Početna stranicaPretraľnikRijeka i okolica - Page 13 610RegistracijaLogin

 

 Rijeka i okolica

Go down 
+26
pinetree.rg
Medevelin
Bosqeto
darko68
rikitumba
ninek
custom rider
vroc-bobi
Deda Mraz
fire fox
zed12
Genesis051
Reponja
TommyZG
rdhipi
vulkan
magna
baraka
cro.chopper
Ivan-Shadow
breed
pozarart
rifireman
Safet(y)
Lars_Viking
crocopzmaj
30 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 24 ... 36  Next
Autor/icaPoruka
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimečet 30 svi 2013, 22:43

To ti je ta predivna riječka mikroklima; Na Zametu pljusak, na Vežicama bura, na Drenovi oboje.
Inače, misliš si, kako voziš, tako se i vrijeme mijenja.. Niš od toga, redovito se čujem sa kolegama
mobitelom (ekspresisti, po cijeloj Ri i okolici nas ima) i rijetko je u 2 dijela grada isto vrijeme...

Nego, da se prokurč1m, sklopio se motor, regan i spreman! Sad sam malo ozebao pa čekam sunce
za Hirter (Milord ili MB)... Neki planovi?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimepet 31 svi 2013, 09:50

Što se mene tiče ako sve bude po planu i sutra bude neko razdoblje bez kiše može kava u Milordu - ne znam za ostale ali bi mogli duugo se nismo okupili na kavica1
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimepet 31 svi 2013, 09:51

Inače u onih par vožnji što sam napravio pokiso ko miš više puta - 2x sam kriv računam kratko je i mrzi me navlačiti kišno odjelo heb ga What a Face
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimepet 31 svi 2013, 10:50

Za sutra kažu popodne da bi trebalo bit normalno. bez kiše.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimesub 01 lip 2013, 10:03

biker2 I ča onda se nalazimo ili kej? biker2

Ajmo ljudi - normalno vrijeme palipilu
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimesub 01 lip 2013, 10:44

može ali tek sutra.

danas obiteljske obaveze
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimesub 01 lip 2013, 13:26

A dobro, s obzirom da ste svi u nekom poslu ili se vozite ( Wink ) ja lijepo idem radit u vrt pa ako me tko treba zna di sam. Mobitel imam sa sobom ...

sator
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimened 02 lip 2013, 07:50

ajmo đir danas!!!!!


na piće kod milorda oko 11 i onda odlučimo dokle ćemo?!

negdje u istru ili ćemo lokalno tu crikva, vinodol, krk, grobnik...
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimened 02 lip 2013, 08:39

Ja na izborima - dežuran. A poslije sam u poslu popodne.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Ivan-Shadow
man
man
Ivan-Shadow


Broj postova : 321
Godina imam : 46
Prebivalište : Kastav
Vozim : Honda Shadow VT 750 ACE
Na forumu od : 18.11.2012

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimened 02 lip 2013, 10:04

Ja na putu prema Novom Sadu Very Happy
[Vrh] Go down
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimened 02 lip 2013, 10:13

Ja sam za, ne bježim u Novi Sad i ne bavim se politikom, pa mogu piti pivu. Doduše, malo manje nego sinoć, ali i dalje mogu.
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimened 02 lip 2013, 10:30

ja se oblačim i eto me u milorda
[Vrh] Go down
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimened 02 lip 2013, 10:32

A ja ću za nekih 40ak minuta biti dole.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimened 02 lip 2013, 11:19

Uvijek kasno pročitam dogovore No idem dalje na misu pa nešto raditi ionako vidim Crocapa na okupljanju u subotu, a bude prigode za upoznati reponju
[Vrh] Go down
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimened 02 lip 2013, 16:00

Naravno, sada sam se opet aktivirao pa će me biti posvuda.
Danas sam upoznao crocopzmaj-a, popili cugu i napravili đir do Plomina. Nisam ni sam znao
koliko mi je trebao đir, makar i kraći. Sljedeći tjedan će biti sunčan pa će biti toga i više...

Nego, po pitanju nalaženja; Kad su nam već zapisani brojevi mobitela, mogu ubuduće (kad
vidim na vrijeme) poslati poruke najave (imam besplatne poruke) pa da se stignemo organizirati.

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimened 02 lip 2013, 16:07

DA dobra ideja
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimened 02 lip 2013, 19:29

VN okupljanje se objedinilo sa Čunga Lunga - Mjesto je Drežnik Grad Plitvice (originalno mjesto VN - ovaca). Svi koji idu uz Rijeke možemo se organizirati u jednu grupu okupljanje u Milordu oko 9,00 kava - oko 9,30 sati polazak predloženi pravac je preko Delnica, Ravna Gora, Vrbovsko , Josipdol, Slunj i Drežnik.

1. Djoni + 1
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimened 02 lip 2013, 20:08

Djoni_Gitara je napisao/la:
VN okupljanje se objedinilo sa Čunga Lunga - Mjesto je Drežnik Grad Plitvice (originalno mjesto VN - ovaca). Svi koji idu uz Rijeke možemo se organizirati u jednu grupu okupljanje u Milordu oko 9,00 kava - oko 9,30 sati polazak predloženi pravac je preko Delnica, Ravna Gora, Vrbovsko , Josipdol, Slunj i Drežnik.

1. Djoni + 1

šta nije bolje preko senja?

ako zed ne zezne možemo sačekat i njega, on bi krenuo oko 8 tako da bi to bilo taman to
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimened 02 lip 2013, 20:21

Može i preko Senja ali dođe malo dalje OK čekamo Zeda čuo sam se sa Larsom tako da je trenutno 4 motora sa Zedom.
[Vrh] Go down
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 15:36

Evo meni odgovara, ja dođem do Milorda pa idemo dalje, nisam za rutu preko Senja, subota je i sezona počinje, bude puno prometa na toj cesti do Senja.
Pokret u 9:30 iz Milorda, ruta kako god Vi odlučilii.
Tko kasni ne čekamo,nek nas stigne po putu, tako i onako smo spori zbog Djoni-a sex
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 16:43

zed12 je napisao/la:
Evo meni odgovara, ja dođem do Milorda pa idemo dalje, nisam za rutu preko Senja, subota je i sezona počinje, bude puno prometa na toj cesti do Senja.
Pokret u 9:30 iz Milorda, ruta kako god Vi odlučilii.
Tko kasni ne čekamo,nek nas stigne po putu, tako i onako smo spori zbog Djoni-a sex

iagree
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 17:48

crocopzmaj je napisao/la:
zed12 je napisao/la:
Evo meni odgovara, ja dođem do Milorda pa idemo dalje, nisam za rutu preko Senja, subota je i sezona počinje, bude puno prometa na toj cesti do Senja.
Pokret u 9:30 iz Milorda, ruta kako god Vi odlučilii.
Tko kasni ne čekamo,nek nas stigne po putu, tako i onako smo spori zbog Djoni-a sex

iagree

Zaboravio sam napisati da kineza puštam na servisu pa na susret idemo žena i ja sa APN 4 starim 30 god nadam se da nije problem lol! guza
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 18:44

ako bude trebalo i na leđima te nosimo Exclamation
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 19:09

crocopzmaj je napisao/la:
ako bude trebalo i na leđima te nosimo Exclamation

Znao sam da si pravi dobar dobar stvarno dajem sutra da se malo servisira i zamjene svjećice a kada se lampice zamjene kinez ide ko .... confused
[Vrh] Go down
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitimepon 10 lip 2013, 21:52

Ima li zainteresiranih za lagani vikend-đir? Naravno, prvo KavaPiva upoznavanja (ja nisam lak dečko, ne slijedim
svakoga na cesti..) lol!

Znam da ste se nađirali za vikend, ali ja sam si skrpao svoju Sonju (Viragičino ime), obuo je i skinuo zaštitni sloj gume,
pa mi sada plače u garaži. Hoće van...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rijeka i okolica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 13 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rijeka i okolica
[Vrh] 
Stranica 13 / 36.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 24 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Split i okolica
» osijek i okolica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: