored content





Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 13 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!
[Vrh] 
Stranica 13 / 19.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Moj mali Kivi
» Mali Vragstar 250
» chrome lak
» My marauder VZ 800

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: