Početna stranicaPretraľnikMali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 610RegistracijaLogin

 

 Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!

Go down 
+96
Dukes of hazzard
goga 35
dragger
rocky 61
mbani83
Memento Mori
Safet(y)
cuki1
krampus13
Zlac
maxart
nyll
Vilko
nenad barinić
mrljo#2
Oyeyeye
GIBO56
Dr.Ma$$a
Bosqeto
Acyd
zed12
klesoo
Ragga
Hedo
asy
Cere
zutokljunac
pinky
Suhi
Emil
Rocker-C
stefnahondi
bluesman1981
Firefighter
Ash
zokaoxi
chipo
Mile Roterdam
snut
magna
cro.chopper
Morski vuk
dinko choppers
cigel
red rose
učo_sb
ronin1
KARO
El Presidente
HD Biker
pso
M.J.
sandikap@net.hr
Dog Soldier
StarRider
ica
fat boy
k@n
Munja
lukylipik
necchi
harly
Simba my way
coHr
custom rider
austrijanac
zookk
Vida
calc69
tamigo
mungos
rock
drabotic
micky
palomas
jebiki
GALE
skorpac
vatrogasac
kristian
dibidus
Krišo
Slavonka
Leso
zanotti
KekoWaspnation
Tomo-vz
medo
Night rider
Beatnik
dac
buba
zuta guja
Quirin
saky00
RISBO THE BLADE
100 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimepon 10 sij 2011, 13:18

Opet bravo i bravo ja ne znam sta drugo reci za tvoj rad, a sto se tice predhodnih komentara svi steu pravu ali neka ide sve svojim tokom, naj bitnije je da ti umijes raditi i imas volje i dar ili kako se to modernije kaze imas in spiracijea za tim, a vrijeme ce donijeti svoje, kako ona stara poslovica kaze :tiha voda bregove valja-dere; .........
Pozz... i puno srece u daljem radu.......... dobar dobar dobar cuga
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimepon 10 sij 2011, 16:14

...radovi su vrhunski i imaš talenta...
...dok sam privatno radio na brodovima (koji su također luksuz) sam naučija da što ih više dereš oni sretniji, prema tome kad se netko pojavi opališ cijenu po sistemu "mrtav-hladan" oćeš nećeš i viruj mi da će pristat na posal...
...šteta je da ovakav rad ostane samo u tvojoj garaži... dobar
...sretno.. dobar
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimepon 10 sij 2011, 17:06

Ma da , mrtav ladan ces mu reci da to kosta pola njegovog bikea , svaka ti cast mestre .
cuga
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimepon 10 sij 2011, 17:10

RISBO THE BLADE je napisao/la:
i to lakiranje kosta minimalno 100 eura,jer ja ne racunm nekakvo lakiranje doma nego u servisu di more kostati i duplo,a ja da oslikam recimo rezervoar mi treba 32 dana(isto ne cijela dana) i sad bi po vama to trebalo kostai recimo 200 eura
Ko ce biti taj sto ce ti rezervoar cekati 32 dana ? ako je netko regao svoj auto i poslao ga tebi na farbanje ti ces njemu reci da ga on nece voziti jedno 3 miseca jer ti tolko triba da ga ofarbas ? ma daj . Svaka cast tebi na znanju , skidam kapu ali za razmisljanje o naplati tu neznam vise sta da ti kazem.
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimepon 10 sij 2011, 17:17

Normalno da je vrijeme problem,zato se motori delaju vecinom po zimi kad nije sezona,bez obzira kaj ih neko i v to vreme vozi,a kaj se tice auti,kamioni i ostalih velih pizdarija,to nemre iti brzo nikak.Radi se dalje,napravili se budu još kao u vatrenom stilu Gibson i Johnson sa svake strane maske,to je isto exsperiment,bumo vidli kak bude to zislo:

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2815618230106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2855799260106890950S600x600Q85
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimepon 10 sij 2011, 22:01

Još se danas dost toga delalo :

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2139025740106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2979614640106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2614347380106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2809665370106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2959229160106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2351217470106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2014066070106890950S600x600Q85
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 09:25

Oyeyeye je napisao/la:
RISBO THE BLADE je napisao/la:
i to lakiranje kosta minimalno 100 eura,jer ja ne racunm nekakvo lakiranje doma nego u servisu di more kostati i duplo,a ja da oslikam recimo rezervoar mi treba 32 dana(isto ne cijela dana) i sad bi po vama to trebalo kostai recimo 200 eura
Ko ce biti taj sto ce ti rezervoar cekati 32 dana ? ako je netko regao svoj auto i poslao ga tebi na farbanje ti ces njemu reci da ga on nece voziti jedno 3 miseca jer ti tolko triba da ga ofarbas ? ma daj . Svaka cast tebi na znanju , skidam kapu ali za razmisljanje o naplati tu neznam vise sta da ti kazem.
Gospodo banalizirate umjetnost!!!!! Tko želi brzo i jeftino ima na izbor naljepnice!Nemože netko tko crta imati dnevnicu 100 kn RISBO samo tako nastavi ,svida mi se stil dobar
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 12:39


[/quote] Gospodo banalizirate umjetnost!!!!! Tko želi brzo i jeftino ima na izbor naljepnice!Nemože netko tko crta imati dnevnicu 100 kn RISBO samo tako nastavi ,svida mi se stil dobar [/quote]


Ako se rezervoar pravi po 32 dana puta po 100 kuna dnevnica to je 3200 kuna , nije ? a kolko je to evra ? A di je ostalo pored rezervoara , pa zar to nije dobra dnevnica?
A i ti ga pretera kolko ja vidim za tu dnevnicu , niko nije reko da triba dzaba da radi ali u ovo vrime besparice i manjak posla malo mi je cudno da se tako ophodimo prema poslu.
Ili bi pojedinci za tri posla da kupe sebi nov motor ? Hmm nije lose .
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 13:49

Pa ja sam napisal da recimo napravim to za trideset dana,ali ne zato jer posel traje tak dugo,nego zato jer to meni nije posel kojega delam,znaci ja imam svoj normalni posel,+ ovo,a to morem maxsimalno delati 2-3 sata na dan,u tome je problem.U tom slucaju da se cijeli dan iskoristi samo za to,onda bi bilo to gotovo u tjedan dana ili 10 dana max,a ne 32 dana.Znaci nemres uspoređivat nas koji to delamo kolko stignemo i one koji imaju obrt za to.To nije isto,ni izdaleka gledano.A kaj se tice te cijene 3000-3200 kuna za takav rezervoar je normalna cijena,jer drugi dijelovi na motoru su itak manji,znaci cijene su nize za ostalo,uglavnom da se motor oslika(kompletni)treba ti 5000 do 10000 kuna,bez obzira kakva besparica bila.Jer šminka nije nekaj kaj mora biti,ti se mores vozit i na motoru koji ima jednu boju na sebi,i potpuno bu isto ko da ih ima 31 na sebi,to je samo gust i šminka,to su dve najskuplje stvari na svijetu.
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 14:25

prvo, treba sam sebe znat cijenit da bi te i drugi cijenili. drugo, nije ok da neko ruši cijenu na ionako jadnom tržištu samo zato što je novi u poslu. treče, mislim da u bilo kom poslu kao kupac možeš birat želiš li:
-kvalitetno
-brzo
-jeftino

ali max dvoje od te tri opcije, npr brzo+kvalitetno (a skupo) ili jeftino+brzo (a nekvalitetno)
a sve tri, to još nisam vidio.

[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 15:42

nyll je napisao/la:
prvo, treba sam sebe znat cijenit da bi te i drugi cijenili. drugo, nije ok da neko ruši cijenu na ionako jadnom tržištu samo zato što je novi u poslu. treče, mislim da u bilo kom poslu kao kupac možeš birat želiš li:
-kvalitetno
-brzo
-jeftino

ali max dvoje od te tri opcije, npr brzo+kvalitetno (a skupo) ili jeftino+brzo (a nekvalitetno)
a sve tri, to još nisam vidio.

[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 16:06

Malo je ovo postalo kompleksno, pa ću se uplesti, bez namjere da nekoga povrijedim, omalovažavam ili potičem na nešto..... Airbrush nije ni malo jednostavan vid umjetnosti, ni jeftini vid umjetnosti, a vizualni dojam je stvarno pravi. Kada nekome kažem da ne želim raditi nijednu kacigu ispod jedne cijene (štitim interese mušterija i struke, ali svakako bih volio mušterije koji bi platili 10000 kn za oslikavanje motora Very Happy ), to tako i mislim. Svima koji su rekli da je to skupo, predložio sam da sami rastave i prirede kacigu za oslikavanje, a nakon lakiranja je dobiju nazad pa neka je sami sastave, što bi smanjilo cijenu oslikavanja. Nekima je to smanjilo, a dvojica su sje...li Nolanku od 2000+ kn i Šojku od isto toliko. Donijeli ih k meni u kutiji i pristali na oslikavanje po mojoj prvorečenoj cijeni, ali pod uvjetom da im popravim kacige, rastavim, oslikam i opet sastavim nakon lakiranja, na što sam se nasmijao i uputio ih dalje, bez obzira koliko se ljutili. Kao i Risbo, airbrush radim kada stignem i biram poslove, a smatram da oslikavanje nečega ne pretpostavlja prvo krpanje tragova od pada od motora unutar cijene oslikavanja, već se naplaćuju 2 posla - jedan autolimarski i lakirerski, pa onda umjetnički; da ako pri oslikavanju koristim 3 airbrusha čija je cijena 1000 eura, kompresor od 500 eura, masku od 70 eura, šprice od 300 eura nadalje, boje najkvalitetnije od 18 eura po bočici i slično uz dvokomponentne lakove, premaze, ljepila i slično u komori koja me koštala sa svim nabrojanim kao novi VN900, uz znanje i 27 - godišnje iiskustvo crtača stripova, ilustracija i airbrusha u više država svijeta (crtam taman toliko godina koliko Risbo ima godina života), smatram da ne trebam raditi džabe jer radije ću džabe odmarati nego džabe raditi, a i iznosi za koje radim su manji od nekih koje pojedini "zaprže" mušteriji, a zapravo je posao slabije odrađen. Također, nije u redu da ja nekome naplatim 10000 kn za pinstriping motora zato jer je bočica boje 400 kn, a on želi pinstriping od 10 boja. Zašto? Ja moram kupiti te boje da bih napravio posao, ali ću ih potrošiti 5%, ostalih 95% će propasti. Zanimljivo je to što je naše tržište malo za neke stvari, a jedan broj koji je za ovaj vid umjetnosti zapravo jedva skuca novce svake godine za registraciju, jedan broj ima nemoguće zahtjeve a nudi novaca kao za burek, itd,itd.... možemo unedogled. Na kraju krajeva, nakon nabrojanog, mogao sam sve te novce preusmjeriti i kupiti odmah VN900 i ovako lijepo uživati Laughing . Ja sam kupio manji motor, patim za VN900 a zarađene novce preusmjeravam dalje gdje je potrebno. Međutim, airbrush treba i voliti, nije sve ni u novcu. Također treba i cijeniti i one koji vole takvu umjetnost na svome ljubimcu i one koje ne vole, jer svako ima pravo na svoje mišljenje. Možda je netko zadovoljan baš s nečim što ima, kao Risbo sa svojim APN kojega pamtim još po prethodnom izgledu, a možda je on baš i zadovoljan s tim da svaki dan radi airbrush po sat vremena, a od sve trke za zaradom ipak mu je možda najvažniji duševni mir. Zato Risbo, samo naprijed, pratimo tvoj rad! dobar
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 16:54

e nenade, nenade, ako tvoj text pročitaju poreznici doći će mi na vrata sutra. netko će još pomisliti da sam blatobran platio koliko i motor (što nije točno). sve ima svoju cijenu ali i svatko ima svoju cijenu. bez uvrede bilo kome, ali ja kad sam razmišljao o tome kome dati da mi napravi air brush, nisam se puno dvoumio. iako je je preko ovog foruma predstavljeno brushera, jedan se jednostavno isticao svojim radovima. neću reći da neko drugi ne bi mogao oslikati jednako dobro,ali možda i jeftinije. ali kad sam dao nenadu ja sam znao da će to ispasti odlično. garanciju mi je dao svojom širokom paletom slika i crteža te sa svojim stažom u struci.
lipo je što nenad bodri i hrabri risbu, ali s moje točke gledišta vas dva ste ipak različita kategorija, pa tako što naplati nenad teško da će naplatiti i risbo. zato nenead radi a risbo se igra sa svojim apn-om. zato rizbo mora još puuuno raditi da bi svojim radom mogao opravdati povjerenje kad mu neko da i plati rad.
no, dosta priče, idemo na pp dogovarati poslove
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 17:41

Pa upravo je u tome i stvar,da nemre bilo ko delati bilo kaj,i nemres dobiti posel kak se veli "na lijepe oči",znaci nemres reci nekome da znas napraviti to i to nego neko to mora videti uzivo s svojim očima da si ti to napravil,i da ti to mores,jedino onda mores nekome povjeriti novce i posel i znas da bude to sigurno odrađeno kak je bilo i zamisljeno.A to sad kaj ja opet delam svoj motor iznova nije zato jer sam htel bas,nego sam moral,pošto je bilo dost oštećenja na njemu,pa onda ako vec delam sve onda bolje napravit nekaj novo i još k tome nekaj kaj najviše košta.Upravo zbog toga svega je napravljeni i auto i ona hauba i motor bude sad,to su najkompliciranije stvari za napravit,najdulje treba da se naprave i najviše koštaju,znaci ako znas to,znas sve ostalo,nemas kaj više oslikavati za probu nekakvu,jer bas sve ostalo je samo lakse,a ne teze.Pravi portreti i fotorealizam su najskuplje stvari za napravit,ako znas to znas sve.To je razlog zakaj ja delam sad i motor,najbitniji je bil rezervoar na njemu,a ovo drugo je sve lakse.Znači posle njega se nebude delalo još takvih stvari samo za pokazati,nego samo di se bude sluzilo nekaj,mozda eventualno koja kaciga,drugo nista.Sad budem uskoro delal dve stvari koje su vec dogovorene,jedna kaciga,na koju ide samo sa zadnje strane slika di dve ruke drže križ,crno bijela tehnika,i trebam oslikati u vatru onu ukrasnu plastiku na špic,i natpis honda, onu kaj znaju motori imati ispod mašine,pa se vidi sa svake strane,i za to dvoje je cijena 2000 kuna skupa,znaci samo oslikavanje,i stavljanje bezbojnog laka gore na kraju.
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 21:08

Počela se vec i malo vatrica delati,mesto di bude disla vatra:

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2224940710106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2903301380106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2592705090106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2219137990106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2046483050106890950S600x600Q85
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimesri 12 sij 2011, 22:11

Malo smo se hitili na delanje vatrice,sad su ove slike slikane z blicom prema kraju,i zgledaju ko da bi to bilo to vec,ali su mat inace,ali taj efekt se priželjkuje:

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2072682870106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2222928390106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2639246490106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2459983750106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2769524130106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2379961230106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2394936890106890950S600x600Q85


Ovo je vec sad sa transparentnom naranđastom pošpricano,znaci ide još jedan sloj žute,pa onda transparentna žuta za zadnji sloj:
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2225765440106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2660470730106890950S600x600Q85
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimesri 12 sij 2011, 22:36

dobar3
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimečet 13 sij 2011, 21:24

Jos malo i maska bude gotova do kraja,drugi tjedan sigurnno v laku.Vatra napravljena oko velikog vraga,napravljen i mali vrag na slovima,i poceli su se de lati i ovi pravi vragi sastrane:

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2860955040106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2080492480106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2350807350106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2604302780106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2499288740106890950S600x600Q85


Mali vrag na slovima,ha koji macan:
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2021573870106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2453131330106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2986532840106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2684557750106890950S600x600Q85

Pomalo izrađivanje ovih pravih vragova sa svake strane:
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2642195100106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2475164100106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2099517780106890950S600x600Q85
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimepet 14 sij 2011, 16:10

Maska gotova kaj se tiče oslikavanja,nazalost nije tak jaki efekt kak na slikama se vidi,efekt usijane vatre ,ali uglavnom bude dobro,još samo u ponedjeljak denemo lakića i to je to kaj se tiće maske:

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2976386400106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2562022090106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2145503400106890950S600x600Q85
[Vrh] Go down
Night rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Night rider


Broj postova : 821
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago
Na forumu od : 26.06.2008

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimepet 14 sij 2011, 23:08

Majke mi,ti si car.Kolko bi mi otprilikr naplatio farbanje rezervoara na taj stil-rezervoar u plamenu sa lubanjicama sa strane?
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimepon 17 sij 2011, 20:35

Prva maska polakirana u bezbojni,jos ju samo čeka brušenje i poliranje :

pripremljena za lakiranje:
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2362727460106890950S600x600Q85

u laku:
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2271786110106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2725398930106890950S600x600Q85
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2218036090106890950S600x600Q85
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimepon 17 sij 2011, 20:47

pre pre pre jebeno jedva čekam da vidimo u globalu sve kad složiš dobar
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimeuto 18 sij 2011, 11:09

dobar dobar
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimeuto 18 sij 2011, 20:14

Svaka čast brate dobar dobar dobar ovaj rad na tvojoj maski vrijedi više nego li nečiji motor, stoga ja ti se divim na takvom talentu i ozbiljno mislim da je prava šteta da ne počinješ ozbiljno da se baviš takvim radom. Moj ti je savjet da ni sa kim ne ideš u ortakluk već sam lagano kreneš jer ne dozvli da te neko iskoristi jer ti si stvarno nadaren i talentovan momak.Uz dužno poštovanje tebi i tvojim godinama skidam kapu. Pozz...... cuga cuga cuga
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitimeuto 18 sij 2011, 23:14

Hvala hvala hvala ,pa i bavim se ja ozbiljno,samo se treba dobro reklamirati,a ovo bude opet jos jedna pokretna reklama u nizu dobar Jedna slikica rezervoara i maske,prije nek počnem devati od blatobrana prvog :

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 2030859570106890950S600x600Q85
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!
[Vrh] 
Stranica 9 / 19.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Moj mali Kivi
» Mali Vragstar 250
» chrome lak
» My marauder VZ 800

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: