Početna stranicaPretraľnikHyosung Aquila dijelovi 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung Aquila dijelovi

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gogach
man
man
Gogach


Broj postova : 21
Godina imam : 62
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 10.01.2014

Hyosung Aquila dijelovi Empty
PostajNaslov: Hyosung Aquila dijelovi   Hyosung Aquila dijelovi Icon_minitimepet 31 sij 2014, 23:44

Ima li neko nedavnih iskustava oko kupovine dijelova za Aquilu gv250 sa Hyosungsourcea,Korean BikeParts-a ili Richarda? Pitam to s obzirom da su cijene dosta različite,a postovi o ranijim kupovinama stari su i po godinu dana.
[Vrh] Go down
Gogach
man
man
Gogach


Broj postova : 21
Godina imam : 62
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 10.01.2014

Hyosung Aquila dijelovi Empty
PostajNaslov: Hyosung Aquila dijelovi    Hyosung Aquila dijelovi Icon_minitimened 02 vel 2014, 00:57

Nitko???
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Hyosung Aquila dijelovi Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila dijelovi   Hyosung Aquila dijelovi Icon_minitimened 02 vel 2014, 17:20

Ma cimni Palomaša on ti je tata-mata kaj se toga tiće.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila dijelovi Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila dijelovi   Hyosung Aquila dijelovi Icon_minitimepon 03 vel 2014, 13:09

Gogach je napisao/la:
Ima li neko nedavnih iskustava oko kupovine dijelova za Aquilu gv250 sa Hyosungsourcea,Korean BikeParts-a ili Richarda? Pitam to s obzirom da su cijene dosta različite,a postovi o ranijim kupovinama stari su i po godinu dana.

Pa usporedi cijene, i kupi tamo gdje ti je najjeftinije, ne vidim u čemu je problem? Richard je bio prvi, ali su mu i cijene bile najviše. Ja sam sve dijelove kupio od Hyosungsource-a, ne znam imaju li oni kakve veze s KoreanBike..

Možda je to ista tvrtka, možda su i konkurencija, stvarno ne znam.. Već mi je dosadilo ponavljati - najmanje se isplati naručivati svaki dio posebno. Naruči u jednom paketu sve što će ti trebati u malo dužem vremenu, od filtera ulja i zraka, pa do kuplung sajle, obloga i pločica za kočenje.
[Vrh] Go down
Gogach
man
man
Gogach


Broj postova : 21
Godina imam : 62
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 10.01.2014

Hyosung Aquila dijelovi Empty
PostajNaslov: Hyosung Aquila dijelovi    Hyosung Aquila dijelovi Icon_minitimepon 03 vel 2014, 18:10

palomas je napisao/la:
Gogach je napisao/la:
Ima li neko nedavnih iskustava oko kupovine dijelova za Aquilu gv250 sa Hyosungsourcea,Korean BikeParts-a ili Richarda? Pitam to s obzirom da su cijene dosta različite,a postovi o ranijim kupovinama stari su i po godinu dana.

Pa usporedi cijene, i kupi tamo gdje ti je najjeftinije, ne vidim u čemu je problem? Richard je bio prvi, ali su mu i cijene bile najviše. Ja sam sve dijelove kupio od Hyosungsource-a, ne znam imaju li oni kakve veze s KoreanBike..

Možda je to ista tvrtka, možda su i konkurencija, stvarno ne znam.. Već mi je dosadilo ponavljati - najmanje se isplati naručivati svaki dio posebno. Naruči u jednom paketu sve što će ti trebati u malo dužem vremenu, od filtera ulja i zraka, pa do kuplung sajle, obloga i pločica za kočenje.

Hvala na odgovoru,ali pitao sam zato što najniža cijena artikla nije stvarno najniža s obzirom na troškove dostave.Tako paket sa hyosungsourca sa višim cijenama artikla od korean bike-a ispada na kraju jeftiniji kad se doda cijena dostave ,a Richard nije transparentan u cijenama dostave.
Svejedno hvala na trudu.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila dijelovi Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila dijelovi   Hyosung Aquila dijelovi Icon_minitimeuto 04 vel 2014, 07:45

Da, cijena dostave također igra važnu ulogu, a jako često je i razlog zašto se mnoge kupovine izvana uopće ne isplate... Trgovci deru na tome, nažalost. A što se brzine dostave tiče, ja sam jedan paket od Hyosungsorce dobio za svega četiri dana, vjerujem da je to rekord koji će teško biti srušen...
[Vrh] Go down
ndundo
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 5
Godina imam : 63
Prebivalište : osijek
Vozim : aquila gv250
Na forumu od : 28.08.2012

Hyosung Aquila dijelovi Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila dijelovi   Hyosung Aquila dijelovi Icon_minitimened 16 vel 2014, 16:28

palomas je napisao/la:
Da, cijena dostave također igra važnu ulogu, a jako često je i razlog zašto se mnoge kupovine izvana uopće ne isplate... Trgovci deru na tome, nažalost. A što se brzine dostave tiče, ja sam jedan paket od Hyosungsorce dobio za svega četiri dana, vjerujem da je to rekord koji će teško biti srušen...


Prije dva mjeseca imao sam narudžbu od Hyosungsorca za Aquilu 250:

-centralni nogar -275kn
-prednje pločice -55 kn
-troškovi slanja -270kn
-porez -60 kn
UKUPNO -660 KN

Stiglo za 8 dana. Poslali maramu gratis.
[Vrh] Go down
Gogach
man
man
Gogach


Broj postova : 21
Godina imam : 62
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 10.01.2014

Hyosung Aquila dijelovi Empty
PostajNaslov: Hyosung Aquila dijelovi    Hyosung Aquila dijelovi Icon_minitimened 16 vel 2014, 19:05

ndundo je napisao/la:
palomas je napisao/la:
Da, cijena dostave također igra važnu ulogu, a jako često je i razlog zašto se mnoge kupovine izvana uopće ne isplate... Trgovci deru na tome, nažalost. A što se brzine dostave tiče, ja sam jedan paket od Hyosungsorce dobio za svega četiri dana, vjerujem da je to rekord koji će teško biti srušen...


Prije dva mjeseca imao sam narudžbu od Hyosungsorca za Aquilu 250:

-centralni nogar -275kn
-prednje pločice -55 kn
-troškovi slanja -270kn
-porez -60 kn
UKUPNO -660 KN

Stiglo za 8 dana. Poslali maramu gratis.

Hvala na odgovoru.Danas naručio od Hyosungsorca dijelove za 1100kn.Vidjet ću koliko će me dernut za porez.
[Vrh] Go down
Gogach
man
man
Gogach


Broj postova : 21
Godina imam : 62
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 10.01.2014

Hyosung Aquila dijelovi Empty
PostajNaslov: Hyosung Aquila dijelovi    Hyosung Aquila dijelovi Icon_minitimepet 21 vel 2014, 20:14

Evo dijelovi jučer stigli.U nedjelju navečer naručio,u četvrtak navečer dostavljen paket na vrata.Fenomenalno.Nije natjecanje ali Palomasov rekord od četri dana izjednačen.Svaka čast Hyosungsourcu.Uz dijelove gratis marama pisaći pribor i filter ulja.Cijena iz Hyosungsourca naznačena na 340 Kn pa porez na to iznosi 85 Kn.
Sve preporuke za hyosungsource na profesionalnosti i brzini.
Ako nema opaski ,može lock.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila dijelovi Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila dijelovi   Hyosung Aquila dijelovi Icon_minitimesub 22 vel 2014, 13:32

Gogach je napisao/la:
Evo dijelovi jučer stigli.U nedjelju navečer naručio,u četvrtak navečer dostavljen paket na vrata.Fenomenalno.Nije natjecanje ali Palomasov rekord od četri dana izjednačen.Svaka čast Hyosungsourcu.Uz dijelove gratis marama pisaći pribor i filter ulja.Cijena iz Hyosungsourca naznačena na 340 Kn pa porez na to iznosi 85 Kn.
Sve preporuke za hyosungsource na profesionalnosti i brzini.
Ako nema opaski ,može lock.


Svaka čast, nije loš rezultat, ali to je ipak bila dostava (samo) do Zagreba.. Ja sam pratio svoj paket, za dva dana paket je iz Koreje dospio u Frankfurt, treći dan do Zagreba, i još jedan dan do Varaždina.  Rolling Eyes   Twisted Evil 
[Vrh] Go down
Gogach
man
man
Gogach


Broj postova : 21
Godina imam : 62
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 10.01.2014

Hyosung Aquila dijelovi Empty
PostajNaslov: Hyosung Aquila dijelovi    Hyosung Aquila dijelovi Icon_minitimesub 22 vel 2014, 19:39

palomas je napisao/la:
Gogach je napisao/la:
Evo dijelovi jučer stigli.U nedjelju navečer naručio,u četvrtak navečer dostavljen paket na vrata.Fenomenalno.Nije natjecanje ali Palomasov rekord od četri dana izjednačen.Svaka čast Hyosungsourcu.Uz dijelove gratis marama pisaći pribor i filter ulja.Cijena iz Hyosungsourca naznačena na 340 Kn pa porez na to iznosi 85 Kn.
Sve preporuke za hyosungsource na profesionalnosti i brzini.
Ako nema opaski ,može lock.


Svaka čast, nije loš rezultat, ali to je ipak bila dostava (samo) do Zagreba.. Ja sam pratio svoj paket, za dva dana paket je iz Koreje dospio u Frankfurt, treći dan do Zagreba, i još jedan dan do Varaždina.  Rolling Eyes   Twisted Evil 

 dobar OK povlačim izjavu o izjednačenju rezultata. lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hyosung Aquila dijelovi Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila dijelovi   Hyosung Aquila dijelovi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung Aquila dijelovi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hyosung GV 250 Aquila
» Hyosung aquila 250
» Hyosung aquila 650
» Hyosung GV 250 Aquila
» hyosung aquila gv 250 efi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Internet trgovina za motocikle-
Forum(o)Bir: