Početna stranicaPretraľnikHD  XL883N IRON  - Page 4 610RegistracijaLogin

 

 HD XL883N IRON

Go down 
+50
mihagor1
fenomenal
lunaroid
stain
merla
freebee
GIBO56
Lars_Viking
v-twin
darko68
nenad barinić
i.k.b
izigoing
pinky
OldBoy
cro.chopper
Deno
Kicho
Munja
engin2
Medevelin
NadanVN
grejp4
Acyd
vedranst
Vladek
Karlo
Vilko
zed12
Safet(y)
mavo
Drifter
Bosqeto
Easy rider
Tarze
asy
mrljo#2
Zlac
Bart
Leso
palomas
zanotti
gaso999
ekoeko74
Dule
El Nino
custom rider
Kingman
martinx
magna
54 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimeuto 07 sij 2014, 09:58

lip motor... prije mi i nije nešto baš upada u oko, ko crno pače.. al od druženja na Plitvicama i onog crnog irona s apeom, kratkim V&H, mislim da su i komande bile naprid... slinim  uffff  slinim slinim 

ža mi šta nisan moga u Trogir da ga uživo vidim.
a najvažnije od svega.. da se ponovno bas osjeti entuzijazam  dancingbanana dobar roker 
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimeuto 07 sij 2014, 10:04

magna je napisao/la:
Masinu necu dirati
Onaj forum je do 2007 a moj iron starta od 2009 tako da je malo zastario. Hvala svejedno
S obzirom da dorada nece ici nesto siroko neke radikalne ideje mi ni ne tribaju

Treba malo pročačkati i dođeš do ovoga:

http://xlforum.net/vbportal/forums/forumdisplay.php?f=263

Ja sam ga čitao godinu i pol i nisam načeo ni 5 % tema... Wink

Galerija za ideje:
http://xlforum.net/vbportal/forums/showthread.php?t=491241
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimeuto 07 sij 2014, 14:46

ala ste napali čovjeka sa daj ovo daj ono ,kakv če bit što če se radit,ja bi ovako ja bi onako,i kako god čovijek napravi nekome neče bit po volji,ja samo kažem nek se okreču kotači i nek se malo "istokare" nogare,po đirevima jer taj motiorin može vrlo ljepo po magistrali strugat,isprobao 883 i ima vrlo ljepog potencijala za dobru mušku vožnju,Magna samo gas i ne stavljaj ništa osim benzine
[Vrh] Go down
i.k.b
man
man
i.k.b


Broj postova : 133
Godina imam : 30
Prebivalište : Duga Resa
Vozim : qingqi qm125
Na forumu od : 06.09.2012

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimeuto 07 sij 2014, 14:50

Iron mi je prava perverzija, mat crni naravno  slinim  najlijepši serijski sportster, a uz minimalne prerade postane brutalni bobber....

sretno sa preinakama, znam da će izgledat super  dobar 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimeuto 07 sij 2014, 18:19

izigoing je napisao/la:
lip motor... prije mi i nije nešto baš upada u oko, ko crno pače.. al od druženja na Plitvicama i onog crnog irona s apeom, kratkim V&H, mislim da su i komande bile naprid... slinim  uffff  slinim slinim 

ža mi šta nisan moga u Trogir da ga uživo vidim.
a najvažnije od svega.. da se ponovno bas osjeti entuzijazam  dancingbanana dobar roker 

uzeo si mi rijec iz usta  Very Happy 

mat crni,cni ape,crne udaljene komande i crni V&H i nista vise  dobar dobar
sve je crno oko mene  roker 
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimepet 17 sij 2014, 11:10

HD  XL883N IRON  - Page 4 Agy5yby9


Ovako se voze na servis šupkovski motori. Pravi biker sjedne i odveze se. A mi šupci ovako...
Dakle, na brzinu sam dosao do 1600 na brojacu kilometara i sad je vrijeme da se napravi prvi servis. Janbo mi je poslao okvir i dogovorio transport koji mene ne kosta nista. Osim servisa ce odmah napraviti i nesto sitno na motoru. I Kamba ne umjesan. Vise slika slijedeci tjedan kad se motor vrati
[Vrh] Go down
NadanVN
man
man
NadanVN


Broj postova : 216
Godina imam : 55
Prebivalište : Supetar - Brač
Vozim : Kawasaki VN 900 Classic
Na forumu od : 11.10.2011

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimepet 17 sij 2014, 11:42

Neka maloga... Neka ti ga dobro pregleda.. I neka mu naprave kompletnu krvnu sliku..i urin naravno...  bolestan2   chopper 
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimepet 17 sij 2014, 12:01

magna je napisao/la:
... Janbo mi je poslao okvir i dogovorio transport koji mene ne kosta nista. Osim servisa ce odmah napraviti i nesto sitno na motoru. I Kamba ne umjesan. Vise slika slijedeci tjedan kad se motor vrati

... upravo radi takvih stvari sam ja zadovoljan s Bojanom, njegovim načinom poslovanja i uslugom !
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimeuto 21 sij 2014, 12:41

Neka ti je mali, ako si ti na njemu veliki Very Happy . Svatko je u stanju sam sebi izabrati najbolje, jer odrasli smo ljudi. Harley je priča za sebe i svatko tko ga vozi, vozi ga zato jer zna da mu HD odgovara, ne brine ga kapljica ulja, vibracije ili nešto deseto. I ja sam sjedao na više Harley-a, svi su mi nekako mali, pa čak i Road King. Vjeruj mi, nije on meni baš toliko malo da se ne bi mogao prilagoditi upravljač ili komande ili nešto drugo - stvar je o trenutnim mogućnostima. Kada bih ga uspio kupiti, sigurno ne bih pričao da mi je mali - bio bi mi - taman. Pa svi motori, od kineza, japanaca do amerikanaca imaju neku manu, koju spominjemo ili ne spominjemo, a svi se vozamo uglavnom po svojim mogućnostima i volimo svoje motore. Osobno volim krom a ne mat boje, ali to je samo moje mišljenje - ja boje ionako često doživljavam kao sredstvo koje daju osnovni ton na mehanički izgled po kojem treba napraviti airbrush, ali pretpostavljam da se ovaj motor neće oslikavati zbog mat - crno look-a.

Magna.... Žao mi je tvoje Honde, ali istovremeno mi je drago da si kupio jedan prekrasan motor za kojega znam da je došao u prave ruke. Želim ti da te sigurno i sretno služi i da uživaš u svakom trenutku provedenom uz njega ili na njemu. I, sigurno ti je - taman  dobar 

[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimeuto 21 sij 2014, 19:22

nenad barinić je napisao/la:
Neka ti je mali, ako si ti na njemu veliki Very Happy . Svatko je u stanju sam sebi izabrati najbolje, jer odrasli smo ljudi. Harley je priča za sebe i svatko tko ga vozi, vozi ga zato jer zna da mu HD odgovara, ne brine ga kapljica ulja, vibracije ili nešto deseto. I ja sam sjedao na više Harley-a, svi su mi nekako mali, pa čak i Road King. Vjeruj mi, nije on meni baš toliko malo da se ne bi mogao prilagoditi upravljač ili komande ili nešto drugo - stvar je o trenutnim mogućnostima. Kada bih ga uspio kupiti, sigurno ne bih pričao da mi je mali - bio bi mi - taman. Pa svi motori, od kineza, japanaca do amerikanaca imaju neku manu, koju spominjemo ili ne spominjemo, a svi se vozamo uglavnom po svojim mogućnostima i volimo svoje motore.  Osobno volim krom a ne mat boje, ali to je samo moje mišljenje - ja boje ionako često doživljavam kao sredstvo koje daju osnovni ton na mehanički izgled po kojem treba napraviti airbrush, ali pretpostavljam da se ovaj motor neće oslikavati zbog mat - crno look-a.

Magna.... Žao mi je tvoje Honde, ali istovremeno mi je drago da si kupio jedan prekrasan motor za kojega znam da je došao u prave ruke. Želim ti da te sigurno i sretno služi i da uživaš u svakom trenutku provedenom uz njega ili na njemu. I, sigurno ti je - taman  dobar 


E to ti je prava riječ  dobar  imaš  cuga  od mene kad se prvi put vidimo .
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimesri 05 vel 2014, 19:15

... i tako je meni vratio jambo moga irona. stvarno, vratio mi ga je još ljepšeg nego što ga je primio.
čovjek nije čudotvorac jer nije ni imao nešto prepametno za napraviti, ali je ono što je napravio, izvršio je krajnje profesionalno. za svaku sitnicu me je zvao i savjetovao me, kad je rekao nazvati, nazvao je pa makar da mi kaže da nema ništa reći. da nam je barem malo više takve profesionalnosti u državi.
drugi "krivac" što je motor ljepši je i majstor kamba. ni on nije napravio nikakvo čudo, samo je svoj posao odradio točno onako kako smo se dogovorili i kad smo se dogovorili.
novi izgled je jednako wow kao i zvuk kojeg ispuštaju novi topovi. nakon dugo vremena mi glupavi osmjeh ne silazi s lica dok se vozim,
pa kad neko kaže motor je motor.....
sad da ja još malo okačim par stvarčica pa će i poneka slikica...
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimesri 05 vel 2014, 19:20

A slike za nas nepismene!? Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimesri 05 vel 2014, 20:04

magna je napisao/la:
... i tako je meni vratio jambo moga irona. stvarno, vratio mi ga je još ljepšeg nego što ga je primio.
čovjek nije čudotvorac jer nije ni imao nešto prepametno za napraviti, ali je ono što je napravio, izvršio je krajnje profesionalno. za svaku sitnicu me je zvao i savjetovao me, kad je rekao nazvati, nazvao je pa makar da mi kaže da nema ništa reći. da nam je barem malo više takve profesionalnosti u državi.
drugi "krivac" što je motor ljepši je i majstor kamba. ni on nije napravio nikakvo čudo, samo je svoj posao odradio točno onako kako smo se dogovorili i kad smo se dogovorili.
novi izgled je jednako wow kao i zvuk kojeg ispuštaju novi topovi. nakon dugo vremena mi glupavi osmjeh ne silazi s lica dok se vozim,
pa kad neko kaže motor je motor.....
sad da ja još malo okačim par stvarčica pa će i poneka slikica...

onda - jel ti drago što si postao - " šupak"  dobar 

priznaj da ima nešto...... dobar3 dobar3 
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimesri 05 vel 2014, 20:30

itekako mi je drago biti šupak Very Happy 
jer stvarno ima tu nešto....  dobar3 
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimečet 06 vel 2014, 08:27

magna je napisao/la:
itekako mi je drago biti šupak Very Happy 
jer stvarno ima tu nešto....  dobar3 

obicno za tu rijec SUPAK sam znao za neke pojedince odigrati ulogu zubotehnicara
ali sad kad vidim sta SUPCI voze  jedva cekam da se u ovoj temi pojavim kao SUPAK  pljuga 


[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimečet 06 vel 2014, 08:30

izigoing je napisao/la:
A slike za nas nepismene!? Wink

za vas vridi ona stara "Strpljen-Spašen"
[Vrh] Go down
v-twin
man
man
v-twin


Broj postova : 162
Godina imam : 49
Prebivalište : split
Vozim : xvs 1100 classic
Na forumu od : 21.11.2007

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimečet 06 vel 2014, 09:14

magna je napisao/la:
izigoing je napisao/la:
A slike za nas nepismene!? Wink

za vas vridi ona stara "Strpljen-Spašen"

pa imam ja jednu sliku  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimečet 06 vel 2014, 09:59

v-twin je napisao/la:
magna je napisao/la:
izigoing je napisao/la:
A slike za nas nepismene!? Wink

za vas vridi ona stara "Strpljen-Spašen"

pa imam ja jednu sliku  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

nemaš onu konačnu jer ja još nisan završija posal započet u zagrebu hehehehe
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimečet 06 vel 2014, 11:14

Vilko je napisao/la:
magna je napisao/la:
itekako mi je drago biti šupak Very Happy 
jer stvarno ima tu nešto....  dobar3 

obicno za tu rijec  SUPAK sam znao za neke pojedince odigrati ulogu  zubotehnicara
ali  sad kad vidim sta SUPCI voze  jedva cekam da se u ovoj temi pojavim kao SUPAK  pljuga 



Vilko, ako je tako, pod pretpostavkom da je ŠUPAK sinonim za manje HD-e, volio bih u ovoj temi da se pojavim kao NAAAJVEĆA ŠUPČINA  Very Happy 
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 51
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimečet 06 vel 2014, 11:40

Pakšu.
[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimečet 06 vel 2014, 12:50

nenad barinić je napisao/la:
Vilko je napisao/la:
magna je napisao/la:
itekako mi je drago biti šupak Very Happy 
jer stvarno ima tu nešto....  dobar3 

obicno za tu rijec  SUPAK sam znao za neke pojedince odigrati ulogu  zubotehnicara
ali  sad kad vidim sta SUPCI voze  jedva cekam da se u ovoj temi pojavim kao SUPAK  pljuga 



Vilko, ako je tako, pod pretpostavkom da je ŠUPAK sinonim za manje HD-e, volio bih u ovoj temi da se pojavim kao NAAAJVEĆA ŠUPČINA  Very Happy 

 supak do 1000
supcina preko 1000, normalno kubnih centimetara  
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimečet 06 vel 2014, 12:56

Htio sam doznati nešto više podataka o motoru od Magne, a tražilica Google mi izbacuje samo ovo...  U čemu je problem? anyone 

https://www.google.hr/search?q=rog+tomos+pony+express&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=pnfzUs-RJ6e6ygOYrIG4DQ&ved=0CCkQsAQ&biw=1920&bih=1075
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimečet 06 vel 2014, 13:05

problem je u tome da tebi u tražilicu treba upisati "motori". da ti je to bilo ranije upisano (prije par godina kad si prodao aquilu) vjerojatno bi i ti dosad i vozio motor
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimečet 06 vel 2014, 14:05

Kad tražim pojam "motor xl883" izbacuje mi samo ovo...

http://www.freakingnews.com/pictures/44000/Harley-Davidson-Xl883R-MV-Brutal-44385.jpg
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitimečet 06 vel 2014, 14:08

Vilko je napisao/la:
nenad barinić je napisao/la:
Vilko je napisao/la:
magna je napisao/la:
itekako mi je drago biti šupak Very Happy 
jer stvarno ima tu nešto....  dobar3 

obicno za tu rijec  SUPAK sam znao za neke pojedince odigrati ulogu  zubotehnicara
ali  sad kad vidim sta SUPCI voze  jedva cekam da se u ovoj temi pojavim kao SUPAK  pljuga 



Vilko, ako je tako, pod pretpostavkom da je ŠUPAK sinonim za manje HD-e, volio bih u ovoj temi da se pojavim kao NAAAJVEĆA ŠUPČINA  Very Happy 

 supak do 1000
supcina preko 1000, normalno kubnih centimetara  

E sada ja imam problem....moj je ravno 1000....
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Sponsored content





HD  XL883N IRON  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HD XL883N IRON    HD  XL883N IRON  - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HD XL883N IRON
[Vrh] 
Stranica 4 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» HOG Rally Biograd n/m 12.06-15.06.2014 CROATIA HARLEY DAYS
» Iron 883 pitanje
» ovo je iron butt
» mk iron ghosts-sv.nedjelja 22-24.5.15.
» 03.07 MK Iron Heart Sunja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: