Početna stranicaPretraľnikPokazivac pritiska ulja u motoru 610RegistracijaLogin

 

 Pokazivac pritiska ulja u motoru

Go down 
+10
mungos
sinisa
emirharley
palomas
kristian
dragger
custom rider
Frntas
ronin1
Crusader
14 posters
Autor/icaPoruka
Crusader
man
man
Crusader


Broj postova : 315
Godina imam : 56
Prebivalište : Kumanovo, Makedonija
Vozim : Dragstar 1100 Classic
Na forumu od : 01.07.2008

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimesri 04 oľu 2009, 14:56

Zanima me sto mislite o ovakvoj stvarcici na motoru. Kolko ja znam na maltene svim motorima postoji samo lampica (indikator) koja signalizira neregularnosti oko razine ulja ili pritiska. Sad, masina je srce motora, dosta skupa svakako, jel po vama trosak za ovako nesto opravdan ili ne? Meni jeste al nije vazno, evo par slicica...
Pokazivac pritiska ulja u motoru 1100OPG
Komplet za montazu
Pokazivac pritiska ulja u motoru SSOP2
Montirano

Hajde sada vi... Very Happy
[Vrh] Go down
ronin1
banned
banned
ronin1


Broj postova : 163
Godina imam : 1015
Prebivalište : kad je žena doma--doma,kad je nema - svugdje
Vozim : trenutno svašta
Na forumu od : 04.11.2008

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: vrijedi   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimesri 04 oľu 2009, 15:03

svaki dodatni dio na motoru mi je ( kao i svima nama) drago vidjeti ,a pogotovo kada ima upotrebu,a ne neka šminka .Imam ,ugradio,prezadovoljan,čak planiram staviti i termometer jel ima zračno hlađenje , pa kada se jako ugrije pritisak i možda je ok ...ma neka ga dobar
[Vrh] Go down
Frntas
man
man
Frntas


Broj postova : 358
Godina imam : 34
Prebivalište : samobor
Vozim : Ybr custom 125, kawasaki z400
Na forumu od : 03.05.2008

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimesri 04 oľu 2009, 15:08

korisna stvar defnitivno dobro imat roker roker
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimesri 04 oľu 2009, 15:42

..vrlo korisna stvarčica i si je mislim stavit
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimesri 04 oľu 2009, 16:32

Vrlo korisna stvar. Nisam tome pridodavao osobitu pažnju, a nisam niti naišao na nešto slično ali kvalitetno. Sve se svodilo na neke manje kvalitetne uređaje.
Koja je cjena i tko prodaje?
[Vrh] Go down
kristian
cro chopper forum
cro chopper forum
kristian


Broj postova : 574
Godina imam : 48
Prebivalište : valpovo
Vozim : yamaha fz6-n
Na forumu od : 30.11.2008

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimesri 04 oľu 2009, 17:06

kao neki profesionalac ti kažem da je to sastavni dio skoro svakog teretnog vozila, da nije važno sigurno ne bi bilo tamo!!! u svakom slučaju korisna stvarčica!!! dobar
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimesri 04 oľu 2009, 17:06

dragger je napisao/la:
Koja je cjena i tko prodaje?

Cijena prava sitnica, izvedbe razne, prodavači također....

http://motors.shop.ebay.com/items/Parts-Accessories_Motorcycle-Parts-Accessories__Oil-Pressure-Gauge_W0QQQ5ftrkparmsZ65Q253A2Q257C39Q253A1QQ_catrefZ1QQ_fxdZ1QQ_scZ1QQ_sopZ2QQ_trksidZp4506Q2ec0Q2em245?_fpos=&_fcid=53&gbr=1
[Vrh] Go down
Crusader
man
man
Crusader


Broj postova : 315
Godina imam : 56
Prebivalište : Kumanovo, Makedonija
Vozim : Dragstar 1100 Classic
Na forumu od : 01.07.2008

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimesri 04 oľu 2009, 17:24

Evo linka, ima tu jos nekih sitnica... Very Happy
http://www.sscustomcycle.com/products/customizing/Yamaha/v-star1100.shtml
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimesri 04 oľu 2009, 17:48

Naravno da je dobra stvar, ali se je pokazalo - posebno za ovu vrstu uredjaja, bez obzira da li su digitalni ili analogni - da su nenadmasno skloni nepopravljivim kvarovima. Vrlo osjetljiv uredjaj.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
sinisa
man
man
sinisa


Broj postova : 266
Godina imam : 58
Prebivalište : Bogdanovci
Vozim : VN 900 clasic
Na forumu od : 25.12.2007

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimesri 04 oľu 2009, 17:58

Prava stvar, sad i ja razmišljam o ugradnji.
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimesri 04 oľu 2009, 18:11

Twisted Evil Smatram da je svaki vizualni pokazatelj rada agregata koristan i dobar. Naravno još i kada je usklađen sa temom motora to je još bolje. Potrebno je obratiti pozornost na gradaciju i usklađenost uređaja te dal mu je potrebno umjeravanje ili ti hrvatski baždarenje nakon određenog vremena. Tu nastaju problemi jer to radi samo državni institut za umjeravanje. Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimesri 04 oľu 2009, 19:23

...imam je i skroz dobra stvar, u mene je kombinacija vodeno-zračno hlađenje i dobro je znat koja je temp. u mašini, posebno je zgodna kod motora sa zračnim hlađenjem. dobar
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
jura
man
man
jura


Broj postova : 423
Godina imam : 54
Prebivalište : Rakitje
Vozim : Suzuki Intruder 1800 vzr
Na forumu od : 08.06.2008

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimesri 04 oľu 2009, 20:09

Dobra stvarčica,a sviđa mi se i poklopac filtera dobar
[Vrh] Go down
usnuli_konjanik
man
man
usnuli_konjanik


Broj postova : 223
Godina imam : 34
Prebivalište : GORNJE VRAPCE
Vozim : pakleni stroj u izradi
Na forumu od : 16.12.2008

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimesri 04 oľu 2009, 22:53

korisna stvarčica,iako mi je draći onaj kaj se montira direktno na mašinu.
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimečet 05 oľu 2009, 00:36

a na koji način se to instalira. na koju foru to mjeri ???
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
Gost
Gost




Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimečet 05 oľu 2009, 01:26

za mjerač pritiska tu se nema što reći jer da ne koristi kao kontrolna informacija nebi ga niti pravili kao dodatak za ugradnju ,naravno da je čep za ulje sa termometrom takođe koristan i lijepo izgleda ,

Da spomenem a kučište za filter je oriđiđi mislim da ga nema nitko u ovim našim krajevima ili ga ja dosad nisam vidio . što sve preko bare ima a da mi i neznamo
[Vrh] Go down
Crusader
man
man
Crusader


Broj postova : 315
Godina imam : 56
Prebivalište : Kumanovo, Makedonija
Vozim : Dragstar 1100 Classic
Na forumu od : 01.07.2008

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimečet 05 oľu 2009, 06:43

mustra je napisao/la:
a na koji način se to instalira. na koju foru to mjeri ???
U kratkom objasnjenju na site-u pise da se zakacuje na vodove koji dovode ulje u glave motora, vjerujem da ima detaljnijeg objasnjenja u kutiji sa delovima. Na koju foru mjeri? Valjda na isti ili slican princip na koji rade svi analogni manometri scratch stvarno nemogu bolje objasniti ali nije ni bitno kako dela sve dok pokazuje to sto trijeba i dok su ocitavanja tacna. Neznam koliko su ovi gadzeti izdrzljivi i dali se kvare al svakako cu montirati ovaj za pritisak ulja i za temperaturu motora.
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitimečet 05 oľu 2009, 20:07

ma dobro skužili ste kaj me zanima ne kako mjeri nego kako s osposobi . tj ti se prišteka. to kao može na svaki motor
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
Sponsored content





Pokazivac pritiska ulja u motoru Empty
PostajNaslov: Re: Pokazivac pritiska ulja u motoru   Pokazivac pritiska ulja u motoru Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pokazivac pritiska ulja u motoru
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zujanje u motoru VN 900
» Mjuza na motoru?
» Signalna lampica ulja
» Kontrola ulja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: