Početna stranicaPretraľnikVUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija 610RegistracijaLogin

 

 VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Vjerna Učiteljica
girl
girl
Vjerna Učiteljica


Broj postova : 1481
Godina imam : 44
Prebivalište : ZG
Vozim : kad narastem, vozit ću
Na forumu od : 13.07.2010

VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Empty
PostajNaslov: VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija   VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Icon_minitimeuto 30 tra 2013, 14:52

VUKOVI ZA PČELICE
2. hrvatska humanitarna likovna motociklistička kolonija


Grad Gospić i Moto klub Crazy Wolf's 25. i 26. svibnja 2013. organiziraju likovnu koloniju humanitarnog karaktera pod imenom „Vukovi za Pčelice“ u Smiljanu kraj Gospića.
Ohrabreni prošlogodišnjim uspjehom kolonije, dobrim odazivom likovnjaka, medijskim interesom, potporom lokalne zajednice, a povrh svega ostvarenim ciljem da se prikupe sredstva za „Vilu“, i ove godine nastavljamo ovu jedinstvenu i plemenitu akciju.
Stoga, pozivamo likovne umjetnike-motoriste da nam se pridruže u pitoresknom Smiljanu, gdje bi u prijateljskom ozračju stvarali umjetnička djela koja ćemo uoči Dana grada Gospića koji je 22. srpnja, prikazati na prigodnoj izložbi, a potom i prodati na javnoj dražbi. Kako prihod od prodanih umjetnina ove godine Grad Gospić donira Udruzi djece s posebnim potrebama „Pčelice“ , želja nam je u sklopu kolonije organizirati i likovnu radionicu za „Pčelice“.
Sudionicima likovne kolonije Grad Gospić osigurava paket osnovnih akrilnih boja, platna i papir za akvarel, a domaćini MK Crazy Wolfs omogućuju smještaj, hranu i prigodni program. Mole se potencijalni sudionici da ponesu vlastite palete i kistove i svoj materijal, ukoliko se žele izraziti nekim drugim likovnim tehnikama. Svi posjetitelji, znatiželjnici i simpatizeri su dobrodošli.
Krajnji rok za prijavu za sudjelovanje na ovoj likovnoj koloniji jest ponedjeljak, 20.05.2013.

Kontakt-osobe za prijave i podrobnije informacije: Mile 098/756-050 , Ana 091/152 66 71
[Vrh] Go down
Vjerna Učiteljica
girl
girl
Vjerna Učiteljica


Broj postova : 1481
Godina imam : 44
Prebivalište : ZG
Vozim : kad narastem, vozit ću
Na forumu od : 13.07.2010

VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Empty
PostajNaslov: Re: VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija   VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Icon_minitimepon 06 svi 2013, 17:36

Dragi forumaši, molim vas da razglasite ovo svim potencijalnim sudionicima iz vaših redova. Unaprijed falalepa . pusa2

Oni koje sam prošle godine zvala telefonski: poziv vrijedi i za ovu godinu.



[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Empty
PostajNaslov: Re: VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija   VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Icon_minitimepon 06 svi 2013, 20:27

pozdrav Vjerna,ne bi te dugo,gdje si,kako si?

svaka ova kacije je hvale vrijedna,
cestitke svim ucesnicima dobar
[Vrh] Go down
Vjerna Učiteljica
girl
girl
Vjerna Učiteljica


Broj postova : 1481
Godina imam : 44
Prebivalište : ZG
Vozim : kad narastem, vozit ću
Na forumu od : 13.07.2010

VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Empty
PostajNaslov: Re: VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija   VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Icon_minitimeuto 07 svi 2013, 18:35

Bosqeto je napisao/la:
pozdrav Vjerna,ne bi te dugo,gdje si,kako si?

svaka ova kacije je hvale vrijedna,
cestitke svim ucesnicima dobar



Lije ppozdrav i tebi, Bosqeto i hvala na podršci! Very Happy

Super sam, na forumu me nije bilo iz razloga što sam neko vrijeme bila u svađi s T-comom, no živa sam, zdrava sam, sretna sam i trudim se da ovaj svijet bude bolje mjesto za život. Naravno, uvijek nečeg fali, no ja se ne smijem žaliti.

Imamo podršku gradskih institucija, medija, lokalnih kulturnjaka, građana pa čak i biskupa- moji dragi prijatelji Crazy Wolf's se godinama bave humanitarnim radom, no ovo je nešto posebno i drugačije jer podrazumijeva interakciju, druženje ljudi iz različitih priča koji zajedno čine dobro i lijepo i svrhovito i želimo da to postane tradicija. Oko kolonije se veže nekoliko kulturnih događanja (sama kolonija, koncert, likovna radionica za djecu, izložba radova s kolonije i dokumentarnih fotografija i aukcija). Najljepši dio priče je da se pomogne potrebitima i to što se stvaraju divna prijateljstva. Više o svemu tome ću vam napisati kada to sve završi, stavit ću i fotke.
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Empty
PostajNaslov: Re: VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija   VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Icon_minitimesri 08 svi 2013, 18:54

dobar dobar
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Empty
PostajNaslov: Re: VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija   VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Icon_minitimečet 09 svi 2013, 10:27

Pozdrav Vjerna, svaka čast za akciju i trud,
iskrena mi je želja da sve prođe kako si i zamislila,
nadam se da će biti druženja i provoda a naravno,
da će Kolonija ispuniti očekivano..! dobar
[Vrh] Go down
Vjerna Učiteljica
girl
girl
Vjerna Učiteljica


Broj postova : 1481
Godina imam : 44
Prebivalište : ZG
Vozim : kad narastem, vozit ću
Na forumu od : 13.07.2010

VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Empty
PostajNaslov: Re: VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija   VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Icon_minitimečet 09 svi 2013, 15:43

Hvala na potpori i dobrim željama! Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Empty
PostajNaslov: Re: VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija   VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
VUKOVI ZA PČELICE 2. hr humanitarna likovna moto kolonija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» MC VUKOVI - Livno BiH
» VUKOVI ZA VILU 1. hrvatska humanitarna likovna motokolonija
» II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: