Početna stranicaPretraľnikKaravana Prevlaka - Vukovar 2009 610RegistracijaLogin

 

 Karavana Prevlaka - Vukovar 2009

Go down 
+10
Dr Dee
NE0
kuna
emirharley
magna
Rocker
Slavonka
Munja
buralee
lukylipik
14 posters
Autor/icaPoruka
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimeuto 22 ruj 2009, 00:38

14. - 19. 11. 2009.

Obavještavamo štovano čitateljstvo da će i ove godine s Prevlake prema
Vukovaru krenuti Karavana bikera pod imenom "Zajedno u ratu, zajedno u
miru". Cilj karavane je još jednom povezati Hrvatsku i zajedno se
pokloniti žrtvama agresije na Vukovar, na Hrvatsku te sudjelovati u
Koloni sjećanja. Ruta slična s nizom izmjena i dopuna. O detaljima
uskoro. Zainteresirani sudionici poslati na djani@korkyrariders.hr ime, prezime, JMBG i registarske oznake motora najkasnije do 01.11.2009.. Pozz..
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimeuto 22 ruj 2009, 13:55

jako hvale vrijedna organizacija, i nadam se da ce zazivjeti jos dugo vremena.
ide se dobar
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimeuto 22 ruj 2009, 21:02

vidimo se ponovo roker
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimeuto 22 ruj 2009, 23:19

buralee je napisao/la:
jako hvale vrijedna organizacija, i nadam se da ce zazivjeti jos dugo vremena.
ide se dobar
Nadam se da će vrijeme poslužiti...
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimesri 23 ruj 2009, 09:08

Da me neko nebi pogresno shvatio, podrzavam karavanu... ali pitam se dali je nuzno voziti za Vukovar u drugoj polovini Studenog??? Vecina nas zna kakvo vrijeme moze biti u Slavoniji u to doba godine i da snijeg nije rijetkost.Prosle godine se jedan momak nije vratio kuci... Dali organizatora pece savjest??? Vidim da se momak osim kratke vijesti o pogibiji prosle godine nigdje nije spomenuo... Znam pouzdano da se prosle godine na nekim lokacijama u Vukovaru dobrano festalo...Za mene to nije odavanje pocasti Vukovarskim zrtvama...Osim toga prosli vikend su Veterani organizirali karavanu iz Zagreba (Moto-maraton) u Svibnju za dan grada je bila (vrlo dobro organizirana ) humanitarna karavana Dubrovnik - Vukovar itd...
Molim vas razmislite malo o ovome i ko krene put Vukovara zelim mu da se sigurno vrati kuci!
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimesri 23 ruj 2009, 10:06

untaoč velikoj želji za sudjelovvanjem mislim da neću uspiti. moje je mišljenje da se to vozi bez obzira na uvjete ,jer je to ipak spomendan. feštanje mi je ipak malo neumjesno.
nisam dosad mislio o tome ali vožnja za vukovar bi ipak trebala biti samo jedna godišnje, najbolje da sad svaki klub organizira svoju vožnju, pa da to ispada kao autobusna linija pa upadneš kako ti paše. po meni je to ipak nejveći dan za vukovar i vožnja bi trebala biti samo ova , jedna jedina
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimesri 23 ruj 2009, 21:15

ja sam vozio ovu i opet ću.
što se tiče karavane u 5 mj oni su vozili auto cestom i uz sva nastojanja nisam ih uspio uhvati ni za rep(zvao sam i ekipu iz kombija koja je bila u pratnji)
ova mi je zanimljivija zato što je na god.pada grada i BAŠ ZATO ŠTO JE ZIMA.
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimesri 23 ruj 2009, 22:48

Munja je napisao/la:
ja sam vozio ovu i opet ću.
što se tiče karavane u 5 mj oni su vozili auto cestom i uz sva nastojanja nisam ih uspio uhvati ni za rep(zvao sam i ekipu iz kombija koja je bila u pratnji)
ova mi je zanimljivija zato što je na god.pada grada i BAŠ ZATO ŠTO JE ZIMA.
Hoces li iz Prevlake ili "samo" od Pozege?
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimečet 24 ruj 2009, 08:07

Ja osobno mislim da je svako aktueliziranje problema Vukovara dobrodoslo i neka se organizira sto vise karavana, jer svaka karavana je dobitak za Vukovar, kakva god da je, netko se je sjetio i nesto uradio, po svojoj savjesti. Ja vas pozivam da podrzite i ovu i svaku drugu karavanu, da se ne kritizira, a sa druge strane, tko hoce da se prikljuci, dobro dosao, tko nece i ne moze, opet to je njegovo osobno pravo, niti treba da se pravda, niti itko ima pravo da bilo sta prigovara. Svatkom njegovo.

Ja sam bio zacetnik ideje opcenito "Voznje za Vukovar" i ja sam bio prva osoba koja je onomad i predlozila ideju svojim prijateljima iz Dubrovnika, okupljenim oko DU-moto Foruma, ali zbog njihove neorganiziranosti i podjela, i pored najboljih namjera, propala je ideja te inicijalne godine, a naredne godine su Korculani odradili svoj dio, doprinos i karavanu. Svaka im cast, a ja osobno sam bio ucesnik karavane organizirane - napokon - od strane Dubrovcana u petom mjesecu 2009. Svatko daje dio sebe u granicama svojih mogucnosti i nemojmo to nipodastavati, vec samo hvalimo u interesu onih za koje je to i osmisljeno.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
kuna
cro chopper forum
cro chopper forum
kuna


Broj postova : 2386
Godina imam : 59
Prebivalište : Zagreb
Vozim : luky-eva full oprema
Na forumu od : 15.07.2008

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimečet 24 ruj 2009, 10:15

emirharley je napisao/la:
Ja osobno mislim da je svako aktueliziranje problema Vukovara dobrodoslo i neka se organizira sto vise karavana, jer svaka karavana je dobitak za Vukovar, kakva god da je, netko se je sjetio i nesto uradio, po svojoj savjesti. Ja vas pozivam da podrzite i ovu i svaku drugu karavanu, da se ne kritizira, a sa druge strane, tko hoce da se prikljuci, dobro dosao, tko nece i ne moze, opet to je njegovo osobno pravo, niti treba da se pravda, niti itko ima pravo da bilo sta prigovara. Svatkom njegovo.

Ja sam bio zacetnik ideje opcenito "Voznje za Vukovar" i ja sam bio prva osoba koja je onomad i predlozila ideju svojim prijateljima iz Dubrovnika, okupljenim oko DU-moto Foruma, ali zbog njihove neorganiziranosti i podjela, i pored najboljih namjera, propala je ideja te inicijalne godine, a naredne godine su Korculani odradili svoj dio, doprinos i karavanu. Svaka im cast, a ja osobno sam bio ucesnik karavane organizirane - napokon - od strane Dubrovcana u petom mjesecu 2009. Svatko daje dio sebe u granicama svojih mogucnosti i nemojmo to nipodastavati, vec samo hvalimo u interesu onih za koje je to i osmisljeno.


Bravo Emire svaka ti je na mjestu king king king
[Vrh] Go down
NE0
man
man
NE0


Broj postova : 35
Godina imam : 42
Prebivalište : VU
Vozim : Keeway Supershadow 250
Na forumu od : 10.06.2008

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimepet 25 ruj 2009, 10:48

Razmisljam sto reci ali zapravo nema se sta reci.. cemu uopce diskusija oko ovoga?

Karavana nije obvezna za nikoga - ako zelis, vozi!
Karavana ne cini nista lose, cak naprotiv, cini velike stvari za nas Vukovarce i nas grad.
Sto se zabave tice, pa hej, ovi ljudi putuju daleko,ovdje sretnu stare prijatelje, naravno da se malo i zabavi, pa nitko ne vrijedja Vukovar, niti taj dan, niti uspomenu. Pa ni mi ne budemo zavuceni u kuce, u crnini i u mraku tih dana, vec zivimo. Koliko god cudno nekima zvuci, u Vukovaru se ipak zivi, ima zivota, ima ljudi, starih i mladih, dogadjaju se i druge stvari osim uspomena na rat.
Ono sto sam napisao i prije, nemojte dolaziti samo za obljetnice, dodjite kad god mozete/zelite, uzivajte malo u Vukovaru, Dunavu, Iloku, Aljmasu, fisu, cobancu, kulenu.....
Na susretu MK Vukovar sam vidio da znate o cem pricam :-)

Ukratko, svaka cast svima koji se upute na ovaj put, sretan vam put i mirna cesta.
Vidimo se u VU!
[Vrh] Go down
Dr Dee
man
man
Dr Dee


Broj postova : 152
Godina imam : 52
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 600
Na forumu od : 22.01.2009

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimeuto 29 ruj 2009, 01:21

ja dolazim roker
[Vrh] Go down
http://www.hrvoje-vucko.c-r-o.net/
RRZagreb
man
man
RRZagreb


Broj postova : 57
Godina imam : 51
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Hondu CBR600RR
Na forumu od : 03.04.2009

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimesri 30 ruj 2009, 08:46

NE0 je napisao/la:
Razmisljam sto reci ali zapravo nema se sta reci.. cemu uopce diskusija oko ovoga?

Karavana nije obvezna za nikoga - ako zelis, vozi!
Karavana ne cini nista lose, cak naprotiv, cini velike stvari za nas Vukovarce i nas grad.
Sto se zabave tice, pa hej, ovi ljudi putuju daleko,ovdje sretnu stare prijatelje, naravno da se malo i zabavi, pa nitko ne vrijedja Vukovar, niti taj dan, niti uspomenu. Pa ni mi ne budemo zavuceni u kuce, u crnini i u mraku tih dana, vec zivimo. Koliko god cudno nekima zvuci, u Vukovaru se ipak zivi, ima zivota, ima ljudi, starih i mladih, dogadjaju se i druge stvari osim uspomena na rat.
Ono sto sam napisao i prije, nemojte dolaziti samo za obljetnice, dodjite kad god mozete/zelite, uzivajte malo u Vukovaru, Dunavu, Iloku, Aljmasu, fisu, cobancu, kulenu.....
Na susretu MK Vukovar sam vidio da znate o cem pricam :-)

Ukratko, svaka cast svima koji se upute na ovaj put, sretan vam put i mirna cesta.
Vidimo se u VU!

Potpisujem svaku riječ :hapy2:

Bio sam u Karavni prošle godine (od Zagreba), a idem i ove godine, ali sa Prevlake.
Koga smeta neka ne ide, a mi koji idemo znamo zašto idemo, a to sigurno nije fešta ni zabava jer to mogu imat i u Zagrebu bez smrzavanja.
[Vrh] Go down
Silver Snake
girl
girl
Silver Snake


Broj postova : 82
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Suzuki GS 500 F
Na forumu od : 27.12.2008

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimečet 01 lis 2009, 00:36

Svaku karavanu za Vukovar podržavam i vozim bez razlike na vrijeme... ljudi su se smrzavali noćima, što je spram toga mojih par sati?... nisam od šećera, imam kišnjak... pa pomalo... meni se nikam ne žuri... a u Vukovar, kad god sam došla, dobro sam došla, dočekana od domaćina kao princeza, a tako sam se i osjećala... dragi moji Vukovarci... Respect! Eto mene do vas...
[Vrh] Go down
TENK
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 4
Prebivalište : Pula
Vozim : Yamaha Drag-Star 1100 xvs castum
Na forumu od : 30.09.2009

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimesri 07 lis 2009, 08:44

Bio sam prošle godine a i ove ću sa mjesta gdje je sve poćelo i gdje je sve završilo PLITVIĆKIH JEZERA , vrijeme ma tak mi je svejedno dali pada snjeg , kiša ,hladno , toplo , rođen sam da budem divlji , znači krećem PU prema plitvicama a odonuda s karavanom za VU , ko je zainteresiran da mi se prikljući do plitvica dobrodošao je i vjerujte nacionalnost nije bitna ljudi se djele na DOBRE i LOŠE , a vi dragi moji bikeri ste dobri ljudi i krenite , krenite srcem a grad VU je u vama , popite u VU , plaćite i sjetite se da sjetite se ponosa koji svi nosite u sebi i ponosa sa vjetrom u kosi biker2
[Vrh] Go down
kuna
cro chopper forum
cro chopper forum
kuna


Broj postova : 2386
Godina imam : 59
Prebivalište : Zagreb
Vozim : luky-eva full oprema
Na forumu od : 15.07.2008

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimesri 07 lis 2009, 11:11

TENK je napisao/la:
Bio sam prošle godine a i ove ću sa mjesta gdje je sve poćelo i gdje je sve završilo PLITVIĆKIH JEZERA , vrijeme ma tak mi je svejedno dali pada snjeg , kiša ,hladno , toplo , rođen sam da budem divlji , znači krećem PU prema plitvicama a odonuda s karavanom za VU , ko je zainteresiran da mi se prikljući do plitvica dobrodošao je i vjerujte nacionalnost nije bitna ljudi se djele na DOBRE i LOŠE , a vi dragi moji bikeri ste dobri ljudi i krenite , krenite srcem a grad VU je u vama , popite u VU , plaćite i sjetite se da sjetite se ponosa koji svi nosite u sebi i ponosa sa vjetrom u kosi biker2

onda bi trebao krenuti iz Pakraca, jer je tamo sve počelo,a i krenulo ka završetku
[Vrh] Go down
TENK
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 4
Prebivalište : Pula
Vozim : Yamaha Drag-Star 1100 xvs castum
Na forumu od : 30.09.2009

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimesri 07 lis 2009, 12:51

Je Pakrac da , poćelo prva žrtva Josip Jović plitvice , al nemoj se vezat na neka drugaćija razmišljanja , nako kreni s nama u karavani bit će mi drago da se upoznamo
[Vrh] Go down
kuna
cro chopper forum
cro chopper forum
kuna


Broj postova : 2386
Godina imam : 59
Prebivalište : Zagreb
Vozim : luky-eva full oprema
Na forumu od : 15.07.2008

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimesri 07 lis 2009, 14:07

TENK je napisao/la:
Je Pakrac da , poćelo prva žrtva Josip Jović plitvice , al nemoj se vezat na neka drugaćija razmišljanja , nako kreni s nama u karavani bit će mi drago da se upoznamo
Bila sam prošle godine i ako Bog da bit ću i ove godine
a što se početka tiče hvala bogu da u Pakracu nije bilo žrtava kad je prva pobunjenička puška pukla , ali je nažalost poslije bilo Evil or Very Mad
nerazumijem što podrazumijevaš pod nekim drugačijim razmišljanjima
[Vrh] Go down
TENK
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 4
Prebivalište : Pula
Vozim : Yamaha Drag-Star 1100 xvs castum
Na forumu od : 30.09.2009

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimesri 07 lis 2009, 15:36

Moja su ti razmišljanja drugačija isto smo godište , pa nebi volio ljude zamarat preko foruma to ti mogu reći osobno kad se vidimo uz rakiju slavonsku
[Vrh] Go down
RRZagreb
man
man
RRZagreb


Broj postova : 57
Godina imam : 51
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Hondu CBR600RR
Na forumu od : 03.04.2009

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimened 11 lis 2009, 13:26

TENK je napisao/la:
Moja su ti razmišljanja drugačija isto smo godište , pa nebi volio ljude zamarat preko foruma to ti mogu reći osobno kad se vidimo uz rakiju slavonsku

Samo mu nemoj dat da pije rakiju prije nego ispriča, jer ako je rakija iz pljoske, zaboravi je na sat vremena Bohmann
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimesub 07 stu 2009, 18:56

za doček karavane sve spremno,čekako da vas napojimo i da se priključimo za nastavak puta. kebab1 cuga
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimened 08 stu 2009, 17:30

Na želost radim i nemogu se osloboditi posla, inače bih išao
[Vrh] Go down
HD Biker
cro chopper forum
cro chopper forum
HD Biker


Broj postova : 520
Godina imam : 47
Prebivalište : EU
Vozim : HD Police Road King Screaming Eagle
Na forumu od : 03.12.2007

Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitimepon 09 stu 2009, 08:14

Rocker je napisao/la:
Da me neko nebi pogresno shvatio, podrzavam karavanu... ali pitam se dali je nuzno voziti za Vukovar u drugoj polovini Studenog??? Vecina nas zna kakvo vrijeme moze biti u Slavoniji u to doba godine i da snijeg nije rijetkost.Prosle godine se jedan momak nije vratio kuci... Dali organizatora pece savjest??? Vidim da se momak osim kratke vijesti o pogibiji prosle godine nigdje nije spomenuo... Znam pouzdano da se prosle godine na nekim lokacijama u Vukovaru dobrano festalo...Za mene to nije odavanje pocasti Vukovarskim zrtvama...Osim toga prosli vikend su Veterani organizirali karavanu iz Zagreba (Moto-maraton) u Svibnju za dan grada je bila (vrlo dobro organizirana ) humanitarna karavana Dubrovnik - Vukovar itd...
Molim vas razmislite malo o ovome i ko krene put Vukovara zelim mu da se sigurno vrati kuci!

Mislim da te netko pogresno shvatijo...........sretan put svima drugi puta idem i ja.
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com
Sponsored content





Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Empty
PostajNaslov: Re: Karavana Prevlaka - Vukovar 2009   Karavana Prevlaka - Vukovar 2009 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Karavana Prevlaka - Vukovar 2009
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Karavana Prevlaka - Vukovar
»  Karavana "PREVLAKA - VUKOVAR" 2014.
» Karavana "PREVLAKA - VUKOVAR" 2011
» karavana PREVLAKA - VUKOVAR 2016
» KARAVANA PREVLAKA-VUKOVAR 2012

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: