Početna stranicaPretraľnikVoznja za Vukovar 2009 610RegistracijaLogin

 

 Voznja za Vukovar 2009

Go down 
+15
NE0
Crash
lukylipik
cityn
Dea
skorpac
Rocker
medo
Quirin
buralee
mala bestija
saky00
Munja
sinisa
emirharley
19 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimened 05 tra 2009, 22:11

Nije moje da objavljujem, ali posto su u organizaciji moji osobni prijatelji, sve je OK.

Naime, ekipa sa DU-moto Foruma, kojeg sam i ja clan od samog pocetka, organizira Voznju za Vukovar 2009 koja krece iz Dubrovnika 01.05.2009 ka Karlovcu, a 02.05.2009 iz Karlovca ka Vukovaru.

Vise detalja mozete naci na DU-moto Forumu: http://www.du-moto.com/forum/index.php?topic=5191.0

Ja se pridruzujem ovoj karavani, ako Bog da, a volio bih da i vi budete dio ovoga dogadjaja, naravno sukladno vasim mogucnostima.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
sinisa
man
man
sinisa


Broj postova : 266
Godina imam : 58
Prebivalište : Bogdanovci
Vozim : VN 900 clasic
Na forumu od : 25.12.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimened 05 tra 2009, 22:40

Je meni je Vukovar na 20-setak kilometera, ali nadam se da se vidimo tamo. roker
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepon 06 tra 2009, 20:26

ja sam ponovo za Vukovar.
Samo ne sviđa mi se način na koji putuju,autoputom i po plinu.
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepon 06 tra 2009, 20:27

ps.
Emire nadam se da čemo se napokon upoznati u VU.
[Vrh] Go down
saky00
cro chopper forum
cro chopper forum
saky00


Broj postova : 1061
Godina imam : 47
Prebivalište : ozalj
Vozim : vn 900 classic
Na forumu od : 18.07.2008

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepon 06 tra 2009, 20:38

hebi ga
ja sam radno noćna ...
ali emire ako stajete u karlovcu bilo bi mi drago da se upoznamo
[Vrh] Go down
http://www.colapis-riders.hr
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepon 06 tra 2009, 22:03

2Munja & saky00: svakako, ako Bog da, radujem se unaprijed dancingbanana roker
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
sinisa
man
man
sinisa


Broj postova : 266
Godina imam : 58
Prebivalište : Bogdanovci
Vozim : VN 900 clasic
Na forumu od : 25.12.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepon 06 tra 2009, 22:27

emirharley je napisao/la:
2Munja & saky00: svakako, ako Bog da, radujem se unaprijed dancingbanana roker
A ja neka se nadam da ćemo se vidjeti... Razz
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepon 06 tra 2009, 22:38

sinisa je napisao/la:
emirharley je napisao/la:
2Munja & saky00: svakako, ako Bog da, radujem se unaprijed dancingbanana roker
A ja neka se nadam da ćemo se vidjeti... Razz

Pa za tebe se PODRAZUMIJEVA prijatelju, jer ti si na "izvoru". Sorry, bas sam trapav i nepazljiv Embarassed
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
mala bestija
cro chopper forum
cro chopper forum
mala bestija


Broj postova : 1475
Godina imam : 56
Prebivalište : ZADAR
Vozim : YAMAHA XV VIRAGO 750
Na forumu od : 15.12.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepon 06 tra 2009, 22:54

Ljudi vidimo se po putu i u Vukovaru.
[Vrh] Go down
http://www.bestije.hr
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepon 06 tra 2009, 23:02

Munja je napisao/la:
ja sam ponovo za Vukovar.
Samo ne sviđa mi se način na koji putuju,autoputom i po plinu.

bas to.
ja bi isao, ali nemogu drzat ritam, pa zato titanik
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepon 06 tra 2009, 23:05

buralee je napisao/la:
Munja je napisao/la:
ja sam ponovo za Vukovar.
Samo ne sviđa mi se način na koji putuju,autoputom i po plinu.

bas to.
ja bi isao, ali nemogu drzat ritam, pa zato titanik

Mislim da je kolona u pratnji policije i da je dogovorena PUTNA BRZINA, sto u prijevodu na razumljiv jezik znaci da se nece ici sporo, ali takodjer je daleko od toga da ce se brzo voziti. Dobar termin: putna brzina, stagod to znacilo, a najblize mi to zvuci kao zvanicna, sluzbena brzina oznacena prometnim znakovima i vertikalnom signalizacijom. To je OK, ne moze bolje od toga, sa izuzetkom auto puta, jer se svakako nece piciti "brzinom auto-puta".
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepon 06 tra 2009, 23:15

emirharley je napisao/la:
buralee je napisao/la:
Munja je napisao/la:
ja sam ponovo za Vukovar.
Samo ne sviđa mi se način na koji putuju,autoputom i po plinu.

bas to.
ja bi isao, ali nemogu drzat ritam, pa zato titanik

Moslim da je kolona u pratnji policije i da je dogovorena PUTNA BRZINA, sto u prijevodu na razumljiv jezik znaci da se nece ici sporo, ali takodjer je daleko od toga da ce se brzo voziti. Dobar termin: putna brzina, stagod to znacilo, a najblize mi to zvuci kao zvanicna, sluzbena brzina oznacena prometnim znakovima i vertikalnom signalizacijom. To je OK, ne moze bolje od toga, sa izuzetkom auto puta, jer se svakako nece piciti "brzinom auto-puta".

ali opet, ako je 130 brzina, ja nemogu ici, meni je realno 80 konstantna brzina.. Crying or Very sad
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepon 06 tra 2009, 23:16

Pa evo rekoh da se nece ici velikom brzinom jer bi to bilo opasno, a takodjer bi razvuklo kolonu. Nema govora o brzinama 130 km/h. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum
Quirin


Broj postova : 1704
Godina imam : 48
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimeuto 07 tra 2009, 06:06

Dao Bog zdravlja i vidimo se u Karlovcu pa lagano zajedno biker2
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimeuto 07 tra 2009, 07:20

šteta što se ide po autoputu lani smo snimali u Vukovaru i prvi put sam nakon dugo godina išao po podravskoj magistrali i moram reći da je cesta prekrasna,,prekrasni krajolici,većinom novi asfalt,laganini zavoji baš gušt za vozit. dobar
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimeuto 07 tra 2009, 15:49

Nazalost necu biti tamo da vas docekam Crying or Very sad

2 Emir:

posto se vec znamo, a nisi toliko lijep da zbog tebe prvalim 1200 km tamo i jos toliko nazad vidimo se drugom prilikom.
Svim ucesnicima zelim ugodnu i sigurnu voznju! dobar
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimeuto 07 tra 2009, 17:01

buralee je napisao/la:
Munja je napisao/la:
ja sam ponovo za Vukovar.
Samo ne sviđa mi se način na koji putuju,autoputom i po plinu.

bas to.
ja bi isao, ali nemogu drzat ritam, pa zato titanik


. ja idem starom Podravskom.... ne volim autoputom niti autom, a kamoli motorom! .... pa ono možemo se dogovoriti pa skupa laganini ... tam negdje se nađemo ubacimo u kolonu, negdje u Vinkovcima.....

Ja krećem iz Zagreba.
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimeuto 07 tra 2009, 19:11

Rocker je napisao/la:
Nazalost necu biti tamo da vas docekam Crying or Very sad

2 Emir:

posto se vec znamo, a nisi toliko lijep da zbog tebe prvalim 1200 km tamo i jos toliko nazad vidimo se drugom prilikom.
Svim ucesnicima zelim ugodnu i sigurnu voznju! dobar


Nisi ni ti neka ljepota, ali ja nisam - gadljiv! glup glup glup
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimesub 11 tra 2009, 10:21

Danas objavljeno od strane Organizacijskog odbora:

Na današnjem sastanku O.O. utvrđen je detaljan plan puta VOŽNJE ZA VUKOVAR 2009.

PRVI DAN VOŽNJE, 01.SVIBNJA, 2009.

08.00 Polazak s Prevlake
09.00 Okupljanje na Pilama
09.20 Blagoslov sudionika Vožnje
09.30 Polazak s Pila. Vozi se državnom cestom D-8 (Jadranska magistrala)

11.00 Dolazak u Ploče. Prihvat novih sudionika na parkiralištu pored restorana „BAĆINSKA JEZERA“ ( Dionica 105 km)
11.15 Polazak iz Ploča. Vozi se državnom cestom D-8 (Jadranska magistrala)

12.00 Dolazak Makarska. Prihvat novih sudionika na INA benzinskoj crpki na izlazu iz Makarske prema Splitu.(Dionica 45 km)
MOGUĆE NADOLJEVANJE GORIVA
12.30 Polazak iz Makarske. Vozi se državnom cestom D-8 (Jadranska magistrala) do čvorišta Dubci. Skreče se na cestu D-39 Dubci -Cisti Provo.
Na Cisti Provo se skreće prema Trilju, odnosno na cestu D-60

13.30 Dolazak u Trilj. Prihvat novih sudionika ispred caffe bar „SUZY“, gdje ujedno MK „Nočni jahači“ organiziraju ručak za sudionikeVožnje (Dionica 50 km)
MOGUĆE NADOLJEVANJE GORIVA
14.30 Polazak iz Trilja. Vozi se cestom D-60 do Brnaza i uključuje u cestu D-1 prema Sinju i dalje.

15.45 Dolazak u Knin. Prihvat novih sudionika na izlazu iz Knina, proširenje nasuprot skretanja za BRADAŠE. (Dionica 80 km)
NADOLJEVANJE GORIVA MOGUČE U GRADU KNINU
16.00 Polazak iz Knina. Nastavlja se voziti cestom D-1

17.00 Dolazak u Gračac. Prihvat novih sudionika na izlazu iz Gradačca, na proširenju ispred restorana „ZAGI“.(Dionica 60 km)
17.15 Polazak iz Gračaca. Nastavlja se voziti cestom D-1

18.00 Dolazak u Korenicu. Prihvat novih sudionika na izlazu iz Korenice, na proširenju ispred restorana „BORJE“.(Dionica 60 km)
MOGUĆE NADOLJEVANJE GORIVA
18.45 Polazak iz Korenice. Nastavlja se voziti cestom D-1

20.15 Dolazak u Karlovac. U Karlovcu su organizirani večera, prigodni program i smještaj sudionika unutar ŠRC-a „KORANA“ (Dionica 100 km)
MOGUĆE NADOLJEVANJE GORIVA



DRUGI DAN VOŽNJE, 02.SVIBNJA, 2009.


08.30 Polazak iz Karlovca. Nastavlja se voziti cestom D-1 do ulaska na autocestu A-1 Bosiljevo-Zagreb. Nakon naplatne postaje Lučko ulazi se na Zagrebačku
zaobilaznicu A-3. Na čvoru Buzin sa zaobilaznice se skreče u smjeru Velike gorice i Siska, državnom cestom D-30.

10.30 Dolazak u Sisak. MK „Bikers Brothers Sisak“ organiziraju ručak za sudionike Vožnje (Dionica 110 km)
MOGUĆE NADOLJEVANJE GORIVA
11.30 Polazak iz Siska. Vozi se državnom cestom D-36 do Popovače gdje se uključujemo na autocestu prema Županji A-3

11.50 Dolazak na benzinsku crpku „STARI HRASTOVI“. Prihvat novih sudionika. (Dionica 25 km)
MOGUĆE NADOLJEVANJE GORIVA
12.05 Polazak s odmorišta „Stari hrastovi“ Vozi se autocestom A-3

12.35 Dolazak na odmorište „NOVSKA“ Prihvat novih sudionika. (Dionica 45 km)
MOGUĆE NADOLJEVANJE GORIVA
12.55 Polazak s odmorišta „Novska“ Vozi se autocestom A-3

13.20 Dolazak na odmorište „DRAGALIĆ“. Prihvat novih sudionika. (Dionica 25 km)
13.35 Polazak s odmorišta „Dragalić“ Vozi se autocestom A-3

14.30 Dolazak na odmorište „SREDANCI“. Prihvat novih sudionika. (Dionica 85 km)
MOGUĆE NADOLJEVANJE GORIVA
14.50 Polazak s odmorišta „Sredanci“ Vozi se autocestom A-3 do čvorišta Županja. Silazi se s autoceste i vozi državnom cestom D-55, Županja-Borovo.

15.50 Dolazak na benz. crpku i hotel „KUNJEVAC“. Prihvat novih sudionika. (Dionica 55 km)
MOGUĆE NADOLJEVANJE GORIVA
16.20 Polazak s odmorišta „Kunjevac“ Nastavlja se voziti državnom cestom D-55 u smjeru Vinkovaca, Nuštra, Marinaca i Bogdanovaca. U Vukovar se ulazi preko
kvartova Sajmište i Mitnica do Memorijalnog groblja.

17.00 Dolazak na MEMORIJALNO GROBLJE.

Nakon posjete Memorijalnom groblju i Ovčari, gradskim ulicama se vozi do ŠRC „Borovo“ gdje je organiziran smještaj i program za sudionike Vožnje.

Kako je vidljivo iz plana vožnja se sastoji od dvije etape.

Prva etapa je od Dubrovnika do Karlovca s tim da moto klub Noćni jahači za sudionike Vožnje u Trilju organizira doček i ručak. Ujedno Trilj je mjesto u kojem se priključuju sudionici iz Splitsko-dalmatinske županije i Hercegovine.
Zajednica udruga HVIDR-a i Koordinacija braniteljskih udruga Karlovačke županije za sudionike vožnje organiziraju večeru ,prigodni program i smještaj. Večera i prigodni program su na lokaciji održavanja Festivala piva , a spavanje (nositi vreće za spavanje ) je organizirano u 50 m udaljenoj sportskoj dvorani.

Druga etapa je od Karlovca do Vukovara s tim da M.K. BIKERS BROTHERS SISAK organizira doček i ručak u Sisku. Od Vinkovaca prema Vukovaru kolona prolazi kroz Nuštar,Marince i Bogdanovce. , u grad ulazi preko legendarnih kvartova Sajmišta i Mitnice te se zaustavlja na Memorijalnom groblju. Nakon odavanja počasti, polaganja vijenaca i paljenja svijeća kolona produžava prema spomen području Ovčara gdje čemo se još jednom pokloniti žrtvama srbočetničkog pokolja. Na putu od Ovčare do športske dvorane Borovo, gdje je osiguran smještaj za subotu i nedjelju (nositi vreće za spavanje ) , proći će se cijelim gradom. U sklopu ŠRC „Borovo“, a na dijelu športskog aerodroma, uz pomoć MK Vukovar, HVIDRE Vukovarsko Srijemske županije i Grada Vukovara organizira se humanitarna zabava. Prihod s zabave je sastavni dio donacije. Na zabavi sviraju rock grupe Gruhak iz Dubrovnika i Atomsko sklonište. Ujedno s ove zabave ispratit ćemo mladog koprivničanina, Petra Rikića, koji motorom kreće na put oko svijeta. Svoju vožnju nadovezuje na Vožnju za Vukovar 2009. i posvećuje je svim braniteljima Hrvatske i mira.

Vožnja za Vukovar 2009. službeno završava predajom donacije na Svetoj Misi u nedjelju 03. svibnja u 10,30 sati. Proslava dana grada Vukovara završava istog dana navečer koncertom Olivera Dragojevića.

Molimo sudionike vožnje da povratak kućama organiziraju unutar svojih klubova, gradova ili regija iz kojih dolaze.

Cijelim putom do Vukovara kolonu će predvoditi policijsko vozilo. Brzina kretanja magistralnim cestama prilagodit će se uvjetima na istim a brzina kretanja autocestom iznosit će oko 100 kmh. Vozači odgovorni za održavanje kolone nosit će narančaste fluorescentne prsluke. Na začelju kolone ići će servisni kamion s ukrcajnom rampom. Kolonu će pretiti još jedan servisni kombi u kojem će biti snimatelj te zamoljavamo sve sudionike kad ga uoče u retrovizoru da ga propuste. Kombi će biti obilježen prigodnim naljepnicama. Koloni se može priključiti na svim zaustavnim mjestima preciziranim ovim planom, a točnu informaciju o trenutačnoj poziciji kolone može se dobiti na servisni telefon u kombiju +385/91/435 85 10.

Narukvice, čijom kupnjom donirate 50 kn, mogu se kupiti na svakom mjestu zaustavljanja u istom kombiju. Svaki sudionik će na poklon dobiti naljepnicu Vožnje za Vukovar 2009. Za vrijeme boravka u Vukovaru prodavat će se i majice Vožnje. Cijena majica je 50 kn, a sav prihod također ide u donaciju.

Molimo sve sudionike da se tijekom vožnje pridržavaju pravila o vožnji u koloni.

Organizator ne snosi odgovornost niti kazneno odgovara za eventualne štete nastale tijekom Vožnje i boravka u Vukovaru.



Vjerujemo da smo učinili sve što je u našoj moći da "Vožnja za Vukovar 2009." protekne na najbolji moguči način. Sigurni smo da će se odazvati veliki broj ljubitelja motora spremnih svojim sudjelovanjem doprinjeti očuvanju hrvatskog identiteta u ovom napačenom dijelu Lijepe naše.

BAJKERSKO SRCE ZA VUKOVARSKU HRABROST!!!


Svi oni koji žele svojom donacijom pomoči obnovu crkve Sv. Filipa i Jakova u Vukovaru, novac mogu uplatiti na žiro račun MK LIBERTAS RIDERSI, br: 2407000-1100304172, kod OTP banke, s naznakom: za Vožnju za Vukovar 2009.



Organizacijski odbor Vožnje za Vukovar 2009.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepon 13 tra 2009, 20:28

još ću vidjet gdje ču se priključit ali vidimo se
[Vrh] Go down
Dea
girl
girl
Dea


Broj postova : 207
Godina imam : 40
Prebivalište : Slavonka izgubljena u purgeraju
Vozim : skakawsaki
Na forumu od : 22.03.2009

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: bikersko srce za Vukovarsku hrabrost. Dubrovnik - Vukovar   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepet 24 tra 2009, 14:23

O VOŽNJI

Humanitarnu vožnju za Vukovar organiziraju moto klubovi Dvije rote, Libertas Riders, Prikaze, Unbelievable Riders, Nomadi te članovi Dubrovačkog moto portala, a pod pokroviteljstvom grada Dubrovnika.

Želja nam je potaknuti hrvatske motoriste na još jednu humanitarnu akciju kojom će se pomoći, danas vjerojatno najugroženijem dijelu Hrvatske, gradu prijatelju Dubrovnika, heroju Domovinskog rata, gradu Vukovaru. Nadamo se da će ova akcija potaknuti i pokrenuti i ostale društvene strukture da pomognu razvoj ovog ratom uništenog kraja i ljudi koji su podnijeli nemjerljivu žrtvu za dobitak sviju nas.

Sav prihod prikupljen od sponzora, članova karavane i prihod s koncerta u Vukovaru namjenjen je za drugu fazu obnove crkve sv. Filipa i Jakova u Vukovaru pri kojoj djeluje pučka kuhinja i pastoralni centar.

U akciji sa svojim prilozima sudjeluju Grad Dubrovnik, Županija dubrovačko-neretvanska, Općina Konavle i Općina Župa dubrovačka, a akciju podržava koordinacija udruga proisteklih iz Domovinskog rata.

Planirano je da se koloni priključuju motoristi iz cijele Hrvatske da bi svi zajedno došli u Vukovar u subotu 02.05. kada će se održati prigodni program. Na dan grada Vukovara, u nedjelju 03.05., predati će se prikupljena donacija čime se i završava ova vožnja.

Vožnja se sastoji od dvije etape:

Prva etapa je od Dubrovnika do Karlovca, s tim da moto klub Noćni jahači za sudionike Vožnje u Trilju organizira doček i ručak. Ujedno, Trilj je mjesto u kojem se priključuju sudionici iz Splitsko-dalmatinske županije i Hercegovine.
U Karlovcu Zajednica udruga HVIDR-a i Koordinacija braniteljskih udruga Karlovačke županije za sudionike vožnje organiziraju večeru, prigodni program i smještaj. Večera i prigodni program su na lokaciji održavanja Festivala piva, a spavanje (nositi vreće za spavanje) je organizirano u 50 m udaljenoj sportskoj dvorani.

Druga etapa je od Karlovca do Vukovara s tim da M.K. Bikers Brothers Sisak organizira doček i ručak u Sisku. Od Siska do Vukovara se vozi autocestom. Od Vinkovaca prema Vukovaru kolona prolazi kroz Nuštar, Marince i Bogdanovce, u grad ulazi preko legendarnih kvartova Sajmišta i Mitnice te se zaustavlja na Memorijalnom groblju. Nakon odavanja počasti, polaganja vijenaca i paljenja svijeća, kolona produžava prema spomen području Ovčara gdje ćemo se još jednom pokloniti žrtvama srbočetničkog pokolja. Na putu od Ovčare do športske dvorane Borovo, gdje je osiguran smještaj za subotu i nedjelju (nositi vreće za spavanje), proći će se cijelim gradom. U sklopu ŠRC "Borovo", a na dijelu športskog aerodroma, uz pomoć MK Vukovar, HVIDRE Vukovarsko Srijemske županije i Grada Vukovara organizira se humanitarna zabava. Prihod sa zabave je sastavni dio donacije. Na zabavi sviraju rock grupe Gruhak iz Dubrovnika i Atomsko sklonište. S ove zabave ujedno ćemo ispratiti mladog Koprivničanina Petra Rikića koji motorom kreće na put oko svijeta. Svoju vožnju nadovezuje na Vožnju za Vukovar 2009. i posvećuje je svim braniteljima Hrvatske i mira.

Cijelim putem do Vukovara kolonu će predvoditi policijsko vozilo. Brzina kretanja magistralnim cestama prilagoditi će se uvjetima na istim, a brzina kretanja autocestom iznositi će oko 100 km/h. Vozači odgovorni za održavanje kolone nositi će narančaste fluorescentne prsluke. Na začelju kolone ići će servisni kamion s ukrcajnom rampom. Kolonu će pratiti još jedan servisni kombi u kojem će biti snimatelj te molimo sve sudionike da ga propuste kad ga uoće u retrovizoru. Kombi će biti obilježen prigodnim naljepnicama. Koloni se može priključiti na svim zaustavnim mjestima preciziranim ovim planom, a točnu informaciju o trenutačnoj poziciji kolone može se dobiti na servisni telefon u kombiju +385/91/435 85 10.

Narukvice, čijom kupnjom donirate 50 kn, mogu se kupiti na svakom mjestu zaustavljanja u istom kombiju. Svaki sudionik će na poklon dobiti naljepnicu Vožnje za Vukovar 2009. Za vrijeme boravka u Vukovaru prodavati će se i majice Vožnje. Cijena majica je 50 kn, a sav prihod također ide u donaciju.

Vožnja za Vukovar 2009. službeno završava predajom donacije na Svetoj Misi u nedjelju 03. svibnja u 10:30 sati. Proslava Dana grada Vukovara završava istog dana navečer koncertom Olivera Dragojevića.

http://www.du-moto.com/vukovar09/images/karta/hr_karta.htm
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepet 24 tra 2009, 19:29

[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Dea
girl
girl
Dea


Broj postova : 207
Godina imam : 40
Prebivalište : Slavonka izgubljena u purgeraju
Vozim : skakawsaki
Na forumu od : 22.03.2009

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimepet 24 tra 2009, 19:44

je.... to je to.. malo sam opširnije napisala o tome...
admini... obrišite temicu plizich onda....!
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimeuto 28 tra 2009, 11:11

Da li ide netko od forumasa, osim mene?
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitimeuto 28 tra 2009, 11:53

skorpac je napisao/la:
buralee je napisao/la:
Munja je napisao/la:
ja sam ponovo za Vukovar.
Samo ne sviđa mi se način na koji putuju,autoputom i po plinu.

bas to.
ja bi isao, ali nemogu drzat ritam, pa zato titanik


. ja idem starom Podravskom.... ne volim autoputom niti autom, a kamoli motorom! .... pa ono možemo se dogovoriti pa skupa laganini ... tam negdje se nađemo ubacimo u kolonu, negdje u Vinkovcima.....

Ja krećem iz Zagreba.


Spriječen sam obavezama vezanim uz obitelj, tako da ču na žalost ovaj even odgoditi za iduću godinu!
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Sponsored content





Voznja za Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Voznja za Vukovar 2009   Voznja za Vukovar 2009 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Voznja za Vukovar 2009
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Voznja za Vukovar 2012
» Voznja za Vukovar 1.-3. 5. 2010.
» Voznja za Vukovar 2012-Bikersko srce za Vukovarsku hrabrost
» Karavana Prevlaka - Vukovar 2009
» 5-7.06.2009 II Moto Tura MARIOVO 2009 MAKEDONIJA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: