Početna stranicaPretraľnikHyosung Aquila - Divljačka urica okretaja 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Empty
PostajNaslov: Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja   Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Icon_minitimepet 23 ruj 2016, 01:26

Pozdrav, čisto da pitam ako je tko imao problem na Aquili da urica za okretaje ne radi kako treba, npr dok upalim motor urica pokazuje 2,500-3,000 rpm.
Dok vozim pokazuje lažne okretaje dok ne dode do nekih 6,000 rpm, tek tad se spusti i pokazuje VALJDA stvarne okretaje.
Ako sam seljacki objasnio da me se ne kuzi  lol! , recimo ovako to izgleda:

1. Paljenje motora - 2,500-3,000
2. Vožnja - 3,000===>4,000===>5,000===>6,000===>4,000 (tu krece pokazivati normalno)
3. Promjena brzine - ponavljanje iste stvari kao na 2.

Mogao bi možda sutra staviti video.
Ako je netko imao slican problem ili riješenje neka podijeli svoja iskustva, iako me to ne smeta.
falalepa
[Vrh] Go down
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 62
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja   Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Icon_minitimepet 23 ruj 2016, 17:21

Ovakvih pizdarija još nisam imal.Zdrmaj malo žice i kabele možda se kaj popravi.
[Vrh] Go down
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja   Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Icon_minitimepon 26 ruj 2016, 10:27

Za početak, kontakt sprej i redom konektore proći.
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja   Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Icon_minitimened 30 lis 2016, 12:28

Evo saljem i video cisto da se vidi sta se dogada.

https://www.youtube.com/watch?v=Yna852viBxE&feature=youtu.be

U jednom postu sam pitao i za paljenje, dok mi je motor hladan zna tesko paliti, a problem mi je u Rijeci sta nisam nasao mehanicara koji radi korejance.
Ovih dana cu provjeriti sve kontakte pa cu vidjeti da li ce se nesto promjeniti.
[Vrh] Go down
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 62
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja   Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Icon_minitimened 30 lis 2016, 14:12

dead27brain je napisao/la:
Evo saljem i video cisto da se vidi sta se dogada.

https://www.youtube.com/watch?v=Yna852viBxE&feature=youtu.be

U jednom postu sam pitao i za paljenje, dok mi je motor hladan zna tesko paliti, a problem mi je u Rijeci sta nisam nasao mehanicara koji radi korejance.
Ovih dana cu provjeriti sve kontakte pa cu vidjeti da li ce se nesto promjeniti.
Možda je u pitanju sensor,intake air temperatur IATS,nije mi jasno jel on to sam radi ili ti držiš ručicu gasa?
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja   Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Icon_minitimened 30 lis 2016, 15:03

deda bum je napisao/la:
dead27brain je napisao/la:
Evo saljem i video cisto da se vidi sta se dogada.

https://www.youtube.com/watch?v=Yna852viBxE&feature=youtu.be

U jednom postu sam pitao i za paljenje, dok mi je motor hladan zna tesko paliti, a problem mi je u Rijeci sta nisam nasao mehanicara koji radi korejance.
Ovih dana cu provjeriti sve kontakte pa cu vidjeti da li ce se nesto promjeniti.
  Možda je u pitanju sensor,intake air temperatur IATS,nije mi jasno jel on to sam radi ili ti držiš ručicu gasa?

Ne drzim gas, samo sam kasnije dodavao gasa da se vidi kako se ponasa. Upalio motor, niti sam dirao gas, cok je isto "iskljucen", tek kasnije je dodavan gas.
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja   Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Icon_minitimesri 02 stu 2016, 18:41

Sutra kupujem kontakt sprej i sve spojeve cu sprejat Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja   Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung Aquila - Divljačka urica okretaja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hyosung GV 250 Aquila
» hyosung aquila gv 250 efi
» Hyosung aquila 250
» Hyosung GV 250 Aquila
» Hyosung aquila 650

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: