Početna stranicaPretraľnikLanac Regal Raptora 610RegistracijaLogin

 

 Lanac Regal Raptora

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 49
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Lanac Regal Raptora Empty
PostajNaslov: Lanac Regal Raptora   Lanac Regal Raptora Icon_minitimepet 08 oľu 2013, 15:33

Kolega ima regal raptora spyder 250 i treba mjenjati lanac a možda i lančanike !
Moje pitanje je dali paše s nekog drugog motora lanac i lančanici jer neće orginal kineski nego neki provjereni (npr. DID) ?

Ako znate s kojeg motora paše bit će vrlo zahvalan !
[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

Lanac Regal Raptora Empty
PostajNaslov: Re: Lanac Regal Raptora   Lanac Regal Raptora Icon_minitimepet 08 oľu 2013, 21:57

ne paše s nijednog motora..koliko ima km na motoru?..jer, lančanici mu nisu otišli..ali zato lanac odlazi samo tako..i to bilo koje marke..najizdržljiviji mi se pokazao originalni kineski..svi ostali se razvuku nakon 10-12000km...lanac odlazi zbog velike dužine lanca...prilikom vožnje dolazi do naglog zatezanja i otpuštanja lanca, isto kao i kod šaltanja..pa se zato lanac jako brzo razvlači..i to uglavno parcijalno..redovno čiščenje i još redovitije podmazivanje donekle mu produžuje vijek ali ništa jako bitno
za novi lanac nazovi 095/ 9061079 ili na www.motodijelovi.hr ... lanac ima 124 karike a korak je 535..ali to još neka provjeri u beta motu, jer nemogu nači gdje sam zapisao....ako se još kaj sjetim napišem..ili nek me slobodno kontaktira za bilo kaj o spyderu
rendeer
[Vrh] Go down
 
Lanac Regal Raptora
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novo od tvorca Regal Raptora
» lanac za Venox
» Lanac za Venoxa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: