Početna stranicaPretraľnikII Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda 610RegistracijaLogin

 

 II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
mkbaranja
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 8
Godina imam : 38
Prebivalište : Jagodnjak, Baranja
Vozim : Gilera Runner VX 125
Na forumu od : 27.07.2009

II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda Empty
PostajNaslov: II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda   II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda Icon_minitimepon 26 srp 2010, 00:03

30.7 - 1.8.2010

POZIVAJU SE SVI BIKERI, BIKER-ice, MOTO KLUBOVI, LJUBITELJI MOTORA I MOTO SPORTA DA UVELICAJU OVAJ TRENUTAK SVOJIM DOLASKOM, UZ UGODNO DRUSTVO, VRELU ATMOSFERU I ODLICNI ROCK & ROLL...

Moto Klub Baranja organizira :

II. moto druzenje koje ce se odrzati na SRC DJOLA U DARDI.

U sklopu druzenja organizirati ce se humanitarna akcija U ZNAK SJECANJA NA NASU DRAGU SUMJESTANKU ROMANU PINTARIC KOJA JE BOLOVALA OD HODGKINOV-OG LIMFOM-A.

Nazalost nasa draga Romana nije vise sa nama.
Bolest je bila jaca od nje, ali nismo odustali jer znamo da ona to nebi htjela.
Sav prihod koji se skupi na susretu dati cemo njezinim roditeljima.

Nadam se da cete doci u sto vecem broju i pokazati svima da i mi motoristi imamo srce, te da mozemo i zelimo pomoci drugima, a mi vam zelimo dokazati da smo dostojan klub i da cemo vas dobro ugostiti.

information:

mkbaranja@net.hr +385 99 722 6958 ----Nikola Zrakic_____DZONI
+385 98 446 088

kuki_mk_baranja@net.hr +385 99 829 3150 ----Igor Kukovec_____KUKI

mico_mk_baranja@net.hr +385 98 9000 249 ---- Milorad Djurdjevic_____MICO
___________________________________________________________


ZA VAS SMO OSIGURALI:

BESPLATAN ULAZ

SIGURAN I CUVANI PROSTOR ZA KAMPIRANJE

PITKA VODA

TUSEVI

WC

PRIBOR ZA PECANJE I KUPACI KOSTIM JE OBAVEZAN, JER SE U SKLOPU SVEGA NALAZE DVA PRELJEPA JEZERA OD KOJIH JE JEDNO NAMJENJENO ZA BAJKERSKI RIBOLOV, A DRUGO ZA RASHLADJIVANJE UZ PIVO I ROCK & ROLL


U NASTAVKU VAM DONOSIMO RASOPRED MOTO DRUZENJA:

PETAK

12:00 otvaranje II. Moto druzenja, docek i okupljanje motorista, te moto klubova uz casicu dobrodoslice

20:00 rock koncert grupe BENDER

22:00 zavrsetak koncerta, zatim opustajuca atmosfera uz predivno jezero, i priprema bajkera za vatrenu subotu

SUBOTA

12:00 docek preostalih motorista i moto klubova uz casicu dobrodoslice

14:00 besplatan rucak (grah i cobanac od divljaci za sve bajkere skuhan od vrhunske ruke „malih baranjskih“ majstora)

16:00 DEFILE KROZ NACIONALNI PARK KOPACKI RIT U KOJEM CEMO MALO PREDAHNUTI, TE PROBATI DOMACI BARANJSKI SPECIJALITET, A NAKON TOGA SLJEDI POVRATAK U KAMP NA DALJNJE DRUZENJE

18:00 pocetak moto igara (nosenje jajeta u zlici, spora voznja, bacanje gume u dalj, preplivavanje jezera, natezanje uzeta, guranje bacvi motorom ....)

21:00 početak rock koncerta uz grupu HIGH VOLTAGE - ACDC TRIBUTE BAND

22:00 dodjela zahvalnica moto klubovima i natjecanje ljepseg spola u ispijanju piva na soferski nacin - na crijevo

22:30 Nastavak rock koncerta uz grupu NOMEN

Pa zatim nastup grupe FIREBALL koja ce vas zapaliti do kraja

NEDJELJA

budjenje, kava, te besplatni dorucak
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda Empty
PostajNaslov: Re: II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda   II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda Icon_minitimepon 26 srp 2010, 09:34

Ja sam već nakon prvog susreta odlučila da na idući idem - svakako! Samo se nadam da će biti lijepo vrijeme za kupanje i da nitko nije ubacio koju PIRANU ...
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda Empty
PostajNaslov: Re: II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda   II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda Icon_minitimesri 28 srp 2010, 18:22

Ja sam u svatovim Sad
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda Empty
PostajNaslov: Re: II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda   II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda Icon_minitimeuto 24 kol 2010, 20:29

I ovdje sam bila ....https://www.facebook.com/album.php?aid=2081212&id=1429178131
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
Sponsored content





II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda Empty
PostajNaslov: Re: II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda   II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 29.07 - 31.07.2011-----III. moto druzenje MK Baranja, Darda
» Humanitarna akcija
» Humanitarna akcija - Igor Erak
» Humanitarna akcija "Ponovni korak"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: