Početna stranicaPretraľnikGdje sam bio, što sam radio... 610RegistracijaLogin

 

 Gdje sam bio, što sam radio...

Go down 
+2
Yzzy
stain
6 posters
Autor/icaPoruka
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Gdje sam bio, što sam radio... Empty
PostajNaslov: Gdje sam bio, što sam radio...   Gdje sam bio, što sam radio... Icon_minitimepon 04 kol 2008, 09:53

Pozdrav cijenjenom pucanstvu, evo smo se moja draga i ja vratili sa mora. Pa odlucih podjelit s vama samo par slicica naseg uzivanja.

Gdje sam bio, što sam radio... 112

Karlovac, prvo stajanje, doručak i odleđivanje. Naime od Zagreba do Karlovca smo se smrzli vozeci kroz maglu, unatoc punoj opremi koju smo imali.
Da sad ne duljim previse, voznja starom cestom prema Sibeniku je odlicna, guzvi nije bilo do prelaska preko Velebita. Iznenadilo me je da nisam osjetio nikakvu razliku u voznji s obzirom na nakrcan motor. (bisage od cca. 30 litara svaka, roll torba sa satorom, dupli krevet na napuhivanje, vrece, rucnici, itd... cca 50 litara, tank torba 20 litara...) motor je ostao apsolutno vozan, a ubrzanja ko da sam sam. Moram tu pohvaliti i cuvaricu bubrega, koja se ponasa kao da je dio motora tako da je voznja apsolutno lagana....

Odmor smo odradili jos na Borju, u Obrovcu i Sibeniku, a nocenje je palo u Splitu. Sutradan smo nastavili za Drvenik, gdje smo se trajektom prebacili na Hvar. I onda jos sat i pol lagane voznje po zavojitoj, uskoj i jako opasnoj cesti do Zavale na juznoj strani otoka Hvara. Tu sam osjetio svu tezinu motora, cesta je sirine dva ficeka, zavoji uglavnom 180 stupnjeva, ruke su otpale od upravljanja.

Gdje sam bio, što sam radio... 212

Ovo je bio nas dom sljedecih 12 dana. Inace radi se o malom kampu (cca 40 satora) u mjestu Zavala na juznoj strani otoka Hvara.

Svak je uzivao na svoj nacin.....

Gdje sam bio, što sam radio... 410

Gdje sam bio, što sam radio... 510

Gdje sam bio, što sam radio... 310

Eto, kratki izvjestaj sa naseg ljetovanja. Povratak je bio opet preko cijelog Hvara na Drvenik, pa spavanje u Splitu. Sutradan smo se vratili opet po staroj cesti do Zg-a, usli u noc, i malo se posmrzavali.
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

Gdje sam bio, što sam radio... Empty
PostajNaslov: Re: Gdje sam bio, što sam radio...   Gdje sam bio, što sam radio... Icon_minitimepon 04 kol 2008, 11:16

Živio kompa!
Drago mi je da ste uživali, a još draže da si se vratio u matičnu štalu!
Fotke su naravno super!
Vidimo se...
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Gdje sam bio, što sam radio... Empty
PostajNaslov: Re: Gdje sam bio, što sam radio...   Gdje sam bio, što sam radio... Icon_minitimepon 04 kol 2008, 11:25

e vidim da se uživalo i provodilo,ljepo ljepo nema šta.ali za ovakove slike mora moraš platit vopi.za nas kaj nismo nigdje još išli ovo je ćista provokacija koja se da iprati jedino cuga
doro došao natrag bok
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Gdje sam bio, što sam radio... Empty
PostajNaslov: Re: Gdje sam bio, što sam radio...   Gdje sam bio, što sam radio... Icon_minitimepon 04 kol 2008, 12:03

a jesi li ikad pomislio da domačini rade kao pčele dok se ti izlezavaš pored njih Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Gdje sam bio, što sam radio... Empty
PostajNaslov: Re: Gdje sam bio, što sam radio...   Gdje sam bio, što sam radio... Icon_minitimepon 04 kol 2008, 12:17

magna je napisao/la:
a jesi li ikad pomislio da domačini rade kao pčele dok se ti izlezavaš pored njih Evil or Very Mad
Ja sam pazio da se izlezavam daleko od ociju vrijednih domacih pcelica, a evo dokaz da sam i ja morao radit!

Gdje sam bio, što sam radio... 710

Iz razumjevanja prema domacima necu stavit "close up" gradela.....
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Gdje sam bio, što sam radio... Empty
PostajNaslov: Re: Gdje sam bio, što sam radio...   Gdje sam bio, što sam radio... Icon_minitimepon 04 kol 2008, 13:10

Prekrasno. Mislim da je to ultimate odmor. Ja cu istu stvar sad napravit sa curkom ako ogrebem godišnji.. Baj d vej-oces li na party na hvar u 9-om misecu?

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Gdje sam bio, što sam radio... Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Gdje sam bio, što sam radio... Empty
PostajNaslov: Re: Gdje sam bio, što sam radio...   Gdje sam bio, što sam radio... Icon_minitimepon 04 kol 2008, 20:56

lijepo, lijepo...srećom ti ne moram zaviditi jer sam na godišnjem, a gle slučaja, živim na moru lol! a close up gradela ne treba, i kod nas se peklo hehe
ma, za ideju i realizaciju


svaka cast to je godišnji....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje sam bio, što sam radio... Empty
PostajNaslov: Re: Gdje sam bio, što sam radio...   Gdje sam bio, što sam radio... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gdje sam bio, što sam radio...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moto caffe bar- gdje?
» walkie-talkie - Radio veza na chopperima
» sarajevo spavanje gdje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: