Početna stranicaPretraľnikČunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 610RegistracijaLogin

 

 Čunga Lunga vožnje i okupljanja

Go down 
+27
Safet(y)
izigoing
Vilko
i.k.b
Genesis051
DavorS
palac
Tarze
Ivan-Shadow
merla
martinx
vroc-bobi
Drifter
freddie
Bosqeto
custom rider
rikitumba
Danijel
darko68
Reponja
sklopka222
Vladek
crocopzmaj
frutkejk
TommyZG
Lars_Viking
pinky
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimečet 03 lis 2013, 20:43

darko68 je napisao/la:
Pa evo počni sa nama trojicom za početak dobar
OK počinjemo nas trojica sa organizacijom susreta znači popis ide:
1. Djoni
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimečet 03 lis 2013, 21:03

1. Djoni
2. TommyZG

svakako nagodinu moramo organizirati jedno dobro druženje
nadam se da će doći i mnogi s foruma

evo..počeli smo sa pripremama dovoljno rano da bude nezaboravna fešta! roker 
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimečet 03 lis 2013, 21:06

TommyZG je napisao/la:
1. Djoni
2. TommyZG
3. Darko 68
svakako nagodinu moramo organizirati jedno dobro druženje
nadam se da će doći i mnogi s foruma

evo..počeli smo sa pripremama dovoljno rano da bude nezaboravna fešta! roker 
dobar
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepet 04 lis 2013, 20:30

A šta je sa mnom, mene ste zaboravili,
1.
2.
3.
4. PINKYYYYYY dancingbanana  biker2 
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepet 04 lis 2013, 20:46

pinky je napisao/la:
A šta je sa mnom, mene ste zaboravili,
1.
2.
3.
4. PINKYYYYYY   dancingbanana  biker2 
Ma ko tebe može zaboravit rendeer 
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepet 04 lis 2013, 21:07

dobar  Ma i ne sumnjam:cheers: rendeer 
[Vrh] Go down
palac
man
man
palac


Broj postova : 111
Godina imam : 66
Prebivalište : Sesvete
Vozim : Retonu
Na forumu od : 23.04.2011

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepet 04 lis 2013, 21:31

.
..
...
....
5. Palac

valjda ću biti slobodan u to vrijeme, da upoznam ekipu . . . .
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepet 04 lis 2013, 21:34

ako sam u to vrijeme slobodan, ja sam uvijek za dobar 
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepet 04 lis 2013, 22:14

Ako budem slobodan i pri šoldima računajte i na mene roker 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimesub 05 lis 2013, 17:14

OK idemo definirati mjesto i vrijeme okvirno - predlažem drugu polovicu lipnja kako bi izbjegli potencijalne kiše što nam se ove godine dogodilo i neka ove godine bude Istra ... tko je za ili neki drugi prijedlog ... ???
[Vrh] Go down
palac
man
man
palac


Broj postova : 111
Godina imam : 66
Prebivalište : Sesvete
Vozim : Retonu
Na forumu od : 23.04.2011

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimesub 05 lis 2013, 18:03

druga polovica lipnja odgovara, pišem godišnji od 15.06.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimesub 05 lis 2013, 22:04

palac je napisao/la:
druga polovica lipnja odgovara, pišem godišnji od 15.06.
ok dobar  Istra ili Karlovac kamp destinacija od ove godine?
[Vrh] Go down
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimened 06 lis 2013, 19:56

ako ikako buem u mogučnosti rado bi se pridružio a destinacija najbollje negdje u sred kruga zainteresiranih tako da nikom nije predaleko
[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimened 06 lis 2013, 21:25

rikitumba je napisao/la:
ako ikako buem u mogučnosti rado bi se pridružio   a destinacija  najbollje negdje u sred kruga zainteresiranih tako da nikom nije predaleko
iagree
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimened 06 lis 2013, 22:39

rikitumba je napisao/la:
ako ikako buem u mogučnosti rado bi se pridružio   a destinacija  najbollje negdje u sred kruga zainteresiranih tako da nikom nije predaleko
Imamo trenutno destinacije Zagorje, Zagreb, Split, Rijeka hmm gdje bi bilo nešto između svega toga scratch scratch 

U savkom slučaju molim prijedloge mjesta cuga geek cuga
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimened 06 lis 2013, 22:39

Evo i mali update za one koji ne znaju...

Ove godine druženje ČungaLunga je trebalo biti 01.06. u Tušiloviću u auto-kampu Radonja http://www.autocampradonja.hr/
Malo nas je vrijeme sjebalo, pa smo prebacili druženje s VN-ovcima tjedan kasnije na Plitvicama kod Driftera.
Bilo je ODLIČNO, ali želja je još uvijek tu da napravimo zasebno druženje - naravno svi su pozvani !

Smjernice kojih bi se željeli držati u odabiru mjesta, a možete me ispraviti :
1. da spavanje bude BESPLATNO za sve koji dođu (petak, subota) - kamp u tom slučaju otpada - ili, ako i idemo u KAMP, da bude za neku simboličnu cijenu;
2. cuga i hrana potpuno na nama - obavezna kotizacija u visini cijena nabavke hrane i cuge u dućanu ili kod lokalnih mještana;
3. sredina 6. mjeseca - tj. mogućnost rezervacije dva termina, tjedan prije i kasnije, upravo radi vremena - neće valjda kiša dva vikenda za redom Smile
4. mjesto bi trebalo biti da svima bude više manje ista relacija za vožnju;
5. ponuditi svima koji dođu zanimaciju u kampu i preko dana - moto igre, živa glazba...;
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepon 07 lis 2013, 07:34

lijepo covjek zbori, Smile 
da ali to kak se meni cini ide ka pocetku jednog moto susreta. e sad vidis sto ako nas dodje 80tak???? sto ces sa cugom???? hrana i nije toliko bitna jer wursta, speka i luka uvjek ima.
onda glazba?????
treba barem biti nest da se cuje koliko toliko, e sad jedino ako nije zamisljeno da sjedimo oko logorske vatre, slusamo akusticnu gitaru, CRNOG  LEPTIRA i kaj znam sto jos!!!!! iako niti to nije lose ali onda si moram voditi prikolicu, a to vec nije to!!!!
Ili si ti to zamislio obiteljski onak, ženka, svastika, šogor, malo si koji gemist damo, i u sator oni trezniji a oni pod SAUGOM ostaju do jutra pricati o..(kak sam ja......,u jebote si vidio onaj......,a tam to kosta .....)

DOZVOLA treba za sve!!!!!

od nekog

za sve treba logistika!

kod TAlicnog je bilo ok,ali......voda hladna, krumpir hrskav, meso je bilo jestivo ali kad je bilo gotovo svi kao da su se cuvali od uskrsa samo za to......
ali ekipa je bila extra a to je No1!!!!
(nastavak u idućem broju)
dobar3

aaaaaaa tko ce skupljat smece u jutro???Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad 
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepon 07 lis 2013, 10:22

ne, nije cilj druženja da postanemo "moto susret" , već druženje tipa Plitvice kod Driftera
znaći ili privatni posjed, ili kamp

ali, da donekle organiziramo smještaj po jeftinoj cijeni koliko je to moguće, ako već nejde besplatno
jer je u kampu Radonja trebalo za dvije osobe+šator+motor+boravišna pristrojba izdvojiti 160 kn
pa + na to još barem minimalo 50 kn za cugu i klopu po osobi - a to bi izašlo kakva šnicla i par piva
i onda za jedno spavanje u kapu sa ženom, curom, ljubavnicom + ostalo izdvojiš ukupno 260 kn, a još nisi niti bengu platio - a to je minimlani trošak !

bilo bi super po svim točkama sve napraviti, i klopa , muzika, cuga ali vrlo vjerovatno nećemo moći baš sve
iako, ima još dovoljno vremena za organizacijom

mjesto je bitno, ali ako ne nađemo ništa bolje od Radonje , onda idemo tamo !

Svatko može dati svoj prijedlog, ali s konkretnim informacijama - tipa, to je broj telefona kampa - covjek se zove Franjo, zovite ga i pregovarajte o cijeni ...itd... Wink
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepon 07 lis 2013, 12:19

tako je
slinim 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepon 07 lis 2013, 12:39

taj Radonja je preskup,160 kn kamp Evil or Very Mad 

pa za te pare se prespava u hostelu bilo gdje Twisted Evil 

Tommy sve sto si ti naveo je ok,
ali slazem se sa Profom,
valjala bi neka mjuza,
ali ne u smislu benda,
nego neki stereo ili bilo sta,cisto radi gusta,
u neka doba kad se vise ne moze pjevati uz gitaru zbog *ostecenih glasnica* cuga cuga cuga cuga nemoj me
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepon 07 lis 2013, 14:28

Rikitumba je imao neke informacije o okolici Splita neki planinarski dom, a takvih ima još koliko se sjećam iz planinarskih dana. Mjuza je rješena ako ponesemo neku mini liniju. Prvo broj ljudi kasnije možemo pregovore zato smo i krenuli 9 mjeseci ranije pa rođenje okupljanja kako valja dancingbanana 
[Vrh] Go down
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepon 07 lis 2013, 18:41

Planinarski domovi do kojih je moguće doći vozilom a dobar dio ih je takav su inaće dobro rješenje. Imaju prostor za roštilj spavanje je simbolično, uglavnom se ne treba niti najavljivat ali bi bilo dobro, kad ponestane pića kod nas ima u njih, a može i ovako možda malo ne zvući najljepše ali jednostavno se dogovorimo čvrsto da svi dođemo na neki motosusret ,ekipa je tu, muzika svira, kamp ima, hrane i pića ima , To ti dođe ko klubski posjet sa svih strana. dancingbanana chopper 
[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepon 07 lis 2013, 19:30

Djoni_Gitara je napisao/la:
rikitumba je napisao/la:
ako ikako buem u mogučnosti rado bi se pridružio   a destinacija  najbollje negdje u sred kruga zainteresiranih tako da nikom nije predaleko
Imamo trenutno destinacije Zagorje, Zagreb, Split, Rijeka hmm gdje bi bilo nešto između svega toga scratch scratch 

U savkom slučaju molim prijedloge mjesta cuga geek cuga
A Banja Luku si zaboravil Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepon 07 lis 2013, 19:51

Tako je prijatelju Darko, nešto me u poslednje vrijeme zaboravljaju, valjda je to ona,
"daleko od očiju, daleko i ,,,"Crying or Very sad 
Pozdrav veliki tebi , Nadici, Rovnu, i ipak i ostaloj ekipi Čunga-Lunga:rendeer: 

Very Happy cuga cuga 
[Vrh] Go down
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitimepon 07 lis 2013, 20:51

možda ova lokacija
http://www.hps.hr/info/planinarske-kuce/planinarsko-skloniste-krivi-put/Laughing 
Twisted Evil 
[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
Sponsored content





Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čunga Lunga vožnje i okupljanja
[Vrh] 
Stranica 9 / 23.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Forumska okupljanja, nekad i danas...
»  Slavonija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: