Početna stranicaPretraľnikOriginal dijelovi za sve motore 610RegistracijaLogin

 

 Original dijelovi za sve motore

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Original dijelovi za sve motore Empty
PostajNaslov: Original dijelovi za sve motore   Original dijelovi za sve motore Icon_minitimepet 04 vel 2011, 15:04

Evo naisao sam slucajno na tu stranicu, neznam dal neko zna za to (pretpostavljam Dragger Very Happy). Ugl. po onome sta sam gledao mozes naruciti svaki šaraf posebno. Selektiras marku, pa vrstu vozila, pa godiste, pa model i na kraju dio koji ti treba. Pojavi se slika koju mozes zumirati, i svaki dio je oznacen svojim brojem. Jedino nisam uspio naci dal salju za Hrvatsku, ali pretpostavljam da da

http://www.yamahapartshouse.com/
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Original dijelovi za sve motore Empty
PostajNaslov: Re: Original dijelovi za sve motore   Original dijelovi za sve motore Icon_minitimepet 04 vel 2011, 15:09

Prije sam zaboravio link Very Happy
[Vrh] Go down
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Original dijelovi za sve motore Empty
PostajNaslov: Re: Original dijelovi za sve motore   Original dijelovi za sve motore Icon_minitimepet 04 vel 2011, 15:12

"International Orders

Although international orders may be placed at Babbitt's Online, our online shopping cart can only accept US & Canadian orders at this time."

Nažalost ne primaju online naruđbe.
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Original dijelovi za sve motore Empty
PostajNaslov: Re: Original dijelovi za sve motore   Original dijelovi za sve motore Icon_minitimepet 04 vel 2011, 16:24

zed12 je napisao/la:
"International Orders

Although international orders may be placed at Babbitt's Online, our online shopping cart can only accept US & Canadian orders at this time."

Nažalost ne primaju online naruđbe.

A damn
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Original dijelovi za sve motore Empty
PostajNaslov: Re: Original dijelovi za sve motore   Original dijelovi za sve motore Icon_minitimepet 04 vel 2011, 16:31

Ali zato moze ovdje http://www.babbittsonline.com/home


International Orders

Babbitts Online will accept and ship international orders. However, the recipient is the importer of record and must comply with all laws and regulations of the destination country. Orders that are shipped to countries outside of the U.S. may be subject to import taxes, customs duties and fees, which are levied once a shipment reached your country. We have no control over these charges and cannot predict what they may be. Customs policies vary widely from country to country; you should contact your local customs office for further information. When customs clearance procedures are required, it can cause delays beyond our original delivery estimates. Any and all orders abandoned or refused delivery forfeit refund.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Original dijelovi za sve motore Empty
PostajNaslov: Re: Original dijelovi za sve motore   Original dijelovi za sve motore Icon_minitimepet 04 vel 2011, 17:07

...Beatnik; imaš na stotine stranica za prodaju original rezervnih dijelova, no pitanje se postavlja "dali su pouzdane"?.............

Stoga predlažem da se stavi/stavlja link isključivo firme od koje je naručio on ili netko njemu znan i da je sve proteklo OK, ovako je mačak u vriči.


.....kako vozim yamahu, generalno tražim za taj motor po internetu, i našao sam stranicu (par puta sam link postavio) sa koje sam nekoliko puta naručio, a mislim da su i još neki.
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Original dijelovi za sve motore Empty
PostajNaslov: Re: Original dijelovi za sve motore   Original dijelovi za sve motore Icon_minitimepet 04 vel 2011, 17:43

No frks
[Vrh] Go down
Sponsored content





Original dijelovi za sve motore Empty
PostajNaslov: Re: Original dijelovi za sve motore   Original dijelovi za sve motore Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Original dijelovi za sve motore
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» K: Original auspuh VN900
» Aquila GV-650
» VN900, sissy-bar i bisage, original kawasaki
» trazim original auspuh za suzuki v-strom 650
» Honda original ulje i filteri bacanje para?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: