Početna stranicaPretraľnikCentralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250 610RegistracijaLogin

 

 Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
nikkos
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3
Godina imam : 51
Prebivalište : belgrade
Vozim : Hyosung Aquila gv 250
Na forumu od : 27.08.2011

Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250 Empty
PostajNaslov: Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250   Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250 Icon_minitimesri 24 tra 2013, 12:26

Prodaje li ko ili da li se moze kupiti u Hrvatskoj i po kojoj ceni?
Unapred hvala!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250 Empty
PostajNaslov: Re: Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250   Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250 Icon_minitimečet 25 tra 2013, 10:59

Ako netko to i prodaje, cijena će biti puno previsoka za nešto malo cijevi i željeza.... Ako iakako možeš, naruči u jednome paketu više potrebnih rez. dijelova, a taj štender ti bez problema može izraditi svaki priučeni bravar. Najvažnija stvar je dovoljno jaka opruga koja će ga držati zatvorenog u vožnji, bez lupanja i vibracija.

Ja sam si taj štender sam napravio, cijena izrade praktički je zanemariva.

http://www.hyosungparts.asia/index.php?main_page=product_info&products_id=793

http://www.whygostock.com/center-stand-gv250/
[Vrh] Go down
nikkos
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3
Godina imam : 51
Prebivalište : belgrade
Vozim : Hyosung Aquila gv 250
Na forumu od : 27.08.2011

Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250 Empty
PostajNaslov: Re: Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250   Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250 Icon_minitimečet 25 tra 2013, 23:01

Tako sam i ja mislio i otisao kod majstora koji je poznat u Beogradu i sire (da ga ne reklamiram) da mi napravi stender i kres bar i na moje cudjenje odgovorio mi je da za aquilu je to vrlo tesko izvodljivo....
Imam drugara koji ima isti motor i iste prohteve, pa me interesujje, posto si vec pravio sam, bil napravio jos dva i po kojoj ceni?
Unapred hvala
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250 Empty
PostajNaslov: Re: Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250   Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250 Icon_minitimepet 26 tra 2013, 07:31

Pa trenutno uopće nemam vremena za tako nešto, bavim se nekim drugim stvarima (još moram dovršiti ralicu za veliki traktor); a osim toga prodao sam i Aquilu, tako da nemam po čemu uzeti mjere..

To ti može napraviti bilo koji bravar, ili netko tko zna zavarivati željezo.

http://www.freewebs.com/mirage250/Gv250%20Centerstand.jpg

[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250 Empty
PostajNaslov: Re: Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250   Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250 Icon_minitimepet 26 tra 2013, 11:24

Za orjentaciju, ako ideš kod bravara za izradu... ne bi te trebao koštat preko 47,20 USD odnosno oko 36,10 Eura... naime, toliko dođe original (plus nešto "shipping-a" tj. dostave) iz Koreje, tj preko www.hyosungsource.com - upravo potražio da ti mogu reć cijenu od tamo... (opruga nije u cijeni) ...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250 Empty
PostajNaslov: Re: Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250   Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Centralni nogar(stender) za hyosung Aquilu gv250
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pitanje vezano uz Aquilu GV250
» Prodajem Hyosung Aquilu 250i , 2008.g.
» hyosung gv250

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr.-
Forum(o)Bir: