Početna stranicaPretraľnikKoliko vrijedi 610RegistracijaLogin

 

 Koliko vrijedi

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
toni-hfc
man
man
toni-hfc


Broj postova : 81
Godina imam : 43
Prebivalište : zagreb
Vozim : Dragstar 650 custom
Na forumu od : 03.07.2012

Koliko vrijedi Empty
PostajNaslov: Koliko vrijedi   Koliko vrijedi Icon_minitimepet 10 srp 2015, 15:38

Koliko po vama vrijedi yamaha dragstar 650 classic 1998 god? Imam ponudu da zamjenim svoju hondu cbf600s za dragstara. To mi je sasvim ok motor ali me muci to sto je lik cijeni koliko i ja svoju hondu a opet moj motor je 8 godina mladji.... volio bih cuti jok koje misljenje
[Vrh] Go down
fire fox
man
man
fire fox


Broj postova : 363
Godina imam : 52
Prebivalište : PGŽ
Vozim : trenutno ništa
Na forumu od : 05.08.2012

Koliko vrijedi Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vrijedi   Koliko vrijedi Icon_minitimepet 10 srp 2015, 19:16

Kada pogledam oglasnike i usporedim cijenom za novi Vulcan 650 (45 kw), ja za takav motor ne bih dao više od 3.000 EUR.
Cool
[Vrh] Go down
strma
man
man
strma


Broj postova : 21
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : DragStar 650 Classic
Na forumu od : 25.06.2015

Koliko vrijedi Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vrijedi   Koliko vrijedi Icon_minitimened 12 srp 2015, 16:45

Da imas za info, ja sam prije mjesec dana za svoju Dragicu 650 classic iz 2004, s puno opreme, 35tkm, jako dobro ocuvan, dao 3700 (trazena cijena 4000).
[Vrh] Go down
toni-hfc
man
man
toni-hfc


Broj postova : 81
Godina imam : 43
Prebivalište : zagreb
Vozim : Dragstar 650 custom
Na forumu od : 03.07.2012

Koliko vrijedi Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vrijedi   Koliko vrijedi Icon_minitimeuto 14 srp 2015, 20:45

Ma najgore mi je to sto mi je posao takve prirode da radim po terenu i nedavno se prodala jedna u okolici Varazdina, 2003g, prvi vlasnik, u orginalnom stanju, sa jako malo kilometara, novim gumama, tek registrirana za 3000€. Covjeku bila frka i jbg. Nije me mogao pricekati do petka a i normalna stvar, kad nesto prodajes tko prvi dodje s novcima je kupac.jbg
[Vrh] Go down
ST_Johnny
man
man
ST_Johnny


Broj postova : 149
Godina imam : 35
Prebivalište : Split
Vozim : VN 800A
Na forumu od : 27.01.2009

Koliko vrijedi Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vrijedi   Koliko vrijedi Icon_minitimesri 15 srp 2015, 16:02

Bok,

ako će ti pomoći ja sam napravio sličnu promjenu motora. Imao sam fazera ->prodao ->kupio VN-a. Fazera sam kupio isključivo zato što nisam htio dati nerealnih 4000€ za čopera iz 90-ih. Al srce tuče za čopera, dolazio je u obzir samo VN 800A ili Intruder 800/1400. Pao je VN800A, iako sam za iste pare mogao kupiti Intruder 1500. Intrudera nisam kupio jer je to kruzer (guda) a to mi se ne sviđa.

Zaključak je stisni oči, prodaj svoj motor, kupi čopera, otvori oči i ne pitaj se koliko si uložio, potrošio,.... jer boljeg od čopera nema.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko vrijedi Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vrijedi   Koliko vrijedi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko vrijedi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koliko vrijedi VN 800 98.g.
» Pokazivac pritiska ulja u motoru
» Vrijedi pogledati, custom choper iz makedonije
» koliko ih ima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: