Početna stranicaPretraľnikmoja prerada - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 moja prerada

Go down 
+21
KekoWaspnation
Dr.Ma$$a
Safet(y)
dragger
magna
Kunki
HyperCube
chinaski
custom rider
Munja
Free Spirit
error_1205
zida
merla
Genesis051
black dog
One Night Stand
cro.chopper
lukylipik
Yzzy
Vladek
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
black dog
man
man
black dog


Broj postova : 96
Godina imam : 39
Prebivalište : samobor
Vozim : kawasaki
Na forumu od : 01.11.2007

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimened 02 pro 2007, 16:45

deep je napisao/la:
blaz je napisao/la:
naslonjac je definitivno jebacki slozen i prekrasno mu stoji Very Happy

prvo osmisliš pa onda kompić i sve to daš da ti laserom isjeku ,a zatim poliranje krojenje kožne presvlake kod tapetara , montaže i sve to onda ispadne ovako .puno truda , puno kreativnosti i kad pogledaš imaš unikat .


di si dal to rezat laserom ako nije tajna
[Vrh] Go down
http://kawasaki.coolbb.net/index.htm
Gost
Gost




moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimened 02 pro 2007, 16:51

kod nas u Brodu ima dvije firme koje imaju strojeve za rezanje materijala laserski obadvije su u našem Đuri Đakoviću nakad najmočnijoj firmi na ovim prostorima . sad su te dvije firme privatnici u krugu Đure .
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimened 16 pro 2007, 00:12

Izuzetno lijepo !...
Cool
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimened 16 pro 2007, 10:26

One Night Stand je napisao/la:
deep je napisao/la:
i meni je drag motiv , ali u Europi se baš ne može nabavit baš tako kao u Americi
Sva sreća da nisi u pravu! :lol: Možeš naručiti od Custom Chrome-a (u Zg ima firmi gdje možeš naručiti), nisam ziher dal ima u Motormaniji (od Highway hawka)i tak, uglavnom nađe se!

Nadam se da necu otici previse u OFF,
rucni rad prerada je zakon, ali ima nas koji ne znamo i nismo bas u mogucnosti za to pa sam ja nasao puno stvari na stranici http://www.cruisercustomizing.com/ .
Samo za moj motor ima 1000 artikala...
Neke stvari sam narucio a neke su u pripremi , a izmedju ostalog vidio sam i ove retrovizore.
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
zida
man
man
zida


Broj postova : 462
Godina imam : 45
Prebivalište : Volavje (do pariza)
Vozim : vn 800
Na forumu od : 23.11.2007

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimened 16 pro 2007, 22:06

samo hrabro i pokušaj ih sam napraviti, vjerujem da češ uspjeti, a svi znamo da nema slađeg
nego pogledat svojih ruku djelo! cheers cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimened 16 pro 2007, 22:23

merla je napisao/la:
One Night Stand je napisao/la:
deep je napisao/la:
i meni je drag motiv , ali u Europi se baš ne može nabavit baš tako kao u Americi
Sva sreća da nisi u pravu! :lol: Možeš naručiti od Custom Chrome-a (u Zg ima firmi gdje možeš naručiti), nisam ziher dal ima u Motormaniji (od Highway hawka)i tak, uglavnom nađe se!

Nadam se da necu otici previse u OFF,
rucni rad prerada je zakon, ali ima nas koji ne znamo i nismo bas u mogucnosti za to pa sam ja nasao puno stvari na stranici http://www.cruisercustomizing.com/ .
Samo za moj motor ima 1000 artikala...
Neke stvari sam narucio a neke su u pripremi , a izmedju ostalog vidio sam i ove retrovizore.

Slažem se s tobom da ako netko nema prilike nešto napraviti nema izbora mora to kupiti .I znam da postoje mjesta gdje se može kupit dodatna oprema , ali u mom slučaju se radi o unikatima jer sve što sam napravio je unikat i ne može se kupiti jer je prvo konstruiran na mojem kompu , a potom izrađen . Ovo je puno slađe samo ako ispuni očekivano .ako bude samo kao pokušaj onda od toga nema ništa i netreba to stavljati na motor .
[Vrh] Go down
error_1205
man
man
error_1205


Broj postova : 43
Godina imam : 44
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : Intruder M800
Na forumu od : 28.01.2008

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimepon 28 sij 2008, 18:24

naslon je stvarno kul!!! Very Happy
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimepon 28 sij 2008, 23:07

Aquila 125 ... Cool
Sviđaju mi se i oslonci za puno stopalo... Ja imam samo klasičnu "cijev" , gumiranu s gornje strane...
Već sam razmišljao o drukčijim retrovizorima i žmigavcima...
Ali se za sad moram pokrit ušima...
Para nema(m), a i ono što imam, ubijem na putovanja ( a puno je lani otišlo i za popunit garderobu)...
Na customizaciju ću mislit s vremenom...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Malteški križevi -retrovizori II dio   moja prerada - Page 2 Icon_minitimečet 21 vel 2008, 19:07

evo stigle su mo pozicije i sad mo još fale ogledala . Bacam se na poliranje .


moja prerada - Page 2 11jw3zl

sve je bilo na strojnoj obradi
[Vrh] Go down
Free Spirit
cro chopper forum
cro chopper forum
Free Spirit


Broj postova : 1523
Godina imam : 58
Prebivalište : Pleternica
Vozim : yamaha FZ6S
Na forumu od : 20.11.2007

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimečet 21 vel 2008, 19:11

super izgleda, a jesi već našao tko će ti rezati ogledala??

:pljuga:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimečet 21 vel 2008, 19:13

Free Spirit je napisao/la:
super izgleda, a jesi već našao tko će ti rezati ogledala??

:pljuga:

ima neki staklar u Osijeku koji prihvaća izazov .
[Vrh] Go down
Free Spirit
cro chopper forum
cro chopper forum
Free Spirit


Broj postova : 1523
Godina imam : 58
Prebivalište : Pleternica
Vozim : yamaha FZ6S
Na forumu od : 20.11.2007

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimečet 21 vel 2008, 19:15

deep je napisao/la:


ima neki staklar u Osijeku koji prihvaća izazov .
svaka čast majstoru, mislim da će biti pravi izazov Twisted Evil


:pljuga:
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimečet 21 vel 2008, 19:17

Jako me zanima da ih vidim u živo i sam razmišljam o nečemu sličnom.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 14:07

Genesis051 je napisao/la:
Aquila 125 ... Cool
Sviđaju mi se i oslonci za puno stopalo... Ja imam samo klasičnu "cijev" , gumiranu s gornje strane...
Već sam razmišljao o drukčijim retrovizorima i žmigavcima...
Ali se za sad moram pokrit ušima...
Para nema(m), a i ono što imam, ubijem na putovanja ( a puno je lani otišlo i za popunit garderobu)...
Na customizaciju ću mislit s vremenom...

dosta toga sam radio u osobnoj režiji ,pa tako i papučice za noge . papučice sam prilagodio orginalnom nosaču tako da se ništa ne mora prerađivati nego se postoječi nosač skine na štiftu i na isto mjesto ugradi papučica .
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 18:12

...ovo s papučicom mi se sviđa.....sad imam o čemu razmišljati!!! What a Face Exclamation What a Face Exclamation :idea: :idea: :idea:
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 19:20

Motor izgleda ljepo i skladno,dali si razmišljao da staviš nogar(oslonac) sa strane,kad je motor parkiran malo na bok ima na oko ljepšu liniju,to je moje gledište.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 19:25

custom rider je napisao/la:
Motor izgleda ljepo i skladno,dali si razmišljao da staviš nogar(oslonac) sa strane,kad je motor parkiran malo na bok ima na oko ljepšu liniju,to je moje gledište.

ima kosi nogar a ovo što sam ga slikao na glavnom nogaru to je zbog pranja koje je bilo netom prije slikanja. slažem se s tobom da na bočnom nogaru močnije izgleda .
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 21:14

cuga kad dođeš u Istru častim sa Istarskom malvaziom,bike je kompletan.
[Vrh] Go down
chinaski
man
man
chinaski


Broj postova : 58
Godina imam : 37
Prebivalište : zagreb-čakovec
Vozim : '06 honda shadow 750
Na forumu od : 13.05.2008

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008, 11:36

u slučaju da ti ne uspije imaš u motormaniji kod velesajma. cijena? prava sitnica! moš mislit :P tražio sam neke zamjenske pa uzeo u louisu male custom retrovizore(oba 40eura), no kad sam shvatio da ne vidim nikoga iz trake do mene vratio sam se na stare... dotični malteški čine mi se pregledniji, al su preskupi(cirka 1000-1200kn oba, ne sjećam se točno)
[Vrh] Go down
chinaski
man
man
chinaski


Broj postova : 58
Godina imam : 37
Prebivalište : zagreb-čakovec
Vozim : '06 honda shadow 750
Na forumu od : 13.05.2008

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008, 11:40

btw, želi ko kupit ove male? Smile kupljeni su prije mjesec dana, prošli tjedan sam vratio stare radi preglednosti... iako svi vele da su ovi izgledali prejebeno na mojoj shadowki. al ipak, često vozim curu pa se neću zajebavat po zagrebu...

http://www.louis.de/_40e832d8dd62de4a9b7adc17a5ad35cfdf/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=465&wgr=402&list_total=16&anzeige=0&artnr_gr=10028237

uglavnom, vidite i sami - cijena im je bila 50 eura...ja ih dajem za 20 i jedno pivo Wink
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008, 11:41

Gdje ima izrezivanje laserom takvih stvatcica i kak se krecu cijene...
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
Kunki
man
man
Kunki


Broj postova : 402
Godina imam : 53
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Bandit 1250
Na forumu od : 28.02.2008

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008, 12:22

chinaski je napisao/la:
btw, želi ko kupit ove male? Smile kupljeni su prije mjesec dana, prošli tjedan sam vratio stare radi preglednosti... iako svi vele da su ovi izgledali prejebeno na mojoj shadowki. al ipak, često vozim curu pa se neću zajebavat po zagrebu...

http://www.louis.de/_40e832d8dd62de4a9b7adc17a5ad35cfdf/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=465&wgr=402&list_total=16&anzeige=0&artnr_gr=10028237

uglavnom, vidite i sami - cijena im je bila 50 eura...ja ih dajem za 20 i jedno pivo Wink

PRODANO.

kad bumo na pivu?
[Vrh] Go down
chinaski
man
man
chinaski


Broj postova : 58
Godina imam : 37
Prebivalište : zagreb-čakovec
Vozim : '06 honda shadow 750
Na forumu od : 13.05.2008

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008, 14:16

kunki, može danas? poslije posla idem do majstora berača, oko 7 sam u rutu...
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008, 14:18

chinaski je napisao/la:
btw, želi ko kupit ove male? Smile kupljeni su prije mjesec dana, prošli tjedan sam vratio stare radi preglednosti... iako svi vele da su ovi izgledali prejebeno na mojoj shadowki. al ipak, često vozim curu pa se neću zajebavat po zagrebu...

http://www.louis.de/_40e832d8dd62de4a9b7adc17a5ad35cfdf/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=465&wgr=402&list_total=16&anzeige=0&artnr_gr=10028237

uglavnom, vidite i sami - cijena im je bila 50 eura...ja ih dajem za 20 i jedno pivo Wink

meni su slični na magni, vidljivost jedva vizual 5. brini ti za bajk, cura će sama ozdraviti ako se što desi
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008, 14:19

Ručni rad je nešto posebno. Sviđaju mi se i vidio sam ih na dosta bikeova. Sve je za pet samo po meni imaju jednu manu; estetika je pregazila funkcionalnost. Kad sam probao bike sa navedenim retrovizorima, mogu reći da nisam baš pretjerano oduševljen vidokrugom. Mislim da su bili nešto malo manji.
[Vrh] Go down
Sponsored content





moja prerada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: moja prerada   moja prerada - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
moja prerada
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Moja prerada honda shadow 600 :)
» Moja jedina prerada ove zime
» HD 883 53 C - prerada
» Prerada XS 650
» REGAL RAPTOR - Spyder

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: