Početna stranicaPretraľnikkaciga - Izbor kacige - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Izbor kacige

Go down 
+41
Vilko
HyperCube
puksy
medo
Gad_
firejack
jura
zanotti
Vladek
Baphomet
Crusader
buba
stain
Gjuro
custom rider
LShawn
aero
asy
ajkula
trunta
zuta guja
klesoo
chinaski
Tomo-vz
HD Biker
Mačak
Yzzy
lukylipik
Kum
magna
cityn
error_1205
dragstarPU
tata
Zmija
ferdinandmax
Streinger
merla
zida
cro.chopper
Safet(y)
45 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimepon 29 ruj 2008, 22:36

2klesso
probano isto to ali piše nolan i puno više love , a razlika baš i nije značajna. Ja sam zadovoljan jer za 1300 kn to je to . Grex je iz porodice Nolan to sam doznao prilikom kupovine ove kacige . Ima dodatni vizir tako da ubiješ dvije muhe jednim udarcem . Unutrašnjost i nije tako neudona kako klesso veli da čupa.Mene nije počupala jel nema što počupati . Kaciga nosi oznaku RF2
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimeuto 30 ruj 2008, 00:02

Grex, x-lite i Nolan su sve djeca jedne firma - Nolan. Sve kacige su homologirane i imaju neke europske quasiateste. Nolan i Grex cak imaju i masu potpuno jednakih modela, ali razlike postoje i to upravo u kvaliteti ugradjenih materijala. Mozda sam ja uzeo "krivu"?
Smile
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimeuto 30 ruj 2008, 06:54

2 asy imaš ovu grexicu kod spahije u moto beana na brodarici
[Vrh] Go down
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimeuto 30 ruj 2008, 09:59

Jednom flip-up, uvijek flip-up! Naime, praktičnost takve kacige je glavna prednost. Prije sam imao Uvexovu Take off, žena Nolanovu 100-tku. Uvexica je imala odličan nemagleći supravision vizir.

Sada imam bijelu Shoei Multitec. Izrazito mali kalup, lagana, veoma udobna, pinlock, vrhunska kvaliteta i udobnost.

http://www.shoei-helmets.com/road/helmets_road.aspx?h=13
[Vrh] Go down
LShawn
girl
girl
LShawn


Broj postova : 193
Godina imam : 42
Prebivalište : SF
Vozim : HD Deuce Screaming Eagle
Na forumu od : 05.08.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimeuto 30 ruj 2008, 10:04

aero je napisao/la:
Jednom flip-up, uvijek flip-up! Naime, praktičnost takve kacige je glavna prednost. Prije sam imao Uvexovu Take off, žena Nolanovu 100-tku. Uvexica je imala odličan nemagleći supravision vizir.

Sada imam bijelu Shoei Multitec. Izrazito mali kalup, lagana, veoma udobna, pinlock, vrhunska kvaliteta i udobnost.

http://www.shoei-helmets.com/road/helmets_road.aspx?h=13

Ova mi se cini jako dobra!
[Vrh] Go down
http://www.lohpleterchapter.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimeuto 30 ruj 2008, 11:30

ja imam HJC i dobar
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimeuto 30 ruj 2008, 13:39

od nedavano vlasnik Roof ro 10 Daytona,za sad se pokazala dobrom.
[Vrh] Go down
Gjuro
man
man
Gjuro


Broj postova : 154
Godina imam : 43
Prebivalište : Zgb
Vozim : Yamahu Dragstar 1100
Na forumu od : 18.09.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimeuto 30 ruj 2008, 14:27

aero je napisao/la:
Jednom flip-up, uvijek flip-up! Naime, praktičnost takve kacige je glavna prednost. Prije sam imao Uvexovu Take off, žena Nolanovu 100-tku. Uvexica je imala odličan nemagleći supravision vizir.

Sada imam bijelu Shoei Multitec. Izrazito mali kalup, lagana, veoma udobna, pinlock, vrhunska kvaliteta i udobnost.

http://www.shoei-helmets.com/road/helmets_road.aspx?h=13

imam takvu crnu, odlicna kaciga, bez ikakvih prigovora (osim paprene cijene, ali...) dobar
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimesub 04 lis 2008, 07:26

kako već rekoh kupio sam NOLAN N103. nakon vožnje do splita i nazad sam poprilično razočaran. osim težine za koju sam znao, kaciga je nopodnošljivo bučna. od 40 km/h počinje buka - fijukanje vjetra. pokušavao sam naći ima li kakve rupe ili slično di se vitar zavlači ali jednostavno nema. unutrašnjost kacige je mirna, ali vjetar izvana izluđuje. nakon sat vremena vožnje, kad se skine kaciga još tutnji u ušima. ima li lijeka?
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimesub 04 lis 2008, 07:29

Pa ti imas sve sto svi zelimo! Zastitu i vjetar u kosi! (Doduse možda ti fali malo kose ali imas vjetar!) sory
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimesub 04 lis 2008, 07:30

kako misliš da mi fali kose,pa ja je sam odstranjujem jer mi smeta i ima je previše dancingbanana
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimesub 04 lis 2008, 07:36

Pa to i mislim, možda da pustis malo kose, pa bi kosa popunila šupljine kroz koje struji zrak i eto ti sound of silence!

Usput isao sam pogledat na net malo i upisem Nolan N103 i izguglam ovaj post sa motori.hr


kaciga - Izbor kacige - Page 3 Pictur12
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimesub 04 lis 2008, 07:54

možda je stvar ušiju. da se možda kupiram kao doberman?
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimesub 04 lis 2008, 07:58

Pa neznam jesi li upucen, ali kupiranje usiju vec nekoliko godina nije dozvoljeno od strane FCI-a.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimesub 04 lis 2008, 08:51

magna je napisao/la:
kako već rekoh kupio sam NOLAN N103. nakon vožnje do splita i nazad sam poprilično razočaran. osim težine za koju sam znao, kaciga je nopodnošljivo bučna. od 40 km/h počinje buka - fijukanje vjetra. pokušavao sam naći ima li kakve rupe ili slično di se vitar zavlači ali jednostavno nema. unutrašnjost kacige je mirna, ali vjetar izvana izluđuje. nakon sat vremena vožnje, kad se skine kaciga još tutnji u ušima. ima li lijeka?

smeta ti buka?
a auspuh?

i ja imam nolanicu 103, istina je da nije bas neki vrhunac tisine. ali nisam siguran da su ostale puno tise. mozda schubert i shoei, ali one su puno skuplje... a opet da je tisa ne bi dobro cuo auspuh dok vozim Cool

moja jedina zamjerka na kacigu je sto mi se kod jace grabe unutarnji suncani vizir spusti za nekid dva cm pa ga moram dizati nazad...
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimesub 04 lis 2008, 09:13

merla je napisao/la:


moja jedina zamjerka na kacigu je sto mi se kod jace grabe unutarnji suncani vizir spusti za nekid dva cm pa ga moram dizati nazad...

po kakvim se ti to kraterima vozish Question confused
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimesub 04 lis 2008, 14:42

buba je napisao/la:
merla je napisao/la:


moja jedina zamjerka na kacigu je sto mi se kod jace grabe unutarnji suncani vizir spusti za nekid dva cm pa ga moram dizati nazad...

po kakvim se ti to kraterima vozish Question confused

po zagrebu affraid
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimesub 04 lis 2008, 15:59

2 DEEP

Kakva je tvoja Grex-ica što se tiče tzv buke? I koliko je teška?
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
ajkula
man
man
ajkula


Broj postova : 149
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : H-D FXDBI
Na forumu od : 16.03.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimesub 04 lis 2008, 17:43

magna je napisao/la:
kako već rekoh kupio sam NOLAN N103. nakon vožnje do splita i nazad sam poprilično razočaran. osim težine za koju sam znao, kaciga je nopodnošljivo bučna. od 40 km/h počinje buka - fijukanje vjetra. pokušavao sam naći ima li kakve rupe ili slično di se vitar zavlači ali jednostavno nema. unutrašnjost kacige je mirna, ali vjetar izvana izluđuje. nakon sat vremena vožnje, kad se skine kaciga još tutnji u ušima. ima li lijeka?

kupi bmwejov sljem sistem pet .. ne sumi i lagana ..
[Vrh] Go down
http://www.baljkas.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimened 05 lis 2008, 20:04

najbolje da potrošim 20 000 kn da isprobam sve što mi preporuče
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimened 05 lis 2008, 20:34

asy je napisao/la:
2 DEEP

Kakva je tvoja Grex-ica što se tiče tzv buke? I koliko je teška?

Ja sam jako zadovoljan nema puhanja , buka je u granicama jer kad koristim komunikator da dobivenim rezultatom jako sam zadovoljan . tešla je 1620 grama i meni anatomski oblik unutrašnjosti jako odgovara . ne stiska me a ne leti oko glave što bi rekao drugo nego baš mi paše .
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimepon 06 lis 2008, 01:30

merla je napisao/la:

po zagrebu affraid

mozda da nesto pritegnes? Neki sarafic ili sl. Ne vjerujem da ti kraljeznica ne apsorbira udarac cak toliko da ti vizir pada.
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Crusader
man
man
Crusader


Broj postova : 315
Godina imam : 56
Prebivalište : Kumanovo, Makedonija
Vozim : Dragstar 1100 Classic
Na forumu od : 01.07.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimepon 06 lis 2008, 12:18

Sinoc narucio Nolanicu N42, open face. Procitao sam dvadesetak review-a, prilicno kontradiktorni, vecina upozorava na buku mada ima i onih kojima je kaciga tiha. Sta ja znam, na kraju krajeva, kaciga se nosi da zastiti glavu a sluh.... Oprostite? Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimepon 06 lis 2008, 13:00

Crusader je napisao/la:
Sinoc narucio Nolanicu N42, open face. Procitao sam dvadesetak review-a, prilicno kontradiktorni, vecina upozorava na buku mada ima i onih kojima je kaciga tiha. Sta ja znam, na kraju krajeva, kaciga se nosi da zastiti glavu a sluh.... Oprostite? Very Happy Very Happy Very Happy

Jako lijepo izgleda.. http://images.google.hr/images?hl=hr&q=Nolan+N42&btnG=Pretra%C5%BEi+slike&gbv=2
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Mačak
cro chopper forum
cro chopper forum
Mačak


Broj postova : 607
Godina imam : 57
Prebivalište : NOVA GRADIŠKA
Vozim : DL 650A L4 V-STROM
Na forumu od : 12.03.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitimeuto 07 lis 2008, 00:00

magna je napisao/la:
kako već rekoh kupio sam NOLAN N103. nakon vožnje do splita i nazad sam poprilično razočaran. osim težine za koju sam znao, kaciga je nopodnošljivo bučna. od 40 km/h počinje buka - fijukanje vjetra. pokušavao sam naći ima li kakve rupe ili slično di se vitar zavlači ali jednostavno nema. unutrašnjost kacige je mirna, ali vjetar izvana izluđuje. nakon sat vremena vožnje, kad se skine kaciga još tutnji u ušima. ima li lijeka?
Nema rupe a vjetar ti vjerojatno dolazi od brade, probaj rukom zatvoriti dio ispod brade pa ćeš znati.
A ako fijuće onda bi to mogao biti i otvor za ventilaciju koji ne zatvara dobro.
Imam Vemar i problem sam riješio sa malo silikona, ali fučkanje je stvarno bio jedini problem dok je sve ostalo za 5.
[Vrh] Go down
Sponsored content





kaciga - Izbor kacige - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izbor kacige
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Prerada kacige
» Draxtar kacige
» Brembo kacige
» Kacige
» Roof kacige

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: