Početna stranicaPretraľnikNapokon polirka 610RegistracijaLogin

 

 Napokon polirka

Go down 
+12
zuta guja
Frntas
black rain
custom rider
lord
Quirin
dragger
buba
necchi
Eagle
kristian
Yzzy
16 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimened 22 vel 2009, 20:40

Dugo sam čekao da mogu stati za polirkom kod profesionalaca koji rade sa inox-om i odluka je pala ,idemo praviti svoju polirku .

I tako jedan dao el.motor drugi krpu , treći kučišta za ležajeve , malo tokarije malo bravarije od postoječih pristroja i eto jedna velika profi polirka .

Napokon polirka Wi3i0y

Krpena šajba je doduše istrošena (poliranjem oštrih predmeta ) , ali za početak peticaž

Napokon polirka 34g7tph

Napokon polirka E71j6r
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimened 22 vel 2009, 21:39

E, sada uzmi jednu štangu od inoksa i navali! Kada se počne sjajiti ko pasja jaja, to je to! dobar3
[Vrh] Go down
kristian
cro chopper forum
cro chopper forum
kristian


Broj postova : 574
Godina imam : 48
Prebivalište : valpovo
Vozim : yamaha fz6-n
Na forumu od : 30.11.2008

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimened 22 vel 2009, 22:18

malo strojno pa malo purol pasta pa dobiješ efekat nevjerovatnog!!! jednom riječju SJAJNO!!!! dobar
[Vrh] Go down
Eagle
cro chopper forum
cro chopper forum
Eagle


Broj postova : 589
Godina imam : 38
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Intruder M800
Na forumu od : 22.04.2008

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimened 22 vel 2009, 22:48

svaka cast
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimened 22 vel 2009, 22:51

jel trebaš krpica?
Very Happy
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimened 22 vel 2009, 23:14

drago mi je da si ti sretan ali cim sam vidio sliku krpene shajbe sledila mi se krv u zilama, naime ista mi je skoro odsjekla ruku kad sam polirao nozeve. Necu previshe pametovat ali neka zashtita da ti nemre uhvatit i bacit komad koji se polira bi po meni bila jako pozeljna. Predmet koji polirash ne mora ni bit ostar dovoljno je da ga shjba uhvati i baci. raz1
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
Gost
Gost




Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimened 22 vel 2009, 23:22

necchi je napisao/la:
jel trebaš krpica?
Very Happy

za sad imam netreba ako bude već ti javim da mi skupiš samo ti moram reći koje boje preferiram
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimened 22 vel 2009, 23:24

buba je napisao/la:
drago mi je da si ti sretan ali cim sam vidio sliku krpene shajbe sledila mi se krv u zilama, naime ista mi je skoro odsjekla ruku kad sam polirao nozeve. Necu previshe pametovat ali neka zashtita da ti nemre uhvatit i bacit komad koji se polira bi po meni bila jako pozeljna. Predmet koji polirash ne mora ni bit ostar dovoljno je da ga shjba uhvati i baci. raz1

znam prijatelju da je opasno ,ali ću se maksimalno paziti ,jer svaka zaštita bi smetala kod poliranja nekih oblika
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimepon 23 vel 2009, 04:08

svaka cast , tvoje zadovoljstvo je kao i moje.
[Vrh] Go down
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum
Quirin


Broj postova : 1704
Godina imam : 48
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimepon 23 vel 2009, 05:42

:bravo:svaka cast
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimepon 23 vel 2009, 09:00

deep je napisao/la:
buba je napisao/la:
drago mi je da si ti sretan ali cim sam vidio sliku krpene shajbe sledila mi se krv u zilama, naime ista mi je skoro odsjekla ruku kad sam polirao nozeve. Necu previshe pametovat ali neka zashtita da ti nemre uhvatit i bacit komad koji se polira bi po meni bila jako pozeljna. Predmet koji polirash ne mora ni bit ostar dovoljno je da ga shjba uhvati i baci. raz1

znam prijatelju da je opasno ,ali ću se maksimalno paziti ,jer svaka zaštita bi smetala kod poliranja nekih oblika

Vidiš, nije mi ni palo n apamet da može bit opasno...
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimepon 23 vel 2009, 09:17

deep je napisao/la:
necchi je napisao/la:
jel trebaš krpica?
Very Happy

za sad imam netreba ako bude već ti javim da mi skupiš samo ti moram reći koje boje preferiram
dobar Very Happy
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimepon 23 vel 2009, 09:22

Ama sjajno čak presjajno dobar
[Vrh] Go down
black rain
cro chopper forum
cro chopper forum
black rain


Broj postova : 732
Godina imam : 46
Prebivalište : negotin,srbija
Vozim : v star 1300
Na forumu od : 22.12.2008

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimepet 27 vel 2009, 01:44

dobar :bravo:
[Vrh] Go down
Frntas
man
man
Frntas


Broj postova : 358
Godina imam : 34
Prebivalište : samobor
Vozim : Ybr custom 125, kawasaki z400
Na forumu od : 03.05.2008

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimepet 27 vel 2009, 07:54

svaka cast :bravo:
[Vrh] Go down
zuta guja
cro chopper forum
cro chopper forum
zuta guja


Broj postova : 626
Godina imam : 40
Prebivalište : Dugo Selo (okolica)
Vozim : yamaha xv 535
Na forumu od : 09.08.2008

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimepet 27 vel 2009, 13:15

:bravo: ali nije za zezat se s tim!
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimepet 27 vel 2009, 16:34

..točno tako nije baš za se zezati sa time ,trebao bi si napravit neki blatobran i neko uporište kad nešto polira,al vjerujem da je več razmišljao o tome.
[Vrh] Go down
Alexandar
man
man



Broj postova : 19
Godina imam : 54
Prebivalište : Beograd
Vozim : Suzuki swift
Na forumu od : 01.06.2011

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimesri 01 lip 2011, 22:11

Pozdrav ,svaka cast za trud ali par primedbi valjda nikog nece naljutiti ,prvo pogonski motor je mogao da stoji u sredini konstrukcije i da pogon daje na sredini vratila tako da iskoristis i drugu stranu vratila za montazu eventualno lamelastog brusnog diska ,blatobran pomaze jer pasta za poliranje bas bas prlja eventualno i neko usisavanje ako budes brusio na toj masini ,uporiste svakako ali od plastike da ne grebe ono sto poliras.e sad bilo bi dobro da imas alat za rascesljavanje tog polirnog diska od sisala i nesto kao noz za shisanje istog . s tim alatima veliki oprezu radu .Mozes da namazes lice nekom kremom tipa nivea pre rada ,posle par sati na masini bice ti jasno zasto.Jos jednom nadam se da ce ovo biti shvaceno kao dobronamerna sugestija.

....imamo običaj napisati par riječi o sebi u knjizi članova...dragger.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimesri 01 lip 2011, 22:46

Alexandar je napisao/la:
Pozdrav ,svaka cast za trud ali par primedbi valjda nikog nece naljutiti ,prvo pogonski motor je mogao da stoji u sredini konstrukcije i da pogon daje na sredini vratila tako da iskoristis i drugu stranu vratila za montazu eventualno lamelastog brusnog diska ,blatobran pomaze jer pasta za poliranje bas bas prlja eventualno i neko usisavanje ako budes brusio na toj masini ,uporiste svakako ali od plastike da ne grebe ono sto poliras.e sad bilo bi dobro da imas alat za rascesljavanje tog polirnog diska od sisala i nesto kao noz za shisanje istog . s tim alatima veliki oprezu radu .Mozes da namazes lice nekom kremom tipa nivea pre rada ,posle par sati na masini bice ti jasno zasto.Jos jednom nadam se da ce ovo biti shvaceno kao dobronamerna sugestija.


Slažem se.Ja par godina koristim sličnu polirku i imao sam par težih incidenata.Na sreću dobro je prošlo po mene, što se nemože reći za dio koji sam polirao.

[Vrh] Go down
Alexandar
man
man



Broj postova : 19
Godina imam : 54
Prebivalište : Beograd
Vozim : Suzuki swift
Na forumu od : 01.06.2011

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimesri 01 lip 2011, 23:20

Dok me ne obrisu jer mi predstavljanje bas nije izgleda poslo za rukom,dodao bih da izletanje komada najcesce se desava kod manjih komada koje je tesko raditi iz ruke ,u tu svrhu nije lose koristiti parce daske na koje se komad ako je moguce pricvrsti srafovima pa se lakse da polirati,mada za manje komade mozda je bolje probati zlatarsko poliranje u bubnjevima ili raditi galvanizaciju ,vishe sjaji.
[Vrh] Go down
Lenči
man
man
Lenči


Broj postova : 187
Godina imam : 36
Prebivalište : Čakovec
Vozim : Harley Davidson 883 low
Na forumu od : 19.09.2010

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimepet 03 lip 2011, 17:03

zubarski sam tehničar i več godinama poliram CoCr legure na takvim polirkama al naravno to su puno manje stvarčice , al kad frkne i uhvati metal to leti ko metak! a da ne pricam kako se prašina stvara prilikom poliranja pogotovo s tim krpicama! usisavač je zlata vrijedan isto ko i zaštita glave i ruku! al inače super stvar pogotovo kad na kraju vidiš sjaj! Shocked lol!


[Vrh] Go down
Dukes of hazzard
cro chopper forum
cro chopper forum
Dukes of hazzard


Broj postova : 982
Godina imam : 42
Prebivalište : Karlovac
Vozim : Yamaha XVS 1100
Na forumu od : 15.12.2010

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimepet 03 lip 2011, 17:15

dobar3
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitimesri 08 lip 2011, 19:54

necchi je napisao/la:
jel trebaš krpica?
Very Happy
jaaa bi malo krpica i ja poliram slinim cheers cheers
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Sponsored content





Napokon polirka Empty
PostajNaslov: Re: Napokon polirka   Napokon polirka Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Napokon polirka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Topovi
» Napokon
» Napokon!
» moja honda vf 750 c bobber

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: