Početna stranicaPretraľnikpoliranje pleksiglasa 610RegistracijaLogin

 

 poliranje pleksiglasa

Go down 
+3
Leso
custom rider
medo
7 posters
Autor/icaPoruka
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitimečet 22 sij 2009, 08:13

ekipa zanima me da li je netko polirao vjetrobran i s čim.Vidim na netu da ima nekoliko tih pasta xeropol i sl.zanimaju me vaša iskustva,jer sam jednom prigodom na terenu prao motor i dosta izgrebao pleksi (ne pitajte kako samo nemojte pripiti ići prat motor) Embarassed
crte nisu duboke ,ali ih ima i živciraju me.
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: Re: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitimečet 22 sij 2009, 11:06

vodobrusni papir od 2000,dobro ga izmatirat i poslje dobro ispolirat sa vatom.
[Vrh] Go down
Leso
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 810
Godina imam : 44
Prebivalište : vinkovci
Vozim : vespa px 200,venox
Na forumu od : 12.01.2008

poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: Re: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitimečet 22 sij 2009, 11:44

Xerapol pasta u kompletu sa brusnim papirom.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: Re: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitimečet 22 sij 2009, 16:45

Hm, ovisi o nekoliko čimbenika a najbitniji je dubina izgrebane površine i sama kvaliteta pleksija. Što je dubina izgrebanog manja a kvaliteta veča, rezultat je bolji. Ako je kvaliteta loša, bolje je ništa ne dirati da ne bude još gore.
Probaj sa nekom pastom za plastiku ali najprije na manje primjetnom mjestu i pogledaj ima li efekta.
Više se ne sječam dobro, ali jednom sam naišao na forumu motocikli.hr ili motori.hr (mislim ovaj ovaj prvi) na temu Kako rješiti manje ogrebotine na viziru kacige i plastičnom svjetlu.
Pisano je da se dobara rezultat postiže sa PASTOM ZA ZUBE.
Ja sam probao n jednoj kacigi koja mi je ispala iz ruge i izgrebao se vizir ali previše duboko.
Duboki rizovi su ostali isti ali oni koji su bili neprimjetni oni su se ispolirali i ne vide se.
Negdje sam naišao da je dobra i pasta za poliranje Zaslona mobitela. Potraži malo.
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: Re: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitimečet 22 sij 2009, 17:09

ja sam do sada u večini slučajeva uspješno to rješavao.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: Re: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitimečet 22 sij 2009, 17:26

custom rider je napisao/la:
ja sam do sada u večini slučajeva uspješno to rješavao.

Pa onda je sve rješeno dancingbanana .
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: Re: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitimečet 22 sij 2009, 18:12

[quote="dragger"]Hm, ovisi o nekoliko čimbenika a najbitniji je dubina izgrebane površine i sama kvaliteta pleksija. Što je dubina izgrebanog manja a kvaliteta veča, rezultat je bolji. Ako je kvaliteta loša, bolje je ništa ne dirati da ne bude još gore.
Probaj sa nekom pastom za plastiku ali najprije na manje primjetnom mjestu i pogledaj ima li efekta.
Više se ne sječam dobro, ali jednom sam naišao na forumu motocikli.hr ili motori.hr (mislim ovaj ovaj prvi) na temu Kako rješiti manje ogrebotine na viziru kacige i plastičnom svjetlu.
Pisano je da se dobara rezultat postiže sa PASTOM ZA ZUBE.
Ja sam probao n jednoj kacigi koja mi je ispala iz ruge i izgrebao se vizir ali previše duboko.
Duboki rizovi su ostali isti ali oni koji su bili neprimjetni oni su se ispolirali i ne vide se.
Negdje sam naišao da je dobra i pasta z
a poliranje Zaslona mobitela. Potraži malo.[/quote

ma to je ok 1.na šajbi nemam neprimjetnog mjesta 2.ni nevidljivih ogrebotina(jer su nevidljive) muče me one vidlijve,3. pročitao po forumima i probat ću s pastom,išaqo sam prat motor pa kako je bila dobra muzika tako sam ga cijelog oprao s onim za inox i kad sam isprao affraid ajme majko od crtica i sad polako poliram
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: Re: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitimečet 22 sij 2009, 18:18

baci koju fotku da vidimo kako to izgleda.
[Vrh] Go down
Hrki
man
man
Hrki


Broj postova : 165
Godina imam : 48
Prebivalište : Rijeka/Selce
Vozim : Yamaha XV 1100 Virago
Na forumu od : 19.06.2008

poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: Re: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitimečet 22 sij 2009, 19:28

ako budeš koristio pastu za zube , NIKAKO ne polirati sa pastom koja u sebi ima one mikro granulice tako zvane.. jer ćeš si upropastiti vizir.. dakle pasta OBAVEZNO bez ikakvih zrnaca..
Ja poliram sa pastom za zube izgrebane CD-e kada počne preskakati player ili kad jednostavno stane sa čitanjem medija.. i time uvijek uspješno rješavam problem..

Hrki
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: Re: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitimečet 22 sij 2009, 21:09

najbolje ispoliraj s ovim cice2
lol!
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: Re: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitimečet 22 sij 2009, 21:19

necchi je napisao/la:
najbolje ispoliraj s ovim cice2
lol!

kad da dojdem nemoj me
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: Re: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitimečet 22 sij 2009, 21:34

medo je napisao/la:
necchi je napisao/la:
najbolje ispoliraj s ovim cice2
lol!

kad da dojdem nemoj me
poliranje pleksiglasa Censored
nemoj me nemoj me nemoj me
[Vrh] Go down
Dr. Feelgood
man
man
Dr. Feelgood


Broj postova : 157
Godina imam : 58
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Vulcan 1600
Na forumu od : 07.08.2008

poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: Re: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitimened 25 sij 2009, 12:32

Ja sam sinoć odradio svoj pleksi sa Xerapolom. Finije ogrebotine idu bez problema, a veće, koje na sreću nisam imao, trebalo bi riješiti priloženim finim vodobrusnim papirom. Postipak se, naravno, može ponoviti nekoliko puta...dapače, bilo bi poželjno.
Ranijem sam, na sportaku, pleksi riješavao relativno uspješno nekom pastom koju sam uzeo u HG, ne sijećam se više naziva.
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: Re: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitimened 25 sij 2009, 12:49

hvala na pomoći svima ,još čekam susedu cice2 ,a ako ne onda ću morati s xerapolom. Crying or Very sad
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Sponsored content





poliranje pleksiglasa Empty
PostajNaslov: Re: poliranje pleksiglasa   poliranje pleksiglasa Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
poliranje pleksiglasa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Poliranje laka
» Poliranje bloka
» poliranje auspuha

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: