Početna stranicaPretraľnikKoliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?

Go down 
+33
phoenix_dreamer
asy
firejack
cro.chopper
emirharley
Safet(y)
lula
barnie
ast3rik
KekoWaspnation
freshman
puksy
palomas
Zmija
scorpion
biker
Jack
Kunki
mustra
stain
LShawn
huš
magna
buba
Kum
Booka
Crusader
zanotti
Rocker
klesoo
Saba
Beatnik
lukylipik
37 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Koliko putovanja (dužih) u 2009 planirate?
1. do tri
Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Vote_lcap40%Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Vote_rcap
 40% [ 21 ]
2. do pet
Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Vote_lcap28%Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Vote_rcap
 28% [ 15 ]
3. do deset
Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Vote_lcap23%Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Vote_rcap
 23% [ 12 ]
4. više od deset
Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Vote_lcap8%Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Vote_rcap
 8% [ 4 ]
5. niti jednu "dužu" relaciju
Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Vote_lcap1%Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Vote_rcap
 1% [ 1 ]
6. samo okolica do 100-injak km.
Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Vote_lcap0%Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 53
 

Autor/icaPoruka
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepon 03 stu 2008, 10:59

barnie je napisao/la:
Lipanj 2009 - Austrija-Francuska.. biti ce to moje prvo duze putovanje, ja i moj dragi, svaki na svom motoru dobar

Ej Barnie...bas mi je drago...ocekujem brdo fotki dobar
[Vrh] Go down
barnie
girl
girl
barnie


Broj postova : 215
Godina imam : 56
Prebivalište : hrvatska,austrija,kina
Vozim : honda rebell
Na forumu od : 11.11.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 12 pro 2008, 16:20

biker je napisao/la:
barnie je napisao/la:
Lipanj 2009 - Austrija-Francuska.. biti ce to moje prvo duze putovanje, ja i moj dragi, svaki na svom motoru dobar

Ej Barnie...bas mi je drago...ocekujem brdo fotki dobar

Od kad sam skuzila kako se stavljaju fotke,samo ih lupam Very Happy ..
prvo godisnji s klincima,pa tek nasa uzivancija..a slike idu istim tempom dobar
[Vrh] Go down
lula
man
man
lula


Broj postova : 227
Godina imam : 52
Prebivalište : zagreb
Vozim : kawasaki EN 500
Na forumu od : 07.10.2008

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimesri 17 pro 2008, 09:22

barnie je napisao/la:
biker je napisao/la:
barnie je napisao/la:
Lipanj 2009 - Austrija-Francuska.. biti ce to moje prvo duze putovanje, ja i moj dragi, svaki na svom motoru dobar

Ej Barnie...bas mi je drago...ocekujem brdo fotki dobar

Od kad sam skuzila kako se stavljaju fotke,samo ih lupam Very Happy ..
prvo godisnji s klincima,pa tek nasa uzivancija..a slike idu istim tempom dobar

Ma to je prava cura. dobar
[Vrh] Go down
barnie
girl
girl
barnie


Broj postova : 215
Godina imam : 56
Prebivalište : hrvatska,austrija,kina
Vozim : honda rebell
Na forumu od : 11.11.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimesri 17 pro 2008, 10:10

lula je napisao/la:
barnie je napisao/la:
biker je napisao/la:
barnie je napisao/la:
Lipanj 2009 - Austrija-Francuska.. biti ce to moje prvo duze putovanje, ja i moj dragi, svaki na svom motoru dobar

Ej Barnie...bas mi je drago...ocekujem brdo fotki dobar

Od kad sam skuzila kako se stavljaju fotke,samo ih lupam Very Happy ..
prvo godisnji s klincima,pa tek nasa uzivancija..a slike idu istim tempom dobar

Ma to je prava cura. dobar

Da budem iskrena..nije mi bas svejedno jer ce mi to biti prvo duze putovanje u zivotu, pa si vec vrtim film u glavi kako cu voziti,ceste.. i ono..pitam se cesto,hocu li moci ali hrabrica sam i vozila sam kad su mi drugi govorili da ne..zato..idem..pa sto bude..
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimesri 17 pro 2008, 11:27

barnie je napisao/la:
Da budem iskrena..nije mi bas svejedno jer ce mi to biti prvo duze putovanje u zivotu, pa si vec vrtim film u glavi kako cu voziti,ceste.. i ono..pitam se cesto,hocu li moci ali hrabrica sam i vozila sam kad su mi drugi govorili da ne..zato..idem..pa sto bude..

nista ne brini. Drzite se lokalnih cesta i uzivajte. Austrija je bolesno disciplinizirana drzava, promet je smiren i ceste su dobre. Po Alpama tutnji bezbroj motorista koji rado pozdravljau Smile Siguran sam da ces uzivati svaki dan, svaki kilometar...!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
barnie
girl
girl
barnie


Broj postova : 215
Godina imam : 56
Prebivalište : hrvatska,austrija,kina
Vozim : honda rebell
Na forumu od : 11.11.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimesri 17 pro 2008, 13:03

klesoo je napisao/la:
barnie je napisao/la:
Da budem iskrena..nije mi bas svejedno jer ce mi to biti prvo duze putovanje u zivotu, pa si vec vrtim film u glavi kako cu voziti,ceste.. i ono..pitam se cesto,hocu li moci ali hrabrica sam i vozila sam kad su mi drugi govorili da ne..zato..idem..pa sto bude..

nista ne brini. Drzite se lokalnih cesta i uzivajte. Austrija je bolesno disciplinizirana drzava, promet je smiren i ceste su dobre. Po Alpama tutnji bezbroj motorista koji rado pozdravljau Smile Siguran sam da ces uzivati svaki dan, svaki kilometar...!

Hvala ti..volju imam ..puno mi znaci i podrska dragog koji je i sam motorista tako da me podrzava i bocka da ja to mogu..
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 15:24

Svake godine planiram nekoliko, no nazalost malo ih se uspije ostvariti zbog razno-raznih razloga. Crying or Very sad

Ali kao se priznaju i ona putovanja s aeroplanom, onda sam na konju! dancingbanana

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 16:11

Eh, kad bih napisao sta sve planiram, samo dragi Bog zna sta ce se od toga realizirati:

1. STURGIS (Atlanta to Sturgis USA)

2. Spanija ili Sicilija

3. Balaton-Madjarska

4. Faak am See Austria

5. Auschwitz Poljska.....

Bohmann


Zadnja promjena: emirharley; pet 19 pro 2008, 18:04; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 16:20

u planu je svakako odlazak u Makedoniju,pa onda u Sarajevo odnosno par dana po BiH.
Još si razmišljam ?! ali obe fure bi odradio prije ljeta i velikih vručina.A i čuvam si stari godišnji dancingbanana upravo za to......

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 16:20

emirharley je napisao/la:
Eh, kad bih napisao sta sve planiram, samo dragi Bog zna sta ce se od toga realizirati: Atlanta to STURGIS (USA), Spanija ili Sicilija, Balaton-Madjarska, Faak am See Austria, Auswitch Poljska..... Bohmann

auschwitz
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
firejack
man
man
firejack


Broj postova : 271
Godina imam : 58
Prebivalište : N45°48'39'' E15°58'24''
Vozim : Johnny Pag 250 Spyder
Na forumu od : 28.09.2008

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 16:41

mala turneja?
mislim stvarno ....
opomena
cro.
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 16:50

Znam da je dobronamjerna, ali takva zajebancija bi mozda nekome mogla biti i neugodna...

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
firejack
man
man
firejack


Broj postova : 271
Godina imam : 58
Prebivalište : N45°48'39'' E15°58'24''
Vozim : Johnny Pag 250 Spyder
Na forumu od : 28.09.2008

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 17:18

žao mi je što vam se nije svidjela autentična fotografija motociklista ispred Auschwitza skinuta s "Hrvatskog povijesnog portala"
Za mene je to dio povijesti!
I DA DRAGI PRIJATELJI, NIJE BILO ZLONAMJERNO!!!

btw. tam nije banirana!
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 17:21

ok,
nemam komentara...

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 17:28

cro.chopper je napisao/la:
ok,
nemam komentara...

malo sam iznenadjen da si uklonio fotku, a i kumov komentar mi nije bas jasan. Upravo je spomenut Ausvic i ta fotka tamo pripada. K vragu, i motor je gore.
Obzirom da znam otkuda potjece (imam bezbroj fotki iz WWII), evo ti link i uci povijest!

UPOZORENJE!!!
Autenticne fotke bi mogle utjecati na osjecaje citaca i (mislim) da nisu primjerene za mladju djecu!


http://povijest.net/index.php/Drugi-svjetski-rat/Holokaust-Shoah-u-oku-kamere.html
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 17:38

hvala klesso , super fotke
idem učit

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 18:02

Nisam bio on line, nesto sam propustio, izgleda de se je nesto ovdje izdogadjalo vezano za jednu od mojih potencijalnih moto-destinacija.....??????

Prije godinu dana sam bio baniran jer sam bio rekao da zelim ici na moto party "Hells Angels" MC ( u medjuvremenu se je to izmijenilo, pa ovaj forum partije tog kluba sada promovira), nije valjda da sam izazvao pometnju u smislu destinacije koju je do sada posjetilo cca 5.000.000 (pet miliona) ljudi?

P.S.
2Klesso: znam da sam bio pogresno napisao, ali sam bio u zurbi i nisam stigao ispraviti....
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 18:06

cro.chopper je napisao/la:
u planu je svakako odlazak u Makedoniju,pa onda u Sarajevo odnosno par dana po BiH.
Još si razmišljam ?! ali obe fure bi odradio prije ljeta i velikih vručina.A i čuvam si stari godišnji dancingbanana upravo za to......

Čitaš mi misli

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 20:44

emirharley je napisao/la:
Nisam bio on line, nesto sam propustio, izgleda de se je nesto ovdje izdogadjalo vezano za jednu od mojih potencijalnih moto-destinacija.....??????

Prije godinu dana sam bio baniran jer sam bio rekao da zelim ici na moto party "Hells Angels" MC ( u medjuvremenu se je to izmijenilo, pa ovaj forum partije tog kluba sada promovira), nije valjda da sam izazvao pometnju u smislu destinacije koju je do sada posjetilo cca 5.000.000 (pet miliona) ljudi?

P.S.
2Klesso: znam da sam bio pogresno napisao, ali sam bio u zurbi i nisam stigao ispraviti....

2 emirharley
da objasnim,
- nema veze tvoja moto-destinacija uopće emire ,već fotografija koja je postavljena od strane firejacka koja nije bila primjerena za forum , ( odnosno tabla na stupu nije bila baš primjerena) i zato sam je maknuo,,, i nađu se odmah neki i udri ??!
- na ovom forumu oprosti nisi bio baniran već nisi želio biti na forumu, a to je velika razlika, da ne bi ljudi mislili da smo te banirali iz nekog razloga
- oduvjek je CCF promovirao ili objavljivao (a i sami mogu objavljivati svi koji to žele) motosusrete i do sada nije izbrisan ničiji party ili moto susret
- i još jednom da ponovim nisi izazvao pometnju svojom destinacijom koju je do sada posjetilo cca pet milijona ljudi

samo mi nije jasno zašto svaka fucking tema mora skrenuti i ići u drugom ili krivom smjeru????
Zašto se na forum stavljaju fotografije koje nisu primjerene i nemaju veze sa temom i svi se primate odmah i samo čekate da možete počet pisati o tome ????
U stvari tema je na početku bila jako zanimljiva i na kraju se pretvori u bezveze nešto (s nekakvim linkovima na stranice koje nemaju ama baš ništa veze sa forumom ili temom....
ne kužim stvarno...
ajmo sada vi !?

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 20:54

Fotka kao takva je OK. I teme o tome su OK. Ali mislim da to nije materijal za zajebanciju. A ovdje su stavljene u svrhu zajebancije. Samo zbog toga sam mislio da mozda nije bilo bas....ono. Nisam mislio da ce se slika maknuti jer nije uvredljiva, samo je moglo smetati to sto se slika nasla u kontekstu zajebancije. Nemojte zamjeriti, ali upravo se to meni nedavno dogodilo da sam u nekoj zajebanciji koristio nesto slicno (rijecima) i prilicno uvrijedio dragu osobu.

Ako fotka nije stavljena kao zajebancija nego ozbiljno, ja se duboko ispricavam.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 21:02

asy je napisao/la:
cro.chopper je napisao/la:
u planu je svakako odlazak u Makedoniju,pa onda u Sarajevo odnosno par dana po BiH.
Još si razmišljam ?! ali obe fure bi odradio prije ljeta i velikih vručina.A i čuvam si stari godišnji dancingbanana upravo za to......

Čitaš mi misli

a da se vratim na početnu temu ....

kaj bi i ti išel Asy????

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 21:12

2cro: (ovo je off topic), u pravu si, nisam bio bukvalno baniran, ali ste mi DVA puta skinuli temu o patiju "Hells Angels" MC uz napomenu da je politika foruma da se "o nekim klubovima na forumu nece pisati" + bila je jos neka sala o bikerskim pravilima vezano za zene gdje je jedan moderator popizdio, kao "nije moja zena takva, a ako tvoja jeste, sta ti ja mogu", sto je potpunio nevazno, jer se radilo o sali. Tako da sam se ja autobanirao duzi vremenski period.

Samo toliko, podsjecanja radi, bez zle namjere, cista i otvorena knjiga.

Ove destenicaije su moja STVARNA zelja, na nekima sam bio nekoliko puta, na neke "specificne" bih zelio otici i to cu, kao sto mene i znate i ako Bog da i otici. Cim-cim prije, tim-tim bolje. dobar
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 21:23

sve OK Smile emire
idemo dalje, nećemo spominjati lanjski snijeg.

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 21:51

... u điru koji Cro spomiinje s destinacijama Makedonija - BiH (Sarajevo); ozbiljno i s nestrpljenjem i sebe vidim!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitimepet 19 pro 2008, 22:00

lukylipik je napisao/la:
... u điru koji Cro spomiinje s destinacijama Makedonija - BiH (Sarajevo); ozbiljno i s nestrpljenjem i sebe vidim!

he he ,, vidim te i ja u svom retraču dobar

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?   Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko (dužih) putovanja planirate u 2009?
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Planovi putovanja u 2016. godini
» putovanja
» Chopperi i putovanja
» keewaj, ja i putovanja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: