Početna stranicaPretraľnikintruder 800 trokira kod usporavanja 610RegistracijaLogin

 

 intruder 800 trokira kod usporavanja

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Low
man
man
Low


Broj postova : 17
Godina imam : 42
Prebivalište : zagreb
Vozim : M800
Na forumu od : 29.09.2010

intruder 800 trokira kod usporavanja Empty
PostajNaslov: intruder 800 trokira kod usporavanja   intruder 800 trokira kod usporavanja Icon_minitimesri 24 tra 2013, 20:37

imam suzuki intruder m800, model 2006
prije nekih par dana primjetio sam da mi trokira kod kocenja motorom, odnosno, u svakoj brzini kad pustim gas osjetim neke vibracije na pegovima, nepravilni rad, a kad priblizim glavu na tank kao da se cuje i neko lupanje u odredjenom rasponu okretaja (u svakoj brzini jednako, ali nemam obrtomjer pa ne znam na koliko okretaja). kod jaceg kocenja se cak i ugasio 2-3 puta, vibracije su tolike da se ne moze zadrzati prilikom saltanja u nizu pa se ugasi
zamjenio sam ulje u motoru i kardanu, ali problem je ostao. stavio sam i novi akumulator jer je stari vec bio slab. svjecice i filteri zamjenjeni prije 6000 km. auspusi su buseni, mislio sam da je mozda lambda sonda osla, ali ne pali mi se kontrolna lampica od struje.

ima neko ideju sto bi to moglo bit?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




intruder 800 trokira kod usporavanja Empty
PostajNaslov: cccc   intruder 800 trokira kod usporavanja Icon_minitimesri 24 tra 2013, 20:51

meni je bilo slicno na straijem modelu 750. bile su dobile membrane. onda sam i ja odradio auspuhe, pa je bilo do svjecica. Filtere cistio skoro 2 putaa u sezoni jer puno vozim. kreni redomkod intrudera zna hebati i regler, sto je bilo kod mog 1400. javi kaad napravis
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

intruder 800 trokira kod usporavanja Empty
PostajNaslov: Re: intruder 800 trokira kod usporavanja   intruder 800 trokira kod usporavanja Icon_minitimesri 24 tra 2013, 21:29

...mozda je prljava benzina,ili te malo struja sex ,pokušaj provjerit struju
[Vrh] Go down
Low
man
man
Low


Broj postova : 17
Godina imam : 42
Prebivalište : zagreb
Vozim : M800
Na forumu od : 29.09.2010

intruder 800 trokira kod usporavanja Empty
PostajNaslov: Re: intruder 800 trokira kod usporavanja   intruder 800 trokira kod usporavanja Icon_minitimepon 24 vel 2014, 13:35

evo da i odgovorim u ovu temu
naime, prljavi benzin je bio uzrok vecine problema. a i neispravna klema na akumulatoru
tako da kad su vibracije postale vece prilikom usporavanja, motor je trokirao
[Vrh] Go down
Sponsored content





intruder 800 trokira kod usporavanja Empty
PostajNaslov: Re: intruder 800 trokira kod usporavanja   intruder 800 trokira kod usporavanja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
intruder 800 trokira kod usporavanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» aquila gv250 trokira.
» Cukanje (trokira) gv250 efi
» motor trokira dok se ugrije ... Bandit 650 N
» Intruder "FaceLifting"
» Intruder 1400

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: