Početna stranicaPretraľnikKawasaki servis u Zagrebu 610RegistracijaLogin

 

 Kawasaki servis u Zagrebu

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
docx
man
man



Broj postova : 24
Godina imam : 32
Prebivalište : Našice
Vozim : Kawasaki VN800 Classic
Na forumu od : 13.08.2008

Kawasaki servis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Kawasaki servis u Zagrebu   Kawasaki servis u Zagrebu Icon_minitimepon 06 lip 2016, 00:41

Lijep pozdrav.
Imate li za preporučiti servis za VN 800 u Zagrebu da opet nije preskup, a da nije neki fuš?
Vjerujem da je sada došao na red veliki servis gdje bi se moralo dosta toga pogledati i promjeniti (navodno je na prošlom servisu mijenjan lanac, a za drugo nisam siguran), osjetim i vidim za kočnice da će se mijenjati, nešto oko mjenjača jer već teže se šalta u niže brzine, itd.

Svaka sugestija je uvijek dobro došla.
Hvala.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Kawasaki servis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki servis u Zagrebu   Kawasaki servis u Zagrebu Icon_minitimepon 06 lip 2016, 15:55

izbjegavam već dugo servise pogotovo "kawasakijeve" orginal, jer nemam baš dobrih iskustava ---- neki su se zatvorili, neki muljaju i tako........ ali zato toplo preporučam da nazoveš i dogovoriš se sa
Berač Ivica ( servis motocikala) , godinama radio u Zagrebu ,planinska ulica,.....otvorio radionicu u Klinča selu ( kod Jastrebarskog), karlovačka cesta
broj telefona : 091 5200 383

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
docx
man
man



Broj postova : 24
Godina imam : 32
Prebivalište : Našice
Vozim : Kawasaki VN800 Classic
Na forumu od : 13.08.2008

Kawasaki servis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki servis u Zagrebu   Kawasaki servis u Zagrebu Icon_minitimepon 06 lip 2016, 16:27

cro.chopper je napisao/la:
izbjegavam već dugo servise pogotovo "kawasakijeve" orginal, jer nemam baš dobrih iskustava ---- neki su se zatvorili, neki muljaju i tako........ ali zato toplo preporučam da nazoveš i dogovoriš se sa
Berač Ivica ( servis motocikala) , godinama radio u Zagrebu ,planinska ulica,.....otvorio radionicu u Klinča selu ( kod Jastrebarskog), karlovačka cesta
broj telefona : 091 5200 383

E hvala za broj.
Ne bi vjerovao upoznao sam prije 2 godine na moto susretima u Čavoglavama jednog gospodina mislim da se Jerko zove, bio šator do mene, vozi Hondu Shadow, on mi baš dao njegov broj i rekao ako šta trebaš njega ili mene zovi. Vidiš kako se povijest ponavlja.
Hvala probam ga nazvat pa dogovoriti detalje
[Vrh] Go down
..koshchall..
man
man



Broj postova : 154
Godina imam : 51
Prebivalište : ZD
Vozim : V-Rod Muscle...
Na forumu od : 09.08.2015

Kawasaki servis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki servis u Zagrebu   Kawasaki servis u Zagrebu Icon_minitimepon 06 lip 2016, 17:52

dobar glas daleko se čuje :-)
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Kawasaki servis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki servis u Zagrebu   Kawasaki servis u Zagrebu Icon_minitimepon 06 lip 2016, 17:58

nema na čemu ...... zato smo tu dobar

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kawasaki servis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki servis u Zagrebu   Kawasaki servis u Zagrebu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kawasaki servis u Zagrebu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tri pitanja za Kawasaki djelove i servis
» Istrian u Zagrebu
» Red Bull X Fighters u Zagrebu 06.06.09
» Servis za Aquilu
» servis na 12.000 km VN 900 koliko $$$$

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: