Početna stranicaPretraľnikHyosungSource 610RegistracijaLogin

 

 HyosungSource

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

HyosungSource Empty
PostajNaslov: HyosungSource   HyosungSource Icon_minitimepon 02 lip 2014, 18:44

Upravo se registrirao i da ću naručiti filter zraka za Aquilu, kad ono vidim samo dostava 130-140kn??
radim li nešto krivo?? jer ne vidim nigdje za odabrat kakav ce biti shipping
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

HyosungSource Empty
PostajNaslov: Re: HyosungSource   HyosungSource Icon_minitimeuto 03 lip 2014, 08:17

ima možda još neki shop da je manji shipping??
[Vrh] Go down
mosor
man
man



Broj postova : 45
Godina imam : 43
Prebivalište : Tugare
Vozim : Hyosung Aquila 250
Na forumu od : 04.02.2013

HyosungSource Empty
PostajNaslov: Re: HyosungSource   HyosungSource Icon_minitimeuto 03 lip 2014, 09:45

Ne isplati se uzimati samo filter zraka. To ti je minimalni shipping, i možeš napuniti košaricu sa još dosta stvari dok ne prijeđe u višu kategoriju shippinga. Ne znam da li kombiniraju volumn pošiljke, ali je težina vjerovatno glavni faktor. Svaki artikl ti ima naznačenu težinu.

Meni je nedavno na pošiljku vrijednosti cca 1300 kn slanje bilo oko 200kn. Nije to puno, naročito uzevši u obzir da je došlo za 4 dana i da su cijene djelova dosta povoljnije od drugih on-line dilera.
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

HyosungSource Empty
PostajNaslov: Re: HyosungSource   HyosungSource Icon_minitimeuto 03 lip 2014, 10:22

mosor je napisao/la:
Ne isplati se uzimati samo filter zraka. To ti je minimalni shipping, i možeš napuniti košaricu sa još dosta stvari dok ne prijeđe u višu kategoriju shippinga. Ne znam da li kombiniraju volumn pošiljke, ali je težina vjerovatno glavni faktor. Svaki artikl ti ima naznačenu težinu.

Meni je nedavno na pošiljku vrijednosti cca 1300 kn slanje bilo oko 200kn. Nije to puno, naročito uzevši u obzir da je došlo za 4 dana i da su cijene djelova dosta povoljnije od drugih on-line dilera.

koliko dođe carina onda na takav iznos??
ja sam samo naručivao preko ebay-a ljudima sve i svašta, ali sam gledao da ne ide preko 150kn jer znam da do tog iznosa 100% neću platiti carinu.
[Vrh] Go down
mosor
man
man



Broj postova : 45
Godina imam : 43
Prebivalište : Tugare
Vozim : Hyosung Aquila 250
Na forumu od : 04.02.2013

HyosungSource Empty
PostajNaslov: Re: HyosungSource   HyosungSource Icon_minitimeuto 03 lip 2014, 13:07

Lutrija. Meni tada nisu naplatili pdv/carinu, a par dana prije sam na jednu pošiljku u vrijednosti 300kn platio 100 kn davanja
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

HyosungSource Empty
PostajNaslov: Re: HyosungSource   HyosungSource Icon_minitimeuto 03 lip 2014, 13:52

mosor je napisao/la:
Lutrija. Meni tada nisu naplatili pdv/carinu, a par dana prije sam na jednu pošiljku u vrijednosti 300kn  platio 100 kn davanja

znači ne drže se baš pravila, nekad stave nekad ne...
a niš, kad budem trebao još nešto ću i te filtere naručiti jer mi se sad nikako ne isplati da mi je dostava iznosi isto ko i dva filtera zraka.
onda čekam plaću  Very Happy 
[Vrh] Go down
Sponsored content





HyosungSource Empty
PostajNaslov: Re: HyosungSource   HyosungSource Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HyosungSource
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hyosungsource - lopovi
» Hyosungsource - crashbar i refundacija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: