Početna stranicaPretraľnikmolim pomoć - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 molim pomoć

Go down 
+11
Drifter
TommyZG
pinky
medo
Bart
ica
besmrtni
Rocker-C
vroc-bobi
merla
debeli140
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: molim pomoć   molim pomoć - Page 2 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 14:27


kako sam krv pišao dok nisam došao do željenog .... onda jedan period blagostanja .... i onda ponovno zdravstveno sranje
pa onda u prisilnu penziju . Razmisli još jednom .... lipo ti napisa koshchall roker Shocked

svako dobro ti želim dobar
[Vrh] Go down
Deda Mraz
man
man
Deda Mraz


Broj postova : 44
Godina imam : 37
Prebivalište : Rijeka
Vozim : N/A
Na forumu od : 23.04.2013

molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: molim pomoć   molim pomoć - Page 2 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 15:18

debeli140 je napisao/la:
je problem je,htio bih popričati sa nekim tko to razumije,nagovorite me,nalazim razloge da odustanem(novac,kriza i dr.),ali volja je prevelika,dali razumijete?
Kužim te ja kompletno. Meni je ista stvar... Evo ovaj mjesec idem po A kategoriju da ne vozim na divlje i da ne posuđujem bajk od frendova na toliki rizik; pretrpit to polaganje i onda laganini štednja. Čekam još taj 01. 07. za kupnju i uvoz motora izvana jer postoje jako jako dobre ponude vani koje su skoro pa džabe; samo treba vidjeti kako će ovi naši židovi staviti cijene uvoza; da ne bi bilo da me uvoz dođe skuplje nego motor... -.-
[Vrh] Go down
http://www.risentoreclaim.com
debeli140
man
man
debeli140


Broj postova : 269
Godina imam : 45
Prebivalište : vuka(osijek)
Vozim : nažalost auto
Na forumu od : 14.05.2012

molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: molim pomoć   molim pomoć - Page 2 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 18:37

Društvo hvala puno
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: molim pomoć   molim pomoć - Page 2 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 18:42

Deda Mraz je napisao/la:
debeli140 je napisao/la:
je problem je,htio bih popričati sa nekim tko to razumije,nagovorite me,nalazim razloge da odustanem(novac,kriza i dr.),ali volja je prevelika,dali razumijete?
Kužim te ja kompletno. Meni je ista stvar... Evo ovaj mjesec idem po A kategoriju da ne vozim na divlje i da ne posuđujem bajk od frendova na toliki rizik; pretrpit to polaganje i onda laganini štednja. Čekam još taj 01. 07. za kupnju i uvoz motora izvana jer postoje jako jako dobre ponude vani koje su skoro pa džabe; samo treba vidjeti kako će ovi naši židovi staviti cijene uvoza; da ne bi bilo da me uvoz dođe skuplje nego motor... -.-


Nazalost mislim da se nece puno isplatiti jer ce tablice za naplatu poreza i trosarine ostati iste, a osnovice iz njihovih knjiga, a ni blizu nekoj realnosti za koliko se motor moze negdje dobiti - mislim da te osnovice i davanja nece promjeniti sa ulaskom u EU.

Motori vani izgledaju jeftinije, ali kada to dodas mislim da se u HR nadju dobre prilike.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
dadmad
man
man
dadmad


Broj postova : 78
Godina imam : 51
Prebivalište : jastrebarsko
Vozim : vn 800
Na forumu od : 01.03.2013

molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: molim pomoć   molim pomoć - Page 2 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 19:13


Nazalost mislim da se nece puno isplatiti jer ce tablice za naplatu poreza i trosarine ostati iste, a osnovice iz njihovih knjiga, a ni blizu nekoj realnosti za koliko se motor moze negdje dobiti - mislim da te osnovice i davanja nece promjeniti sa ulaskom u EU.

Motori vani izgledaju jeftinije, ali kada to dodas mislim da se u HR nadju dobre prilike.[/quote] iagree ....bojim se da će nam i dalje ostati sve isto... pljuga
[Vrh] Go down
Deda Mraz
man
man
Deda Mraz


Broj postova : 44
Godina imam : 37
Prebivalište : Rijeka
Vozim : N/A
Na forumu od : 23.04.2013

molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: molim pomoć   molim pomoć - Page 2 Icon_minitimeuto 04 lip 2013, 11:52

Drifter je napisao/la:
Nazalost mislim da se nece puno isplatiti jer ce tablice za naplatu poreza i trosarine ostati iste, a osnovice iz njihovih knjiga, a ni blizu nekoj realnosti za koliko se motor moze negdje dobiti - mislim da te osnovice i davanja nece promjeniti sa ulaskom u EU.

Motori vani izgledaju jeftinije, ali kada to dodas mislim da se u HR nadju dobre prilike.

Ah ta lijepa naša...

molim pomoć - Page 2 80118b558f100daa08702792eb2a2e4e_vomit_gif_320_320_256_9223372036854775000_0_1_0
[Vrh] Go down
http://www.risentoreclaim.com
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: molim pomoć   molim pomoć - Page 2 Icon_minitimeuto 04 lip 2013, 11:56

Deda Mraz je napisao/la:
Drifter je napisao/la:
Nazalost mislim da se nece puno isplatiti jer ce tablice za naplatu poreza i trosarine ostati iste, a osnovice iz njihovih knjiga, a ni blizu nekoj realnosti za koliko se motor moze negdje dobiti - mislim da te osnovice i davanja nece promjeniti sa ulaskom u EU.

Motori vani izgledaju jeftinije, ali kada to dodas mislim da se u HR nadju dobre prilike.

Ah ta lijepa naša...

molim pomoć - Page 2 80118b558f100daa08702792eb2a2e4e_vomit_gif_320_320_256_9223372036854775000_0_1_0


a šta joj fali Rolling Eyes samo pametna glava tongue What a Face
[Vrh] Go down
Deda Mraz
man
man
Deda Mraz


Broj postova : 44
Godina imam : 37
Prebivalište : Rijeka
Vozim : N/A
Na forumu od : 23.04.2013

molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: molim pomoć   molim pomoć - Page 2 Icon_minitimeuto 04 lip 2013, 12:06

Ma posrali su mi se na svoju vlastitu egzistenciju... -.-
Redikuli sve redom. Mislin da je njima u vladi primarni cilj doći na dimenzije Čobankovića, onda dalje pomalo...
Ništa, ostaje čekati 01. 07. i vidjeti šta i kako i gdje i tako dalje i tako dalje. pljuga
[Vrh] Go down
http://www.risentoreclaim.com
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: molim pomoć   molim pomoć - Page 2 Icon_minitimeuto 04 lip 2013, 12:32

kažem.....glava iagree
[Vrh] Go down
Sponsored content





molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: molim pomoć   molim pomoć - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
molim pomoć
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» moja drekica xvs 650 jos slicica
» Molim savjet
» Molim savjet
» Par savjeta molim

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: