Početna stranicaPretraľnikSamo je jednom prvi put - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Samo je jednom prvi put

Go down 
+13
lukylipik
gusgus
Kicho
TommyZG
klesoo
GIBO56
Bosqeto
custom rider
Safet(y)
merla
arcty
cro.chopper
magna
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitimečet 06 lip 2013, 18:23

nik4cro je napisao/la:

Evo par slikica, ako Vas pozdravim jer sam Vas prepoznao, da znate da Vas ne pozdravljam jer bi "onaj vespaš" htio da ga pravi bajker pozdravi, već pozdravljam jer Vas poznam.

iagree
Nemam problema s tim, dapače, prekjučer vidio crocop-a na skuteru - šta bi sad trebao "Fuck off?" Very Happy
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitimečet 06 lip 2013, 19:11

Ma nick je mislio na bikere sex
[Vrh] Go down
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitimečet 06 lip 2013, 19:48

nik4cro je napisao/la:
Ni govora da je usporedjujem sa velikim motorima, ali njezinih 200 kubika je ipak 200 kubika. Lijepo se vozi, osjećaj je dobar jer lijepo vuče, u krivine ide bolje od čopera, mogu se duže voziti na njoj nego na VNu jer se sjedi prirodnije. Meni se nikada Vespe nisu pregrijale i to nije za njih simptomatično. To što se Magni grije je zato jer kupuje neoriginalne dijelove pa ima klip koji je jedne toplinske vrijednosti, a cilindar npr. original Piaggio ili slično. Very Happy, ili je naprosto zaboravio dvotaktol naliti, ali neće priznati što se zna desiti hehe. Da je sve original, Vespa bez ikakvih problema prelazi sa termo grupom čak i do 100 000 tisuća. Termo grupa komplet košta cca 300 eura i imaš opet novu mašinu.
Glede nosivosti, mojih 120 kg nosi sa lakoćom plus prtljagu. Suvozača ne vozim jednako kao ni na motoru na koji fakat rijetko sjedne i supruga, jer u ovom ludilu na cestama me lako netko zakuca. Tko će dijete podići i odhraniti?
O upotrebljivosti u gradu da i ne govorim. Nema oblačenja u kožu, nema jebade sa otvaranjem velikih vrata dvorišta, nema čekanja u koloni jer sam preširok, samo sjedneš, zakurblaš i odešššššššššš.
Najbolja fora mi na semaforima, stižu wanna be bajkeri, oni koji cupkaju na sjedalima, lupkaju po rezervaru, puni su sebe, pisalo se o takvima, ja ih gledam, a oni misle, "samo gledaj skuterašu jadni" hehehe.
Neki dan susretnem Robija sa kojim se vozim već dugo VNom, blicnem mu, on me gleda u oči i prodje. Zovem ga i kažem mu "pravi si bajker" ne pozdravljaš skuteraše, on se smije do suza i veli "takvo je nepisano pravilo" hehehe. Takodjer neki dan sretnem Zeljka_zg koji se opako ponovio i vozi mrcinu sada na semaforu i tek kad sam podigao kacigu i oslovio ga okrenuo je glavu, naravno ignorirajući skuteraša samo tako hehe.
Evo par slikica, ako Vas pozdravim jer sam Vas prepoznao, da znate da Vas ne pozdravljam jer bi "onaj vespaš" htio da ga pravi bajker pozdravi, već pozdravljam jer Vas poznam.

Samo je jednom prvi put - Page 2 Rps20130606175556762

Samo je jednom prvi put - Page 2 Rps20130606175732241

Samo je jednom prvi put - Page 2 Rps20130606175643428





Vespa ti je mrak sređena!
[Vrh] Go down
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitimečet 06 lip 2013, 20:25

Lars_Viking je napisao/la:
prekjučer vidio crocop-a na skuteru - šta bi sad trebao "Fuck off?" Very Happy

ne znam koliko je to pametno policija
sex
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitimečet 06 lip 2013, 22:56

nik4cro je napisao/la:
Ni govora da je usporedjujem sa velikim motorima, ali njezinih 200 kubika je ipak 200 kubika. Lijepo se vozi, osjećaj je dobar jer lijepo vuče, u krivine ide bolje od čopera, mogu se duže voziti na njoj nego na VNu jer se sjedi prirodnije. Meni se nikada Vespe nisu pregrijale i to nije za njih simptomatično. To što se Magni grije je zato jer kupuje neoriginalne dijelove pa ima klip koji je jedne toplinske vrijednosti, a cilindar npr. original Piaggio ili slično. Very Happy,...


Ili se možda treba paljenje bolje naštelat. Ili sve to skupa.

Već sam nekoliko puta to htio napisat, pa sve NEĆU, ono, zaš' da se pravim pametan kad nemam stvarnog iskustva na Vespi osim đira od 1-2 km kojeg sam jednom dobio od poznanika...

Ali zaista mislim da se Vespi to ne bi trebalo događati... Jer, da je to normalno, Vespa ne bi bila tolika legenda.

Osim toga, to je motor s prisilnim hlađenjem, a takve uvijek proračunaju da im hlađenje bude tip-top.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitimečet 06 lip 2013, 22:58

I, BTW, Nick... Vespa ti je mrak. dobar
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
gusgus
man
man
gusgus


Broj postova : 461
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VN 900
Na forumu od : 26.05.2008

Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitimened 09 lip 2013, 09:32

ma ovaj kofer iza...ziher zbog njega ne ide prek 73 km/h
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitimened 09 lip 2013, 10:12

Hehe, ne skrivaj se, pukni i sliku svoje ovdje kad smo već Magni temu ....
Da budemo u temi evo dvije fotke jučerašnje moje kave sa Njim na nebesima u Mariji Bistrici. Treba malo i duhovno se obnoviti. Nakon toga sam produžio do Gupca, viteški turnir je bio, slaba posjeta, bilo nešto motora, stigao sam četvoricu na GSima, malo trkeljao za njima, a onda ih prije pruge u Stubakima prestigao, naravno lica su im govorila, viš ti skuteraša, valjda će si kad tad kupiti veći motor hehe

Samo je jednom prvi put - Page 2 Rps20130608170146175

Samo je jednom prvi put - Page 2 Rps20130608170227725
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitimened 09 lip 2013, 10:34

I ja jucer sprasio rezervar. Cca 200 km. Kava u zadru ukutro i navecer pivo sa clanovima VK Zagreb
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitimened 09 lip 2013, 21:24

Ja sam za vikend bija u Austriji kod prijatelja iz Mc Phoenix. Super vožnja, 1100 km dobar

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Samo je jednom prvi put - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Gost
Gost




Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitimened 09 lip 2013, 21:31

a ja sam izguro motor iz garaže :-)
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitimened 09 lip 2013, 21:38

.koshchall. je napisao/la:
a ja sam izguro motor iz garaže :-)

Jesi uspio sredit? Po prvi put Smile Ili još nije gotov?
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Gost
Gost




Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitimened 09 lip 2013, 22:33

Lars_Viking je napisao/la:
.koshchall. je napisao/la:
a ja sam izguro motor iz garaže :-)

Jesi uspio sredit? Po prvi put Smile Ili još nije gotov?

10 dana po procjeni - samo osposobljavanje za vožnju - bez lickanja...

[Vrh] Go down
gusgus
man
man
gusgus


Broj postova : 461
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VN 900
Na forumu od : 26.05.2008

Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitimened 09 lip 2013, 22:58

nik4cro je napisao/la:
Hehe, ne skrivaj se, pukni i sliku svoje ovdje kad smo već Magni temu ....

evo moja ova crvena Very Happy


Samo je jednom prvi put - Page 2 Kkkk293n


fotografija Krešimir Tubikanec / customvespacroatia

[Vrh] Go down
Sponsored content





Samo je jednom prvi put - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samo je jednom prvi put   Samo je jednom prvi put - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Samo je jednom prvi put
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Moj Dragstar
» 4 motora u jednom
» sve na jednom mjestu- motostranice.com
» BIO JEDNOM JEDAN TENGAI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: