Početna stranicaPretraľnikRijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka 610RegistracijaLogin

 

 Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimesub 25 svi 2013, 17:41

Planiram putovanje kako sam napisao u naslovu posta termin je od 15.08.2013. godine - ako ima zainteresiranih pridružiti se (putujem sa ženom) neka se jave (po želji pvt ili post) - ujedno svako iskustvo i preporuka je dobro došla. Plan vožnje (samo plan utemeljen na stavu "malo vožnje malo kupanja i opuštanja") je:

PLAN PUTA PO DANIMA I KILOMETRIMA:

1. Rijeka - Vodice 297 km
2. Vodice Kupari 307 km
3. Kupari - Shkoder 202 km
4. Shkoder - Tirana 130 km
5. Tirana - Ohrid 140 km
6. Ohrid
7. Ohrid
8. Ohrid - Durres 182 km
9. Durres
10. Durres - Shkoder 125 km
11. Shkoder - Kupari 202 km
12. Kupari - Vodice 307 km
13. Vodice - Rijeka 297 km

Po svim preporukama ostalih Biker-a (naš Nikomil i ostali sa drugog foruma):
- pogledati Durres (bikers bar Trojan u Plazhu, moguce nocenje)
- Ohrid,,, za spavanje moj ti savjet restoran Neim... odlicna klopa ,,uredne sobe.. odlicni ljudi,, vlasnik ti je biker..Neim Kerimoski.. ako si zainteresiran posaljem ti broj mob.. i vecina bikera kod njega spava.. tak da ti sve pet i sve znamenitosti Ohrida ti se nalaze u blizini.. Bio tamo ove godin3e.. sve :palacgore: :palacgore: i da cijena ti sobe je 10 eura..
- aha i ako dolazis motorom obavezno tankiraj benzin na benzinse stanice LUK OIL imaju odlico gorivo...
- ja sam se odlučio spavati u Strugi isključivo radi garaže za motor Vila-Palace Struga evo i tel.00389-71-911-701 garaža besplatna a noćenje je bilo tada 8 e,apartmanski smještaj mislim da nije loše imati par adresa ako negdje bude zauzeto. u Skoplju sam spavo u Motel-Livija pa evo i odavde tel.ako nekome zatreba 00389-225-63-335 i 00389-78-752-176 tu je spavanje oko 20e po osobi sa doručkom a nalazi se na putu od Skoplja prema Katlanovu (blizu aerodroma)

nadam se:
1. Dobiti najmanje još 1 forumaša za put
2. Vaša iskustva
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimesub 25 svi 2013, 18:41

Ja ti mogu pomoci oko Albanije. Znam gazdu Troje u Duresu pa vas spojim. Za Dures ti treba pola dana za obilazak - Rimske rusevine, anfiteatar, cuga uz more i ne racunaj na plazu i kupanje u ljetu jer je nakrcano i zagadjeno (+40). Kupanje u Albaniji se "obavlja" na jugu.

Sretno s pripremama.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Gost
Gost




Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimesub 25 svi 2013, 20:13

Drifter je napisao/la:
Ja ti mogu pomoci oko Albanije. Znam gazdu Troje u Duresu pa vas spojim. Za Dures ti treba pola dana za obilazak - Rimske rusevine, anfiteatar, cuga uz more i ne racunaj na plazu i kupanje u ljetu jer je nakrcano i zagadjeno (+40). Kupanje u Albaniji se "obavlja" na jugu.

Sretno s pripremama.

Hvala Drift - na slikama kamp kod Duresa izgleda super pješčana plaža ko Sabunike kod Nina ... čujemo se još na PVT dobar dobar
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimesub 25 svi 2013, 21:39

Imaju kilometre pjescanih plaza ali su krcate i prljave ljeti. Ima cistih djelova sjeverno od Duresa. Posaljem koordinate.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimesub 25 svi 2013, 21:44

By the way, jucer sam u Tirani na aerodromu vidio 3 motora iz ZG. Taman su mi zbrisali. Zadnji je bio crni VN, a tip je imao istu jaknu ko ja (Held). probao ih signalizirati ali je vec bilo kasno.

Jel netko zna tko je tamo??
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Gost
Gost




Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimesub 25 svi 2013, 21:59

Koliko znam iz UBM Croatia ekipa je planirala krajem svibnja do Grčke u sastavu su i 2 VN - a metalik plavi 900 i crni 800 uz njih 2 R-a ako je sastav bio taj, ali nisu sa foruma već klub UBM. Ako su imali žute oznake sa lavom to je to inače ....
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimesub 25 svi 2013, 23:07

Ovo sto sam ja vidio su bila 3 motor od kojih samo jedan custom - VN.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimened 26 svi 2013, 01:56

..lijep plan.. i nadasve mi izgleda razuman.. ne previse kilometara u dosta dana, tako da cete prvenstveno imati vremana i za uzivanje, a ne samo golu voznju kao sto to mnogi znaju napraviti.. sretan put vam zelim, a meni samo preostaje nadati se da cu jednom uspjeti odvojiti toliko vremena i ostvariti neko slicno putovanje.. dobar

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Gost
Gost




Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimened 26 svi 2013, 16:59

Safet(y) je napisao/la:
..lijep plan.. i nadasve mi izgleda razuman.. ne previse kilometara u dosta dana, tako da cete prvenstveno imati vremana i za uzivanje, a ne samo golu voznju kao sto to mnogi znaju napraviti.. sretan put vam zelim, a meni samo preostaje nadati se da cu jednom uspjeti odvojiti toliko vremena i ostvariti neko slicno putovanje.. dobar

Hvala Safety želio bih pridobiti još nekoga za put ali ako ne bude ... idemo pa kako ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimečet 30 svi 2013, 18:47

OK PONOVLJENO PITANJE - AKO JE TKO ZAINTERESIRAN UGODNIJE PUTOVATI EKIPIRANO
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimeuto 30 srp 2013, 18:25

Promjena termina polaska - kako imam problema sa godišnjim polazak je oko 01.09.2013.
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimeuto 30 srp 2013, 18:37

cekam te u Tirani.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimesri 31 srp 2013, 07:57

U Crnoj Gori oprezno, to nije samo moj zaključak, prometna kultura niska , prometnice loše i gužva, sretno !
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimesri 31 srp 2013, 09:40

Bart je napisao/la:
U Crnoj Gori oprezno, to nije samo moj zaključak, prometna kultura niska , prometnice loše i gužva, sretno !

he he.. čekaj da uđe u albaniju onda tek glup crna gora će mu bit ko da je doma nemoj me 

sritan put dobar 
lip đir... iako bi ja malo pojača dnevnu kilometražu.. po meni ti je i bolje ić u 9om misecu nego 15.8og... čak i 15.9 je taman Wink
ovi turisti uz obalu su ko muhe bez glave.. niti znaju di će, niti gledaju znakove.. puca1 

cesta između Bara i albanske granice je u radovima.. pripremi se na nešto čekanja i makadam.

osobnA preporuka.. rađe bih dionicu od Kupara skratio do Bara..pa odradio Bar-Tirana..nego Kupari- škoder, škoder-tirana.
prvo- lipše ne noćit u CG (i sigurnije)
drugo- gužve će te uhvatit u CG..odužit će se do škodera
treće- sutra škoder-tirana.. kratka, ravna dosadna cesta.. vožnja nezanimljiva (ne uzmemo li u obzir izbjegavanje kamikaza)

i guštaj u dionici Tirana-Elbasan-Ohrid PREKRASNA!! dobar
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimesri 31 srp 2013, 11:02

dobar Pa nek je sa srećom,
kada god krenuli nek Vas sreća prati,
da se navozate i nauživate i naravno sve to nama pokažete..
rendeer cuga 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimesri 31 srp 2013, 15:02

Hvala svima. Izi - mislio sam Kupari - Skoder na albanskoj strani ali te ne kuzim napisao si ostati u Baru, a potom da je bolje ne nociti u CG malo sam zbunjola daj pojasni mi molim te
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimesri 31 srp 2013, 15:05

tiskarska greška :-P
DA u cg ;)do Bara, i onda od Bara do tirane.
tako bi ja Smile


Zadnja promjena: izigoing; čet 01 kol 2013, 08:05; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimesri 31 srp 2013, 16:33

izigoing je napisao/la:
DA u cg ;)do Bara, i onda od Bara do tirane.
tako bi ja Smile


Kroz CG imam namjeru proci u jednom danu bez puno zaustavljanja, a okupati se i nociti u kampu u Shkoderu (Albanija) - dionice voznje sam podijelio polazeci od 250 ccm i 2 osobe Shocked Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitimesub 03 kol 2013, 10:19

Nakon uskladjivanja godisnjeg termin polaska je 06.09. Nadam se zadnja izmjena.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka   Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rijeka - Zadar - Rijeka (na sok) ...
» Pozdrav iz Skoplja-Makedonija
» Ohrid Makedonija ili 2500 km za 250 ccm3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: