Početna stranicaPretraľnikMontiranje auspuha 610RegistracijaLogin

 

 Montiranje auspuha

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Montiranje auspuha Empty
PostajNaslov: Montiranje auspuha   Montiranje auspuha Icon_minitimečet 07 kol 2008, 16:16

Very Happy Very Happy Very Happy Stigli su mi auspusi, zanima me koliko je pamento ici ih sam montirati, tojest pomocu prijatelja? Ili da ih dam mehanicaru?
[Vrh] Go down
StarRider
cro chopper forum
cro chopper forum
StarRider


Broj postova : 925
Godina imam : 72
Prebivalište : Hrvatska
Na forumu od : 17.11.2007

Montiranje auspuha Empty
PostajNaslov: Re: Montiranje auspuha   Montiranje auspuha Icon_minitimečet 07 kol 2008, 19:22

Kaj se ti zajvaš ili stvarno neznaš ništ o svom motoru . Imaš šest šerafa za skinuti spuhe.Moraš doduše imati između ostalog jaki imbus.A nisi ništa rekao kakve si to spuhe kupio ...slika molim !!!!
[Vrh] Go down
http://drivenikcroatia.com
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Montiranje auspuha Empty
PostajNaslov: Re: Montiranje auspuha   Montiranje auspuha Icon_minitimečet 07 kol 2008, 19:35

Ajde pa nema ti večeg gušta nego kad ti to sam napraviš,osim toga fakat je jednostavno i uštediš lovu.
Imaš po dva šarafa na cilindrima i dva na nosačima,tj.jedan po svakom loncu.One što mislim da si kupio trebalo bi lako montirati.I molim obavezno slike poslije
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Montiranje auspuha Empty
PostajNaslov: Re: Montiranje auspuha   Montiranje auspuha Icon_minitimečet 07 kol 2008, 20:54

Ma znao bi ja to napravit, nego da slucajno nesto ne za...em. Stavit cemo ih ja i jos jedan tip. Vec sam napisao koji auspusi su to na postu " narudzba preko interneta", ali da ne trazite cu vam odmah rec, COBRA dragsters naruceni iz Amerike. Staviti cu slike kad budu na motoru.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Montiranje auspuha Empty
PostajNaslov: Re: Montiranje auspuha   Montiranje auspuha Icon_minitimepet 08 kol 2008, 10:11

Sam to promini a ako imaš nekog za pomoć, još bolje. A kad ih staviš, polako i ne odvrči puno gas. To nije dobro za nove topove lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Montiranje auspuha Empty
PostajNaslov: Re: Montiranje auspuha   Montiranje auspuha Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Montiranje auspuha
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pucanje iz auspuha?
» promjena auspuha na VN 900
» probijanje auspuha
» Homologiranost auspuha

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: