Početna stranicaPretraľnikulje - Honda original ulje i filteri bacanje para? - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Honda original ulje i filteri bacanje para?

Go down 
+5
mrljo#2
El Nino
asy
magna
markovic000000
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

ulje - Honda original ulje i filteri bacanje para? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Honda original ulje i filteri bacanje para?   ulje - Honda original ulje i filteri bacanje para? - Page 2 Icon_minitimeuto 17 oľu 2015, 11:52

Ja ne znam da je ikome ikad Hiflo filter napravio bilo kakav problem. Nikakav konkretan trenutni problem niti dugoročno gledajući kao npr. u mom iskustvu... Dovoljno je dugo na tržištu, dosta ga ljudi koristi, a moto foruma ima više nego dovoljno - čuli bi već da ne valjaju...  Mislim da nitko ne bi napravio i proizvodio filter koji neće biti dobar za korisnike, niti bi ih toliko dućana uvozilo i prodavalo. Manuali za motocikle u većini slučajeva upućuju na mijenjanje filtera ulja prilikom svake druge izmjene ulja, a ja eto kao i vi svi, ipak zamijenim i filter svaki put. Hiflo - nije original ali svaki put nov i svjež.

P.S.
I ja sam picajzla za svaki svoj motor, i proučija sam Hiflo filtere prije uporabe i na stranim forumima. Koriste ih i hvale i u americi, stavljaju i na HD-ove; i iako im pare nisu problem - govore kako je original filter bacanje para s obzirom da postoji više nego dobar Hiflo..


Šta bi reka naš Emir:

Just sayin'...
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
 
Honda original ulje i filteri bacanje para?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Moja bebica Virago 535
» Da se mene pita (i naravno da imam para)
» Kupite Walza ako imate para,rasprodaja :)
» Ulje za Four-ku
» Ulje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: