Početna stranicaPretraľnikDa se mene pita (i naravno da imam para) 610RegistracijaLogin

 

 Da se mene pita (i naravno da imam para)

Go down 
+15
zlatkohorvat69
rus
dibidus
custom rider
stain
magna
Kum
simke
merla
kiki
Zmija
Hrvoje
Remba
lukylipik
THE CHOPPER KID
19 posters
Autor/icaPoruka
THE CHOPPER KID
man
man
THE CHOPPER KID


Broj postova : 139
Godina imam : 32
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : dok spavam
Na forumu od : 02.04.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 17:15

SUZUKI INTRUDER M1800R

Da se mene pita (i naravno da imam para) M1800r14

Da se mene pita (i naravno da imam para) M1800r11



Da se mene pita (i naravno da imam para) M1800r12

Da se mene pita (i naravno da imam para) 00210

Da se mene pita (i naravno da imam para) 00310

I PRERADA OD STRANE THUNDERBIKE-a

Da se mene pita (i naravno da imam para) Milano10

Da se mene pita (i naravno da imam para) Milano11

Da se mene pita (i naravno da imam para) Milano12

svaka cast
:pirat: BRUTALNO:pirat:


Zadnja promjena: THE CHOPPER KID; uto 06 svi 2008, 17:29; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://roadstarclinic.com
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 17:21

....pa neću reći da ne bih, alli za te novce otišao bih izborom u neke druge vode....
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Remba
man
man
Remba


Broj postova : 381
Godina imam : 36
Prebivalište : Osijek
Vozim : sebe
Na forumu od : 22.03.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 18:12

jako lepo, jako lepo!! :bravo: svaka cast
[Vrh] Go down
Hrvoje
man
man
Hrvoje


Broj postova : 110
Godina imam : 44
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Honda Fury
Na forumu od : 06.12.2007

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 18:50

...e mene tu zanimaju neke stvari a to jest zadnji blatobran...ispravite me ako sam u krivu ali njemu je zadnji kraj tvrd u sto vragova jer uopce nema amortizera kad je kotac priljubljen uz blatobran, kaj ne?? tako nesto bi ja volio raditi na svom motoru ali to samo lijepo izgleda kaj ne?
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 20:14

Hrvoje je napisao/la:
...e mene tu zanimaju neke stvari a to jest zadnji blatobran...ispravite me ako sam u krivu ali njemu je zadnji kraj tvrd u sto vragova jer uopce nema amortizera kad je kotac priljubljen uz blatobran, kaj ne?? tako nesto bi ja volio raditi na svom motoru ali to samo lijepo izgleda kaj ne?
uvijek možeš stavit solo siceve s federima ispod
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 20:23

sam bike mi nije jedan od 679 najomiljenijih...ne volim ove zaobljene linije novijeg stila u dizajnu, kako motora tako i auta...
[Vrh] Go down
kiki
man
man
kiki


Broj postova : 24
Godina imam : 50
Prebivalište : Đakovo
Vozim : Kawasaki VN 800 Drifter
Na forumu od : 16.04.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 20:27

Lijep je, samo mi se ne sviđa ta maska oko prednjeg svijetla.
[Vrh] Go down
http://kiki.bloger.hr/
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 21:46

previse vuce na R-a Evil or Very Mad

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
simke
man
man
simke


Broj postova : 301
Godina imam : 40
Prebivalište : Apatin,Srbija
Vozim : Yamaha Drag Star 650
Na forumu od : 26.03.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 23:30

lep motor,ali sam cuo da se zale na upravljivost i da je brutalan
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 23:39

Bio jedan i u Osijeku na susretu. Sve je super osim one maske oko prednjeg svjetla. Koliko god sam se trudio nisam to mogao provariti. Jednostavno mi to smeta.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimesri 07 svi 2008, 07:22

I kod nas u klubu ima jedan ljepotan od 1800 . To je taj što je bio u Osijeku .

Da bi se mogli dobiti pravovaljani utisci mora se uživo probati . Da je brutala to stoji ,ali samo na prvu ruku . Normalno da je manje neupravljiv u gradu zbog svboje mase , ali su mu vozne osobine na otvorenom jako dobre .

Da se mene pita (i naravno da imam para) 2h3vqqo
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimesri 07 svi 2008, 07:51

ima jedan u splitu tako da ga svako malo vidim. osim v-twin motora na njemu mi ništa drugo nije po ukusu (uključujuči vlasnika)
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimesri 07 svi 2008, 08:08

Meni osim cijene, još smeta ovaj far izgleda mi automobilski ko da je skinut sa stojadina ili yuga..
[Vrh] Go down
Remba
man
man
Remba


Broj postova : 381
Godina imam : 36
Prebivalište : Osijek
Vozim : sebe
Na forumu od : 22.03.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimesri 07 svi 2008, 08:22

ja bi kompet taj far skinuo s maskom i stavio zingov, i bio bi odma 10 puta bolji motor!!!!
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimesri 07 svi 2008, 19:22

drito u srce si me pogodio,malo cu još gledat slike pa ču maštat :lol: Shocked
[Vrh] Go down
dibidus
man
man
dibidus


Broj postova : 374
Godina imam : 47
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha Dragstar 650XVS
Na forumu od : 05.03.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimesri 07 svi 2008, 19:54

stain je napisao/la:
Meni osim cijene, još smeta ovaj far izgleda mi automobilski ko da je skinut sa stojadina ili yuga..

motor je OK, ali samo to. Previše mi vuče na motore koji mi se ne sviđaju i zbog kojih sam kupio dragstara..., što se prednje lampe tiče, citiram gore staina...
[Vrh] Go down
rus
man
man



Broj postova : 158
Na forumu od : 24.03.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimesri 07 svi 2008, 19:56

Osobno mi je to jedan od najljepsih motora na trzistu. Top 3. Sve mi se svidza a prednji far je izmjenjen za 2008. godinu i izgleda puno bolje mada mi je i ovaj predivan! Bit ce mi to treci motor! Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
THE CHOPPER KID
man
man
THE CHOPPER KID


Broj postova : 139
Godina imam : 32
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : dok spavam
Na forumu od : 02.04.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimečet 08 svi 2008, 16:24

Citat :
Sve mi se svidza a prednji far je izmjenjen za 2008. godinu i izgleda puno bolje mada mi je i ovaj predivan! Bit ce mi to treci motor! Very Happy Very Happy

e da zaboravio sam stavit i slike 2008 nove verzije i ove prve 4 slike su isto male neke preradenapravljene

Ljudi moji ja kad sam prošle godine sjeo na velesajmu na taj motor ja nisam tjedan dana spavo e jednostavno neopisivo kad dobijem stalan poseo
dižem kredit na 70 godina i kupujem ili Haley Davidson Rocker C il Ovog ljepotana ma najbolje obadva hehe
[Vrh] Go down
http://roadstarclinic.com
zlatkohorvat69
man
man
zlatkohorvat69


Broj postova : 129
Godina imam : 55
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VZ1800R
Na forumu od : 19.05.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 20 svi 2008, 11:43

Digni kredit i ne bu ti žao, kao što sam napisao u postu u kojem sam predstavio svoj motor, treba imat jaja za vozit ovako nešto...

Ne bi se složio s nekima od vas da je cjena astronomska. 100Kkuna su smešni novci za ono kaj sve dobivaš s ovim motorom. HD ili Valkyra su barem 3-4 puta skuplji, a kaj je najbolje idu lošije!
[Vrh] Go down
THE CHOPPER KID
man
man
THE CHOPPER KID


Broj postova : 139
Godina imam : 32
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : dok spavam
Na forumu od : 02.04.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 20 svi 2008, 15:26

Citat :
Ne bi se složio s nekima od vas da je cjena astronomska. 100Kkuna su smešni novci za ono kaj sve dobivaš s ovim motorom. HD ili Valkyra su barem 3-4 puta skuplji, a kaj je najbolje idu lošije!

Ne sam to da ide dobro ide super i izgleda ko da sam ga sam sebi crtao, a 100 hiljada kuna dat za ovaj motor nije uzalud
[Vrh] Go down
http://roadstarclinic.com
skullseek
man
man
skullseek


Broj postova : 45
Godina imam : 49
Prebivalište : Slav. Brod
Vozim : Suzuki GS500
Na forumu od : 06.03.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 20 svi 2008, 19:05

Nije to puno novca, al meni se isto ne sviđa. Ljepši mi je 1400VS, a novi je košto 110k kn. Tako da to nije puno novca.
[Vrh] Go down
Dr.Ma$$a
cro chopper forum
cro chopper forum
Dr.Ma$$a


Broj postova : 1270
Godina imam : 36
Prebivalište : zagreb
Vozim : dragstar 1100
Na forumu od : 24.04.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 20 svi 2008, 19:36

moram priznat stvarno lijep motor....svidaju mi se jako suzukijevi cruiseri, ali ja nemrem preko one svoje...old school je old school!! ovo mi je nekak pre futuristicki, ali to je samo moje misljenje
[Vrh] Go down
zlatkohorvat69
man
man
zlatkohorvat69


Broj postova : 129
Godina imam : 55
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VZ1800R
Na forumu od : 19.05.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 20 svi 2008, 20:31

Ovo bi ja nazvao New Adge Old School-om koji kombinira najbolje od postojećih tehnologija i materijala sa formom klasičara.

Mislim da ni 911 ne bi imao toliko poklonika da je ostao na zrakom hlađenim cilindrima i linijama iz 70-tih.

Ako ga kompariramo sa Valkyrom imamo stroj koji je tri puta jeftiniji, s boljim i naprednijim tehnološkim riješenjima, boljim perfomansama motora i ovjesa te tipičnim i nostalgičnim V2 zvukom i to največeg ikad napravljenog borunga među motorima s unutrašnjim izgaranjem!?

Ako ga pak usporedimo s Night Rod-om u čijoj je konstrukciji prste imao Porche, opet dolazimo do performanski koje su kudikamo lošije, a opet imamo cijenu koja je višestruko niža?

Bilo kako bilo, o ukusima se ne raspravlja i poštujem vaše stavove. Priznam da ni meni prednje svjetlo nije sjelo od prve i razmišljao sam o mogućim kombinacijama i taman kad sam bio spreman uzeti šarafnciger u ruke, skužio sam da mi i nije baš takva tragedija i da mi se u biti i počelo sviđati!? Možda je to linija manjeg otpora, ali eto sad tako mislim...
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 20 svi 2008, 22:06

Na prvi pogled mi je bio WOW!!!

Sad mi i nije baš nešto, ima mi puno ljepših motora...

Moj ukus je takaf! Smile
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitimeuto 20 svi 2008, 22:49

magna je napisao/la:
ima jedan u splitu tako da ga svako malo vidim. osim v-twin motora na njemu mi ništa drugo nije po ukusu (uključujuči vlasnika)
Jep vidio i njega i gazdu,lik se obuka ko da ide s beverlyem na rivu popit kaficu(bijele lanene hlače i mokasinke scratch kacigu zaboravio ),ali sam motor izgleda i zvuči moćno iako mi nije po mom kroju!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da se mene pita (i naravno da imam para) Empty
PostajNaslov: Re: Da se mene pita (i naravno da imam para)   Da se mene pita (i naravno da imam para) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da se mene pita (i naravno da imam para)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» imam HD ali ????
» I ja imam fotelju
» Kupite Walza ako imate para,rasprodaja :)
» Honda original ulje i filteri bacanje para?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Foto - Chopper :: foto blic kutak-
Forum(o)Bir: