Početna stranicaPretraľnikFaak am See 2013 - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Faak am See 2013

Go down 
+12
gaso999
Bosqeto
Rocker-C
pinky
asy
darko68
Kingman
zanotti
Kunki
Safet(y)
TommyZG
Drifter
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimepon 02 ruj 2013, 21:56

Jel baš toliko teško naći kamp u okolici ili uz jezero?

P.S. sviđa mi se ideja o điru na glockner
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimeuto 03 ruj 2013, 08:35

asy je napisao/la:
Jel baš toliko teško naći kamp u okolici ili uz jezero?

P.S. sviđa mi se ideja o điru na glockner
ako postaviš šator na neku livadu ili negdje pored šume, mislim da te neće potjerat
baš za kamp ne znam...

kad se nađemo gore, dogovorimo se za izlet... biker2 
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimeuto 03 ruj 2013, 09:31

Mjesto u kampu se može naći do četvrtka
Kasnije je to nemoguća misija
Po okolnim livadama se kampira ali po zakonu ti mogu naplatiti pozamašnu kaznu iako je to rijetkost.

Mi na Glockner idemo u petak roker 
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimeuto 03 ruj 2013, 09:50

zanotti je napisao/la:


Mi na Glockner idemo u petak roker 
super...javite onda koliko ima snijega, da li da lance ponesemo dancingbanana 
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimesri 04 ruj 2013, 18:10

Samo da se javim , stigao oko 16´30 na Faak sve OK, ugodan dan i voznja bio na Alpama,na kraju slijedi izvjestaj i fotke, kao rece moj Prijatelj Bosqe, obavezno moramo to naznaciti i naravno u njegovo ime i spomen koju cuga popiti.
...cuga cuga
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimesri 04 ruj 2013, 18:37

pinky je napisao/la:
Samo da se javim , stigao oko 16´30 na Faak sve OK, ugodan dan i voznja bio na Alpama,na kraju slijedi izvjestaj i fotke, kao rece moj Prijatelj Bosqe, obavezno moramo to naznaciti i naravno u njegovo ime i spomen koju
cuga popiti.
...cuga cuga


Bravo Pinky... Ko Bog da vidimo se ...
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimesri 04 ruj 2013, 21:46

pinky je napisao/la:
Samo da se javim , stigao oko 16´30 na Faak sve OK, ugodan dan i voznja bio na Alpama,na kraju slijedi izvjestaj i fotke, kao rece moj Prijatelj Bosqe, obavezno moramo to naznaciti i naravno u njegovo ime i spomen koju cuga popiti.
...cuga cuga
hvala sto si se sjetio,
kako sam se nadao Alpama,mnogo vise nego samom Faaku,
ali gdje bi isao slijedece godine odnosno cemu bioh se nadao Very Happy

hvala Pinky,ti i Kruzerica odradjujete Faak ko neko na kavu sto ode cuga

ovo vam je 3-ci zaredom je li tako Question dobar   
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimesri 04 ruj 2013, 23:47

Rocker-C je napisao/la:
pinky je napisao/la:
Samo da se javim , stigao oko 16´30 na Faak sve OK, ugodan dan i voznja bio na Alpama,na kraju slijedi izvjestaj i fotke, kao rece moj Prijatelj Bosqe, obavezno moramo to naznaciti i naravno u njegovo ime i spomen koju
cuga popiti.
...cuga cuga
dancingbanana 
Bravo Pinky... Ko Bog da vidimo se ...
Obavezno prijatelju, red bi bio ako nismo u Vodicama makar da to bude na Faaku, ja sam vecinu vremena parkiran kod pasarele, a Kruzericu nije tesko uociti medu 1000-ma Harleya, doduse ima na blatobranu i tanku (Pinky - B.Luka), nadam se da cemo se vidjeti. Pozz
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimesri 04 ruj 2013, 23:54

Bosqeto je napisao/la:
pinky je napisao/la:
Samo da se javim , stigao oko 16´30 na Faak sve OK, ugodan dan i voznja bio na Alpama,na kraju slijedi izvjestaj i fotke, kao rece moj Prijatelj Bosqe, obavezno moramo to naznaciti i naravno u njegovo ime i spomen koju cuga popiti.
...cuga cuga
hvala sto si se sjetio,
kako sam se nadao Alpama,mnogo vise nego samom Faaku,
ali gdje bi isao slijedece godine odnosno cemu bioh se nadao Very Happy

hvala Pinky,ti i Kruzerica odradjujete Faak ko neko na kavu sto ode cuga

ovo vam je 3-ci zaredom je li tako Question dobar   

Pa Bosqe prijatelju kako te se ne bih sjetio, nisi ti meni svako, nadam se da cemo iduce godine ici skupa, jer oni predjeli Alpa su k´o stvoreni za nas stil voznje.

Da, da Kruzerici je ovo treci Faak am See i nadam se da ce ih jos biti,
a bogami i 20 000 km, a u ova tri dana smo pregurali 900 km..
Zivio mi prijatelju cuga rendeer 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimečet 05 ruj 2013, 13:25

pinky je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
pinky je napisao/la:
Samo da se javim , stigao oko 16´30 na Faak sve OK, ugodan dan i voznja bio na Alpama,na kraju slijedi izvjestaj i fotke, kao rece moj Prijatelj Bosqe, obavezno moramo to naznaciti i naravno u njegovo ime i spomen koju cuga popiti.
...cuga cuga
hvala sto si se sjetio,
kako sam se nadao Alpama,mnogo vise nego samom Faaku,
ali gdje bi isao slijedece godine odnosno cemu bioh se nadao Very Happy

hvala Pinky,ti i Kruzerica odradjujete Faak ko neko na kavu sto ode cuga

ovo vam je 3-ci zaredom je li tako Question dobar   
Pa Bosqe prijatelju kako te se ne bih sjetio, nisi ti meni svako, nadam se da cemo iduce godine ici skupa, jer oni predjeli Alpa su k´o stvoreni za nas stil voznje.

Da, da Kruzerici je ovo treci Faak am See i nadam se da ce ih jos biti,
a bogami i 20 000 km, a u ova tri dana smo pregurali 900 km..

Zivio mi prijatelju cuga rendeer 
svaka cast druze dragi,pravi si dobar 

slike i kako je bilo ako Bog da uz pivu na Capljama Very Happy Very Happy 
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimečet 05 ruj 2013, 13:30

Biosqe prijatelju svakako, evo ja jos malo pa odo u djiranje po Faaku i to

biker2 i naravno i koju cuga  a prvu cuga  u tvoje ime cuga 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimečet 05 ruj 2013, 15:09

pinky je napisao/la:
Biosqe prijatelju svakako, evo ja jos malo pa odo u djiranje po Faaku i to

biker2 i naravno i koju cuga  a prvu cuga  u tvoje ime cuga 
jesi li se sreo sa ccf ekipom?
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimečet 05 ruj 2013, 22:10

Bosqeto je napisao/la:
pinky je napisao/la:
Biosqe prijatelju svakako, evo ja jos malo pa odo u djiranje po Faaku i to

biker2 i naravno i koju cuga  a prvu cuga  u tvoje ime cuga 
jesi li se sreo sa ccf ekipom?
dio ekipe krece sutra ujutro...pa cemo se sresti...
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimesub 07 ruj 2013, 02:01

zanotti je napisao/la:
Bit će i grupa tovara biker2 biker2 biker2 biker2 biker2  gore več od srijede roker 
Smještaj će biti u nekom od kampova nadam se dancingbanana 
Svakako se vidimo i cuga cuga cuga cuga

Di ste?
Mi od pola dest pa vjerojatno do dest na pumpi kod glavnog standa.....subota.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimened 08 ruj 2013, 08:08

Drifter je napisao/la:
zanotti je napisao/la:
Bit će i grupa tovara biker2 biker2 biker2 biker2 biker2  gore več od srijede roker 
Smještaj će biti u nekom od kampova nadam se dancingbanana 
Svakako se vidimo i cuga cuga cuga cuga
Di ste?
Mi od pola dest pa vjerojatno do dest na pumpi kod glavnog standa.....subota.
Na kraju se slucajno sreli u Louisu......
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimened 08 ruj 2013, 08:11

Ja se vratio jucer popodne jer sam vec danas ujutro na avionu i dalje na posao.

Meni za prvi put bilo super. Nemres vjerovati dok ne vidis.


Javim se sa par fotki cim stignem.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimened 08 ruj 2013, 15:00

Nakon ideje i odluke da se ide na Faak, uslijedile su pripreme.....

S obzirom da i nisam ulovio vremena za postenu voznju, uzbudjenje oko Faak.a je bilo i vece.
Bukirao sam hotel, kupio bisage (ipak nekaj trebam ponjeti), prvu pomoc, florescentni prsluk.......opremio motor led lampicama, promjenio standardnu H4 s Phillips super nesto koja daje 100% vise svjetla (pise na kutiji, a razlika je stvarno velika)....

Tommy se javio da bi on isto isao u petak ujutro, poceli su dogovori...stara cesta VS autocesta...razne kombinacije. Na kraju smo preliminarno odlucili da idemo autocestom prvenstveno jer nismo bili sigurni kojim putem ici, a nije mi se dalo provesti put lutajuci.
Dva dana prije puta se javio i rdhipi iz Rijeke te smo se dogovorili da ce nam se pridruziti u ZG ili Lj.

U medjuvremenu sam se vidio s HOG-ovcima pa je ispalo da ide i grupa njih u petak ujutro. S obzirom na ponudu Zeljka, iskusnog Road Captaina-a koji moze nabrojati sve zaseoke od Zagreba do Faak-a po 3 razlicite rute u svim smjerovima, finalna odluka je pala da ignoriramo autoput i upoznajemo lokalne ceste HR, SLO I Austrije.

Nasli se u petak u 09:00 ispred Vintage bara gdje nam se pridruzio i rdhipi. Doslo do malih promjena u planu kod HOG-ovaca tako da smo Tommy, rdhipi, Zeljko i ja polako krenuli.

rdhipi je bio malo zabrinut zbog svojih otvorenih cijevi i buke preko granice ali kada je cuo "open pipes" na Zeljkovoj Elektri iz 1983, sva briga je nestala.

Stara zagorska do radova, pa putevi ilegalaca do Krapine i prva pauza:

[img]Faak am See 2013 - Page 2 Opj2 [/img]

od nasa 4 motora, Tommy je dobio obozavatelja (koliko juri, dodatna oprema,....standardna pitanja):
[img]Faak am See 2013 - Page 2 Sug1 [/img]

Nakon toga kroz Sloveniju do Dravograda.

Moram reci da sam stvarno uzivao u voznji. Zeljko je drzao dobar tempo, dobro poznavao put i kocio na vrijeme u cudnim zavojima gdje bi inace lako moglo doci do problema....
Mozak na pasu i uzivancija iz zavoja u zavoj...to je i razlog sto nema sanse da ponovim gdje smo tocno prosli.
Ali smo stali na fini rucak - odlican gulas, tripice,...sve za prste polizati.

Iz Slovenije u Austriju i prema Klagenfurtu. Nismo isli po 69 (i meni malo cudno zvuci ovako napisano) nego po 80.
Ta cesta je raj za voznju. Tko nije bio, toplo preporucam i kao jednodnevni ili visednevni izlet. A ko je bio zna o cemu pricam. Uzivao sam u svakom zavoju.

Kako smo se priblizavali Klagenfurtu moto promet je postajao gusci i motoristi su se prestali pozdravljati jer bi u stvari trebao pozdravljati cijelo vrijeme.

Jedino ljepse od same ceste i voznje je bila prisutnost toliko motora - nakon jedne serije penjucih zavoja kroz sumicu, proslo mi kroz glavu da bi tako mogao izgledati bikerski raj.

U Klagenfurtu smo natankali i krenui prema Faak-u po sada vec prepunim cestama motora.

rdhipi (Robert) i Zeljko nisu imali smjestaj pa smo stali Worthersee jezera, koje nam je bilo prvo na putu, i nasli bez veceg problema 2 sobe za razumnu cijenu. Cesta i voznja oko jezera su prica za sebe, treba vidjeti.
Cuga nadomak Faak-a (oko 16:00):
[img]Faak am See 2013 - Page 2 Akgr [/img]

[img]Faak am See 2013 - Page 2 Z18b [/img]

Culi se sa Pinky-em i pao dogovor da se nadjemo Veldenu pa idemo do Faak-a zajedno.

Kako sam vec rekao, vozio sam se skoro kao kofer tako da nisam skroz povezao di je Velden od Faak-a, pa kada smo dosli tamo ja sam bio siguran da je to to. Bili uz jezero, guzva motora, sve puno, svi na cesti, nemas se gdje parkirati.....ali ne to je tek bilo zagrijavanje. Popili pice i krenuli prema Faak-u.

Tih 10-ak kilometara gotovo nismo niti vidjeli auto, a sve je bilo krcato motorima...i po cesti i uz cestu. Ekipa je kampirala, slikala, beljila se....

A onda je dosao Faak. Cest oko jezera pretvorena u jednosmjernu. motori se slijevaju sa svih strana i vec na samom ulazu u ring oko jezera pocinje guzva ali se svi voze pristojno tako da nije izgledalo problematicno.

Kako smo se priblizavali dijelu ceste sa standovima, binom, HD standom, kolona se zgusnjavala i pocela stajati. Nasli smo se u stani kreni nepreglednoj koloni motora gdje kilometar moze trajati i po sat vremena.

A motori...svih boja oblika, velicina i registracija...s time da HD uvjerljivo prevladava (kako se ne pregriju???). nakon 15 minuta u toj kosnici postalo mi je opasno vruce i nisam znao dali vise isijava moj motor, asfalt, cunce koje je jps peklo ili motori oko mene.
Taman tu negdje skuzimo da bi se mogli svi parkirati (parking je veliki problem, jos mozda ne za jedan motor, ali ako se trazi mjesto gdje stane 5 motora odjenom je gotovo nemoguca misija). Ali i to smo odradili, sve spermili i zakljucali i krenuli u setnju.
[img]Faak am See 2013 - Page 2 U92n [/img]

[img]Faak am See 2013 - Page 2 Mlwb [/img][img]Faak am See 2013 - Page 2 Gr5v [/img]

Zvuk otvorenih cijevi, povremeno paljenje guma, pokazivanje sisa kao nagrada za paljenje guma.....dio ugodjaja.

Mi smo se uputili u dio sa standovima, bina, custom show. Polako sve obisli, snimili par zanimljivih stvarcica za motore....

[img]Faak am See 2013 - Page 2 Qa4o [/img]

i ogladnili...

[img]Faak am See 2013 - Page 2 30xn [/img]

muzika, guzva, buka...cuga...

[img]Faak am See 2013 - Page 2 9pk6 [/img]


a promet ne staje niti iza ponoci...
[img]Faak am See 2013 - Page 2 Y5b5 [/img]

Polako smo odlucili da je dosta za tu vecer i krenuli....Pinky-ev GPS je dao Robertu naputke kako doci do hotela tako da je Robert bez ikakvih problema bio u svojoj sobi nepuna dva i pol sata kasnije (20km)..ali ga je na kraju nasao.

Pinky je krenuo samnom do mog hotela u centru Villach-a...nakon par krugova i prelaska glavnog trga (pjesacka zona) na motorima, odlucili smo se za pomoc lokalnog stanovnista sto i nije losa ideja ali je provedba u jedan u noci malo teza.

Na kraju me jedna gospodicna ljubazno pjesice odvela do hotela, te sam nakon toga rutu ponovio na motoru.



Dogovor za jutro je bio 09:30 na pumpi kod glavnog HD punkta, pa onda po dogovoru. Tommy i Pinky su dogovorili voznju na koju nisam mogao jer sam se taj dan vracao za Zagreb. HOG-ovci su takodjer planirali nekih 300km izleta. Nako sto smo se nasli na kavi (Tommy i Pinky dosli na krivu pumpu pa se pozdravili telefonski) Zeljko je otisao na voznju, a Robert je odlucio malo ranije krenuti prema Rijeci.

Ja sam sa ekipom iz Zagreba ostao na cugi cekajuci defile....koji se na kraju nije desio jer je sve bilo defile...kobasica motora je neprekidno satima prolazila...

[img]Faak am See 2013 - Page 2 4dvp [/img]
[img]Faak am See 2013 - Page 2 73y8 [/img]
[img]Faak am See 2013 - Page 2 Hobk [/img]

Jos sam se malo promuvao po standovima i polako krenuo sa idejom da jos navratim do Louis-a.

[img]Faak am See 2013 - Page 2 E984 [/img]

[img]Faak am See 2013 - Page 2 4c2z [/img]

I naravno upao u guzvu..u par navrata stajao. Taman kada sam mislio ugasiti motor i sici..kolona krene..

Dokotrljam se do Louis-a, a kad tamo Pinky i Tommy. Kazu otisli na kracu voznju...a u stvari me se samo htjeli rijesiti.
Minutu kasnije vice Pinky evo da te upoznam sa Emirom....Eto i Zanotti-a.

Ak se hoces naci sa CCF ekipom - samo u Louis.


Pozdravimo se i ja polako put Zagreba. Odlucio sam se za auto cestu, jedno stajanje u Ljubljani na pumpi iz dva i pol sata kasnije sam parkirao pred svoju zgradu.


Sve u svemu prekrasna 2 dana, za pozeljeti. Tesko opisivo onima koji nisu bili, a poznato svima drugima.

Isprika na vjerojatno puno gresaka ali pisem ovo na aerodromu izmedju 2 leta pa nemam vremena za lektoriranje..

I za kraj...

[img]Faak am See 2013 - Page 2 4cxp [/img]

[img]Faak am See 2013 - Page 2 4rjn [/img]

[img]Faak am See 2013 - Page 2 Euso [/img]

[img]Faak am See 2013 - Page 2 4llv [/img]

[img]Faak am See 2013 - Page 2 Mmop [/img]

[img]Faak am See 2013 - Page 2 W559 [/img]

[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 50
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimened 08 ruj 2013, 16:56

dobar 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimened 08 ruj 2013, 17:50

lijepo lijepo Very Happy Very Happy 
[Vrh] Go down
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimened 08 ruj 2013, 18:26

Baš kako bi i trebalo biti dobar 
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimened 08 ruj 2013, 21:04

Odlicno , bas lipo da ste se svi nasli , i gustali skupa . Robi , bravo , da i tebe vidim sa ekipom , navigatoru stari Cool Pinky , ajmo slike sa cuvenog aparata Cool 
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimepon 09 ruj 2013, 17:32

Faak am See 2013 - Page 2 Rz7b



Faak am See 2013 - Page 2 S4dh



Faak am See 2013 - Page 2 Mpxs



vidin da nije još stavljena slika od ovih lipotana...

Faak am See 2013 - Page 2 Ix95


Victory turing more se parkirati i na bok bez nogice... dobar 

Faak am See 2013 - Page 2 B0v3


I jedna pored umjetničkog djela...  dobar
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimepon 09 ruj 2013, 20:33

Pozdrav ekipa!

Evo samo malo slobodnog vremena pa da se javnem.
Šta reći, vožnja fantazija, sam odlazak put Rijeke, zatim dolazak i posjeta Djoniju i Aniti, gdje smo ručali,(hvala prijatelji za gostoprimstvo).
Ujutro ja nastavljam preko Ljubljane i Kranja put Alpa, nakon čega sam preko Klagenfurta stigao na odredište u Velden...
Naredni dan proveo sam vozeći se po Faaku sa bratićem gdje smo uveče ostali u Veldenu na jako lijepom ugođaju za oči i uši, od mjuze, motora, gužve pa do kombinacije vode, svjetlosni i zvučni efekata, što predstavlja prelijepu sliku i predstavu na jezeru..
Sutradan se našao u Veldenu sa Emirom Harley iz Sarajeva i njegovim drugarom, kao i ekipom HOG-a iz Zagreba.
Nakon kraćeg vremena javlja mi se Tomy, Drifter, Robi i Željko gdje se sastajemo i nakon stanke odlazimo na Faak.
Provodimo lijepu noć u druženju, hodanju i obilasku štandova i lokacija koje su fenomenalne, a zatim večera i piće...
Kada smo odlučili iza 01,00 da se lagano uputimo na odmaranje, Tomy i Ja pratimo Driftera-Hrvoja, u Vilah, te se nakon toga upućujemo i nalazimo sa Robijem i istog usmjeravamo put hotela i oko 03,00 i nas dvojica u Velden na odmor.
Pošto je Drifter već ranije saopštio povratak za Zagreb, ja i Tomy odlučili smo da bacimo jedan đir, ali nakon par pokušaja, obzirom da je bila gužva i defile, odlučujemo da se i mi priključimo istom i tad pravimo jednu prekrasnu vožnju oko jezeera, praveći oko 60-tak km. Zatim se odlučujemo otiči do Luisa gdje pronalazimo Driftera, zatim, Dragera , Zanotija i ... Dogovaramo se za ručak Tomy, Drifter i ja, i obzirom da je Drifter već obavio jelo i sprema se za povratak za Zagreb, pozdravljamo se i nastavljamo po planu...
Uveče se Tomy i ja nalazimo sa Ivanom te uz malo priče i fotkanja nastavljamo sa obilaskom i kasnije pravac na odmaranje...
U nedelju smo ustali odmorni i naspavani spremni za put. kako smo se već dogovorili, pijemo kavu i put Rovnog,
Posjećujemo našeg dragog Čunga-Lungaša Darku i njegovu ljepšu polovinu Nadicu, gdje smo ostali tri časa . Samo da se zahvalim na gostoprimstvu ( specijalistetu Nadice pečenom zecu, krumprićima, juhi, Darkinom specijalitetu u "koso, ...) Darko samo da znaš da sam se osjećao kao kod svoje kuće.
Potome iz Rovnog put Zagreba gdje smo kod Tomija popili kavicu i piće i onda pravac B.Luke.

Sve u svemu ovaj put samo tekstom a sljedeće javljanje biće propraćeno sa mnoštvom razno-raznih fotografija.

Dragi moji forumaši, Faak treba doživjeti i sve će onda biti mnogo-mnogo jasnije.

Za kraj Hvala ekipi CCF-a, Tomiju, Drifteru, Robiju, Emiru, Iveku na druženju i ostalima neka se neko ne naljuti koga nisam spomenuo, naravno i Željku iz HOG-a i mojim dragim domaćinima, Djoniju i Aniti i Darku i Nadici

Da i umalo da zaboravim mog dobrog starog prijatelja iz "MK Vukovi" Vilah , Željku i njegovog prijateja, takođe mog prijateja Ljubišu.

Žao mi je što se nisam našao sa Rokerom-C, ali biće prilike!dobar 

Do skorog viđenja Bosqe samo da znaš da smo te spominjali i u tvoje ime i nazdravljali, budeš sve vidjeo...

Very Happy dobar dobar rendeer 

[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimepon 09 ruj 2013, 20:37

vroc-bobi je napisao/la:
Odlicno , bas lipo da ste se svi nasli , i gustali skupa . Robi , bravo , da i tebe vidim sa ekipom , navigatoru stari Cool Pinky , ajmo slike sa cuvenog aparata Cool 
Dragi moj prijatelju, naravno biti će pregršt fotografija i to iz naj naj Pink aparata, samo da se ulovi malo više vremena jer treba to sve posložiti, a za tebe jedan VELIKI pozdrav iz Banja Luke  cheers rendeer
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitimepon 09 ruj 2013, 21:34

@ Pinky.... I meni je zao da se nismo vidili... Sreo sam se sa Hogovcima a od forumasa nisan vidija nikoga.
Previse je toga bilo tamo pa se lako zagubis. Vazno da je vrime bilo lipo i dobar provod i voznja.
Ja san jos pod dojmom.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Faak am See 2013 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Faak am See 2013   Faak am See 2013 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Faak am See 2013
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» FAAK am SEE
» Balkanijada 2013.
» FAAK am see 2014
» faak am zee by magna
» 14. European bike week - Faak am See

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: