Početna stranicaPretraľnikintruder 800 - problem sa alarmom ??? 610RegistracijaLogin

 

 intruder 800 - problem sa alarmom ???

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Low
man
man
Low


Broj postova : 17
Godina imam : 42
Prebivalište : zagreb
Vozim : M800
Na forumu od : 29.09.2010

intruder 800 - problem sa alarmom ??? Empty
PostajNaslov: intruder 800 - problem sa alarmom ???   intruder 800 - problem sa alarmom ??? Icon_minitimened 15 stu 2015, 10:44

bok decki
imam intrudera 800, 2006 godiste, ima ugradjen alarm od prvog dana. inace ima klasicno pistanje na pomicanje motora i prekida dovod goriva kod neovlastenog paljenja.
e sad. prije nekih 2 tjedna sam se iso vozit i nisam mogao od-alarmirat motor sa daljinskim. mislio sam da je mozda crkla baterija u daljinskom od alarma, ali niti sa rezervnim daljinskim nisam uspio. pomislio sam da otpojim capice od alarma sa akumulatora pa da se resetira, ako se malo zblesirao. uspio sam nakon toga pokrenut motor. spojio sve nazad no kod iduceg paljenja opet isto, ne mogu ga od-alarmirat. onda sam ponovo otpojio capice alarma, izolirao ih, i vozio bez alarma narednih 10ak dana, bez problema. no onda jedan dan motor u voznji crkne i svijetli mi kontrolna lampica. stao sa strane, upalio ga ponovno, no za 5 minuta opet crko. dovuko sam se nekako do doma i krenuo razmisljat. da li je moguce da taj alarm ima neku svoju bateriju (jer vise nije spojen na akumulator) pa mi prekida dovod goriva kad mu se sprdne (jer je ocito da je zblesiran radi necega, mozda ga je starost stigla). ali kako je onda motor radio 10ak dana bez greske kad sam alarm otpojio sa akumulatora? ili je posrijedi neki kvar na motoru? sumnjao sam na prljavo gorivo jer kad se motor krenuo gasit taman sam bio na rezervi, mozda je povuko neko sranje. pa sam ga odguro na pumpu, natocio novi benzin i ulio aditiv za ciscenje dizni. motor ne moze radit dulje od par minuta, uspijem prec mozda 5 kilomerata i opet ga gasi.

sto mi je ciniti? da li da izvadim alarm kompletno van ili da odem negdje na neku dijagnostiku da vidimo da nije nesto drugo? imate za preporucit nekog elektricara na podrucju rudesa ili spanskog, jer s ovakvim motorom je tesko vozit negdje dalje.

gledao sam po servisnom manualu, kaze da motor ide u safety mod ako otkrije da je jedna od 10ak mogucih gresaka otkrivena. ali ako otkrije 2 greske onda se gasi. e sad, da li se motor gasi jer su dvije greske otkrivene, ili se gasi jer ga glupi alarm gasi iako je otpojen sa akumulatora? ili je alarm zblesiran pa salje krive greske kompjuteru pa ga ovaj gari? ili je nesto trece

molim pomoc jer sam lud s ovim
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

intruder 800 - problem sa alarmom ??? Empty
PostajNaslov: Re: intruder 800 - problem sa alarmom ???   intruder 800 - problem sa alarmom ??? Icon_minitimened 15 stu 2015, 12:01

kontaktiraj mrlju https://cro-chopper.forumcroatian.com/u2179 oon se kuži u te stvari

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
 
intruder 800 - problem sa alarmom ???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Problem Intruder 1800C
» Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem
» Problem sa ventilima Intruder VN51B VS600
» problem!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: