Početna stranicaPretraľnikMega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu

Go down 
+41
ica
darius
gusgus
error_1205
Leso
fir
Dr Dee
dac
maxo shadow
drabotic
magna
Marina
austrijanac
dudo
medo
lukylipik
Slavonka
RRZagreb
LUKAČ li-st
Munja
učo_sb
harly
Vida
usnuli_konjanik
Kum
custom rider
ronin1
emirharley
Vilko
red-fz
KekoWaspnation
zookk
buba
shadow
asy
Crusader
Free Spirit
Krišo
buralee
fat boy
Safet(y)
45 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
red-fz
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 726
Godina imam : 53
Prebivalište : belišće
Vozim : yamaha fz6s
Na forumu od : 05.10.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimened 29 oľu 2009, 12:20

nije to bojkot,meni nije bitno ko svira.........idem na moto susrete iz razloga da se druzim sa prijateljima,znaci drustvo i stjecanje novih......samo hocu reci da smo u istoj poziciji kao i pjesaci koji dolaze zbog koncerta,a ne na susrete...
[Vrh] Go down
ronin1
banned
banned
ronin1


Broj postova : 163
Godina imam : 1015
Prebivalište : kad je žena doma--doma,kad je nema - svugdje
Vozim : trenutno svašta
Na forumu od : 04.11.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimened 29 oľu 2009, 12:53

red-fz je napisao/la:
nije to bojkot,meni nije bitno ko svira.........idem na moto susrete iz razloga da se druzim sa prijateljima,znaci drustvo i stjecanje novih......samo hocu reci da smo u istoj poziciji kao i pjesaci koji dolaze zbog koncerta,a ne na susrete...

affraid Mož se ti družit s ekipom i u parku i u klijeti i u zatvorskoj sobi.
Pa kakve veze ima tko s čim dođe .Pa kaj bi onda oni koji imaju nogu 38 trebali manje platiti nego oni s 46 ? ,ili ekipa koja je prešla dalji put do tamo da je jeftinije za njih affraid
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimened 29 oľu 2009, 13:04

..postaje gusto u ovim krajevima...

Meni osobno ne smeta ako se negdje naplačuje neki ulaz jer smatram da če za tu ulaznicu dotični klub i nešto dobro i ponudit, al u današnje vrijeme je da ljudi paze na svaku potrošenu kunicu i rađe če otič di je za niš i isto se dobro zabavit al i biker susreti su postali kao i večina stvari na tržištu imaš veliku ponudu i na tebi je da prihvatiš di češ i na koji susret češ otič jer ruku na srce danas ima biker susreta maltene u svakom selu
[Vrh] Go down
red-fz
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 726
Godina imam : 53
Prebivalište : belišće
Vozim : yamaha fz6s
Na forumu od : 05.10.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimened 29 oľu 2009, 13:21

ronin1 je napisao/la:
red-fz je napisao/la:
nije to bojkot,meni nije bitno ko svira.........idem na moto susrete iz razloga da se druzim sa prijateljima,znaci drustvo i stjecanje novih......samo hocu reci da smo u istoj poziciji kao i pjesaci koji dolaze zbog koncerta,a ne na susrete...

affraid Mož se ti družit s ekipom i u parku i u klijeti i u zatvorskoj sobi.
Pa kakve veze ima tko s čim dođe .Pa kaj bi onda oni koji imaju nogu 38 trebali manje platiti nego oni s 46 ? ,ili ekipa koja je prešla dalji put do tamo da je jeftinije za njih affraid
potpuno si u pravu,mogu se druziti i u parku sa ekipom,ali pise moto susret,i ako pozelim ici na koncerte tipa UH,iron maiden,u2 i sl,prodat cu motor i lovu potrositi na karte,a odlazit cu na koncerte autom i naravno vise necu ici na moto susrete,osim u brod......
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimened 29 oľu 2009, 16:58

Moje osobno misljenje je da bi se to trebalo predstavljati kao glazbeni festival gdje ce posjetitelji moci vidjeti i nekoliko motora prisutnih bikera.

70kn za takav koncert je nikakva cifra i naravno ako se odlucim da umjesto na neki moto susret odem na dobar koncert nece mi biti nimalo zao dati tih 70kn (dao bih i 200 za takav program).

Da se razumijemo, nemam nista protiv i smatram da je to dobra manifestacija, ali samo mislim da je program nadmasio samu bit i sustinu susreta pa ga pretvorio u nesto sto u biti nitko ne zna kako da nazove. Da li je to koncert i da li ce vise ljudi privuci glazbeni program ili je to susret gdje se vise ljudi privuci bikerska tematika???
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimened 29 oľu 2009, 17:17

Kum je napisao/la:
Moje osobno misljenje je da bi se to trebalo predstavljati kao glazbeni festival gdje ce posjetitelji moci vidjeti i nekoliko motora prisutnih bikera.

70kn za takav koncert je nikakva cifra i naravno ako se odlucim da umjesto na neki moto susret odem na dobar koncert nece mi biti nimalo zao dati tih 70kn (dao bih i 200 za takav program).

Da se razumijemo, nemam nista protiv i smatram da je to dobra manifestacija, ali samo mislim da je program nadmasio samu bit i sustinu susreta pa ga pretvorio u nesto sto u biti nitko ne zna kako da nazove. Da li je to koncert i da li ce vise ljudi privuci glazbeni program ili je to susret gdje se vise ljudi privuci bikerska tematika???

Gosp.chopper moderator jako dobro sroceno, posebno oko bikerke tematike svaka cast , sada koliko ce to privuci bikere a koliko ljude koji nemaju veze s motorima, to ostaje da vidimo, slazem se da je i 70kn nista za takav program i oncert, eto jedino sto nije tipicno za nas prostore i susrete kod nas pa i stvara diskusiju.
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimened 29 oľu 2009, 22:34

Prvo, ja osobno volim kada dodju i "civili" na bikerske partije, poput dogadjanja na prtijima u Kastelima, ili u Puli i da ne nabrajam vise, nisu mi bas nesto interesantni "peder bal motorijade", kakve su gotovo sve. Sa druge strane, sjecam se da sam platio poprilican iznos novaca za party u Puli prije nekoliko godina, a svirali su nam - "Motorhead". Pa je*em mu misa, jasno je da trebamo platiti upad. Nadalje, prosle godine sam sa osobitim zadovoljstvom platio cetverodevnu ulaznicu za Harley Festival Alsoors 2008 - 50 euro, ali, je*o te - svirao mi je Gary Moore!!! To je za mene bila poezija i hvala im sto su mi to omogucili, makar ja i platio za to. Tako mi je bio blizu da sam ga mogao pljucnuti (salim se, naravno). TO je ugodjaj, a djabe nema ni kod stare babe.

Ima li ista ljepse nego spojiti - motorijadu sa dobrom mjuzom?

To je moje skromno misljenje, bez zelje da ikoga uvrijedim jer drugacije misli.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimened 29 oľu 2009, 23:49

Ma naravno. I ja mislim tako kao i ti. Najbolje je spojiti te 2 stvari. Ja samo aludiram na to da je meni ipak draze kada je na nekoj bikerskoj manifestaciji glavni motiv bikerske prirode. Nikako ne tvrdim da ce u Brodu biti drugacije, ali moram priznati da sam pomalo sumnjicav. Ostaje nam samo da vidimo i tada cemo znati. Najvise bih volio da to bude bude tako kako je Emir napisao da voli. Da bude bikerski susret sa odlicnim popratnim sadrzajem, a ne obrnuto. One manifestacije koje je Emir naveo u postu iznad su sve bile upravo to: biker fest sa dobrim programom, a ne koncerti sa zapazenim brojem motociklista medju gledalistem!
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 34
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 00:07

ja nemam nista protiv placanja karte motoristima, neki ce otic, neki nece.
iskreno moje misljenje je da na motosusretu da motoristi placaju ulaz, je nebuloza, pa makar neznam ko svirao.
jer ako netko prodje sa motorom taj dan 500-600 km radi susreta, a ne zbog koncerta i benda koji svira, pa da mu se naplati ulaz, to je malo glupo.
mozda ce neki platiti ulaz, ali bilo je mnogo puta da su ljudi dosli iz daleka tamo i samo se okrenuli i vratili, jer je trebao dati 50-70 kuna da udje, ne da nema novaac, ali ipak je tu neki princip.
makar nisam prosao puno toga koliko su ljudi na ovom forumu prosli, jos ja imam vremena, ali meni se cini barem po pricama kako je prije bilo da to vise nije to..
klubovi se natjecu ko ce bolji i zvucniji bend pozvat, koliko ce im ljudi doci, pa na kraju kaze bilo 3-4 000 ljudi, a od toga 90% "civila".
ako se zove moto susret onda je to moto susret, a ne glazbeni koncert.
jer mislim da se vidjelo da se na bikerima moze zaraditi novce pa se sada svaka druga seoska festa zove moto susret.
samo neka se pogleda one prevare u biogradu sta su ljudi poceli raditi zbog novaca.
ne prozivam nikoga sada, niti ovaj dogadjaj u sl. brodu niti nigdje, ali polako mi se to pocinje gubiti neki smisao
[Vrh] Go down
red-fz
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 726
Godina imam : 53
Prebivalište : belišće
Vozim : yamaha fz6s
Na forumu od : 05.10.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 10:35

nije problem u naplati ulaza......samo hocu reci da smo u istoj kozi kao i civili,ako i treba platiti ulaz ok,alitrebala bi ulaznica za civile biti skuplja.recimo biker 70kn,a deda koji vodi svog unuka da skace po motorima i da slusa UH 100kn za dedu i 100kn za unuka......
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 12:53

emirharley je napisao/la:

Ima li ista ljepse nego spojiti - motorijadu sa dobrom mjuzom?

To je moje skromno misljenje, bez zelje da ikoga uvrijedim jer drugacije misli.

dobar Potpisujem u potpunosti.

Nazalost, obistinio se moj strah da ce i ovog puta tema otici u ovakvom toku. Namjera mi je bila samo obavijestiti one koji mozda jos nisu znali za "Dogadjaj" (namjerno ne koristim 'moto susret)' kako bi se eventualno mogli dogovoriti o zajednickom picu i susretu. Zato bih molio jos jednom sve da pokusaju temu usmjeriti u tom pravcu.

I samo da ponovim, zao mi je sto i sam necu moci doci i prepustiti se dobroj zabavi. titanik
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Krišo
cro chopper forum
cro chopper forum
Krišo


Broj postova : 849
Godina imam : 31
Prebivalište : SLAVONSKI BROD
Vozim : sila 250 Virago
Na forumu od : 06.01.2009

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 13:34

emirharley je napisao/la:
Prvo, ja osobno volim kada dodju i "civili" na bikerske partije, poput dogadjanja na prtijima u Kastelima, ili u Puli i da ne nabrajam vise, nisu mi bas nesto interesantni "peder bal motorijade", kakve su gotovo sve. Sa druge strane, sjecam se da sam platio poprilican iznos novaca za party u Puli prije nekoliko godina, a svirali su nam - "Motorhead". Pa je*em mu misa, jasno je da trebamo platiti upad. Nadalje, prosle godine sam sa osobitim zadovoljstvom platio cetverodevnu ulaznicu za Harley Festival Alsoors 2008 - 50 euro, ali, je*o te - svirao mi je Gary Moore!!! To je za mene bila poezija i hvala im sto su mi to omogucili, makar ja i platio za to. Tako mi je bio blizu da sam ga mogao pljucnuti (salim se, naravno). TO je ugodjaj, a djabe nema ni kod stare babe.

Ima li ista ljepse nego spojiti - motorijadu sa dobrom mjuzom?

To je moje skromno misljenje, bez zelje da ikoga uvrijedim jer drugacije misli.

dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 13:41

kume ne filozofiraj neg palipilu

i nemoj vodit zenu Wink
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 18:34

red-fz je napisao/la:
nije problem u naplati ulaza......samo hocu reci da smo u istoj kozi kao i civili,ako i treba platiti ulaz ok,alitrebala bi ulaznica za civile biti skuplja.recimo biker 70kn,a deda koji vodi svog unuka da skace po motorima i da slusa UH 100kn za dedu i 100kn za unuka......

Slazem se potpuno !!! dobar
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Gost
Gost




Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 22:57

AAALLO bećari ,o čemu pričamo?
Brođanin jesam,nisam član MK Brod,ali moram kazati da susrete u Brodu posjeti
oko 4,5 do 5000 bajkera.Suvišni su komentari tipa,,,,ako se plaća ne dolazim,,,
ili,,,nisu to susreti to je koncert.
Komu smetaju civili što nas dođu vidjeti,,,pa koliko ima civila na našem forumu koji ne voze ništa,,,hoćemo li pričati???
puca1 ljut sam na pojedine komentare jer nekome je ovaj forum sredstvo da nabija vlastiti ego nama kojima je RROLL ,LJUDSTVO KOJE SE DOŽIVI MEĐU SEBI SLIČNIMA BEĆARIMA;CUGA; NEKADA I POLJOPRIVREDA ZELENA SVE ONO ŠTO ČINI NAŠU UNIFORMU,,,,,NAČIN ŽIVOTA
Vidimo se u Brodu.
[Vrh] Go down
usnuli_konjanik
man
man
usnuli_konjanik


Broj postova : 223
Godina imam : 34
Prebivalište : GORNJE VRAPCE
Vozim : pakleni stroj u izradi
Na forumu od : 16.12.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 23:12

HOMBRE SB je napisao/la:
AAALLO bećari ,o čemu pričamo?
Brođanin jesam,nisam član MK Brod,ali moram kazati da susrete u Brodu posjeti
oko 4,5 do 5000 bajkera.Suvišni su komentari tipa,,,,ako se plaća ne dolazim,,,
ili,,,nisu to susreti to je koncert.
Komu smetaju civili što nas dođu vidjeti,,,pa koliko ima civila na našem forumu koji ne voze ništa,,,hoćemo li pričati???
puca1 ljut sam na pojedine komentare jer nekome je ovaj forum sredstvo da nabija vlastiti ego nama kojima je RROLL ,LJUDSTVO KOJE SE DOŽIVI MEĐU SEBI SLIČNIMA BEĆARIMA;CUGA; NEKADA I POLJOPRIVREDA ZELENA SVE ONO ŠTO ČINI NAŠU UNIFORMU,,,,,NAČIN ŽIVOTA
Vidimo se u Brodu.


dobar dobar dobar dobar cheers cheers

vidimo se!
[Vrh] Go down
ronin1
banned
banned
ronin1


Broj postova : 163
Godina imam : 1015
Prebivalište : kad je žena doma--doma,kad je nema - svugdje
Vozim : trenutno svašta
Na forumu od : 04.11.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 08:25

HOMBRE SB je napisao/la:
AAALLO bećari ,o čemu pričamo?
Brođanin jesam,nisam član MK Brod,ali moram kazati da susrete u Brodu posjeti
oko 4,5 do 5000 bajkera.Suvišni su komentari tipa,,,,ako se plaća ne dolazim,,,
ili,,,nisu to susreti to je koncert.
Komu smetaju civili što nas dođu vidjeti,,,pa koliko ima civila na našem forumu koji ne voze ništa,,,hoćemo li pričati???
puca1 ljut sam na pojedine komentare jer nekome je ovaj forum sredstvo da nabija vlastiti ego nama kojima je RROLL ,LJUDSTVO KOJE SE DOŽIVI MEĐU SEBI SLIČNIMA BEĆARIMA;CUGA; NEKADA I POLJOPRIVREDA ZELENA SVE ONO ŠTO ČINI NAŠU UNIFORMU,,,,,NAČIN ŽIVOTA
Vidimo se u Brodu.

POTPISUJEM POD MATERIJALNOM I KRIVIČNOM ODGOVORNOSTI I PRI ZDRAVOJ SVJESTI I PAMETI
[Vrh] Go down
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 11:08

MA ok je sve to

Ko voli nek izvoli, ak ne budem u umoagu zavrsio, vjerovatno cu tu...
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 12:42

HOMBRE SB je napisao/la:
AAALLO bećari ,o čemu pričamo?
... moram kazati da susrete u Brodu posjeti oko 4,5 do 5000 bajkera

dobar Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 D8c22b97434afe93c36c94a5c9eac8ac
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Krišo
cro chopper forum
cro chopper forum
Krišo


Broj postova : 849
Godina imam : 31
Prebivalište : SLAVONSKI BROD
Vozim : sila 250 Virago
Na forumu od : 06.01.2009

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 15:29

HOMBRE SB je napisao/la:
AAALLO bećari ,o čemu pričamo?
Brođanin jesam,nisam član MK Brod,ali moram kazati da susrete u Brodu posjeti
oko 4,5 do 5000 bajkera.Suvišni su komentari tipa,,,,ako se plaća ne dolazim,,,
ili,,,nisu to susreti to je koncert.
Komu smetaju civili što nas dođu vidjeti,,,pa koliko ima civila na našem forumu koji ne voze ništa,,,hoćemo li pričati???
puca1 ljut sam na pojedine komentare jer nekome je ovaj forum sredstvo da nabija vlastiti ego nama kojima je RROLL ,LJUDSTVO KOJE SE DOŽIVI MEĐU SEBI SLIČNIMA BEĆARIMA;CUGA; NEKADA I POLJOPRIVREDA ZELENA SVE ONO ŠTO ČINI NAŠU UNIFORMU,,,,,NAČIN ŽIVOTA
Vidimo se u Brodu.
dobar dobar dobar
Tako je stari!
[Vrh] Go down
harly
cro chopper forum
cro chopper forum
harly


Broj postova : 900
Godina imam : 54
Prebivalište : sl.brod
Vozim : vn 900 classik
Na forumu od : 10.02.2009

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 18:58

ja i kreso idemo nagledat se motora
[Vrh] Go down
učo_sb
man
man
učo_sb


Broj postova : 235
Godina imam : 44
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : Kymco Venox 250
Na forumu od : 13.03.2009

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 20:30

[quote="HOMBRE SB"]

RROLL ,LJUDSTVO KOJE SE DOŽIVI MEĐU SEBI SLIČNIMA BEĆARIMA;CUGA; NEKADA I POLJOPRIVREDA ZELENA SVE ONO ŠTO ČINI NAŠU UNIFORMU,,,,,NAČIN ŽIVOTA

bravo hombre, svaka čast, car bio i ostao
da naglasim- nisam član MK Broda,nego... ovo je ipak susret kojim se klub odmiče od prijašnjih - jer ljudi moji tko od današnje mlađarije ima pojma ko je URAH HEEP, ne bi ni ja znao da nisam s burazerom starijim slušao, tako da definitivno i MK Brod odustaje od dosadašnje prakse :dovedi tompsona i parni valjak i imaš lovu- teže će s UH dići lovu, toga moramo biti svjesni - prije je bila dugačka par kilometara kolona defilea a sad će bit jo više, 100% , vidimo se
pozdrav bajkerima i rokerima
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 21:00

prošle godine na defileu sve sami skuteri Razz
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 21:31

Pa nije moto susret defilej.Što se tiče skutera-djeci je to jedinstvena prilika da se voze u masi pa onda izlete svi van, Još jednom to je jedan veliki moto susret i netreba ga omalovažavati.Pozdrav.
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 22:32

Jedno veoma vazno pitanje: da li ce prilikom koncerta Uriah Heep biti mogucnost da se motocikli parkiraju na neko posebno i CUVANO mjesto, kada kazem cuvano, ne mislim na mogucnost kradje, mada ni to nije iskljuceno, nego prije svega aludiram na situaciju da se onemoguci civilima da "jasu" po (tudjim) motorima kako se kome prohtije.

Molim komentar osoba bliskih organizatorima.

Pod dva: da li su predvidjene neke dodatne mogucnosti spavanja, neovisno od satora, za koji nisam zainteresiran, a da to nije hotel sa 4 zvjezdice koji znam i sam sebi pronaci? Npr. privatni smjestaj i sl, neki dobar motel i tako to. Mi smo u Sarajevu za nase partije obezbjedjivali mogucnost spavanja u dobrim motelima za cca 11 euro (dorucak, kupatilo, WC).

Thanks.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Sponsored content





Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu
[Vrh] 
Stranica 2 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI
» 5. moto susreti MK BULLS
» MK BROD 10. MEGA BIKERS SUSRET 10.-12.05.2013
» MK Osijek, 22.6.-24.6.2012. 11. Moto susreti
» 8. Moto susreti MK Osijek

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: