Početna stranicaPretraľnikkaciga - Izbor kacige - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Izbor kacige

Go down 
+41
Vilko
HyperCube
puksy
medo
Gad_
firejack
jura
zanotti
Vladek
Baphomet
Crusader
buba
stain
Gjuro
custom rider
LShawn
aero
asy
ajkula
trunta
zuta guja
klesoo
chinaski
Tomo-vz
HD Biker
Mačak
Yzzy
lukylipik
Kum
magna
cityn
error_1205
dragstarPU
tata
Zmija
ferdinandmax
Streinger
merla
zida
cro.chopper
Safet(y)
45 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimepet 04 tra 2008, 14:58

...ima li tko HJC integralku FS-10 (zanima me da li je prebučna tijekom vožnje i ostala njena svojstva.....
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimepet 04 tra 2008, 18:28

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Nrr210
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimepet 04 tra 2008, 19:16

evo naša sam jednu dobru

Image hosted by servimg.com
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008, 20:45

evo, konačno se dovedoh pameti i nabavih poštenu kacigu...

nakon podužeg premišljanja odluka je pala na HJC, koji se što po testovima, što po forumima provlači kao vrlo dobar odnos uloženo - dobiveno...

nažalost ili ne, zadnjih mjesec dana sam isčekivao da odnekud iznikne FS MAX ili CL MAX ali nema ih...dosadilo mi čekati pa sam uzeo integralnu

FG 14 (best buy), FS 10 (skuplja varijanta) ili CS R1 (jeftinija varijanta)
na kraju sam sam jedino uspio za svoju glavu naći CS R1 i odsad mi je i čuva...

vidjećemo kako će se pokazati

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Cs_r1_10
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008, 21:18

znači to si bio ipak ti. jutros sam sidija nešto prije 8 ujutro u zadru na kavi i prođe jedan cink smjer jug (more), ali vozač je imao crnu integralku pa sam mislio da to nisi ti
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008, 21:31

magna je napisao/la:
znači to si bio ipak ti. jutros sam sidija nešto prije 8 ujutro u zadru na kavi i prođe jedan cink smjer jug (more), ali vozač je imao crnu integralku pa sam mislio da to nisi ti

da, išao sam na posao...drugi put javi da piješ kavu, ionako sam sidin u obližnjoj birtiji jer su moji s posla zabrijali na aparat za kavu u firmi
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008, 21:38

bija san u žurbi, a pija san kavu jer san čeka jednog meštra koji je kasnija, inače nebi ni kavu stiga popiti
[Vrh] Go down
zida
man
man
zida


Broj postova : 462
Godina imam : 45
Prebivalište : Volavje (do pariza)
Vozim : vn 800
Na forumu od : 23.11.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimepet 16 svi 2008, 08:48

jeste jučer gledali istragu... bila je dobra reportaža o kacigama...

(mada mi se činilo više kao raklama za magnetix)
[Vrh] Go down
Mačak
cro chopper forum
cro chopper forum
Mačak


Broj postova : 607
Godina imam : 57
Prebivalište : NOVA GRADIŠKA
Vozim : DL 650A L4 V-STROM
Na forumu od : 12.03.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimepet 16 svi 2008, 08:53

Je reportaža je bila odlična, a reklama? pa ljudi moji netko je morao platiti kacige, nemam ništa protiv takve reklame. svaka cast
[Vrh] Go down
HD Biker
cro chopper forum
cro chopper forum
HD Biker


Broj postova : 520
Godina imam : 47
Prebivalište : EU
Vozim : HD Police Road King Screaming Eagle
Na forumu od : 03.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimesub 17 svi 2008, 19:06

dragstarPU je napisao/la:
Ej stari
vidio si naše kacige Shoei Sincotrec 2 i mi smo super zadovoljni, da nisu stare samo 3 godine i da u potpunosti još dobro služe ooooooooooooodmah bi uzeo Shoei Multitec bez velikog premišljanja.

cura i ja smo si uzeli prije tjedan dana Shoei Multitec i samo pohvala, nikad vise drugu kacigu nego Shoei
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com
Tomo-vz
cro chopper forum
cro chopper forum
Tomo-vz


Broj postova : 1398
Godina imam : 52
Prebivalište :
Vozim : QM250
Na forumu od : 15.04.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimeuto 20 svi 2008, 23:59

evo našao sam jednu zanimljivu kacigu,pa bih htio znati ima ko kakva iskustva sa njom,inače joj je cijena sa popustom 168€ u SL
kaciga - Izbor kacige - Page 2 Airoh-10









kaciga - Izbor kacige - Page 2 Kaciga10
[Vrh] Go down
chinaski
man
man
chinaski


Broj postova : 58
Godina imam : 37
Prebivalište : zagreb-čakovec
Vozim : '06 honda shadow 750
Na forumu od : 13.05.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimeuto 27 svi 2008, 16:33

@handledeploy, gdje si kupio hjc? meni je zapela za oko fg14 i to mat crna, 1500kn... samo da još nađem gdje je imaju... Smile
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimeuto 27 svi 2008, 17:17

novema nova u okolici jastrebarskog
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimepet 04 srp 2008, 14:33

S obzirom da sam ovu temu zapoceo prije vise od pola godine da konacno javim da sam uspio napokon kupiti kacigu koju sam i trazio. Shark Evoline sam prosli tjedan ueo u Novemi i imao prilike odmah ju isprobati.

Kao isto sam ocekivao ima dobrih i losih strana. Za pocetak dizajn nije previse prigodan za cruiser motore. A i nije bilo mat crne pa sam se odlucio na ne znam ni sam koja je to boja - sivo, sedefasta scratch U svakom slucaju zanimljiva boja i ne izgleda uopce lose.

Najveca mana je sto i nije bas previse tiha. Dosta buke vec i pri manjim bzinama sto me i nije bas previse razveselilo.

Drugo stvar koja me poprilicno smeta je kopca. Dolazi mi tocno u predjelu jabucice i cijelo vrijeme me zulja, sto zna biti poprilicno iritirajuce pogotovo na duzem putovanju. Ali i to se da podesiti malo bolje samo treba malo vremena za podesavanja.

Treci nedostatak je prekratak suncani vizir, tako da mi se pogled lomi na donji rub vizira. Najjednostavnije mi je voziti sa suncanim naocalama kao i do sada, a ovu opciju koristiti samo ponekad kada se vozi direktno u sunce.

I da ne bih pisao samo lose stvari o kacigi (da ne bi drugi stekli krivi utisak) kaciga je dosita dobra i prakticana za voznju. Prelazak iz integralne u jet kacigu je jednostavan, brz i doista praktican. Jet verziju sam isprobao do 140-150 km/h i mogu reci da nisam imao nikakvih problema ni pri tim brzinama (u integralnoj verziji naravno da je sve funkcioniralo besprijekorno) sooim vec spomenute buke.

Uglavnom, nadam se da cu kacigom biti zadovoljan duze vrijeme.
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimesub 27 ruj 2008, 07:51

eto san i ja prijekoji dan bija u nabavci nove kacige, namjera mi je bila HJC ili airoh, ali nijedan od desetak modela mi nije baš sjeo na glavu (uska, široka, žulja, puše itd). na kreju mi dade neku airoh cca 950 kn. s obzirom da sam htio skuplju (kvalitetniju) kacigu, nisam odmah kupio nego sam otišao do drugog dućana koji je imao JEDNU JEDINU flip-up kacigu. kad sam je stavio to je bilo to, kao rađena za mene. NOLAN N103 me je sa malo popusta izašla jeftinije nego iz louisa i to dosta. od opreme ima sve (dupli vizir prtiv magle, pomoćni protiv sunca, pripremu za komunikaciju, podstava se skida....) odmah sam preimjetio jako dobru ventilaciju

preporučujem
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimesub 27 ruj 2008, 08:52

magna je napisao/la:
eto san i ja prijekoji dan bija u nabavci nove kacige, namjera mi je bila HJC ili airoh, ali nijedan od desetak modela mi nije baš sjeo na glavu (uska, široka, žulja, puše itd). na kreju mi dade neku airoh cca 950 kn. s obzirom da sam htio skuplju (kvalitetniju) kacigu, nisam odmah kupio nego sam otišao do drugog dućana koji je imao JEDNU JEDINU flip-up kacigu. kad sam je stavio to je bilo to, kao rađena za mene. NOLAN N103 me je sa malo popusta izašla jeftinije nego iz louisa i to dosta. od opreme ima sve (dupli vizir prtiv magle, pomoćni protiv sunca, pripremu za komunikaciju, podstava se skida....) odmah sam preimjetio jako dobru ventilaciju

preporučujem

i ja sam prije par mjeseci kupio istu nolanicu i jako sam zadovoljan! ali...

pinlock (unutarnji vizir) mi se izgrebao na rubovima (ne znam kako) a suncani vizir ispada do pola kad naletim na jacu rupu... pljuga
inace kaciga odlicna, udobna, jedino bas i niije pretjerano tiha...
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimesub 27 ruj 2008, 14:45

Ja sam N103 htio kupiti od samog pocetka. Skupio lovu, dogovorio i popust i dosao kod covjeka i Bohmann .... presirok kalup za moju glavu!!! Nista s tim novcima otisao na susjedni stand i kupio Nitro Flip-Up kacigu te kozne hlace.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimesub 27 ruj 2008, 23:54

Izbor kacige je kao......


https://www.youtube.com/watch?v=yKkdGbAGht4


lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
zuta guja
cro chopper forum
cro chopper forum
zuta guja


Broj postova : 626
Godina imam : 40
Prebivalište : Dugo Selo (okolica)
Vozim : yamaha xv 535
Na forumu od : 09.08.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimened 28 ruj 2008, 17:25

ja imam integralku i to je najsigurnije!! ne paše za chopper ali ko ga jeb...!! Sigurnost je no.1 :krv:
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimepon 29 ruj 2008, 01:22

zuta guja je napisao/la:
ja imam integralku i to je najsigurnije!! ne paše za chopper ali ko ga jeb...!! Sigurnost je no.1 :krv:

a jel pase na glavu?
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
trunta
man
man
trunta


Broj postova : 341
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : tramvaj
Na forumu od : 07.09.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimepon 29 ruj 2008, 10:23

pogledaj si i ovu kacigu............www.uvex.com.hr/~acautocr/uvex/katalog/APACHE/1/17/397/404/ ............ dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimepon 29 ruj 2008, 10:45

Ovo je moj izbor . Uletiš u trgovinu jednu , drugu ,treću pa zaredaš probavajući kacige sa jednim težim utegom oko vrata jer znaš koliko love u džepu imaš. Tješiš se pa kad sam dosad vozao kojekakve šljemove i tute na glavi sad si moram kupit nešto pristojnije . U konačnici naši stari kažu :" Čizma glavu čuva " Možda sam nešto pobrkao glege glave , ali svakako tražim najviše za ovoliko novaca koliko sam odlučio dati za kacigu . Probam , čitam perfomanse koje tvornica navodi i opet probam . Jedna mi nekako najbolje paše ,ali idem još probavati . Ništa slično nisam našao , vratim se i normalno iskeširam .

kaciga - Izbor kacige - Page 2 2zzomco

prosudite sami
[Vrh] Go down
ajkula
man
man
ajkula


Broj postova : 149
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : H-D FXDBI
Na forumu od : 16.03.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimepon 29 ruj 2008, 15:07

imam nolan sa komunikacijom unutra, dobra je kaciga jedino preteska i prevelika i da malo je kalup prevelik i nakon nekog vremena se to jos razloha i plese po glavi.. i na nekoh 130 pocne lupetat.. nije bas najtisa.. uzeo sam BMW System 5 flip up i vrlo zadovoljan.. platio oko 400 eura.. imam Davidu Speedster koja je tiha i vrhunski napravljena ali skupa i open face.. uglavnom preporucan bmw toplo ..
[Vrh] Go down
http://www.baljkas.com
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimepon 29 ruj 2008, 20:11

deep je napisao/la:
prosudite sami

super ako si ti zadovoljan. Jesi li probao to isto ali Nolan? Ljetos isprobavah kacige i kad sam probao slicnu Grex, dobro da ju nisam bacio na cestu, van iz ducana. Pocupalo mi bradu, los, jaaako los unutarnji materijal.
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitimepon 29 ruj 2008, 22:26

deep je napisao/la:
Ovo je moj izbor . Uletiš u trgovinu jednu , drugu ,treću pa zaredaš probavajući kacige sa jednim težim utegom oko vrata jer znaš koliko love u džepu imaš. Tješiš se pa kad sam dosad vozao kojekakve šljemove i tute na glavi sad si moram kupit nešto pristojnije . U konačnici naši stari kažu :" Čizma glavu čuva " Možda sam nešto pobrkao glege glave , ali svakako tražim najviše za ovoliko novaca koliko sam odlučio dati za kacigu . Probam , čitam perfomanse koje tvornica navodi i opet probam . Jedna mi nekako najbolje paše ,ali idem još probavati . Ništa slično nisam našao , vratim se i normalno iskeširam .

kaciga - Izbor kacige - Page 2 2zzomco

prosudite sami

Koliko novaca? Kako se točno zove model ove GREX-ice? Jeli ti ok?...

Ja sam sad na mukama, mislim se i ja kupiti dobru flip-upicu... Sve ovo citam pa cu viditi sta se nudi tu kod nas..
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Sponsored content





kaciga - Izbor kacige - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor kacige   kaciga - Izbor kacige - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izbor kacige
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Prerada kacige
» Draxtar kacige
» Brembo kacige
» Kacige
» Roof kacige

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: