Početna stranicaPretraľnikSuzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem 610RegistracijaLogin

 

 Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem

Go down 
+5
Kingman
klesoo
ica
dragger
blackcode
9 posters
Autor/icaPoruka
blackcode
man
man
blackcode


Broj postova : 54
Godina imam : 40
Prebivalište : Bihać, BiH
Vozim : Kawasaki Vulcan 1600 Nomad
Na forumu od : 27.12.2011

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimesri 14 oľu 2012, 18:05

Bok ljudi,

ovako danas krenuh na posao sa motorom, no vidim čudno mi se ponaša ja gas stisnem motor neće da vuče nema one snage da nabije brzo. Promjenim svjećice obadvije vidim na jednoj crna skroz izgleda smjesa nije dobra, druga ono ok boja kafe, ništa reko sad mora raditi no primjetio sam jednu stvar, na jednom auspuhu (desni) gas kad stisnem on topao zrak, na drugom (lijevom) gas ono hladan zrak. Desni auspuh se čuje, a ovaj lijevi ništa.

Nisam siguran da li je možda klip ili ona neka guma valjda što otvara dovoljan protok zraka. Uglavnom vozao sam ga sada ide ko moj Virago 125ica jedva dogura do 90 km/h i to je to... nigdje one snage ničega, pa eto ako je netko imao slična iskustva volio bih da mi podjeli mišljenje jer počinjem da ludim, unaprijed hvala.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimesri 14 oľu 2012, 18:49

...najprije kakve veze ima tvoje pitanje kad si ga stavio u "održavanje motocikla......" nema veze premještone....

...što se problema tiće, uopće nisi naveo niti osnovne podatke...
Da ne duljim....

1. koliko je motor kod tebe
2. koliko km ima
3. kako je radio zadnji put kad si ga vozio- ostavio i kad je to bilo







4. jedan cilindar ti ne radi, ne vozi motor tako da nebi bilo belaja....

5. triba utvrditi uzrok "Zašto ne radi."....ima nekoliko razloga, svičica, kabel, bobina, ECU, gorivo, dizna, karbovi raštelani nesinhronizirani....itd....
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimesri 14 oľu 2012, 18:50

...starih Intrudera nema baš puno u nas, na ovom forumu svega 2-3...
...za sva pitanja obrati se na http://www.intruderalert.com/cafe/index.cfm...
...sretno roker ..
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
blackcode
man
man
blackcode


Broj postova : 54
Godina imam : 40
Prebivalište : Bihać, BiH
Vozim : Kawasaki Vulcan 1600 Nomad
Na forumu od : 27.12.2011

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimesri 14 oľu 2012, 21:06

dragger je napisao/la:
...najprije kakve veze ima tvoje pitanje kad si ga stavio u "održavanje motocikla......" nema veze premještone....

...što se problema tiće, uopće nisi naveo niti osnovne podatke...
Da ne duljim....

1. koliko je motor kod tebe
2. koliko km ima
3. kako je radio zadnji put kad si ga vozio- ostavio i kad je to bilo







4. jedan cilindar ti ne radi, ne vozi motor tako da nebi bilo belaja....

5. triba utvrditi uzrok "Zašto ne radi."....ima nekoliko razloga, svičica, kabel, bobina, ECU, gorivo, dizna, karbovi raštelani nesinhronizirani....itd....

Žao mi je zbog teme što sam je postavio u pogrešan dio forum-a, nije mi to bila namjera i stvarno se izvinjavam.

Previše sam izrevoltiran zbog nastalog problema, a posebno sad kad dolaze topliji dani.

1. Motor je kod mene od prošle godine (9 mjesec),a motor je Suzuki Intruder VN51B (1996 godina)
2. Prešao je 17 hiljada i jako je očuvan
3. Zadnji put u subotu prešao sam dalji put recimo od 140 kilometara i nije bilo nikakvih problema, nakon evo ova 3-4 dana pošto je kiša bila upalim ga i počeo je zezati danas
4. Nasuo sam bio gorivo na OMV-u (koji kod nas u BiH je postao jako loš) inače sipao sam na drugim benzinskim, ali eto naspem tamo pa sam mislio da potrošim to no neću ga voziti

5. Bobinu nisam provjeravao, svićice sam promjenio obadvije iako je na drugom cilindru ona bila skroz crna što sam napisao ti, karbovi su bili ok kao što sam rekao u tačci 3. vozio ga i bez problema motor išao, što se tiče majstora kod nas malo tko ima za SUZUKI da je dobar, a i nemaju baš potrebne stvari da ih popravljaju, tako da mi je najbliži servis u ZG da odem, ali ne znam sam kako ću to izvesti, a iskreno i sa parama sam kratak.

Sad jedino što se osjeti jak miris benzina otkad je nastao ovaj problem i kažem kad gas stisnem na jednom auspuhu je topao zrak, a na drugom hladan.

Da dodam kad ga upalim znao je pucketati iz aupsuha i to baš ovoga kritičnog što sada daje hladan zrak Sad

Inače sutra ću kod majstora provjeriti sve ovo što si mi nabrojao, a nadao sam se da je netko imao sličan problem.


Hvala Vam za odgovore brze i jasne.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimesri 14 oľu 2012, 23:04

promijeni svjecice i pregledaj jesu li kablovi na mjestu, pa onda dalje....

Very Happy
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimečet 15 oľu 2012, 07:54

blackcode je napisao/la:
dragger je napisao/la:
...najprije kakve veze ima tvoje pitanje kad si ga stavio u "održavanje motocikla......" nema veze premještone....

...što se problema tiće, uopće nisi naveo niti osnovne podatke...
Da ne duljim....

1. koliko je motor kod tebe
2. koliko km ima
3. kako je radio zadnji put kad si ga vozio- ostavio i kad je to bilo







4. jedan cilindar ti ne radi, ne vozi motor tako da nebi bilo belaja....

5. triba utvrditi uzrok "Zašto ne radi."....ima nekoliko razloga, svičica, kabel, bobina, ECU, gorivo, dizna, karbovi raštelani nesinhronizirani....itd....

Žao mi je zbog teme što sam je postavio u pogrešan dio forum-a, nije mi to bila namjera i stvarno se izvinjavam.

Previše sam izrevoltiran zbog nastalog problema, a posebno sad kad dolaze topliji dani.

1. Motor je kod mene od prošle godine (9 mjesec),a motor je Suzuki Intruder VN51B (1996 godina)
2. Prešao je 17 hiljada i jako je očuvan
3. Zadnji put u subotu prešao sam dalji put recimo od 140 kilometara i nije bilo nikakvih problema, nakon evo ova 3-4 dana pošto je kiša bila upalim ga i počeo je zezati danas
4. Nasuo sam bio gorivo na OMV-u (koji kod nas u BiH je postao jako loš) inače sipao sam na drugim benzinskim, ali eto naspem tamo pa sam mislio da potrošim to no neću ga voziti

5. Bobinu nisam provjeravao, svićice sam promjenio obadvije iako je na drugom cilindru ona bila skroz crna što sam napisao ti, karbovi su bili ok kao što sam rekao u tačci 3. vozio ga i bez problema motor išao, što se tiče majstora kod nas malo tko ima za SUZUKI da je dobar, a i nemaju baš potrebne stvari da ih popravljaju, tako da mi je najbliži servis u ZG da odem, ali ne znam sam kako ću to izvesti, a iskreno i sa parama sam kratak.

Sad jedino što se osjeti jak miris benzina otkad je nastao ovaj problem i kažem kad gas stisnem na jednom auspuhu je topao zrak, a na drugom hladan.

Da dodam kad ga upalim znao je pucketati iz aupsuha i to baš ovoga kritičnog što sada daje hladan zrak Sad

Inače sutra ću kod majstora provjeriti sve ovo što si mi nabrojao, a nadao sam se da je netko imao sličan problem.


Hvala Vam za odgovore brze i jasne.

Jel ti stajao na kiši?

Obavezno provjeri bobinu/kablove!
Meni je na starom motoru pukla žičica na bobini od starosti i vibracija....a nije ni tvoj baš najnoviji, tako da su te žice (izolacija) već dosta krute i hoće puknuti. Ista stvar s kablovima....možda negdje probijaju.....a i rekao si da je kiša padala. Ako su loši, može se i u njima kondenzat skupiti...
[Vrh] Go down
blackcode
man
man
blackcode


Broj postova : 54
Godina imam : 40
Prebivalište : Bihać, BiH
Vozim : Kawasaki Vulcan 1600 Nomad
Na forumu od : 27.12.2011

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimečet 15 oľu 2012, 09:41

Kingman je napisao/la:
Jel ti stajao na kiši?

Obavezno provjeri bobinu/kablove!
Meni je na starom motoru pukla žičica na bobini od starosti i vibracija....a nije ni tvoj baš najnoviji, tako da su te žice (izolacija) već dosta krute i hoće puknuti. Ista stvar s kablovima....možda negdje probijaju.....a i rekao si da je kiša padala. Ako su loši, može se i u njima kondenzat skupiti...


Nije stajao u kiši, iako je u ovoj garaži gdje sam ga ostavio bilo vlage. Provjerit ću sve danas poslije posla pošto radim do 15,30, pa kad dođem kući rastavit ću sve.

Inače na ovaj jedan auspuh ono malo dimi, a na drugi ništa (kad se zagrije mašina). Promjenio sam jučer ulje u motoru. Hvala vam za savjete što god samo da uspijem ga popraviti i da ga odvezem u ovlašteni servis kasnije, pa da mi pregeldaju sve i srede da valja (kad bude parica).
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimečet 15 oľu 2012, 09:53

..ovak', nisi rekao dali ti je jedna svijecica samo crna ili je crna i mokra,....u slucaju da je mokra onda imas problema sa strujom, ne pali ti se smjesa....provjeri kablove bobinu...

ukoliko je svijecica suhaonda imas problema s ubrizgavanjem, odnosno s jednim karburatorom, imas dva jel!? kad si rekao da su karbovi ok....
...moguce da ti je plovak "zapekal" i ostao u gornjem polozaju....

...ovo ti je onak opcenito nevezano za tip motora....
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
MP86
man
man
MP86


Broj postova : 463
Godina imam : 38
Prebivalište : Zagreb - Gajnice
Vozim : VN 800 Bobber
Na forumu od : 12.10.2011

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimečet 15 oľu 2012, 10:04

isto tak je meni bilo danas ujutro kad sam krenuo na posao...

Evil or Very Mad Evil or Very Mad

vozio sam se skroz lagano i kad se zagrijala mašina počelo je pucat iz auspuha, par puta puklo i onda
je opet dobio normalan zvuk i snagu
scratch

vn800 '98 44500km
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimečet 15 oľu 2012, 10:06

Ako je svijećica crna, taj cilindar radi sa prebogatom smjesom. Inače bi to moglo biti i od ulja, ali tada bi iz tog auspuha izlazio plavi dim (trošenje ulja, loše karike i kompresija). Ja bih u tvojem slučaju najviše sumnjao u sinhronizaciju rasplinjača, tj. loše su podešeni. Ti rasplinjači su membranskog tipa, umjesto klipova oni imaju gumene membrane, koje podtlak u usisnoj grani izvlači, a one podižu igle iz glavnih dizna.

S obzirom da se radi o Suzukiju, te membrane trebale bi trajati puno više od tih 17.000 km. Sihronizacija ti je problem, rasplinjači su ti se raštelali!
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimečet 15 oľu 2012, 10:42

to se je i meni dešavalo i to ti je "barem kod mene je bio" problem u karburatoru od tog cilindra....zbog loše benzine tj.prljave benzine nakupilo se nekih mrvica u karburatoru i plovak se nije vračao do kraja tako da bi preljevao u cilindar i onda kad biš upalio motor svjećica bi pregorijela zbog pre velike količine benzine pri paljenju.... ja sam očistio karburatore i više mi se to ne dešava!!!!
[Vrh] Go down
blackcode
man
man
blackcode


Broj postova : 54
Godina imam : 40
Prebivalište : Bihać, BiH
Vozim : Kawasaki Vulcan 1600 Nomad
Na forumu od : 27.12.2011

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimečet 15 oľu 2012, 11:00

mrljo#2 je napisao/la:
..ovak', nisi rekao dali ti je jedna svijecica samo crna ili je crna i mokra,....u slucaju da je mokra onda imas problema sa strujom, ne pali ti se smjesa....provjeri kablove bobinu...

ukoliko je svijecica suhaonda imas problema s ubrizgavanjem, odnosno s jednim karburatorom, imas dva jel!? kad si rekao da su karbovi ok....
...moguce da ti je plovak "zapekal" i ostao u gornjem polozaju....

...ovo ti je onak opcenito nevezano za tip motora....

Što se tiče svijećice suha je i crna, a sad maloprije kad sam otišao na pauzu sa posla kući upalio sam ga i malo bolje radi, no i dalje nema snage (radi na jedan klip).

Zvuk se inače samo čuje na jednom auspuhu na drugom ništa.

Da sada ne citiram sviju hvala Vam savjetima, danas ću skinuti karburatore i očistiti ih,nego inače sipam u njega 95icu, sad ne znam da li da probam staviti 98icu ?

Da još napomenem kad skinem lulu od svjećice sa cilindra koji radi on se ugasi, a sa onog što je problematičan on i dalje radi, ali skroz ono spane snaga, sad stvarno ludim, ali sve ću uraditi što ste mi rekli pa Vam javim konačan rezultat.

Inače LUD SAM zbog toga.
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimečet 15 oľu 2012, 11:59

.
...onda postoji velika vjerojatnost da ne dobivas gorivo u cilindar, jer u suprotnom bi ti vjerojatno na auspuh slinio benz....
..svakako vidi dali ti na crijevo koje napaja taj karburator curi gorivo
,..skini samo karburator s cilindra koji ne radi, prvo skini samo casicu plovka vidi ima li nutra sranja, te dali igla plovka zatvara otvara..sve lagano ispusi, pazi da ti nekaj ne izleti....pogledaj dizne koje su unutar casice da nisu zastopane, procisti ih lagano celicnom licnom....sve ostale regulatore NE diraj da nebi rastelao karburator bez potrebe..
NAPOMEN: ukoliko nisi siguran u sve ovo ili tehnicki dio ti nije jaca strana, prepusti to nekom tko zna nesto o tome....nije to kvantna fizika ali....
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimečet 15 oľu 2012, 12:01

očisti karburatore i bit če u redu...a mora se ugasiti kad mu skineš lulu sa svjećice na cilindru koji radi....onaj drugi je pregorio svjećicu tako da nema veze ako je svjećica spojena ili ne....a ova šta je crna je izgorena!!!

i počni točiti 98...ja sam dva puta točio 95 i to mi de desilo koma ....sad samo 98 ili 100
[Vrh] Go down
blackcode
man
man
blackcode


Broj postova : 54
Godina imam : 40
Prebivalište : Bihać, BiH
Vozim : Kawasaki Vulcan 1600 Nomad
Na forumu od : 27.12.2011

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimečet 15 oľu 2012, 18:33

Dečki da vam javim napravio sam piluuuuuu pljuga roker

Neće te vjerovati šta je bilo, pukla sajla od gasa od drugog karburatora pihhh jedva smo to danas riješili... uglavnom stavili smo od Honde neke sajlu i prži kao lud... čim sam ga zagrijao spucao sam ga 160 km/h čisto da me prepre onaj zrak dancingbanana

Uglavnom svima puno hvala na savjetima i veliki imate respect od mene kao i od MOTO KLUB-a "ZVONKO"Bihać, pa bom ako vas putevi dovedu u Bihać svi imate pivu cuga
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimečet 15 oľu 2012, 19:21

dobar baš mi je drago da si to riješio!!! samo gas!!! biker2
[Vrh] Go down
MP86
man
man
MP86


Broj postova : 463
Godina imam : 38
Prebivalište : Zagreb - Gajnice
Vozim : VN 800 Bobber
Na forumu od : 12.10.2011

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimečet 15 oľu 2012, 23:03

baš mi je drago šta si riješio...
ja ču svog raskopat tek u utorak pa ču vidjet šta je na mom
[Vrh] Go down
blackcode
man
man
blackcode


Broj postova : 54
Godina imam : 40
Prebivalište : Bihać, BiH
Vozim : Kawasaki Vulcan 1600 Nomad
Na forumu od : 27.12.2011

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimeuto 20 oľu 2012, 22:44

Dečki možda nevažno, ali eto da vam javim u nedjelju sam imao nesreću Sad

Skršio sam se u krivini brzinom od 100 km/h spucao u ivičnjak, ali na svu sreću ja (malo slomljen) i motor smo dobro, osim što sam njemu deklo sa desne strane probio, zanima me da li se deklo može zavariti pošto ga je nogara nabila tj. jedan šerafčić od nogare ??

Hvala unaprijed.
[Vrh] Go down
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimeuto 20 oľu 2012, 23:34

blackcode je napisao/la:
Dečki možda nevažno, ali eto da vam javim u nedjelju sam imao nesreću Sad

Skršio sam se u krivini brzinom od 100 km/h spucao u ivičnjak, ali na svu sreću ja (malo slomljen) i motor smo dobro, osim što sam njemu deklo sa desne strane probio, zanima me da li se deklo može zavariti pošto ga je nogara nabila tj. jedan šerafčić od nogare ??

Hvala unaprijed.
Glavno da si živ i da oporavak prođe čim prije i bezbolnije!!
Dobro si prošao..
[Vrh] Go down
blackcode
man
man
blackcode


Broj postova : 54
Godina imam : 40
Prebivalište : Bihać, BiH
Vozim : Kawasaki Vulcan 1600 Nomad
Na forumu od : 27.12.2011

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimeuto 27 oľu 2012, 12:42

Da ne otvaram novu temu, ovako počeo sam sa skidanjem dekla i ostalih stvari što sam uništio u padu.

Ovako zanima me da li se može deklo zavariti ? Slike ću vam postaviti danas nije velika rupa možda veličine prsta, a i iskrivio sam onaj držač dole za noge?

Deklo kažu da neću moći kromirati ako uspijem ga zavariti, par ljudi mi kaže da nije preporučljivo da ga varim, ostali tvrde da može, pa ako netko od vas ima iskustva sa varenjem dekla na motoru i da li neće biti problema kasnije ?!

Unaprijed Vam hvala i dalje razmišljam da li da vozim ili ne, ali volio bih ga napraviti pa ću razmisliti (neda mi žena više voziti Sad )
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitimeuto 27 oľu 2012, 13:30

...nisi napisal od cega je dekl, vjerojatno aluminij...
.ako je aluminij moze se variti, mozda najbolje to izvesti TIG postupkom zavarivanja...e sad ak' je kakva slitina aluminija ili kak se veli spijator onda vec malo teze....
..danas na trzistu imas dvokomponentnih tekucih metala, za krpanje kartera i takvih stvari, pa ak' rupa nije velika i njime mozes zapuniti rupu. Kad se stvrdne, izvana obradis i to je to, normalno da ce se flek poznati ali kaj sad...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Sponsored content





Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem   Suzuki Intruder VN51B  (VS 600) problem Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Suzuki Intruder VN51B (VS 600) problem
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Problem sa ventilima Intruder VN51B VS600
» Problem Intruder 1800C
» intruder 800 - problem sa alarmom ???
» Suzuki INTRUDER VS 700

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: