Početna stranicaPretraľnikosnove fotografiranja - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 osnove fotografiranja

Go down 
+17
EvolutionEngine
medo
asy
gusgus
biso
necchi
slaboum
dragger
palomas
Saba
skorpac
buletov
drabotic
fat boy
stain
HyperCube
magna
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimepet 29 kol 2008, 14:58

... fotke su jako dobre, a dubinsku zamučenost možeš povečati u PS.u ... odaberi koju fotku želiš da složim i objasnim kako se to radi?

.. da si malo više zumirao i udaljio se od motora.. DOF bi bio veči... Jer ovo sa pred zadnje fotke je samo 29mm . .da bi se dobio dobar dof potrebno je malo više zumirati i više otvoriti blendu. Iznad 70mm.
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimepet 29 kol 2008, 15:13

Mislim da tu ima dobrih fotki, što se tice još veće dubinske neoštrine, nije problem u kolicini tvog znanja (bar u ovom slucaju lol! ), vec se ipak radi o ogranicenjima tehnike.

Mali senzori na kompaktnim kamerma imaju puno vecu dubinsku oštrinu, pa je samim tim nemoguće dobiti onako lijepu neoštrinu kao sa nekim kamerama koje imaju veci senzor a uz to koriste bolje leće.

Pa kazu da velicina nije važna.


osnove fotografiranja - Page 3 G910 Ovo je moj mali slikan s velikim

osnove fotografiranja - Page 3 5d10 A ovo moj veliki slikan s malim

A ovo su fotke slikane njima:
Prvo s malim
osnove fotografiranja - Page 3 Img_1110

Pa sa velikim
osnove fotografiranja - Page 3 _mg_9212

Tu se vidi razlika u toj zamućenosti. Ovo što sam slikao s malim nije moglo mutnije(osim da sam još malo "ušao" u detalj motora, kao na drugoj slici), dok sam kod ove druge slike mogao jos puno više.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimepet 29 kol 2008, 15:17

skorpac je napisao/la:
... fotke su jako dobre, a dubinsku zamučenost možeš povečati u PS.u ... odaberi koju fotku želiš da složim i objasnim kako se to radi?

.. da si malo više zumirao i udaljio se od motora.. DOF bi bio veči... Jer ovo sa pred zadnje fotke je samo 29mm . .da bi se dobio dobar dof potrebno je malo više zumirati i više otvoriti blendu. Iznad 70mm.

Može treća, naravno uz objašnjenje u PS-u! falalepa

Zumirao sam max. optičkim zumom (4x) i otvorom blende 2,0 ali aparat ne dozvoljava (brzina zatvarača ide u crveno) i moram dignuti otvor blende na 3,0 - 4,0. Možda sam se trebao malo više udaljiti i kasnije sliku cropati. Dali bi tada dobio šta na dubinskoj zaučenosti?
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimepet 29 kol 2008, 15:21

dragger je napisao/la:

(brzina zatvarača ide u crveno) i moram dignuti otvor blende na 3,0 - 4,0. Možda sam se trebao malo više udaljiti i kasnije sliku cropati. Dali bi tada dobio šta na dubinskoj zaučenosti?

Kad "dižeš" otvor blende sa 2,0 na 3,0 - 4,0 ti mu na taj naćin samo još više produžuješ expoziciju.
Udaljavanjem pa cropanjem ne bi dobio na zamučenosti.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimepet 29 kol 2008, 15:29

stain je napisao/la:
dragger je napisao/la:

(brzina zatvarača ide u crveno) i moram dignuti otvor blende na 3,0 - 4,0.

Kad "dižeš" otvor blende sa 2,0 na 3,0 - 4,0 ti mu na taj naćin samo još više produžuješ expoziciju.

To mi je jasno, dali se može izbjeći? Nisam probao manualno pa da dignem brzinu zatvaraća. Neznam dozvoljava li aparat?
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimepet 29 kol 2008, 15:52

Intezitet i dužinu osvjetljavanja senzora određuješ s dva parmetra: blenda i expozicija. Ta dva parametra su u određenoj vezi, znaći da se mjenjanjem blende, mjenja i expozicija.
Što je manji broj otvora blende to je otvor veći i potrebna ti je kraca expozicija. Ako ti pri otvoru blende 2.0 brzina zatvaraca (expozicija) ide u crveno, onda kad mu «dižeš» sa 2.0 na 3.0 - 4.0 brzina zatvarača ide u još, da se tako izrazim crvenije.

Zato mi nije jasno kad kažeš da ti brzina zatvaraca ide u crveno, pa si morao dizat na 3 odnosno 4 ?

Osim što ti ide u još crvenije, «dizanjem» blende povećavaš oštrinu, a to ti nije želja.
Dakle trebao bi staviti otvor blende na 2.0, ako je to najveći otvor, a ako u tom slucaju brzina zatvaraca ide u crveno jedino što možeš je promjeniti ISO sa 50 na 100 ili 200, ili što bi bilo puno bolje koristiti stativ, ili bilo koje priručno sredstvo na koje možeš oslonit fotoaparat.
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimepet 29 kol 2008, 17:20

A na koliko ti je bio namješten ISO, možda si bio na 200 ili 400 pa ti je brzina zatvarača išla u crveno, ali u drugu stranu?
[Vrh] Go down
biso
man
man
biso


Broj postova : 32
Godina imam : 36
Prebivalište : zagreb
Vozim : ne vozim :-(... još :-)
Na forumu od : 02.05.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimepet 29 kol 2008, 18:22

e ja sam nasao doma minoltu xg-9.al moram onu zavjesicu pocistit od prasine.jel to mogu solo il da furam u servis
jel valja to kaj ope?
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimepet 29 kol 2008, 18:28

stain je napisao/la:
Intezitet i dužinu osvjetljavanja senzora određuješ s dva parmetra: blenda i expozicija. Ta dva parametra su u određenoj vezi, znaći da se mjenjanjem blende, mjenja i expozicija.
Što je manji broj otvora blende to je otvor veći i potrebna ti je kraca expozicija. Ako ti pri otvoru blende 2.0 brzina zatvaraca (expozicija) ide u crveno, onda kad mu «dižeš» sa 2.0 na 3.0 - 4.0 brzina zatvarača ide u još, da se tako izrazim crvenije.

Zato mi nije jasno kad kažeš da ti brzina zatvaraca ide u crveno, pa si morao dizat na 3 odnosno 4 ?

Osim što ti ide u još crvenije, «dizanjem» blende povećavaš oštrinu, a to ti nije želja.
Dakle trebao bi staviti otvor blende na 2.0, ako je to najveći otvor, a ako u tom slucaju brzina zatvaraca ide u crveno jedino što možeš je promjeniti ISO sa 50 na 100 ili 200, ili što bi bilo puno bolje koristiti stativ, ili bilo koje priručno sredstvo na koje možeš oslonit fotoaparat.

Sad ću napisati kako je dolazilo do ulaska u crveno i što sam morao napraviti!

Stavio sam otvor blende na najviši otvor (2,0) i išao okinuti. Tada se dešava da ulazi u crveno i aparat automatski digne otvor blende na 3,0. U pojedinim slučajevima sesi se da bude OK sa otvorom 3,0 koju aparat isto sam digne. Brzina zatvaraća bude 1250 i ne iode preko toga, da ona ide na 1600 onda bi blenda ostala na 2,0 i bilo sve OK. Mislim da aparat ne dozvoljava kad se upotrebi max. optički zum i otvor blende 2,0 da brzina zatvarača ide preko 1250. Nadam se da sam dobro objasnio.

Moje mišljenje je da bi slike sa dubinskom oštrinom ispale bolje sa parametrima 2,0 i 1600 ali aparat to ne prihvaća. Kad uvatim vrimena stavit ću na manualu i tako namistiti da vidim šta se dešava.

Blendu dižem jer je to jedini način da je uskladim sa brzinom zatvaraća (1200) jer ne ide veća brzina. Kužiš?

ISO mi je 50 i u svim dosadašnjim eksperimentima (bez upotrebe zuma ) kad bi ga digao na 100 slika bi ispala sa dosta šuma (msglovita). Neznam dali će se upotrebom zuma pojaviti šum ako dignem ISO. Budem probao a probaću i sa stativom. Stativ mi je tlaka, vadi stavi, skini....

Dopuna: probao sam malo eksperimentirati ispred kuće. Bez obzira na ISO i na kompletne postavke manualno (dizanje brzine zatvarača), Aparat uvijek diže blendu na 3,0. Hebiga, kad je takav.
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimepet 29 kol 2008, 22:44

To je ono što sam ti napisao i ranije, nije ti fiksni otvor blende i na najvećem zumu nemaš otvor 2.0 nego 3.0. To je tako i tu nema promjene.
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimesub 30 kol 2008, 06:56

Evo, ovo sam skinuo sa stranica o canonu g5.

osnove fotografiranja - Page 3 Pictur12 Tu se vidi da se radi o ograničenjima samog aparata. Shutter je brzina zatvarača.


osnove fotografiranja - Page 3 Pictur14 Iz ovog se vidi, ono što sam ti gore napisao da ne možeš koristit blendu 2.0 na maximalnom zumu.

E, sad ti želiš koristiti najveći otvor blende pri najjačem zumu (3.0 kod tele postavke zuma), međutim u tom slućaju aparat te ograničava na brzinu zatvaraća 1/1250. I događa ti se da moraš zatvarati blendu (cime gubiš na dubinskoj neoštrini) da bi uopće mogao slikati.
Rješenje ili kupiti ND (neutral density http://en.wikipedia.org/wiki/Neutral_density_filter) filter, koji ne utjece na boju nego samo smanjuje kolićinu svjetla, ili snimati u uvjetima kada sunce nije prejako. Malo kasnije popodne, ili ranije ujutro.
Naravno opcija je i snimiti ovako kako je, pa u photoshopu rješiti probleme, ali tu se Skorpac ponudio, a ja idem za Pulu.
Pišemo se po povratku
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimesub 30 kol 2008, 10:39

dragger je napisao/la:
skorpac je napisao/la:
... fotke su jako dobre, a dubinsku zamučenost možeš povečati u PS.u ... odaberi koju fotku želiš da složim i objasnim kako se to radi?

.. da si malo više zumirao i udaljio se od motora.. DOF bi bio veči... Jer ovo sa pred zadnje fotke je samo 29mm . .da bi se dobio dobar dof potrebno je malo više zumirati i više otvoriti blendu. Iznad 70mm.

Može treća, naravno uz objašnjenje u PS-u! falalepa

Zumirao sam max. optičkim zumom (4x) i otvorom blende 2,0 ali aparat ne dozvoljava (brzina zatvarača ide u crveno) i moram dignuti otvor blende na 3,0 - 4,0. Možda sam se trebao malo više udaljiti i kasnije sliku cropati. Dali bi tada dobio šta na dubinskoj zaučenosti?

... fotku sam skinuo .. manuel budem napravio pa postao.... ovaj vikend možda... a možda i ne .. vratila mi se kćer sa mora .. pa mi se sad ne da sjediti za kompom Smile
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimepon 01 ruj 2008, 14:41

[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimened 21 pro 2008, 21:48

evo opet oživljavam ovu temu, jer želim savjete
npr kako na ovoj slici smanjiti bljesak neonskih reklama
osnove fotografiranja - Page 3 Ak7cky
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimened 21 pro 2008, 21:57

što nije u redu sa ovom
osnove fotografiranja - Page 3 2i73aqr
[Vrh] Go down
gusgus
man
man
gusgus


Broj postova : 461
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VN 900
Na forumu od : 26.05.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimepon 22 pro 2008, 22:12

magna je napisao/la:
evo opet oživljavam ovu temu, jer želim savjete
npr kako na ovoj slici smanjiti bljesak neonskih reklama

teško, izuzetno loši uvjeti za fotkanje...
možeš eksponirati fotku u prema reklamama (da ne blješte) i dobit ćeš poprilično podeksponiranu (tamnu) fotografiju
bitno je u tom slučaju odrediti prioritete - što je bitno dobro eksponirati.
Probaj malo poročačkati net o "Zone systemu" eksponiranja poznatog pejsažnog fotografa Ansel Adamsa
npr... http://www.luminous-landscape.com/tutorials/zone_system.shtml
ako zapneš imam odličan CD pa ti zapržim :
http://www.photoshopcafe.com/video/products/zones.htm

evo primjer što sam slikao ovo ljeto u mostaru (sa filmašem bez svjetlomjera Shocked ) :


osnove fotografiranja - Page 3 140523

bilo je kasno poslijepodne, film od 100 ASA i pitanje - ili dobiti nebo u pozadini ili dobro eksponiranu rijeku a žrtvovati brzinu okidanja.
znao sam da mi brzina okidanja (dobio sam prema procjeni 1/60 sec) nije dovoljna da zamrznem skakača s mosta ali sam odlučio da imam dobro eksponiran prednji plan a neka skok bude malo "art"
:lol:
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimeuto 23 pro 2008, 23:03

Krasna fotka dobar4

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
osnove fotografiranja - Page 3 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimeuto 23 pro 2008, 23:07

magna je napisao/la:
evo opet oživljavam ovu temu, jer želim savjete
npr kako na ovoj slici smanjiti bljesak neonskih reklama
osnove fotografiranja - Page 3 Ak7cky

najlakše s kamenčićima ,ako nitko ne gleda
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimeuto 23 pro 2008, 23:10

nemoj me nemoj me glup glup svaka cast Medo! glup

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
osnove fotografiranja - Page 3 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
EvolutionEngine
man
man
EvolutionEngine


Broj postova : 388
Godina imam : 40
Prebivalište : Bjelovar-Zagreb
Vozim : H-D XL883
Na forumu od : 15.08.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimeuto 23 pro 2008, 23:14

Ja znam da nije dobro lizat objektiv tongue
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimeuto 23 pro 2008, 23:20

EvolutionEngine je napisao/la:
Ja znam da nije dobro lizat objektiv tongue

e nu i aj joj sad ti nešto reci ada ne bude ... Embarassed
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimeuto 23 pro 2008, 23:23

EvolutionEngine je napisao/la:
Ja znam da nije dobro lizat objektiv tongue

niti nakon cijelog dana rada i znojenja u studiju masnom kosom ga nehotice namazat
pa onda potrosit sedam polaroida da otkrijes zasto su ti odjedom fotke mutne Bohmann

to mi se vise nemoze dogodit - nema kose Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
EvolutionEngine
man
man
EvolutionEngine


Broj postova : 388
Godina imam : 40
Prebivalište : Bjelovar-Zagreb
Vozim : H-D XL883
Na forumu od : 15.08.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimeuto 23 pro 2008, 23:30

medo je napisao/la:
EvolutionEngine je napisao/la:
Ja znam da nije dobro lizat objektiv tongue

e nu i aj joj sad ti nešto reci ada ne bude ... Embarassed

haha, a to sam ja poučena tuđim iskustvima... nemoj sad mislit da.. ma ništa lol!
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimeuto 23 pro 2008, 23:35

EvolutionEngine je napisao/la:
medo je napisao/la:
EvolutionEngine je napisao/la:
Ja znam da nije dobro lizat objektiv tongue

e nu i aj joj sad ti nešto reci ada ne bude ... Embarassed

haha, a to sam ja poučena tuđim iskustvima... nemoj sad mislit da.. ma ništa lol!

jedino mi je žao što nisam bio na tom foto sessionu Crying or Very sad
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
StarRider
cro chopper forum
cro chopper forum
StarRider


Broj postova : 925
Godina imam : 72
Prebivalište : Hrvatska
Na forumu od : 17.11.2007

osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitimesri 24 pro 2008, 00:24

[quote="magna"]evo opet oživljavam ovu temu, jer želim savjete
npr kako na ovoj slici smanjiti bljesak neonskih reklamaosnove fotografiranja - Page 3 2j2t92r
[Vrh] Go down
http://drivenikcroatia.com
Sponsored content





osnove fotografiranja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: osnove fotografiranja   osnove fotografiranja - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
osnove fotografiranja
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Foto - Chopper :: foto blic kutak-
Forum(o)Bir: