Početna stranicaPretraľnikČunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 610RegistracijaLogin

 

 Čunga Lunga vožnje i okupljanja

Go down 
+27
Safet(y)
izigoing
Vilko
i.k.b
Genesis051
DavorS
palac
Tarze
Ivan-Shadow
merla
martinx
vroc-bobi
Drifter
freddie
Bosqeto
custom rider
rikitumba
Danijel
darko68
Reponja
sklopka222
Vladek
crocopzmaj
frutkejk
TommyZG
Lars_Viking
pinky
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next
Autor/icaPoruka
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimeuto 14 sij 2014, 17:07

Ma moguće je, kako nebi bilo!  Very Happy  Samo treba krenuti dobro pripremljen i sve se stigne... (Ri-Virovitica, 330ak km, polazak oko 17:00, dolazak oko 21:30, sa 4-5 pauzica)

A nije rečeno ni da ću ja dopaliti iz Rijeke, možda budem tih dana u Zg-u, kod buraza, pa uhvatim taj smjer. Još mi je pre rano za bacati prognoze, prvo moram vidjeti šta je sa godišnjim.
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimeuto 14 sij 2014, 17:11

Djoni_Gitara je napisao/la:
Ima vremena za detaljni dogovor do polaska.

Inače Rijeka - Banja Luka je 370 km pa ne štima ono o polasku ujutro i u podne u Banja Luci sastanak  Question  (Zagreb - Banja Luka je 180 km pa je to moguće iz ZG ali ne iz Ri  Rolling Eyes ) - budemo vidjeli.  dobar3 

nitko ne kaže da je B.Luka sastnak u podne, već tijekom dana ili navečer... ma bitno da se nađemo prvog dana i to je to  dobar 
...a sve ostalo je rock n roll  roker   biker2   cuga   cheers
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimeuto 14 sij 2014, 18:46

a može i ova kombinacija
Zadar -Split-Mostar-Ljubuški-Jajce- Banja Luka -Biograd n/m pa kudkoji mili moji  Very Happy  Smile  What a Face  What a Face 

[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimeuto 14 sij 2014, 20:06

Reponja je napisao/la:
Ma moguće je, kako nebi bilo!  Very Happy  Samo treba krenuti dobro pripremljen i sve se stigne... (Ri-Virovitica, 330ak km, polazak oko 17:00, dolazak oko 21:30, sa 4-5 pauzica)

A vozio si R-a prosječnom brzinom od 90 km/s????

Vozili smo do Bihaća pa se sjeti da nam je trebalo sa pauzama cca 4 sata - istina bila kiša tuča magla i ostalo ... ajmo reći 3,5 sati po normalno vremenu i sa onih par pauza za pivicu. To ti je prvih 200 km daljnjih 170 kroz Bosnu barem 2-3 sata. Ne??
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimeuto 14 sij 2014, 21:15

rikitumba je napisao/la:
a može i ova kombinacija
 Zadar -Split-Mostar-Ljubuški-Jajce- Banja Luka -Biograd n/m pa kudkoji mili moji   Very Happy  Smile  What a Face  What a Face 


kad izvrtimo prvu kombinaciju, vračamo se ovom nazad  What a Face   Laughing   Very Happy
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimesub 18 sij 2014, 12:40

Djoni_Gitara je napisao/la:


A vozio si R-a prosječnom brzinom od 90 km/s????

Vozili smo do Bihaća pa se sjeti da nam je trebalo sa pauzama cca 4 sata - istina bila kiša tuča magla i ostalo ... ajmo reći 3,5 sati po normalno vremenu i sa onih par pauza za pivicu. To ti je prvih 200 km daljnjih 170 kroz Bosnu barem 2-3 sata. Ne??

Zaboravljaš da na autoputu većom brzinom (putna cca 110-120) možeš duže sjediti u sicu i samim time, proći veće komade puta. Pauze sam radio svakih 80-ak km, cigara i sok/voda. Bilo je sunčano i toplo, tako da sam i po lokalnim cestama išao dosta brže nego po mokrom.
Ali opet, bio sam i u žurbi, nije to bila chill vožnja. Ne treba forsati, bolje ranije krenuti nego se ganjati po cesti. Za Virku nisam imao izbora (radio sam ujutro).
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimened 19 sij 2014, 22:22

Reponja je napisao/la:
Djoni_Gitara je napisao/la:


A vozio si R-a prosječnom brzinom od 90 km/s????

Vozili smo do Bihaća pa se sjeti da nam je trebalo sa pauzama cca 4 sata - istina bila kiša tuča magla i ostalo ... ajmo reći 3,5 sati po normalno vremenu i sa onih par pauza za pivicu. To ti je prvih 200 km daljnjih 170 kroz Bosnu barem 2-3 sata. Ne??

Zaboravljaš da na autoputu većom brzinom (putna cca 110-120) možeš duže sjediti u sicu i samim time, proći veće komade puta. Pauze sam radio svakih 80-ak km, cigara i sok/voda. Bilo je sunčano i toplo, tako da sam i po lokalnim cestama išao dosta brže nego po mokrom.
Ali opet, bio sam i u žurbi, nije to bila chill vožnja. Ne treba forsati, bolje ranije krenuti nego se ganjati po cesti. Za Virku nisam imao izbora (radio sam ujutro).

Repati govorim o putu do Bihaća pa do Banja Luke ne osporavam to za auto put ali prvi dio puta smo prošli pa se sjeti ..... he hheeeeeeeeeee  sex 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 08:09

a da potrpate čungove u vlak pa polako ......imate od rijeke do zagreba pa do volinje pa do banja luke okooooo,,,,,,,,,,,,,,3 dana!!!!!!
pa lagano piva prasence rakijica burek opusteno lagano

 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil sex sex sex 
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 10:56

intruderprofa je napisao/la:
a da potrpate čungove u vlak pa polako ......imate od rijeke do zagreba pa do volinje pa do banja luke okooooo,,,,,,,,,,,,,,3 dana!!!!!!
pa lagano piva prasence rakijica burek opusteno lagano

 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil sex sex sex 

vlakom se vozimo samo ako je kineske, korejske ili tajvanske proizvodnje  dobar3
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 12:08

TommyZG je napisao/la:
intruderprofa je napisao/la:
a da potrpate čungove u vlak pa polako ......imate od rijeke do zagreba pa do volinje pa do banja luke okooooo,,,,,,,,,,,,,,3 dana!!!!!!
pa lagano piva prasence rakijica burek opusteno lagano

 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil sex sex sex 

vlakom se vozimo samo ako je kineske, korejske ili tajvanske proizvodnje  dobar3

A nismo niti naviknuti tak juriti  guza  tongue
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 20:35

haaahaahah dobri ste

sretno Laughing Very Happy 
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimečet 23 sij 2014, 21:30

Da malo ažuriram temu  Laughing 

Znači, kreće se 09.06.
Sastajemo se istog dana u B.Luci ili Jajcu.

Zagreb (via Gradiška) - Jajce – 258 km
Rijeka (via Bihač) – Jajce – 352 km

Prvo noćenje u Jajcu sa 09. -10.06.
Darko je malo povadio znamenitosti Jajca i tamo imamo kaj vidjeti – slapovi, tvrđava, katakombe, crkva… ostanemo cijeli dan i odradimo još jedno noćenje u istom kampu, sa 10.-11.06.

11.06. u jutarnjim satima se  uputimo prema Međugorju  - 190 km
Putem stanemo na Ramskom jezeru i zanimljivim mjestima – ima vremena da to izvučemo još…
Također, vidimo i Mostar. Dolazimo u Međugorje i tamo noćimo sa 11.-12.06.
Darko će se preko prijatelja raspitati se o povoljnom smještaju....

12.06. ovisno o željama, posjetimo svetište, zatim ručak i krenemo prema Splitu - 150 km
Vozimo preko Imotskog, Trilja....
U Split dolazimo u predvečenjim satima, spavanje sa 12.-13.06.

13.06. Krećemo prema Biogradu i dolazimo u popodnevnim satima – 140 km
…I tamo smo do 15.06. ujutro kada se vračamo u Zagreb/Rijeku/Splitu....

Raspitao sam se za cijene noćenja i s obzirom na broj motora i ljudi dobio sam dobre cijene. U Biogradu sam dobio apartman za 6 osoba po cijeni od 40 eur/dnevno,  što je cca 50 kn za osobu/noć. Apartman ima veliko zaštićeno dvorišta za motore, ima i konobu s grilom za roštiljanje preko dana (navečer ćemo ipak zujati po gradu)
U Jajcu je noćenje u apartmanu u kampu po osobi 75 kn – ali mislim da možemo naći i jeftinije. Čini mi se da nisu shvatili moj upit na mail, pa ću ih nazvat još telefonski.

6 osoba je uzeto kao neki ogledni broj ljudi, što znači, što nas je više možemo ugovarati bolje cijene.
Iz ovih izračuna dobivamo da nam se uopće ne isplati ići u šator (kamp) – jer će nas spavanje u šatoru doći skuplje, a i spavat ćemo u sobama. Naravno, rasteretiti ćemo i motore od šatora i vreća za spavanje....


stay tuned !  roker
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimečet 23 sij 2014, 21:35

Mostar je pola dana malo imam i rodbine tamo pa bi dan cijeli ostao??
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimepet 24 sij 2014, 09:16

Djoni_Gitara je napisao/la:
Mostar je pola dana malo imam i rodbine tamo pa bi dan cijeli ostao??

nema problema, onda ostaneš duže...
....uloviš nas u Međugorju drugog dana na polasku za Split ako već spavaš kod rodbine
to je cca 30 km Mostar-Međugorje
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimepet 24 sij 2014, 14:23

Bas ste neki , kad covjek ide kod rodbine , navrgnite se i vi  Cool 
[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimepet 24 sij 2014, 14:37

vroc-bobi je napisao/la:
Bas ste neki , kad covjek ide kod rodbine , navrgnite se i vi  Cool 

Sigurno ce rec': Sa drustvom si dosao? Pa sta nisi i njih doveo na rucak?
[Vrh] Go down
https://route66.me
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimesub 25 sij 2014, 18:44

TommyZG je napisao/la:
Da malo ažuriram temu  Laughing 

Znači, kreće se 09.06.
Sastajemo se istog dana u B.Luci ili Jajcu.

Zagreb (via Gradiška) - Jajce – 258 km
Rijeka (via Bihač) – Jajce – 352 km

Prvo noćenje u Jajcu sa 09. -10.06.
Darko je malo povadio znamenitosti Jajca i tamo imamo kaj vidjeti – slapovi, tvrđava, katakombe, crkva… ostanemo cijeli dan i odradimo još jedno noćenje u istom kampu, sa 10.-11.06.

11.06. u jutarnjim satima se  uputimo prema Međugorju  - 190 km
Putem stanemo na Ramskom jezeru i zanimljivim mjestima – ima vremena da to izvučemo još…
Također, vidimo i Mostar. Dolazimo u Međugorje i tamo noćimo sa 11.-12.06.
Darko će se preko prijatelja raspitati se o povoljnom smještaju....

12.06. ovisno o željama, posjetimo svetište, zatim ručak i krenemo prema Splitu - 150 km
Vozimo preko Imotskog, Trilja....
U Split dolazimo u predvečenjim satima, spavanje sa 12.-13.06.

13.06. Krećemo prema Biogradu i dolazimo u popodnevnim satima – 140 km
…I tamo smo do 15.06. ujutro kada se vračamo u Zagreb/Rijeku/Splitu....

Raspitao sam se za cijene noćenja i s obzirom na broj motora i ljudi dobio sam dobre cijene. U Biogradu sam dobio apartman za 6 osoba po cijeni od 40 eur/dnevno,  što je cca 50 kn za osobu/noć. Apartman ima veliko zaštićeno dvorišta za motore, ima i konobu s grilom za roštiljanje preko dana (navečer ćemo ipak zujati po gradu)
U Jajcu je noćenje u apartmanu u kampu po osobi 75 kn – ali mislim da možemo naći i jeftinije. Čini mi se da nisu shvatili moj upit na mail, pa ću ih nazvat još telefonski.

6 osoba je uzeto kao neki ogledni broj ljudi, što znači, što nas je više možemo ugovarati bolje cijene.
Iz ovih izračuna dobivamo da nam se uopće ne isplati ići u šator (kamp) – jer će nas spavanje u šatoru doći skuplje, a i spavat ćemo u sobama. Naravno, rasteretiti ćemo i motore od šatora i vreća za spavanje....


stay tuned !  roker

Pozdrav društvo, ja u potpunosti podržavam ovu rutu i mislim da je ovo dobra tema i pravac kretanja, u svakom slučaju imamo viziju što je najbitnije, bićemo u kontaktu i sve isprecizirati, tipa broja učesnika, mjesta i troškova...
 dancingbanana biker2 dobar cuga 
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimesub 25 sij 2014, 18:45

Zaboravi napisati da ću i ja preko prijatelja još provjeriti za neki smještaj,  dobar 
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimesub 25 sij 2014, 19:29

pinky je napisao/la:
Zaboravi napisati da ću i ja preko prijatelja još provjeriti za neki smještaj,  dobar 
A gdje u Jajcu ?
Inaće pozdrav prijatelju  rendeer
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimesub 25 sij 2014, 20:08

darko68 je napisao/la:
pinky je napisao/la:
Zaboravi napisati da ću i ja preko prijatelja još provjeriti za neki smještaj,  dobar 
A gdje u Jajcu ?

za sad već imamo apartman u Biogradu u koji bi išli...
Darko se raspituje za Međugorje...
Pinky ti se raspitaj eventualno za Jajce... kad tražiš reci da je za 6 osoba, a vrlo lako je moguće da će nas biti i 14  What a Face
...pa da se ljudi ne iznenade kad ujašemo u dvorište ! Smile


[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimesub 25 sij 2014, 20:30

Svakako, naravno jer će uz većinu nas biti i ljepše polovine  dobar rendeer biker2 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimened 26 sij 2014, 17:22

pinky je napisao/la:
Svakako, naravno jer će uz većinu nas biti i ljepše polovine  dobar rendeer biker2 

JA BIH PRIJE REKAO ŠEFOVI ALI TAKA NAM SUDBA .............
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimened 26 sij 2014, 18:06

Djoni_Gitara je napisao/la:
pinky je napisao/la:
Svakako, naravno jer će uz većinu nas biti i ljepše polovine  dobar rendeer biker2 

JA BIH PRIJE REKAO ŠEFOVI ALI TAKA NAM SUDBA .............

protiv ove ljepše polovine nebi imo ništa da mi šefuje  What a Face 

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 9onb
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimened 26 sij 2014, 19:38

TommyZG je napisao/la:
Djoni_Gitara je napisao/la:
pinky je napisao/la:
Svakako, naravno jer će uz većinu nas biti i ljepše polovine  dobar rendeer biker2 

JA BIH PRIJE REKAO ŠEFOVI ALI TAKA NAM SUDBA .............

protiv ove ljepše polovine nebi imo ništa da mi šefuje  What a Face 

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 9onb

Ni ja da nisu silikoni  What a Face What a Face 
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitimepon 27 sij 2014, 00:15

Djoni_Gitara je napisao/la:
TommyZG je napisao/la:
Djoni_Gitara je napisao/la:
pinky je napisao/la:
Svakako, naravno jer će uz većinu nas biti i ljepše polovine  dobar rendeer biker2 

JA BIH PRIJE REKAO ŠEFOVI ALI TAKA NAM SUDBA .............

protiv ove ljepše polovine nebi imo ništa da mi šefuje  What a Face 

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 9onb

Ni ja da nisu silikoni  What a Face What a Face 

Nebumo se sad zamarali sitnicama kak su silikoni  cice  gledamo cijelinu  cura
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 16 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čunga Lunga vožnje i okupljanja
[Vrh] 
Stranica 16 / 23.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Forumska okupljanja, nekad i danas...
»  Slavonija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: