Početna stranicaPretraľnikProdajem Royal Enfield Meteor 350 610RegistracijaLogin

 

 Prodajem Royal Enfield Meteor 350

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
JayJay
man
man
JayJay


Broj postova : 85
Godina imam : 43
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Sanjam...
Na forumu od : 16.10.2010

Prodajem Royal Enfield Meteor 350 Empty
PostajNaslov: Prodajem Royal Enfield Meteor 350   Prodajem Royal Enfield Meteor 350 Icon_minitimepet 24 vel 2023, 04:02

Prodajem Royal Enfield METEOR 350, 350cc, kupljen u Novema Nova prošle godine u 2. mjesecu. Registriran do 2/2024, prešao 750km. Ugrađen Daytona tahometar, Hepco&Becker originalan nosač sa ključem, Louis bisage 2x10L, pri čemu se svaka može posebno skinuti. Prvi servis obavljen u Rujnu prošle godine po slijedu, upis u servisnu knjižicu. Garancija još dvije godine. Motor je brižno čuvan (što se vidi i po kilometraži) u skladištu moje firme. Cijena 4.500,00€. Motor se trenutno nalazi u salonu Noveme Nove, u Draganiću, njima sam prepustio prodaju, kupac ne plaća prijepis.
Link na Njuškalu https://www.njuskalo.hr/chopperi/royal-enfield-meteor-350-2022-oglas-39895416


Zadnja promjena: JayJay; pon 06 oľu 2023, 21:15; ukupno mijenjano 1 put.

palomas likes this post

[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4404
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Prodajem Royal Enfield Meteor 350 Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem Royal Enfield Meteor 350   Prodajem Royal Enfield Meteor 350 Icon_minitimepet 24 vel 2023, 18:28

Prekrasni motor, zbilja dobro izgleda! Sretno sa prodajom!
[Vrh] Go down
JayJay
man
man
JayJay


Broj postova : 85
Godina imam : 43
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Sanjam...
Na forumu od : 16.10.2010

Prodajem Royal Enfield Meteor 350 Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem Royal Enfield Meteor 350   Prodajem Royal Enfield Meteor 350 Icon_minitimepon 06 oľu 2023, 21:21

Hvala Smile Pratim te od kad si imao Aquilu, onda me inspirirao da i ja nabavim Versysa. Njega sam prodao kad mi je došla curica pa sam, 4 godine kasnije, nabavio Meteora, ušao ponovno u moto vode nakon duuuge želje i tihe patnje. Išao sam oprezno, s manjom kubikažom, tek toliko da se prisjetim. Sad mi je vrijeme za jače, znatiželja, što da kažem, ne skidam osmijeh od kad sam ponovno u svom filmu.Vidim da si sad na BMW-u, nije me bilo dugo na forumu. Nadam se da uživaš Smile
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4404
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Prodajem Royal Enfield Meteor 350 Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem Royal Enfield Meteor 350   Prodajem Royal Enfield Meteor 350 Icon_minitimesri 08 oľu 2023, 17:54

Hvala ti JayJay na lijepim riječima! Praktički je skoro svaki motorista prošao sličan put. Ušli smo u svijet motora s oprezom i skromno. Onaj entuzijazam i volju koju sam imao na početku, teško da danas opet mogu ponoviti. Ali mi znamo koliko nam taj naš hoby znači, i kakva je to terapija.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prodajem Royal Enfield Meteor 350 Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem Royal Enfield Meteor 350   Prodajem Royal Enfield Meteor 350 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prodajem Royal Enfield Meteor 350
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Royal Enfield Bullet 500
» Royal Enfield Custom
» P: Royal star venture
» Putem svile na Royal Enfield Bulletu
» Lifan Royal 400

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Garaža & Podrum & Posao & Uvoz-Izvoz :: .:Motocikli:. prodajem & kupujem-
Forum(o)Bir: