Početna stranicaPretraľnikPutevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  610RegistracijaLogin

 

 Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )

Go down 
+9
mrljo#2
Safet(y)
pinky
cro.chopper
DavorS
crocopzmaj
izigoing
Bosqeto
vroc-bobi
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 11:31

Evo obecah Bosqeu da cu napisat par rijeci i stavit par slika , pa da krenemo :
Plan je dva spavanja u Mostaru , uz posjet Bosqetu u Ljubuskom i Emiru u Sarajevu , a izmedju brdo cevapa , sudzuke i baklava , i sve uz neke tekuce rijeke :-)
Kao i svaki nas put , i ovaj zapocinje ispred garaze , gdje Suzi strpljivo ceka natovarena - nekad smo picili na tovarima , a sad je ipak malo lakse i manje vonja :-)
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  2013_07_03_07_05_13
screenshot tools
Nakon 30 minuta lagane voznje za zagrijavanje , kupuje se otocka karta za trajekt Korcula-Orebic , i uziva se u prvom jutarnjem pozdravu suncu
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  2013_07_03_08_12_22
photo sharing sites
Naravno u Orebicu smo prvi na rampi , jer treba hvatat sljedeci trajekt Trpanj-Ploce . Ne ide nam se preko Neuma , jer su nam granice dophizdile . Uzbrdo po Peljescu uzivam u pogledu , dok me talijan na BMW-u brije , ali sve mu je to za hurac , ja imam kartu ,a on je tek mora kupit , a i ne zna da se mi na ovim prostorima guramo preko reda u trajekte :-) I tako pijemo zasluzenu kavicu , dok ja prepadam pirotehnicara u prolazu da nas slika ( kaze draga , ti si lud , kako si to uletio covjeku :-)
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  2013_07_03_08_47_05
image shack
Nastavak slijedi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 11:36

extra!!!!
but

gdje je tu R n R?????Sad Sad Sad roker roker roker roker 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 11:40

idemo dalje,ideo dalje Very Happy Very Happy 
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 11:49

Dakle : Iz trajekta opet medju prvima , i kroz Plocansku guzvu , pa dalje preko Metkovica , pokusavamo ostati zivi unatoc svim naporima automobilista i kamiondzija da nam skrate zivotni vijek . 3 svijetla , perjanica i 205cm su ocito nevidljivi . Vrijeme super ugodno za voznju , taman kako treba bit . Suzi prede u 3-oj , jer ne idemo preko 90 kmh . I evo granice :Nemam pojma kako se zove , ali je mala , mi jedini na njoj . Kaze teta : gasi motor . Molim ? Gasi motor . Evo gasim . Skidaj kacigu . Skidam . I zena isto neka skine kacigu . Kako znas da mi je to zena ? Momak , ne seri . Momak je malo stariji od tebe i obicno ga zovu gospodine . Gospodine , dajte osobne , prometnu , vozacku , OIB , JMBG , krvnu grupu , te kolicinu sedimentacije na zadnjem sistematskom pregledu . E sad , il je njima dosadno , ili me jebe oznaka MK Kalebi , na kojoj pise Vela Luka , a zna se da svi dileri dolaze od tamo , ne znam , ali znam da mi ih je pun hurac . I tako nakon nekih 10 min drkice , Welcome to EU , MOFO , pali Suzi , 10 metara dalje BiH policajac samo mase da prodjemo , a vidis mu na smjesku kako zna da su nas nasi tako fino izhebali da on ne mora nista ni gledat ni pitat . Slika nema jer se ne smije slikat granicu . Idemo dalje prema slapovima Kravice  , vjerno prateci GPS , iako smo se culi sa Bosqetom i reka nam je covik fino da dodjemo u Ljubuski pa ce nas on odvest . Pouka samom sebi - hebo te GPS , seljo , slusaj prijatelje . Dakle , zavrsimo u nekoj makadamskoj cesti , i napokon neka rijecica , ali slapovi od 20 cm visine . Reko gle cuda , koliko se hurce sa ovim slapovima , a meni nisu ni do kolina . Zovi Bosqica , kaze gdje ste , pa na slapovima , jeste hurac , ajde sad cu ja po vas da vas vadim odatle i vodim an prave slapove . I stvarno , dodje prika za 15 minuta , i napokon nas odvede na " prave " slapove . BTW , njegov wild krasno izgleda , i volan je heben do jaja , a i jedan je odriejtkih motora koje cujem ( osim svog ) u voznji :-)Evo malo i slika nakon ovoliko pisancije :
Ovo su krivi slapovi
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2101
screenshot pc
Ovo su pravi slapovi
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  2013_07_03_11_51_00
image hosting tynipic
Draga i ja u polusjeni jer polubauk poluseta poluevropom
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2103
windows 7 screenshot
Carevi ceste :
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2110
screen shot tool
Pogled s vrha
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2108
image upload no size limit

Bosqe , hvala na susretu , rucku i pivi , i navigaciji . Legenda si . Odsada Koristimo Garmin Bosqe1600 :-) Iako vec polako sumnjamo da dobijas proviziju od slapova za sve bajkere sto si doveo tu :-)
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 12:06

Nakon sto nas je Boss odveo na tankanje i do izlaza iz Ljubuskog , uz daljnje ( i tocne ) upute kako dalje , krenusmo po sad vec toplijoj cesti . Shopping centri , tj. trgovine su u BiH veci nego u HR , i Robot ima vise trgovina u Hercegovini nego u Dalmaciji . I onda dodjosmo na vrh brda , a znak kaze da nas ceka 5-6 km serpentina nizbrdo . Draga prsti od odusevljenja na straznjem sjedalu , Suzi mi hebe mamicu sto je u drugoj , pakne przimo do kraja ,  a ja se mislim koji mi je hurac ovo trebalo , blazeni auto-putevi :-)
Ali je pogled zato ludilo
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2114
download screenshot
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2116
image hosting site
I napokon ulazimo u Mostar , koji ima tako krasno rijesene ceste , da dva puta prolecem kroz znak STOP , jer vozim pravo , a ne kuzim da nemam prednost , nego imaju oni iz suprotnog smjera koji skrecu ulijevo . Ja budala , sram me bilo .
Nalazimo pansion Nadin , na bulevaru , koji toplo preporucujemo -40 eura za dvoje s doruckom , fino , cisto , uredno :
http://www.pansion-nadin.com/
Motor ide u garazu , kacige na policu , a mi pod tus , i inda na kavu i pivu , yeaaah . I naravno , kratka setnjica do centra i novog starog mosta , ja zadnji put bio tako davno da ne smijem ni rec kada , jer ce me crocop sex 
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2144
screen capture software
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2145
how do you print screen
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2149
green shot
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2157
image hosting
Vec lagano stiska glad , i ajmo na cevape i baklave . Ja prezadovoljan , ovako su cevapi mirisali i ukusali kad sam ja bio mali -crocop-odhebi sa komentarom :-) Slike cevapa nema , ali evo baklave , 200 grama oraha je u njoj :
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  2013_07_03_22_07_49
screen capture program
Setnja po bazaru , kaze teta u jednoj radnji : pa gdje si Gile ? molim , tetka ? Kaze , gle ga isti Gile , pobijedio u grand showu nedavno , iz Prijepolja decko . Hvala , gospodjo , mogu vam ja dat autogram ako treba , a mogu i pogledat iako nisam ginekolog , i to . Tako sam saznao da sam superzvijezda u Srbiji i BiH , da sam dobio stan u Beogradu , i da me vole sve zene od 18-68 ( Crocop ,vec sam ti reka :-)
Nastavak slijedi , iden obidovat ( rucat , a e )
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 12:08

s tobom se covjek stvarno moze ismijati Very Happy Very Happy 
hvala na lipim ricima i meni je bilo drago naravno dobar dobar 

a od provizije nista,vidio si Smile 
ali izrefaju mi se ako se neko pocne utapati ili kada Cesi skacu sa stijena pa zarove glavom,
mi dodjemo sa Hitnom,a oni mi iznesu ljude do na praking iza birtije dobar 
ne mogu im te akcije zaboraviti Cool 

p.s nadam se da si obisao u Mo i Sa sve sto sam ti savjetovao Laughing 
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 12:44

nemoj me glup  ovo za slapove od 20 cm i kurcenje... glup  popljuca sam ekran kako sam prasnija u smij nemoj me 

tvoje putopise  sa osmjehom čitam.. car dobar Very Happy 
eh da.. moraš provjerit čuješ li mog u vožnji Twisted Evil 

a kad čovik koji je obiša svit.. stavi ovakav naslov.. počašćen sam king
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 12:50

suze mi idu na oči Exclamation  dobar3  jedva čekam da te vidim cuga 
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 12:52

izigoing je napisao/la:
nemoj me glup  ovo za slapove od 20 cm i kurcenje... glup  popljuca sam ekran kako sam prasnija u smij nemoj me 

tvoje putopise  sa osmjehom  čitam.. car dobar Very Happy 
eh da.. moraš provjerit čuješ li mog u vožnji Twisted Evil 

a kad čovik koji je obiša svit.. stavi ovakav naslov.. počašćen sam king

Samo uzivaj i dalje ... A nakon voznje iza Crocopa ionako vise nista nikad necu cut Cool 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 12:52

izigoing je napisao/la:
eh da.. moraš provjerit čuješ li mog u vožnji Twisted Evil 

iagree  uuuuuu dobar
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 12:59

vroc da ti ne zajebemo temu (iako već jesmo)

izi je čuo moje auspuhe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  sex sex sex 
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 13:00

crocopzmaj je napisao/la:
vroc da ti ne zajebemo temu (iako već jesmo)

izi je čuo moje auspuhe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy   sex sex sex 
i kad sam doša doma..gleda može li se još šta iz mojih izvadit glup nemoj me 
sory of
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 13:14

A da se sitit di san bia prije obida , drma me bevanda samo tako ( za vas sto vam pada snijeg zimi , to je ono sto Dalmosi piju kad jedu ribu gradele :-)

Idemo dalje :
Krenemo mi tako u Tekiju u Blagaj , jer san vidia Izija kako se fotoshopira , pa reko iden i ja . Plati parking marku , prijateljski reci liku ako pofali kaciga ili koji dio , da ces napravit novi Grand Canyon od izvora , i kreni u setnju . U ribljem restoranu nikoga , a svi s druge strane rijeke jedu . I mi cemo . A sta , pita glupi djecak ? Cevape , lapane , sta drugo .
Tekija mi se svidila , a svidila mi se i zena zamotana , bas mi je smisna . Brdo stranaca bez respekta baulja po Tekiji , a niko curu vani i ne pita sta je to i zasto . I onda ja ulecem sa onim " aj ti meni reci sta ja ovo gledam " . I krene cura , pola na nasem pola na turskom , hurca je ne razumijem , a mila mi , i vidim da je to interesantno ,a li toliko stranih rijeci , da ja samo klimam glavom , kao s razumijevanjem , npr. kao kad mi Viking prica o puzevima :-) Sjedi na cevape , popij pivu , i sve gledam u onu rupu od izvora oce li Izigoing izletit sa maskom i perajama , i dvi pastrmke na ostima , ali nista . Ajmo nazad u Mostar , i one STOP znakove , mater ti arhitektonsku , lapane .
Nakon par Sarajevskih djecjih piva ( heben li ga koje izmislia pivu od 3 deca , treba bi vozit iza kamiona takve pive sa crijevon spojenim na kacigu da se napijen ka covik ) , odlucimo se na pocinak . Ajde u sobu , kad ono zrikivac sa krilima od metra , matere ti , di si ti upa i moju sobu . I ravno iza ormara . tako da sam vlasniku u ponoc premjesta namjestaj , nabija bicepse , i heba mater Darwinu na leteim stvorenjima . Ali eto , platio je jadan glavom ( sto zeni nije smetalo , za razliku od danas kad je tila sacuvat zivot mladoj osici , i ja ispa bescutna bestija sto je zelin mlatnit muhomlatom ) . Sad san naheba kad draga ovo procita .
Ali dobro ,svanuo je novi dan , i nakon lipega dorucka u pansionu i jos lipse kave , pali Suzi i kreci prema Sarajevu ( Capajevu ) . Naravno da se mora stat u Zdravu vodu u Jablanici , i seljak pomahnita kad je vidio 6 janjaca da se vrtu . Pa u Dalmaciji moran odvozit bar 5 kilometara da bi vidia 6 janjaca na raznju , a ovdje svi u dva metra . I pitan ja tetu kad ce bit gotovi , a ona me gleda cudno , pa kaze : mi vam radimo 24 sata , gospodine . Eto , granicari HR , imate sta naucit od konobarice u Jablanici . a dobijes i besplatnu kartu BiH , pa mos ugasit ovaj glupi GPS koji me pita je li Mostar u Madzarskoj ? Mater ti je tamo .  Ali kako je tek 0845 , ajde samo kava , voda i glupo pitanje : a gdje je Jul Brinerov most ? Kaze teta tu ispod pumpe pa nadesno . PA dobro , ali koliko daleko , pita i dalje svjetski navigator ? Pa oko 250 metara . Dok sram boji moje lice u crveno , jer nisam pazio u skoli , primicem usnama salicu kave da se ne vidi kako umirem od srama . I tako krenemo na put od 250 metara i naravno , eto mosta , vlaka , i spomen doma bitke za ranjenike . Slike :
Suzi odmara u Zdravoj vodi
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  2013_07_04_09_29_43
programs to take screenshots
Vrti se vrti
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  2013_07_04_09_30_02
screenshot tools
Najljepsa slika s puta
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2124
image hosting imgur
Inteligentno zamisljen
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2126
image hosting without account
Izi was here circa 2013
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2134
image shack
Prika
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2131
image hosting
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 13:37

I onda preko Konjica za Sarajevo , Emiru se vec najavili , i naravno njegov GPS bolji od mog , kaze prati prugu od tramvaja , pa okreni za njom i onda sa lijeve strane stupici , a sa desne ??? Hurac , ja vec zaboravio sto je s desne ... Manje lokat , vise zivit zdravo :-)
I prati tu prugu , sa zapada na istok , nikad kraja , vidio most sa Izijevog ppisa , baza je . Nead davno sam u tom gradu bancio i pio boce viskija na dan , a sad ...Draga uziva u stresu voznje u koloni , ali nekako mi se svi micu , mora bit da moj friendly personality djeluje i na ovaj okvir od 2 metra :-)
Napokon pruga okrece , okrecem i ja , i sta sad , stupici su tu , ali sto je s desne , ne mogu se sjetit , kad ono " a papiric " momenat , sa desne je tramvajska stanica . Pa da . Parkiraj odma uz stupice , ilegala teska , a briga me bas . I evo tete , nesto mi prica , ali ja kuliram , a nemam pojma sta oce od mene . Kad eto i Emira za 5 minuta , krasno bilo sresti se opet sa dragim prijateljem i legendom , pa kaze , ko se napije vode sa cesme , taj se vraca uvijek u Sarajevo . Kaze draga , idem se samo umit i ruke oprat , a vidim ja da srce vodu samo tako :-) Emire , napio se ja davno , jos kad je C.Jabuka prvu pjesmu izdala , i otada se vracam . I onda setnja , obisli sve sto mi je Bosqe fino poslao , jer ja seljak sve zaboravio ( previse viskija ) , pa je Boss morao priskakat upomoc . Dakle , Katedrala , vjecna vatra , Dzamija , Carsija , Valterov zvonik ( 43 svabe upucano s vrha ) kenjam , ali briga me , Titova ulica , i sve to sto svi turisti vide pa tako i mi . I onda ne u Zelje , ne u Mrkve nego u Hodzica , i ako vjerujete klix.ba , to je najbolja cevap...ica u Sarajevu a i dalje . Razgovori ugodni , cevapi dobri , sudzuka jos i bolja , zena i Emir jogurtaju , meni ne pada na pamet , daj Colu , jogurt je za one sto imaju sto godina i zive na sibirskim tajgama .
Emire , ne znam da li i dalje citas , ali svaka ti cast i bas ti hvala , na ugodnom druzenju i gostoprimstvu . Legenda bio i ostao . Ja malo ljudi postujem , ti si jedan od njih .  Nakon toga idemo preko puta Slatkog Coseta ( Izi zna kako se to zove , tamo je doruckovao ) , i kava i baklava , i onda polako do motora i Emir nas vodi kroz zeleni val natrage prema izlazu . Prika ,svaka cast jos jednom i sretno na cesti .
Mi laganini preko Konjica nazad za Zdravu vodu ,i sad pada komad janjca . Cak isti stol dobijamo , bas na ulazu di je onaj mali mostic od po metra . KAd eto 4 makedonska autobusa punih albanaca . I dok ja trpam janje u usta , pajdo ravno za moj sto i uzima mi kartu i pocinje je citat . Reko , ej alo , koji ti je hurac , ostavi to i dimi . A on me gleda . E moj prika , u krivog si se zagleda . Dignem se da pokazem covjeku kako je velicina vazna , on spusti kartu brze bolje i ode uzdignute glave . A nije vidio da me draga drzi s obje ruke i noge . Pa heben ti nediju , je li vidis da sam gost i da jedem , i ti se naseres za moj stol . Mater .
Meso dobro , krumpiri polutopli . Pouka samom sebi - drz se cevapa , ima janjadi i na boraji .
A trebala kisa u Sarajevu ,ali nije nego u Mostaru nas sacekala . ALi par minuta nakon sto se SUzi parkirala u Garazu .
I onda po kisi u stari grad , suveniri , cevapi , bankomat , baklava , i gle , cocktail party , hostese i pokloni , ubili se od Margarita :-) Nazad u pansion , ova vecer je prosla bez pogibije letecih bestija .Evo i slika , Boss ce vidjet da smo sve obisli po savjetu  :
Parking :
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2170
how do you print screen
Pozerska na Sebilju
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2172
windows screen capture
Katedrala
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2174
screenshot pc
Dzamija
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2177
photo sharing sites
Valter
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2181
how to screenshot on windows
Emir Harley i moja malenkost
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2183
photo hosting software
Papica
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2184
screen shot download
Dalmacija forever
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2182
free image hosting
Janjcic
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2185
screenshot by lightshot

Slijedi jos malo posli
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 13:47

Evo zaboravia slike od koktela , hostese nisan smia slikat , a ionako neman blic na mobacu :
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  2013_07_04_23_15_47
screen capture windows
Ovo se pilo ( tolike bi i pive tribale bit )  :
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  2013_07_04_22_49_18
screen shot windows 7

I dobro , zadnje jutro , budjenje u Mostaru , kupuj cigare za punicu ,sto je cuvala djecu , i krasnom cestom prema Doljanima , gdje nas europski pustaju preko granice , i onda opet zivotna lutrija kroz Metkovic , pa trajekt u Plocama . Opet seretski obilazim tri usporedne kolone turista , i vozim po lipoj kamenoj rivi , da se mogu nashrat na pocetak kolone za ukrcaj , kad tri policajca setaju prema meni . I ja fino europski kazem dobar dan , i oni meni dobar dan , i to je to . Kulturna neka zemlja ova HR , nigdje kazne za voznju po plocniku . Kavica do polaska , kavica nakon polaska , uz kroasane iz Lidla s nougat punjenjem ( to je onaj Lidl sto na Peljescu ima znak za njega , i ja prije par godina reko idem ja u Lidl na Peljesac , pa dodjem u Trpanj , i reko , barba , di je ode Lidl , a on meni , a sad ce ti trajekt , sinko , pa ura plovidbe , i onda ti je Lidl u Plocama ) . Eto kaki san navigator :-) . A kakav i bit uz takve znakove , koja budala postavlja znak 50 kilometara i sat plovidbe od destinacije ?
Iskrcaj se peti , pretekni dva kamiona i dva kombija preko 7 punih crta u prvih 50 metara , i svejedno zakasni na trajekt u Orebicu , heben li ga ko je slislia ovi polovidbeni red ) , pozdravi uljudno Antu , cuvara pristanista u Orebicu , dobij povlasteno mjesto na celu kolone , i onda napravi 45 km do Vela Luke u 17.5 minuta jer poznajes cestu i gladan si :-)
Eto to je to , nadam se da nisan udavia :
Velika Suzi
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2187
screenshot captor
Mala Suzi
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2186
capture software
Mi
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  SAM_2189
screen capture freeware

Pozdrav

P.s. Sto vise putujem , uvidjam  da smo svi isti , iste nas stvari bole i nasmijavaju
[Vrh] Go down
DavorS
man
man
DavorS


Broj postova : 428
Godina imam : 41
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Venox
Na forumu od : 29.05.2011

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 14:31

dobar3 dobar3 roker roker 
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 14:32

super
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 21:43

extra Vroc,to je to dobar dobar 
pozdravi suprugu i poruci joj,
iako sam se uvjerio da ona to vec zna,
da je od svih *ludih* nasla *najludjeg* nemoj me glup 
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 21:56

Bosqeto je napisao/la:
extra Vroc,to je to dobar dobar 
pozdravi suprugu i poruci joj,
iako sam se uvjerio da ona to vec zna,
da je od svih *ludih* nasla *najludjeg* nemoj me glup 

Hvala brate , evo pokazao joj tvoj post , ubila se od smijeha , uzdahnula i rekla " a znam , jadna ti sam " :-) Sala mala , najbolja mi je na svijetu kad me trpi ovako blesavog vec 28 godina Cool 
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimesub 06 srp 2013, 22:24

Vroc-bobi. dobar  svaka čast prijatelju za ovaj putopis,
vidim bilo je zanimljivo, a tako je i najbolje kada ima svega,
nije interesantno ako je sve k'o po loju,(policija-carina),
najbitnije je da ste ti i tvoja dra:dancingbanana: biker2 ga uživali i vratili se doma ,
cuga cuga 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimened 07 srp 2013, 13:19

vroc-bobi je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
extra Vroc,to je to dobar dobar 
pozdravi suprugu i poruci joj,
iako sam se uvjerio da ona to vec zna,
da je od svih *ludih* nasla *najludjeg* nemoj me glup 

Hvala brate , evo pokazao joj tvoj post , ubila se od smijeha , uzdahnula i rekla " a znam , jadna ti sam " :-) Sala mala , najbolja mi je na svijetu kad me trpi ovako blesavog vec 28 godina Cool 

uuuuuu kupi zeni nesto za 30 obljetnicu:D Very Happy 
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimened 07 srp 2013, 13:23

Kupujem , Hondu Goldwing Cool 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimened 07 srp 2013, 19:18

vroc-bobi je napisao/la:
Kupujem , Hondu Goldwing Cool 

ja cu ti cuvati Suzi ako ti ne stanu oba u garazu Very Happy Very Happy 
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimepon 08 srp 2013, 09:25

..jako dobro dobar 



..nego, a kako cu te uspjeti prepoznati kad se vidimo negdje.. nikako da stavis forku sa svojim likom?... What a Face 




sory ..morao sam... a sad moramgibat ... lol! 
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitimepon 08 srp 2013, 10:24

Ja sam onaj , sitni , tih i pristojan Cool 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Empty
PostajNaslov: Re: Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )    Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Putevima revolucije ( iliti stopama izigoinga )
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» hello,,, helloo,,, iliti oi ,,oi,,,,
» Johnny got his gun iliti Keeway Cruiserr 250
» prekidac startera iliti anlasera
» Hyosung GV250 2005 iliti carbo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: