Početna stranicaPretraľnikMega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu

Go down 
+41
ica
darius
gusgus
error_1205
Leso
fir
Dr Dee
dac
maxo shadow
drabotic
magna
Marina
austrijanac
dudo
medo
lukylipik
Slavonka
RRZagreb
LUKAČ li-st
Munja
učo_sb
harly
Vida
usnuli_konjanik
Kum
custom rider
ronin1
emirharley
Vilko
red-fz
KekoWaspnation
zookk
buba
shadow
asy
Crusader
Free Spirit
Krišo
buralee
fat boy
Safet(y)
45 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Icon_minitimesri 01 tra 2009, 00:19

Emire što se tiče Tvog vrlo važnog pitanja ,,,ispravak navoda,,,nije koncert u Brodu nego SUSRETI,.
Dalje, u Vinkovcima ukradeno 5 kaciga prošle godine,,2000 ljudi,, u Brodu 15000, sve
uredno.Nemoj se brinuti za bike ,u kampu postoje pravila koja se poštivaju,,to je svetinja
kako za bikere ,tako i za civile. Prijatelju, ako te brinu budaletine,,,njih ima na svakom koraku i u svakom gradu, za njih ti ne mogu kazati ništa.
Dalje,,smještaj,,u Bosni je noćenje jeftinije ,to znam,ako te zanima,mogu ti rezervirati
smještaj,,100 kuna po osobi ,ako bi došao u Brod
[Vrh] Go down
red-fz
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 726
Godina imam : 53
Prebivalište : belišće
Vozim : yamaha fz6s
Na forumu od : 05.10.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Icon_minitimesri 01 tra 2009, 10:46

koncert-susret........hm......sad sam zbunjen Question Question Question Question Bohmann
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Icon_minitimesri 01 tra 2009, 11:28

HOMBRE SB je napisao/la:
Emire što se tiče Tvog vrlo važnog pitanja ,,,ispravak navoda,,,nije koncert u Brodu nego SUSRETI,.
Dalje, u Vinkovcima ukradeno 5 kaciga prošle godine,,2000 ljudi,, u Brodu 15000, sve
uredno.Nemoj se brinuti za bike ,u kampu postoje pravila koja se poštivaju,,to je svetinja
kako za bikere ,tako i za civile. Prijatelju, ako te brinu budaletine,,,njih ima na svakom koraku i u svakom gradu, za njih ti ne mogu kazati ništa.
Dalje,,smještaj,,u Bosni je noćenje jeftinije ,to znam,ako te zanima,mogu ti rezervirati
smještaj,,100 kuna po osobi ,ako bi došao u Brod


Postovani prijatelju,

Cijena od 100 kuna je odlicna i prihvatam je sa zadovoljstvom, javti cu se na vrijeme.

Nadalje, uvazavam moto susret, uz postovanje, no ono sto me posebno interesira i privlaci je koncetrt Uriah Heep.

Sto se tice motora, da, brinem se i mislim da to nije nista ruzno niti neobicno, jer masu od kako kazete 4.500 - 5.000 ljudi je tesko kontrolirati, ako motocikli nisu smjesteni na za to predvidjeno i od civila ogradjeno mjesto.

Pozdrav.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
LUKAČ li-st
man
man
LUKAČ li-st


Broj postova : 493
Godina imam : 36
Prebivalište : Sarajevo-Livno-ST
Vozim : vozit cu
Na forumu od : 26.08.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Icon_minitimesri 01 tra 2009, 17:16

A jebemu sta se zakuvalo.

E ja sam jedan od pjesaka (nadam se da nece potrajat) o kojima HOMBRE govori, volim rock i motore i ne vidim nista lose da dolaze pjesaci na party ima onih koji vole rock pa dodju na Moto Party njima ja to koncert, ja dolazim jer mi odgovara drustvo, muzika reka san vec da volim motor (imat cu ga majku mu), ovo sta se tice cijene ko oce neka ide nisam fan UH oticu radi druzenja i na party-u u Brodu jos nisam bio, nije mi problem dat tih hebenih 70kn a znam da cu se dobro zabavit TAKAV SAM JEBIGA ZABAVAN SAM SEBI tako da idem gore. Jebiga ljudi neznam o cemu vise da serem. ETO MENE GORI SAMO NEK JE PIVA LADNA I KOMADICE LEDINE ZA SATOR
[Vrh] Go down
Krišo
cro chopper forum
cro chopper forum
Krišo


Broj postova : 849
Godina imam : 31
Prebivalište : SLAVONSKI BROD
Vozim : sila 250 Virago
Na forumu od : 06.01.2009

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Icon_minitimeuto 14 tra 2009, 12:57

emirharley je napisao/la:
nadam se da me necete zaje*ati kada je klapim do gore radi grupe Uriah Heep, a vi kazete - bla, bla, bla....radi tehnickih razloga odgodjeno....... Evil or Very Mad
dolazi i to polako!
evo za one koji ne vjeruju!!!
http://www.uriah-heep.com/newa/livedates.php
[Vrh] Go down
RRZagreb
man
man
RRZagreb


Broj postova : 57
Godina imam : 51
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Hondu CBR600RR
Na forumu od : 03.04.2009

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Icon_minitimeuto 14 tra 2009, 13:38

Sve čitam i neke stvari ne vjerujem Bohmann Ne može biti isto jel ja napravim taj dan 200 km da dođem na taj Mega Bikers Party (a takvi su Jumbo plakati po cijelom Brodu) ili netko tko iziđe iz svog dvorišta i pješke dođe Question Ne može mi bit svejedno kad mi je motor parkiran na travi (a ja pametnjaković zaboravio ponjt nešto šta da podmetnem pod nogicu), a tatice posjedaju djecu na moj motor da ih slikaju Razz I nije mi isto da li je koncert (jer zašto onda piše Mega Bikers Party) ili je Moto susret (zašto onda više civila nego bikera) Nadalje, ako vam je do bikerskog druženja onda se mogu naći i jeftinije grupe sa, možda, i kvalitetnijom svirkom. Ja kad dođem na koncert, makar i motorom, ne govorim da je to bikerijada scratch Isto tako ne mogu nazvat bikerijadom nešto gdje se nameće tko svira guza Osobno na susrete ne idem radi grupe koja svira, nego radi ekipe koja je tamo dobar4 a susret gdje je ista cijena upada za civile i za bikere izbjegavam u širokom luku. I za kraj: ova tema nije trebala ići u ovom smjeru, ova sva prepucavanja su za neku temu koja bi se zvala: Naplata ulaza na susrete. U ovoj temi se po mom skromnom mišljenju trebalo odgovorit sa 3-4 posta: Ja idem, Ja idem, i ja isto, a ne ovakva trkeljanja. Makar ja osobno ne idem, a sudjelujem u temi raz1
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Icon_minitimeuto 14 tra 2009, 14:14

pljuga al se dimi ovdje pljuga
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Icon_minitimeuto 14 tra 2009, 14:54

nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me glup glup glup glup glup glup glup glup glup
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Icon_minitimeuto 14 tra 2009, 21:18

Ja nemam dileme i idem sigurno, ako Bog da. dobar
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Icon_minitimeuto 14 tra 2009, 22:05

red-fz je napisao/la:
koncert-susret........hm......sad sam zbunjen Question Question Question Question Bohmann
Hočemo li i mi? biker2 biker2 biker2 geek geek geek biker2 geek biker2 ?
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Icon_minitimeuto 28 tra 2009, 14:59

Ajmo, da vidimo tko ide od forumasa, pa da organiziramo kakvu pivicu ili nesto slicno? Ja cu se uskoro javiti Hombreu da vidimo to oko smjestaja, obzirom da se je ljubazno ponudio da pomogne. Radujem se susretu i koncertu unaprijed! roker

A vezano za ranije postove oko toga "da li je to susret ili koncert" - susret. svakako, jer tko zeli samo na koncert (iz BiH) ima ista svirka i u Banja Luci, no zar nije najbolja moguca kobinacija dobar moto party + dobar koncert?! dancingbanana

Zadnji takav dogadjaj na kojem sam prisustvovao je bilo na proslogodisnjem Harley Festivalu u Alsoorsu - ludilo od motora i partija i raznih svakodnevnih dogadjanja + ludilo koncert - blueser Gary Moore!!! A posto sam ja blueser u dusi i srcu, mozete misliti kako sam bio "happy". dancingbanana

Nadam se da ce se slican ugodjaj ponoviti i u Slavonskom Brodu. dobar
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 3 Icon_minitimeuto 28 tra 2009, 15:10