Početna stranicaPretraľnikMehaničari u Zagrebu i okolici 610RegistracijaLogin

 

 Mehaničari u Zagrebu i okolici

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Prstosjek
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 4
Godina imam : 48
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago 250
Na forumu od : 28.10.2022

Mehaničari u Zagrebu i okolici Empty
PostajNaslov: Mehaničari u Zagrebu i okolici   Mehaničari u Zagrebu i okolici Icon_minitimesri 09 stu 2022, 15:19

Našao sam se u vrlo teškoj situaciji i zaglavio na samom početku.

Kupio sam svoj prvi motor (1998 Virago 250) koji je odjavljen i nije u voznom stanju. Da bih za njega uopće mogao dobiti prometnu na svoje ime moram ga popraviti da prođe tehnički pregled trebam mehaničara koji bi mi ga htio srediti. Ne pali, nešto struže u mašini (po riječima bivšeg vlasnika) i treba promjeniti žbice na stražnjem kotaču.

U Yamaha centru u Zagrebu su mi rekli da se ne bave starijim motorima i preporučili mi Grigič servis. Čovjek iz tog servisa mi je rekao da će pogledati bike i donjeti odluku isplati li mu se na njega trošiti vrijeme.

Ja u svakom slučaju trebam taj motor popravljen i spreman sam ulagati u njega i popravak više novca nego što se to isplati. Zauzima mi jedino mjesto na kojemu mogu držati motor u podrumu moje zgrade. Dođe mi da se ubijem jer sam za njega platio znatnu svotu. Da idem na prodaju u djelove, to bi moglo potrajati sto godina i opet mi zauzima mjesto u podrumu gdje onda ne može doći motor kojeg bi trebao voziti u proljeće kada položim A kategoriju.

Molim pomoć, svaku informaciju gdje naći dobre i voljne mehaničare u Zagrebu.
[Vrh] Go down
Hyosung
man
man
Hyosung


Broj postova : 366
Godina imam : 27
Prebivalište : zg
Vozim : Kawasaki er5
Na forumu od : 13.09.2013

Mehaničari u Zagrebu i okolici Empty
PostajNaslov: Re: Mehaničari u Zagrebu i okolici   Mehaničari u Zagrebu i okolici Icon_minitimened 04 pro 2022, 10:45

Probaj nazvati dečke iz Zaprešića:

Motomaher Servis za skutere i kosilice

Jako su susretljivi i znaju što rade.

[Vrh] Go down
 
Mehaničari u Zagrebu i okolici
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Istrian u Zagrebu
» Kawasaki servis u Zagrebu
» Red Bull X Fighters u Zagrebu 06.06.09
» Route 66 festival u Zagrebu
» Tko kromira u Zagrebu dali neko zna

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Internet trgovina za motocikle-
Forum(o)Bir: