Početna stranicaPretraľnikstruja/prekidači 610RegistracijaLogin

 

 struja/prekidači

Go down 
+3
mrljo#2
cro.chopper
izigoing
7 posters
Autor/icaPoruka
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesri 06 stu 2013, 10:44

Ne razumin se baš u struju, kabele itd pa triban informacije study scratch 

gledam uzet komplet ape s prekidačima, no prekidači su od/za Harleya..

struja/prekidači 8xxe

struja/prekidači Ruen

struja/prekidači 58xf

e sad mene zanima mogu li ovi prekidači adaptirat na VN900 s obzirom da je žmigavac drugačije riješen.
na Harleyu je svaki žmigavac za sebe, livi livo, desni-desno a na VNu je jedna polugica za oba.
ostali prekidasči su isti samo drugačije raspoređeni.

Nekom logikom mislim da nebi tribalo bit problema, jer je struja već na volanu spojena i  provedena pa bi je u biti samo trebalo spojiti na žice, konektore ili  šta li je  već na VNu.

i ima li kakve bitne razlike u ovom spremniku za ulje za kočnice?

Rokajte Very Happy
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesri 06 stu 2013, 11:28

mislim da ti je manja zajebancija produžit postojeće, mada je i to već zajebancija Wink 

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesri 06 stu 2013, 11:44

nije mi zbog dužine, čak mislim na 14" orginal struju netriba produživat.. nego su mi draži ovi crni prekidači.. općenito mi lipši...
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesri 06 stu 2013, 11:56

mislim da je tu najbolje kompetentan kamikaza https://cro-chopper.forumcroatian.com/u79

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesri 06 stu 2013, 12:01

... mislim da trebaš jednostavno samo jednu žicu ovisno od kojeg žmigavca preselit na jednu stranu,.. neznam na kojoj ti je strani prekidač, pa... ako ti je prekidač izveden s tri žice oda ćeš trebat i tzv "com" odnosno srednju trebat preselit...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesri 06 stu 2013, 12:19

na livoj je strani.. e sad jeli s 3 ili 4  žice..neman pojma..
prekidač je onaj s polugicom livo i onda samo pritisak u sredini za stop..isto tako samo desno i pritisak za stop.

Za ovaj HD pretpostavljam da su 4 žice jer svaki prekidač ima svoj start i stop.
s obzirom da prekidači dolaze s vlastitim žicama već spojenim i provedenim kroz volan... prepostavljam da ih treba samo spojit ispod rezervara di se sabiru.. i vidit kako riješit to ako fali ta četvrta žica study

usput.. ima ko kontakt za radit/nabavit/riješit sajle za 14" i crivo od kočnice?
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesri 06 stu 2013, 12:35

...vrlo jednostavno ako ti fali četvrta moraš ovu zajedničku "-" podjelit na dvije...
.e sad kod Harleya ti obično automat isključuje žmigavce no možeš to naravno napraviti isto ponovnim pritiskom gumba...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesri 06 stu 2013, 12:54

hm.. automat kazes.. Twisted Evil  sad moram i to ić nać.. korisna stvar Bohmann 
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesri 06 stu 2013, 13:00

izigoing je napisao/la:
hm.. automat kazes.. Twisted Evil  sad moram i to ić nać.. korisna stvar Bohmann 
..ma moraš klinac,.… a ovajod HD ti i tako nebi pasao, obzirom da je povezan računalom koje automatu šalje podatke o trenutnoj brzini i broju okretaja pa na osnovu tih i još nekih parametara određuje dužinu intervala "žmiganja". Smile
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesri 06 stu 2013, 13:02

mrljo#2 je napisao/la:
izigoing je napisao/la:
hm.. automat kazes.. Twisted Evil  sad moram i to ić nać.. korisna stvar Bohmann 
..ma moraš klinac,.… a ovajod HD ti i tako nebi pasao, obzirom da je povezan računalom koje automatu šalje podatke o trenutnoj brzini i broju okretaja pa na osnovu tih i još nekih parametara određuje dužinu intervala "žmiganja". Smile
Shocked 
sad sam ljubomoran.. al mi je džepu lakše dancingbanana 
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesri 06 stu 2013, 13:15

Jedino usporedbom shema instalacije HD-a od kojeg ćeš koristiti upravljač i tvog VN-a se može vidjet odgovara li ti HD-ov upravljač i može li se on jednostavno spojit u tvom slučaju, u biti se sve može spojit/prilagodit samo je pitanje znanja/vremena/novaca , tj preporučam da ti to spaja netko  tko je radio instalacije na takvim motorima da nebi bilo poslije kuku meni. dobar
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesri 06 stu 2013, 13:23

svakako bi radija netko ko to zna.. da ga ja spajam nebi ni upalija a kamoli žmigavci radili nemoj me 

najviše me u biti i zanimalo dali je moguće... da nebi bilo da kupim pa nemogu spojit...
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesri 06 stu 2013, 13:48

izigoing je napisao/la:
svakako bi radija netko ko to zna.. da ga ja spajam nebi ni upalija a kamoli žmigavci radili nemoj me 

najviše me u biti i zanimalo dali je moguće... da nebi bilo da kupim pa nemogu spojit...
,ma sve je moguće, nije to quantna fizika..hehehe... k'o se i malo kuži u struju i žice će ti to presložit..
..prilikom spajanja, nove žice s postojećim starima obavezno zalemiti i dobro izolirati, po mogućnosti termo božirom i nikakvih problema neće biti,...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesri 06 stu 2013, 14:58

Pripazi i na širinu risera jer ako ideš na deblji ape od originala može biti da ti ne paše...u HD su recimo riseri uži nego u Yamahe te sam ja svoje risere morao tokariti za staviti deblji ape.
Struja se lako riješi uz malo zajebancije ;-)
[Vrh] Go down
Hellcat
man
man
Hellcat


Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki VN 800
Na forumu od : 09.04.2009

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimepet 08 stu 2013, 14:34

Neće ti pasati sajla od kuplunga, Harley ima drugačiji prihvat na ručku, pa ukalkuliraj i taj trošak Very Happy 
[Vrh] Go down
Kronos0x
man
man
Kronos0x


Broj postova : 46
Godina imam : 32
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki ZL600 ELIMINATOR
Na forumu od : 03.02.2012

struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitimesub 09 stu 2013, 00:15

Ako imas Shemu instalacija od volana i od svog motora posalji Pdf ili slike stavi na forum.
[Vrh] Go down
Sponsored content





struja/prekidači Empty
PostajNaslov: Re: struja/prekidači   struja/prekidači Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
struja/prekidači
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Provlacenje sajli i elektronike kroz volan
» Vulcan 900 struja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: