Početna stranicaPretraľnikebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore

Go down 
+12
Hyosung
merla
Bosqeto
palomas
mihagor1
martinx
izigoing
Vladek
Karlo
sklopka222
cro.chopper
mrljo#2
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Hyosung
man
man
Hyosung


Broj postova : 366
Godina imam : 27
Prebivalište : zg
Vozim : Kawasaki er5
Na forumu od : 13.09.2013

ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore   ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Icon_minitimesri 09 srp 2014, 13:16

http://www.ebay.com/itm/12V-Waterproof-Motorcycle-HandleBar-Cellphone-USB-Charger-Power-Adapter-black-/261427927771?pt=AU_Motorcycle_Parts_Accessories&hash=item3cde519adb&vxp=mtr
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Empty
PostajNaslov: ebay od 1. Prosinca u Hrvatskoj   ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Icon_minitimesri 18 stu 2015, 07:29

..eto dočekali i to, ebay od 1.12. službeno u Hrvatskoj dobar

www.net.hr/tehnoklik/vijesti-tehnoklik/od-1-prosinca-ebay-otvara-svoja-vrata-u-hrvatskoj/
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore   ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Icon_minitimesri 18 stu 2015, 08:44

Pa zar nije njuskalo nas ebay????
Po meni se nista drasticno tu nece desiti pogotovo sto najavljuju da ce se sve transakcije moci rijesiti bez paypala. Mislim da je pay pal dobro rijesenje za zastitu kupca jer jednom kad prodavacu sjedne novac na racun cica mica gotova prica
Dakle kao sto rekoh nista vise ili bolje od njuskala se nece dogoditi
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore   ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Icon_minitimesri 18 stu 2015, 08:55

..u pravu si i nisi u pravu!... prvo njuškalo ne nudi niti približan spektar proizvoda i ponude za prodaju, osobno prvo provjeravam cijene na ebayu a onda na njuškalu... na njuškalu je brdo preprodavača koji se čak ne potrude niti svoje slike stavit već copy/paste a i cijene za isti proizvod su velika razlika i još ti zaračunaju PT., tak da ... glede Pay Pala si u pravu i to stoji,
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore   ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Icon_minitimesri 18 stu 2015, 10:30

A sto mislis ko bi se trebao oglasavati na ebay.hr. Pa isti ti sa njuskala. Ja ne ocekujem da ce sad kinezi ili americani pohrliti stavljati oglase na nas ebay
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore   ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Icon_minitimesri 18 stu 2015, 10:42

...ali svakako će biti ebay.hr u prednost prema oglašavanju s njuškala, jer se može ocijeniti prodavatenja...
meni je to prva referenca koju pogledam prije kupovine...
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore   ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Icon_minitimesri 18 stu 2015, 10:56

magna je napisao/la:
A sto mislis ko bi se trebao oglasavati na ebay.hr. Pa isti ti sa njuskala. Ja ne ocekujem da ce sad kinezi ili americani pohrliti stavljati oglase na nas ebay

..ili sam ja krivo skonto ili ti!! Smile .. ja sam shvatio da će ebay.hr biti u potpunosti isti kao i .uk ili .de .,.. na kraju krajeva .com no bit će odmah filtrirana roba koja ima "free" dostavu širom svijeta i ona roba kojoj je predviđeno slanje i iznos poštanskih troškova za HR...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore   ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Icon_minitimesri 18 stu 2015, 13:37

kad tražim nešto za npr vespu. onda ja tražim na co.uk .de i .it sve su raličiti i artikli i cijene. na nijednom ebayu nisam našao dijelove za kreidlera osim u .de. znači na svakom lokalnom ebayu se oglašavaju lokalni ponuđači osim na .com koji ajmo reći svjetski iako ni tamo nisu svi kinezi ili tajvanci. njih je više na .au (australija)
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 50
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore   ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Icon_minitimesri 18 stu 2015, 22:18

svakako je prednost ebaya sto se mogu davati ocjene prodavaču.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore   ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Icon_minitimeuto 01 pro 2015, 15:57

Danas je trebao krenuti ebay.hr ali izgleda nista
To u biti nije ono sto ocekujemo. Domenu ebay.hr je registrirala firma koja se misli baviti posrednistvom sa ebaya. Znaci ti hoces kupiti npr dron sa ebay.com. Posaljes narudzbu firmi ebay .hr oni ti posalju predracun koji platis u posti ili u banci i oni tebi to naruce na tvoju adresu
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore   ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Icon_minitimeuto 01 pro 2015, 18:21

magna je napisao/la:
Danas je trebao krenuti ebay.hr ali izgleda nista
To u biti nije ono sto ocekujemo. Domenu ebay.hr je registrirala firma koja se misli baviti posrednistvom sa ebaya. Znaci ti hoces kupiti npr dron sa ebay.com. Posaljes narudzbu firmi ebay .hr oni ti posalju predracun koji platis u posti ili u banci i oni tebi to naruce na tvoju adresu

Nameće se pitanje svih pitanja : kako se to tretira ? Narudžba iz HR pa neće biti carine i poreza ?
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 50
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore   ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Icon_minitimeuto 01 pro 2015, 23:44

Gledao malo neke cijene i mogu reci da su skoro za 50% vece bego na prsvim ebay stranicama.
I ako nisam fulao nema aukcije ili licitacije !
[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore   ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Icon_minitimesri 02 pro 2015, 17:38

Easy rider je napisao/la:
magna je napisao/la:
Danas je trebao krenuti ebay.hr ali izgleda nista
To u biti nije ono sto ocekujemo. Domenu ebay.hr je registrirala firma koja se misli baviti posrednistvom sa ebaya. Znaci ti hoces kupiti npr dron sa ebay.com. Posaljes narudzbu firmi ebay .hr oni ti posalju predracun koji platis u posti ili u banci i oni tebi to naruce na tvoju adresu

Nameće se pitanje svih pitanja : kako se to tretira ? Narudžba iz HR pa neće biti carine i poreza ?

Pa nemas carine i poreza niti sa ebay.de ili ebay.co.uk, niti sa ostalih europskih prodavaca, samo treba paziti sta pise odakle se roba salje, jer iako je europski ebay, prodavac moze biti u usa ili kini.
[Vrh] Go down
https://route66.me
Sponsored content





ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore   ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ebay i internet trgovina, vezana po mogućnosti za motore
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nova internet trgovina u Hrvatskoj www.BIKERMOTOSHOP.com
» On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?
» gume za male motore
» Original dijelovi za sve motore
» Jel volite ovakve motore?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Internet trgovina za motocikle-
Forum(o)Bir: