Početna stranicaPretraľnikMega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 610RegistracijaLogin

 

 Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu

Go down 
+41
ica
darius
gusgus
error_1205
Leso
fir
Dr Dee
dac
maxo shadow
drabotic
magna
Marina
austrijanac
dudo
medo
lukylipik
Slavonka
RRZagreb
LUKAČ li-st
Munja
učo_sb
harly
Vida
usnuli_konjanik
Kum
custom rider
ronin1
emirharley
Vilko
red-fz
KekoWaspnation
zookk
buba
shadow
asy
Crusader
Free Spirit
Krišo
buralee
fat boy
Safet(y)
45 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimepet 08 svi 2009, 23:35

fir je napisao/la:
Kad sam već fulo Umag idem sutra u Brod,jel ima ko kakvu šupicu za prespavat,ako se naroljam.

A sator i vreca???
[Vrh] Go down
fir
man
man
fir


Broj postova : 31
Godina imam : 53
Prebivalište : Nijemci ,Vinkovci
Vozim : Virago 535
Na forumu od : 08.01.2009

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: k   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimepet 08 svi 2009, 23:50

Kum je napisao/la:
fir je napisao/la:
Kad sam već fulo Umag idem sutra u Brod,jel ima ko kakvu šupicu za prespavat,ako se naroljam.

A sator i vreca???

ajoj, imam ružna sjećanja od spavanja na podu,makar dvije bale slame
[Vrh] Go down
error_1205
man
man
error_1205


Broj postova : 43
Godina imam : 44
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : Intruder M800
Na forumu od : 28.01.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimesub 09 svi 2009, 09:22

ljudi moji danas se sve naplaćuje. evo ja neki dan došo u pekaru i tražim burek, kad ono kaže: 8 kuna! i šta sad? plati ili budi gladan. tako je i sa ovim u brodu; plati i zabavljaj se! samo će bit problem ako krenu po kućama ko oni što naplaćuju rtv pretplatu- dobar dan gospodine, da li vi čujete buku s poloja?- da.- e, onda vas molim 70kn sex sex
[Vrh] Go down
fir
man
man
fir


Broj postova : 31
Godina imam : 53
Prebivalište : Nijemci ,Vinkovci
Vozim : Virago 535
Na forumu od : 08.01.2009

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimesub 09 svi 2009, 09:31

error_1205 je napisao/la:
ljudi moji danas se sve naplaćuje. evo ja neki dan došo u pekaru i tražim burek, kad ono kaže: 8 kuna! i šta sad? plati ili budi gladan. tako je i sa ovim u brodu; plati i zabavljaj se! samo će bit problem ako krenu po kućama ko oni što naplaćuju rtv pretplatu- dobar dan gospodine, da li vi čujete buku s poloja?- da.- e, onda vas molim 70kn sex sex
jebiga svaku zajebanciju netko mora platit , političarima mi plačamo a svoju zajebanciju najčešće sami .Upad je 70, pošzo piva i oćel i WC bit plaćen sa ulaznicom?
[Vrh] Go down
error_1205
man
man
error_1205


Broj postova : 43
Godina imam : 44
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : Intruder M800
Na forumu od : 28.01.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimesub 09 svi 2009, 11:01

fir je napisao/la:
jebiga svaku zajebanciju netko mora platit , političarima mi plačamo a svoju zajebanciju najčešće sami .Upad je 70, pošzo piva i oćel i WC bit plaćen sa ulaznicom?

piva 10 kunića, gra' besplatan(imam 3 kupona ak nekom treba), eko wc-a na sve strane a ako ti nije neugodno ili si jako pijan moš wc i pišat gdje stigneš! Very Happy
[Vrh] Go down
fir
man
man
fir


Broj postova : 31
Godina imam : 53
Prebivalište : Nijemci ,Vinkovci
Vozim : Virago 535
Na forumu od : 08.01.2009

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimesub 09 svi 2009, 11:36

error_1205 je napisao/la:
fir je napisao/la:
jebiga svaku zajebanciju netko mora platit , političarima mi plačamo a svoju zajebanciju najčešće sami .Upad je 70, pošzo piva i oćel i WC bit plaćen sa ulaznicom?

piva 10 kunića, gra' besplatan(imam 3 kupona ak nekom treba), eko wc-a na sve strane a ako ti nije neugodno ili si jako pijan moš wc i pišat gdje stigneš! Very Happy
čim završim smjenu palim makinu i vidimo se, cura bude i nešt ovako?
[Vrh] Go down
error_1205
man
man
error_1205


Broj postova : 43
Godina imam : 44
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : Intruder M800
Na forumu od : 28.01.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimesub 09 svi 2009, 12:56

fir je napisao/la:
error_1205 je napisao/la:
fir je napisao/la:
jebiga svaku zajebanciju netko mora platit , političarima mi plačamo a svoju zajebanciju najčešće sami .Upad je 70, pošzo piva i oćel i WC bit plaćen sa ulaznicom?

piva 10 kunića, gra' besplatan(imam 3 kupona ak nekom treba), eko wc-a na sve strane a ako ti nije neugodno ili si jako pijan moš wc i pišat gdje stigneš! Very Happy
čim završim smjenu palim makinu i vidimo se, cura bude i nešt ovako?

naravno! samo umjereno da ne bude bolestan2
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimesub 09 svi 2009, 15:57

Nazalost, mogu vam samo svima pozeljeti dobru zabavu, a vjerujem da ce i biti. roker cura
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
gusgus
man
man
gusgus


Broj postova : 461
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VN 900
Na forumu od : 26.05.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimesub 09 svi 2009, 21:00

Uf...upravo me žena zvala s poloja
čuju se mašine kako turiraju, kaže da je u brodu opsadno stanje - oduševljena je...
Gdje je tu pravda - prije dva mjeseca je pi*dila na sam spomen motora a sad je na susretu dok muž doma radi Shocked roker
[Vrh] Go down
fir
man
man
fir


Broj postova : 31
Godina imam : 53
Prebivalište : Nijemci ,Vinkovci
Vozim : Virago 535
Na forumu od : 08.01.2009

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimened 10 svi 2009, 09:21

error_1205 je napisao/la:
fir je napisao/la:
error_1205 je napisao/la:
fir je napisao/la:
jebiga svaku zajebanciju netko mora platit , političarima mi plačamo a svoju zajebanciju najčešće sami .Upad je 70, pošzo piva i oćel i WC bit plaćen sa ulaznicom?

piva 10 kunića, gra' besplatan(imam 3 kupona ak nekom treba), eko wc-a na sve strane a ako ti nije neugodno ili si jako pijan moš wc i pišat gdje stigneš! Very Happy
čim završim smjenu palim makinu i vidimo se, cura bude i nešt ovako?

naravno! samo umjereno da ne bude bolestan2
ajd što se mene tiće prošo sam bez bolestan2 ali i bez gra ,"jebala vas uprava taman sam mislio nešt kuvano pojest "mrzim osječat se prevareno ja dođem na gra a ono ni kuvane kite ,voletina je bar vizualno i gastronomski opravdala dolazak ,sve PET sem gra
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimened 10 svi 2009, 13:56

gusgus je napisao/la:
Uf...upravo me žena zvala s poloja
čuju se mašine kako turiraju, kaže da je u brodu opsadno stanje - oduševljena je...
Gdje je tu pravda - prije dva mjeseca je pi*dila na sam spomen motora a sad je na susretu dok muž doma radi Shocked roker

..he,he sam si tražio to,sad ti ljepo radi,čisti,kuhaj,peri a ona če sa motorom okolo lol! lol!
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimened 10 svi 2009, 21:24

što se tiče gra ni jedne godine u Brodu ga nisam dobio. scratch

Ali kamp kod brače Čaplji,jedi pa pij pa jedi,nisam ni minute bio tamo da mi netko od njh nije gurao pivo ili neku klopu.Vilko čobanac do jaja dobar
Tako da sam veči dio susreta(oba dana) bio kod njih u taboru i zafrkavao Deepa,i ekipu.
BRAČO ČAPLJE svaka cast king
(Da ne bude zabune nisu oni pravili susret oni su bili gosti kao i mi)
[Vrh] Go down
gusgus
man
man
gusgus


Broj postova : 461
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VN 900
Na forumu od : 26.05.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimened 10 svi 2009, 21:44

custom rider je napisao/la:
gusgus je napisao/la:
Uf...upravo me žena zvala s poloja
čuju se mašine kako turiraju, kaže da je u brodu opsadno stanje - oduševljena je...
Gdje je tu pravda - prije dva mjeseca je pi*dila na sam spomen motora a sad je na susretu dok muž doma radi Shocked roker

..he,he sam si tražio to,sad ti ljepo radi,čisti,kuhaj,peri a ona če sa motorom okolo lol! lol!

+ još se i dobro napila :lol: :lol: :lol:
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimened 10 svi 2009, 22:43

Sve na stranu, ali ovo JESTE veliki MEGA Bikers Susret i jedino sto mogu da kazem je hvala organizatoru jer su nam priustili ovakav dogadjaj.

Sve je bilo OK, od odlicne regulacije prometa u prilazu mjestu susreta, do jasno organiziranog parikiranja motra i auta, preko velikog broja WC-a, do nekoliko velikih satora u kojima si mogao na miru nesto pojesti, popiti, ili jednostavno odmoriti se.

Bina i razglas su bili vrhunski, a grupa Uriah Heep prava poslastica.

Moze netko da voli ili ne voli ovaj susret, ali ovo je zaista – susret na europskom nivou.

Na kraju balade, jos me je pronasao jedan clan Kluba i ispricao se radi nesporazuma ovdje ranije opisanog.

Krajnja ocjena nije cista desetka, vec 20!

Evo malo fotki.

1. Dio ekipe, nas 3, na slici su nasa 4 motora , od ukupno 6:

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Dscf0686


2. Cijela ekipa sa 6 motora:

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Dscf0690


3. Ovome smo dosli glave:

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Dscf0682


4. Povratak, pauzica:

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Dscf0726
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Leso
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 810
Godina imam : 44
Prebivalište : vinkovci
Vozim : vespa px 200,venox
Na forumu od : 12.01.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimened 10 svi 2009, 23:04

Ajd svaka čast i baš mi je drago da je susret bio dobar.
A što se tiče graha baba mi sutra za ručak pravi grah pa ko voli nek dođe.
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimepon 11 svi 2009, 10:45

Ma moj prijatelju Emire taj susret u Slavonskom Brodu je dobar ali da ti vidiš kakav je susret u Umagu.. nemoj me nemoj me- Mala šala- drago mi je da ti je bilo dobro u Slav. Brodu i vjeruj da su organizatori dali svoj maximum i zato im svaka čast.Pozdrav ekipi sa foruma i pozdrav MK Brodu iz ljepog Slavonskog broda na rijeci Savi (inače imali smo mi i more ali je nestalo nemoj me )
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimepon 11 svi 2009, 10:48

Joj zašto nije sad ovaj vikend šta dolazi vaš party ..... Stvarno, zašto se tako velike "mega" stvari preklapaju sa datumom? scratch Stvarno ne znam, sorry ako ste već pisali o tome...
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
darius
man
man
darius


Broj postova : 59
Godina imam : 47
Prebivalište : Tuzla
Vozim : nadam se uskoro
Na forumu od : 01.06.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimepon 11 svi 2009, 17:29

Ne mogu posmatrati stvari iz ugla ljudi koji su na motoru i obilaze susrete, jer ja ne vozim motor, obožavam to ali eto nikada nisam smogao snage da ga kupim..slušam rock pa kako to najčešće ide jedno s drugim, tako se i ja nalazim često na moto susretima sa kompletnom kamperskom opremom. sator Very Happy
Ovaj susret me oduševio, prije svega organizacijom, a i samim programom, meni se čini da ničega nije falilo i 70 KN je sitnica za ovako nešto, opet kažem da to možda vi koji ste na motorima gledate drugačije i smatrate da nije u pitanju novac nego nešto drugo, ali svaka čast! Svirka je bila odlična, Uriah Heep su me iznenadili, ipak dobro tresu, nema šta!
Po mom mišljenju trebalo je biti na ovom susretu bez obzira na principe !!
:bravo:
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimepon 11 svi 2009, 21:48

Emire brate što se ne javi Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimepon 11 svi 2009, 21:59

Munja je napisao/la:
Emire brate što se ne javi Evil or Very Mad

Zapisao sam tvoj broj u mobitel da bih te zvao, ali.....jbga....frka-trka.....nema opravdanja....udaraj, al' da ne bude plavo Wink
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimepon 11 svi 2009, 22:02

....jel ovo konj na ražnju ili se meni čini scratch scratch
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimepon 11 svi 2009, 22:02

evo javno priznam draže bi mi bilo da sam išao u Brod jer još jedan da s ovima u Umagu išao bi drito u Kampor ,a ne doma lol!
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
LUKAČ li-st
man
man
LUKAČ li-st


Broj postova : 493
Godina imam : 36
Prebivalište : Sarajevo-Livno-ST
Vozim : vozit cu
Na forumu od : 26.08.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimepon 11 svi 2009, 22:06

ica je napisao/la:
....jel ovo konj na ražnju ili se meni čini scratch scratch


hahahahaha Voletina brate voletina
[Vrh] Go down
učo_sb
man
man
učo_sb


Broj postova : 235
Godina imam : 44
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : Kymco Venox 250
Na forumu od : 13.03.2009

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimeuto 12 svi 2009, 13:12

draga braćo i sestre((!!!))
nakon svih priča i bajki eo svršilo se i to, bilo je fantastično, show totalni,
eo ZVANIČNA BROJKA IZ PRVE RUKE: 4800 motora i oko 22 000 ljudova, ako je to za podcijeniti e onda ne znam kaj bi rekel,organizacija vrhunska, piva 10kn, graha je bilo do 21h u subotu,kud ćeš dulje??
svi zadovolji os ove godine vidimo se i dogodine u kampu ČAPLJI opet na pivi i čobancu
dobar dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
Mačak
cro chopper forum
cro chopper forum
Mačak


Broj postova : 607
Godina imam : 57
Prebivalište : NOVA GRADIŠKA
Vozim : DL 650A L4 V-STROM
Na forumu od : 12.03.2008

Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitimeuto 12 svi 2009, 13:30

Znaći zarada samo od ulaza negdje oko milju i po kunića oliti nekih 200.000 eurića ??????? What a Face
i ko tu koga onda sex
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu   Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu
[Vrh] 
Stranica 6 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI
» 5. moto susreti MK BULLS
» MK BROD 10. MEGA BIKERS SUSRET 10.-12.05.2013
» MK Osijek, 22.6.-24.6.2012. 11. Moto susreti
» 8. Moto susreti MK Osijek

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: