Početna stranicaPretraľnikČunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 610RegistracijaLogin

 

 Čunga Lunga vožnje i okupljanja

Go down 
+27
Safet(y)
izigoing
Vilko
i.k.b
Genesis051
DavorS
palac
Tarze
Ivan-Shadow
merla
martinx
vroc-bobi
Drifter
freddie
Bosqeto
custom rider
rikitumba
Danijel
darko68
Reponja
sklopka222
Vladek
crocopzmaj
frutkejk
TommyZG
Lars_Viking
pinky
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next
Autor/icaPoruka
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimepon 27 sij 2014, 10:09

dobro izgleda motor ali retrovizori mi nekako odskacu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimepon 27 sij 2014, 20:36

frutkejk je napisao/la:
dobro izgleda motor ali retrovizori mi nekako odskacu

To su retrovizori da vidiš cice iza sebe, a ne promet  What a Face What a Face 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 09 vel 2014, 11:15

Čunga Lunga ekipa da ne obavještavam svakoga posebno pa samo javljam da sam postao član MK Three Wolves  dobar  dobar  What a Face 
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 09 vel 2014, 11:38

Djoni_Gitara je napisao/la:
Čunga Lunga ekipa da ne obavještavam svakoga posebno pa samo javljam da sam postao član MK Three Wolves  dobar  dobar  What a Face 

Da si javio cijelom forumu ja bi ti čestitao , pošto ne znam ...  Shocked  scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 09 vel 2014, 11:59

Karlo je napisao/la:
Djoni_Gitara je napisao/la:
Čunga Lunga ekipa da ne obavještavam svakoga posebno pa samo javljam da sam postao član MK Three Wolves  dobar  dobar  What a Face 

Da si javio cijelom forumu ja bi ti čestitao , pošto ne znam ...  Shocked  scratch

Što ne znaš Karlo, da sam javio onima koje poznajem osobno i sa kojima sam vozio dosta km, a to ne isključuje one koje ne poznajem .... čim je stavljeno na forum kao javna objava.
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 09 vel 2014, 12:29

Djoni_Gitara je napisao/la:
Čunga Lunga ekipa da ne obavještavam svakoga posebno pa samo javljam da sam postao član MK Three Wolves  dobar  dobar  What a Face 

Čestitam Djoni na članstvu! Isto tako cestitam i ekipi MK Three Wolves na novom članu!
Puno dobre zabave i sretnih KM!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 09 vel 2014, 12:40

TommyZG je napisao/la:
Djoni_Gitara je napisao/la:
Čunga Lunga ekipa da ne obavještavam svakoga posebno pa samo javljam da sam postao član MK Three Wolves  dobar  dobar  What a Face 

Čestitam Djoni na članstvu! Isto tako cestitam i ekipi MK Three Wolves na novom članu!
Puno dobre zabave i sretnih KM!

Hvala Tommy.
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 09 vel 2014, 12:52

Djoni_Gitara je napisao/la:
Karlo je napisao/la:
Djoni_Gitara je napisao/la:
Čunga Lunga ekipa da ne obavještavam svakoga posebno pa samo javljam da sam postao član MK Three Wolves  dobar  dobar  What a Face 

Da si javio cijelom forumu ja bi ti čestitao , pošto ne znam ...  Shocked  scratch

Što ne znaš Karlo, da sam javio onima koje poznajem osobno i sa kojima sam vozio dosta km, a to ne isključuje one koje ne poznajem .... čim je stavljeno na forum kao javna objava.

Cestitam 3vukovima i tebi na clanstvu ...Mozda bi bilo primjerenije u ovoj temi , da se ne izgubi

https://cro-chopper.forumcroatian.com/t15176-mk-three-wolves
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 09 vel 2014, 12:55

vroc-bobi je napisao/la:
Djoni_Gitara je napisao/la:
Karlo je napisao/la:
Djoni_Gitara je napisao/la:
Čunga Lunga ekipa da ne obavještavam svakoga posebno pa samo javljam da sam postao član MK Three Wolves  dobar  dobar  What a Face 

Da si javio cijelom forumu ja bi ti čestitao , pošto ne znam ...  Shocked  scratch

Što ne znaš Karlo, da sam javio onima koje poznajem osobno i sa kojima sam vozio dosta km, a to ne isključuje one koje ne poznajem .... čim je stavljeno na forum kao javna objava.

Cestitam 3vukovima i tebi na clanstvu ...Mozda bi bilo primjerenije u ovoj temi , da se ne izgubi

https://cro-chopper.forumcroatian.com/t15176-mk-three-wolves

Hvala slažem se ali samo sam želio javiti ekipi sa kojom sam dosta km prošao, a javna objava je javna objava  Rolling Eyes 
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 09 vel 2014, 14:04

Frende iskrene čestitke i tebi i klubu,
i da što duže guštate u vožnji i druženju!

 dobar biker2 cuga 
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 09 vel 2014, 18:34

Frende čestitke na članstvu  dobar  želim tebi i vukovima želim puno zajedničkih druženja i kilometara  biker2   chopper  geek  Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 09 vel 2014, 19:12

Hvala Darko i Pinky  What a Face 
[Vrh] Go down
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 09 vel 2014, 22:01

Evo onda još jedna čestitka i od mene, i tebi i klubu, pravo javna! dobar4 

Još mi nije sasvim jasno kako to da si ti opet otišao u klub, ali o tome možemo i na cugi...
Članovi kluba koje sam upoznao su u svakom slučaju dobri momci (ne kao iz filma), tako da
si u dobrim rukama!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 09 vel 2014, 22:29

Reponja je napisao/la:

Članovi kluba koje sam upoznao su u svakom slučaju dobri momci (ne kao iz filma), tako da
si u dobrim rukama!

To ti je i odgovor + voze ko ludi Marin i Ramo rade po 4000 - 6000 km na mjesec znači  What a Face What a Face nisu im motori za pred kafić ... ostalo na cugi
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 09 vel 2014, 22:38

fino fino, čestitam i sretno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimepon 10 vel 2014, 11:32

radio bih i ja toliko km pa i vise da nije do svibnja minus

 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimepon 10 vel 2014, 14:05

Profo zato kad krene sezona ti nabijaš kilometre nema gdje te nema ....
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 16 vel 2014, 21:13

da malo osvježimo temu
planiranje ide prema planu Smile

pronašli smo mogući smještaj u hostelu u Jajcu
http://www.jajce-youth-hostel.com/
spavanje u dvokrevetnoj sobi, sa zasebnom kupaonicom, po osobi iznosi 10 eura + 2,5 eura doručak ako želimo...
... imaju i parking za motore....
potrebno je barem 2 tjedna prije (oko 26.5.) najaviti broj ljudi, ali mislim da ćemo do tada znati točan broj ljudi...

Tražimo i dalje moguć apartman/kuću u Jajcu za najam, ali baš i ne nalazim ništa zanimljivo...

Za sad imamo ovaj smještaj u Jajcu i apartman u Biogradu na Moru
Darko dogovara za Međugorju...
I da, ostaje nam Split kao predzadnja postaja prije Biograda, ali mislim da nam to ne bi trebao biti problem s obzirom na ponudu apartmana  u Splitu i okolici

Računao sam da bi za 6 noćenja na cijelom putu u apartmanima, po osobi,  iznosilo oko 50-60 eur.

Za one koji su se sad uključili u temu, evo još jednom plan puta ČungaLunga družine:
09./10.06. Jajce
11.06. dolazak u Međugorje
12.06. dolazak Split
13.-15.06. dolazak u Biograd
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimepon 17 vel 2014, 16:07

Čestitam Đoni  rendeer 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimepon 17 vel 2014, 18:42

hm a kriza? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad 

kaj se ovdje dila a da ja to ne znam sex sex sex 
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimepon 17 vel 2014, 21:55

intruderprofa je napisao/la:
hm a kriza? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad 

kaj se ovdje dila a da ja to ne znam sex sex sex 

nema krize kad kineza voziš guza 
pardon, tajvanca  cheers



[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimesri 19 vel 2014, 14:41

Tarze je napisao/la:
Čestitam Đoni  rendeer 

hvala Tarze
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimesri 19 vel 2014, 15:01

Tommy kada se spustim prema jugu mislim da će biti OK i za kampiranje pa nije bitno apartman ili ne - u kampu možemo ponešto i skuhati btw DA LI DARKO NOSI PLINSKO KUHALO? Ja imam špiritno ali za 10 tak ljudi to nije dovoljno. BTW 12,5 EUR po osobi nije ni malo za hostel, a za doručak vjerojatno dva jaja na oko komad sira i malo pekmeza (ko u Albaniji svako jutro he he  Twisted Evil Twisted Evil ) inače kod nas je kamp 10 eur po osobi.
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimesri 19 vel 2014, 15:12

Djoni_Gitara je napisao/la:
Tommy kada se spustim prema jugu mislim da će biti OK i za kampiranje pa nije bitno apartman ili ne - u kampu možemo ponešto i skuhati btw DA LI DARKO NOSI PLINSKO KUHALO? Ja imam špiritno ali za 10 tak ljudi to nije dovoljno. BTW 12,5 EUR po osobi nije ni malo za hostel, a za doručak vjerojatno dva jaja na oko komad sira i malo pekmeza (ko u Albaniji svako jutro he he  Twisted Evil Twisted Evil ) inače kod nas je kamp 10 eur po osobi.

S obzirom na broj ljudi apartman nam je najjeftinija opcija...
Spavanje u kampu će izači u konačni skuplju
U apartmanu u Biogradu imamo gdje kuhat - nije potrebno nositi plinsko kuhalo... kažem, ako se takav smještaj uspije nači kroz cijeli put i u Bosni..super...

uostalom napraviti ću kroz tjedan-dva usporedbe kamp vs apartman na bazi 6 osoba 3 motora za svako pojedino mjesto gdje bi spavali
sadašnje informacije da nam kamp nije jeftiniji iz razloga jer u kampu uz osobu zaračunaju i motor i postaljanje šatora i boravišnu pristrojbu....
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Slovačka   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitimened 09 oľu 2014, 10:04

Kako mi visi 3 tjedna godišnjeg odmora (i ženi isto) izgleda od grčke neće biti ništa pa radim rezervnu varijantu, a to su termalni izvori u Slovačkoj  Laughing - put preko Mađarske. Ima tko zainteresiran??
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 17 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čunga Lunga vožnje i okupljanja
[Vrh] 
Stranica 17 / 23.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Forumska okupljanja, nekad i danas...
»  Slavonija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: