Početna stranicaPretraľnikXV250 - Amortizeri i zadnja felga 610RegistracijaLogin

 

 XV250 - Amortizeri i zadnja felga

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

XV250 - Amortizeri i zadnja felga Empty
PostajNaslov: XV250 - Amortizeri i zadnja felga   XV250 - Amortizeri i zadnja felga Icon_minitimepon 20 lis 2014, 19:18

Dakle, imam dva pitanja vezana za Virago 250 koja me već duže muče, pa da provjerim zna li netko od vas;
1. Kod kupovine amortizera, na šta valja obratiti pozornost? Na duljinu? Tvrdoću (koja bi se trebala moći naknadno namjestiti)? Ili da jednostavno nosim ove trenutne na reparaciju? Nisam pametan, ne znam kako se kreću cijene, ali me već pomalo duša boli kad prelazim preko šahti...
2. Pitanje djelomično zbog (trenutno) gorenavedih dotrajalih amortizera: -Ima li neka ne-žbičana felga da ju mogu zamijeniti za ovu trenutnu, originalnu? Mislim, ionako mi je sakrivena iza bisaga, samo mi je dodatna tlaka mijenjati žbice kada puknu, dotezati ih, čistiti/polirati... A i lakše je sa drugim tipom felge, gdje mi ne treba zračnica i gdje gumu mogu pokrpati sprejem u slučaju puknuća negdje daleko od civilizacije.

Ideje Question
[Vrh] Go down
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 66
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

XV250 - Amortizeri i zadnja felga Empty
PostajNaslov: Re: XV250 - Amortizeri i zadnja felga   XV250 - Amortizeri i zadnja felga Icon_minitimepon 20 lis 2014, 19:45

Kupi neke Hagonove amortizere iste dužine kao što su ti i originalni. Ako hočeš više sigurnosti i udobnosti, uzmi neke progresivne, ali to košta. Dužinu amortizera mjeriš kad je zadnji kotač u zraku! Postoje alu felge od kineza/tajvanaca koji se kod nas prodaju s mašinom koja je rađena po licenci Yamahe. Čak ima i disk, tako da za relativno malo ulaganja dobiješ i bolju zadnju kočnicu.
Usput, posjeti malo ove linkove: http://voc-zagreb.forum-motion.com/, http://www.voc-zagreb.hr/ - možda ti ljudi daju kakvu dobru ideju.
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

XV250 - Amortizeri i zadnja felga Empty
PostajNaslov: Re: XV250 - Amortizeri i zadnja felga   XV250 - Amortizeri i zadnja felga Icon_minitimepon 20 lis 2014, 19:57

Kompletno sam zaboravio na Lifane (kopije Viraga), prokopati ću to, hvala na ideji!
Ma u Voc si govorim već dugo da ću se registrirati, ali nikako to napraviti...
[Vrh] Go down
Sponsored content





XV250 - Amortizeri i zadnja felga Empty
PostajNaslov: Re: XV250 - Amortizeri i zadnja felga   XV250 - Amortizeri i zadnja felga Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
XV250 - Amortizeri i zadnja felga
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» zadnja felga i guma za 300
»  Softail amortizeri !
» Amortizeri - Keeway Crusier 250
» Zadnja guma za Vn 900 (200/70-15)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: