Početna stranicaPretraľnik14. European bike week - Faak am See  610RegistracijaLogin

 

 14. European bike week - Faak am See

Go down 
+17
Hedo
Karlo
poč85
dragger
freshman
zanotti
jplesa6
Kingman
Beatnik
custom rider
Safet(y)
pinky
HD Biker
maximiliandeangelis
emirharley
mrljo#2
cro.chopper
21 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimepon 25 srp 2011, 12:52

14. European bike week - Faak am See je najveće okupljanje vozača i štovatelja Harley Davidson motocikala u Europi. Prošle godine u Austriji je bilo preko 70,000 motocikala. I ove godine sa puno sadržaja i događanja kroz sve dane. Probne vožnje, custom bike show, prerade, novi modeli, ponuda opreme i dijelova i još puno toga. Zvuk V-twina će parati Korušku od 06-11.09.2011.počinje europski Bike Week

14. European bike week - Faak am See  Screen68

14. European bike week - Faak am See  European+Bike+Week+Faaker+See+2010

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimepon 25 srp 2011, 13:44

....e da...pokusat cu posjet organizirat dogodine....
..'ajd netko tko je bio gore, nek opise malo, kak je za smjestaj, po mogucnosti kampiranje, cijene i tako to....
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimepon 25 srp 2011, 14:10

navodno ludilo, bio je custom rider više puta

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimepon 25 srp 2011, 16:44

Bio je i emirharley od samog pocetka kada jos "nitko" nije ni znao za Faak am See rally, tamo negdje 2001, a nakon toga jos dosta puta. Uglavnom, za smjestaj je s*anje, neki imaju srece pa se uglave u nekakve podrume, ja sam se hvatao Kranjske gore koja je petnaestak kilometara od Faaka...... dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
maximiliandeangelis
man
man
maximiliandeangelis


Broj postova : 134
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Harley Davidson V Rod
Na forumu od : 28.06.2011

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimepon 25 srp 2011, 20:11

Samo najbolje iskustvo. Preko 70 000 motora, preko 100 000 ljudi, koncerti, štandovi, izložbe...
Doduše, za nas prosječne Hrvate, cijene su Europske ali ako se hranite jednostavnije i ne pretjerujete
u piću, nije strašno. Hoteli i apartmani su skupi ali kampovi za šator su cca 12E po osobi ili 25-30E za šator.
Tople preporuke i - vidimo se gore.
roker
[Vrh] Go down
http://www.urbantribe-tattoo.net
HD Biker
cro chopper forum
cro chopper forum
HD Biker


Broj postova : 520
Godina imam : 47
Prebivalište : EU
Vozim : HD Police Road King Screaming Eagle
Na forumu od : 03.12.2007

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimepon 25 srp 2011, 21:27

Bio sam prosle godine, i predprosle i planiram ici ovu godinu..po meni najbolji susret...cijene kampa 13 eura na dan po osobi...svejedno dali dosao sa satorom ili sa autom kampirati....u svakom kampu imas vrhunsku sanitariju (tusiranje itd) to je u cijeni...u svakom kampu imas i dorucak (kavu pijes koliko hoces), cijena od 6-9 eura..i opcenito su cijene pristupacne. Ako zelis ici u hotel ili apartman, onda si ovu godinu prekasno, jedino 30 km izvan dogadaja, a i cijene hotela ili apartmana su iznad cijena sadasnjih kod nas na moru, i minimalna rezervacija 5 dana...mogu samo svakome preporuciti, ko ide u kamp, da uzme sa sobom dobru opremu, jer po danu zna biti jako vruce, a po noci jako hladno..

http://www.camping-arneitz.at
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimeuto 26 srp 2011, 16:06

emirharley je napisao/la:
Bio je i emirharley od samog pocetka kada jos "nitko" nije ni znao za Faak am See rally, tamo negdje 2001, a nakon toga jos dosta puta. Uglavnom, za smjestaj je s*anje, neki imaju srece pa se uglave u nekakve podrume, ja sam se hvatao Kranjske gore koja je petnaestak kilometara od Faaka...... dancingbanana
14. European bike week - Faak am See  Faker
..eee, znalo se moj Emire ali....
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
maximiliandeangelis
man
man
maximiliandeangelis


Broj postova : 134
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Harley Davidson V Rod
Na forumu od : 28.06.2011

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimeuto 26 srp 2011, 16:19

Naravno
iagree biker2 svaka cast
[Vrh] Go down
http://www.urbantribe-tattoo.net
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimeuto 26 srp 2011, 19:42

2mrljo#2. naravno da se je znalo, zato sam i stavio svoj komentar POD NAVODNIKE, sto bi znacilo da je jasno k'o dan da Faak am See rally traje od prije 2001 godine kada sam ja prvi put tamo bio, no tada iz ovih nasih krajeva malo tko je znao za ovaj susret, a jos manje je netko bio. Mozda iz sjevernijih regija kao sto je Zagreb ili iz Slovenije PONEKO i jeste isao na ovaj susret, no volio bih da vidim neciju sliku od onih koje poznajemo sa banerom Faak am See iznad glave i godinom 1999. Ima i takvih, naravno, no rijetki su, rijetki, a oni koji OVDJE komentiraju taj susret, SIGURAN sam da nisu ni culi za njega a kamoli bili tamo do prije par godina. Jer i ja znam da Japanci imaju kose oci, ali ja u Japanu nisam bio. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimeuto 26 srp 2011, 21:18

emirharley je napisao/la:
2mrljo#2. naravno da se je znalo, zato sam i stavio svoj komentar POD NAVODNIKE, sto bi znacilo da je jasno k'o dan da Faak am See rally traje od prije 2001 godine kada sam ja prvi put tamo bio, no tada iz ovih nasih krajeva malo tko je znao za ovaj susret, a jos manje je netko bio. Mozda iz sjevernijih regija kao sto je Zagreb ili iz Slovenije PONEKO i jeste isao na ovaj susret, no volio bih da vidim neciju sliku od onih koje poznajemo sa banerom Faak am See iznad glave i godinom 1999. Ima i takvih, naravno, no rijetki su, rijetki, a oni koji OVDJE komentiraju taj susret, SIGURAN sam da nisu ni culi za njega a kamoli bili tamo do prije par godina. Jer i ja znam da Japanci imaju kose oci, ali ja u Japanu nisam bio. Rolling Eyes

...imam osjećaj kao da si moj nedovršeni post shvatio kao neku vrstu provokacije, što mi vjeruj mi nije bila namjera....
...kako sam bio član HOG-a od 1997-2001g, redovito su mi slali brošure o susretima i raznim događajima...
..a sad da onda završim ono ''...ali nikad nisam posjetio" , na kraju krajeva zato i tražim informacije!
dobar
cuga
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimeuto 26 srp 2011, 22:47

Bilo kako bilo ja idem, bože zdravlja i to sa svojim Kivićem, privilegija koju imam je moj buraz koji živi u Veldenu tako da nemam problema sa smještajem i svim ostalim a mjesto okupljanja je nekih 10-tak km. U januaru mjesecu ove godine baš sam sa burazom išao na mjesto i dobio malo opširnije informscije o proteklim ovim događajima....
Ukoliko neko ima namjere, ozbiljne za put možemo se čuti oko eventualnog zajedničkog odlaska, a iskreno se nadam da će neko od "Čaplji" ići, a to budemo saznali uskoro. pozdrav svima pa se čujemo a možda i vidimo....
dobar dancingbanana biker2 biker2 cuga
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimesri 27 srp 2011, 00:34

mrljo#2 je napisao/la:
...imam osjećaj kao da si moj nedovršeni post shvatio kao neku vrstu provokacije, što mi vjeruj mi nije bila namjera.......kako sam bio član HOG-a od 1997-2001g, redovito su mi slali brošure o susretima i raznim događajima...
..a sad da onda završim ono ''...ali nikad nisam posjetio" , na kraju krajeva zato i tražim informacije!dobar cuga


Sve OK ba, za mene se zna da imam kratak fitilj. cuga

A ono sto se tice Japana, Japanaca i kosih ociju, mozemo da provjerimo sa Safet(y)-jem, jer nema gdje taj covjek nije bio: danas mi kaze da je u Vijetnamu, sutra se javlja iz Kuala Lumpura...... roker
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimesri 27 srp 2011, 06:04

emirharley je napisao/la:

A ono sto se tice Japana, Japanaca i kosih ociju, mozemo da provjerimo sa Safet(y)-jem, jer nema gdje taj covjek nije bio: danas mi kaze da je u Vijetnamu, sutra se javlja iz Kuala Lumpura...... roker

... a izmedju Vijetnama i KL-a posjetio malo i Singapur, Bangkok, a bio i u Vodicama... Very Happy

... a za Japance ne znam... jos bio nisam... lol!

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimesri 27 srp 2011, 09:48

Safet(y) je napisao/la:
emirharley je napisao/la:

A ono sto se tice Japana, Japanaca i kosih ociju, mozemo da provjerimo sa Safet(y)-jem, jer nema gdje taj covjek nije bio: danas mi kaze da je u Vijetnamu, sutra se javlja iz Kuala Lumpura...... roker

... a izmedju Vijetnama i KL-a posjetio malo i Singapur, Bangkok, a bio i u Vodicama... Very Happy

... a za Japance ne znam... jos bio nisam... lol!


Ja mislim da si ti savrsen primjer osobe zbog koje je potrebno privesti kraju radove na projektiranju i izvedbi mašine za - TRANSPONIRANJE! nemoj me nemoj me nemoj me glup glup glup
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimesri 27 srp 2011, 09:57

Zna sam i ja da se održava al tad nisam imao trenutno motor, a što se tiče smještaja mi smo svake godine bili i više nego zadovoljni jer bi si iznajmili kuču,apartman u Veldenu i uvijek je bilo za svaku pohvalu ,ove godine niš od Austrije,nešto zdravstveni problemi ,a i beba je na putu,tako da ove godine samo lokala kao pas na lancu a čak ni to.
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimesri 27 srp 2011, 12:48

Ako se sve poklopi idem
[Vrh] Go down
maximiliandeangelis
man
man
maximiliandeangelis


Broj postova : 134
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Harley Davidson V Rod
Na forumu od : 28.06.2011

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimepet 29 srp 2011, 16:16

Ma bravo Safety!
J.b.š kose oči, bitno je da su kosooke vitke. Jedino su neobrijane Razz , na što sam se odvikao...
Inače, Turska, Egipat, Oman, Jemen, Andamanski Otoci, Indija, Rangoon, Vijetnam, Kina, Japan... dobar4
Sve smo znamenitosti obišli cura i sva nacionalna jela i pića probali krevet
To što se tiče Azije, a ni ostali kontinenti nisu ostali neistraženi... cice

Shvaćam da ovdje ima i oženjenih i da ne smiju pisati pa možda možemo otvoriti novu temu pod nazivom: Svjetske znamenitosti
i kako ste ih vi doživjeli...
A ako možete potajno (da vas žena ne uhvat)i, barem nabrojiti znane i neznane zemlje i običaje sex , možemo razmijeniti iskustva...
[Vrh] Go down
http://www.urbantribe-tattoo.net
maximiliandeangelis
man
man
maximiliandeangelis


Broj postova : 134
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Harley Davidson V Rod
Na forumu od : 28.06.2011

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimepet 29 srp 2011, 16:42

Ima jedna ekipica iz Rijeke koja se sprema na Faak am See, pa ako je netko zainteresiran, nek se javi.
Darvin je još prije više od 100 god otkrio da je majmunima ljepše u grupi nego samima dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.urbantribe-tattoo.net
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimepet 29 srp 2011, 18:33


Ne vozim Harley-a, čak ni choppera......ali godišnji je zakaparen i planiram to otići pogledati dobar

[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimepet 29 srp 2011, 20:11

Suzuki GSX 1400 je pravi, mangupski motor! dobar Da ne pricam da mi se je oduvijek svidjala stara Honda CB 1000 a kasnije CB 1300, a to je nekako ista familija. dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimepet 29 srp 2011, 23:06

emirharley je napisao/la:
Suzuki GSX 1400 je pravi, mangupski motor! dobar Da ne pricam da mi se je oduvijek svidjala stara Honda CB 1000 a kasnije CB 1300, a to je nekako ista familija. dancingbanana
Veliš...bitno da je "hrga"....ili "komad motora" Smile
Tamo me s njim nitko neće ni primjetiti.....ali niti ga zato vozim, niti sam ga zato kupio. Ali nakon Biograda, vidio sam razliku između "klasičnih domaćih susreta" i ovih HOG okupljanja i svidjela mi se malo promjena. A s obzirom da je ovo u Austriji puno veće nego što je bilo u Biogradu....definitivno bi volio to pogledati, poslikati,......!
Spremam se 2 godine otići.....i nikako Sad Nadam se da će ove upaliti ona "treća sreća" dobar
[Vrh] Go down
jplesa6
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 4
Godina imam : 54
Prebivalište : Daruvar
Vozim : još ništa
Na forumu od : 09.08.2011

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimesri 24 kol 2011, 08:46

Bila sam tamo nekoliko puta i idem opet. Smještena sam u vrhunskom kampu Arneiz gdje je sigurnost na visokom nivou, sanitarni čvor sa 5 zvjezdica, restoran i trgovina te cijelodnevni glazbeni program. Subota je najžešća kada krene parada, a u Harley Village na glavnoj pozornici uvijek odličan koncert. Ja osobno ću najviše pamtiti 2009. koncert Boss Hoss-a, za to sam živjela.
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/689/p9130002.jpg/
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimesub 03 ruj 2011, 00:10

...sve si nesto gledam i razmisljam kako uklopiti u planove ovo slijedeci tjedan...

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimesub 03 ruj 2011, 09:23

Safet(y) je napisao/la:
...sve si nesto gledam i razmisljam kako uklopiti u planove ovo slijedeci tjedan...

KOJIM bi motorom išao? dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitimesub 03 ruj 2011, 10:18

Safet(y) je napisao/la:
...sve si nesto gledam i razmisljam kako uklopiti u planove ovo slijedeci tjedan...

Tovari idu u velikom broju biker2 biker2 biker2 geek geek biker2 biker2 .....
Neznam frende jel ti to financiski isplativo affraid ipak trebamo zaliti tvog čarlija cuga cuga cuga cuga buskajplatil
[Vrh] Go down
Sponsored content





14. European bike week - Faak am See  Empty
PostajNaslov: Re: 14. European bike week - Faak am See    14. European bike week - Faak am See  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
14. European bike week - Faak am See
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» European Bike Week Faak am See 2017 5.9.-10.9.
» Faaker see - 11. European Bike Week
» EUROPEAN BIKE WEEK- Faaker See 2010
» European Bike Week 2015. Faaker See
» Italian Bike Week 2014

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: