Početna stranicaPretraľnikRijeka i okolica - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Rijeka i okolica

Go down 
+26
pinetree.rg
Medevelin
Bosqeto
darko68
rikitumba
ninek
custom rider
vroc-bobi
Deda Mraz
fire fox
zed12
Genesis051
Reponja
TommyZG
rdhipi
vulkan
magna
baraka
cro.chopper
Ivan-Shadow
breed
pozarart
rifireman
Safet(y)
Lars_Viking
crocopzmaj
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 36  Next
Autor/icaPoruka
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimečet 29 stu 2012, 07:55

Anarhija = oblik društva u kojem bi se nastojalo poništiti svaki oblik nametnutog autoriteta; anarhisti vjeruju u čovjekovu prirodnu sposobnost autokontrole...

Preuzeto sa wikipedije, zvuči prilično dobro roker ...ok, u nedjelju u 12, nastojaću doći
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
Ivan-Shadow
man
man
Ivan-Shadow


Broj postova : 321
Godina imam : 46
Prebivalište : Kastav
Vozim : Honda Shadow VT 750 ACE
Na forumu od : 18.11.2012

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimečet 29 stu 2012, 11:47

Moze. U 12 u Galiji. Vidimo se.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimečet 29 stu 2012, 16:19

OK nedjelja 12 u Galiji - dolazim.
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimečet 29 stu 2012, 16:57

pozarart je napisao/la:
Ako ne grete preko 80 mogal bi vas stić!!! A još mi i puko lanac!!!

što si se ti ušutio? ako je pukao lanac, laganini na noge, pa možeš preći tih 482 metra i 50 stepenica do galije
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimečet 29 stu 2012, 20:07

Ok, malo gledam prognozu, izgleda da će u subotu biti ok vrijeme, u nedjelju kiša, možda snijeg... Bohmann
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimečet 29 stu 2012, 20:38

Hm ... Eb-ga mislim da je osnovno i bitno odrediti dan bez obzira na vremensku prognozu i pri tome nije bitno kako tko dođe motorom autom rolama busom ... ZNAČI DAN PRVO! (jooj zvuči anarhistički)
[Vrh] Go down
baraka
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 9
Godina imam : 52
Prebivalište : PULA
Vozim : yamaha virago xv 750
Na forumu od : 22.11.2012

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimečet 29 stu 2012, 21:01

Za ovakve uvjete ča prognoziraju bin mora stavit sanjke na moga Viraga , za prit do Opatije
ili Plominskega Vidikovca Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy titanik titanik titanik titanik titanik titanik titanik titanik titanik titanik



nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimečet 29 stu 2012, 21:07

baraka je napisao/la:
Za ovakve uvjete ča prognoziraju bin mora stavit sanjke na moga Viraga , za prit do Opatije
ili Plominskega Vidikovca Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy titanik titanik titanik titanik titanik titanik titanik titanik titanik titanik



nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me

to je i najbolje, ja se nadam u subotu snijeg, pa na platak, a u nedjelju platiti pivo za ekipu
[Vrh] Go down
Ivan-Shadow
man
man
Ivan-Shadow


Broj postova : 321
Godina imam : 46
Prebivalište : Kastav
Vozim : Honda Shadow VT 750 ACE
Na forumu od : 18.11.2012

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimečet 29 stu 2012, 21:16

Mogu napravit "grtalice" u 3 maju za motor he he.Šala mala. Vidimo se u nedjelju.


Zadnja promjena: Ivan-Shadow; čet 29 stu 2012, 21:20; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
baraka
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 9
Godina imam : 52
Prebivalište : PULA
Vozim : yamaha virago xv 750
Na forumu od : 22.11.2012

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimečet 29 stu 2012, 21:19

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy






Laughing
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimepet 30 stu 2012, 11:13

a jeste tražili snijeg, e pa eto pao
[Vrh] Go down
baraka
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 9
Godina imam : 52
Prebivalište : PULA
Vozim : yamaha virago xv 750
Na forumu od : 22.11.2012

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimepet 30 stu 2012, 11:22

crocopzmaj je napisao/la:
a jeste tražili snijeg, e pa eto pao


Nismo ga iskali takova je prognoza bila. Nič umesto na Viragu vikend ćemo ganjati sa Quadon po boškah u Puli Very Happy Very Happy Very Happy

moramgibat moramgibat moramgibat moramgibat moramgibat moramgibat
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimesub 01 pro 2012, 09:28

jutros pao glanc motora
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimesub 01 pro 2012, 10:44

Pa kada imaš što dobro glancati - ja dolazim sa prljavim motorom Smile
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimesub 01 pro 2012, 11:46

Nažalost ja neću moći doći, popodne idem za ZG, drugi put se vidimo...

Cheers cuga
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimesub 01 pro 2012, 20:56

Sa motora? Ste sigurni? Ja bio u Opatiji večeras i bila kiša. Tako da po prognozi ne bi trebalo bit za motorisanje.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimened 02 pro 2012, 19:19

eto bješe ekipa sa kvarnera.

malo nas vrijeme nije poslužilo, pa tako i slike izostaše, ali bit će već prilike.

naravno i samo da se naglasi, najjači ipak dođoše po kiši, a na kraju i odoše sa kišom.

pozzz ekipi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimened 02 pro 2012, 19:29

Pozz svima koji su došli - bilo je dobro tek kada sam sjeo u auto vidio sam da je 3 sata proletjelo Laughing
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimened 02 pro 2012, 19:30

svaka čast

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimened 02 pro 2012, 19:31

Djoni_Gitara je napisao/la:
Pozz svima koji su došli - bilo je dobro tek kada sam sjeo u auto

Question Question Question Question Question



















guza
[Vrh] Go down
rifireman
cro chopper forum
cro chopper forum
rifireman


Broj postova : 510
Godina imam : 57
Prebivalište : Rijeka-Saršoni
Vozim : Suzuki Intruder c800
Na forumu od : 27.07.2008

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimened 02 pro 2012, 19:57

Ma bilo je super;
došo doma mokrih jaja;
od Viškova susnježica;
natpis na rukavicama "waterproof"- neznam kako prevesti
Sve u svemu super;



Nadam se dobar ispravak od Djoni_Gitara; da Magna nije zbunjen
Pozz svima koji su došli - bilo je dobro; tek kada sam sjeo u auto vidio sam da je 3 sata proletjelo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimened 02 pro 2012, 20:33

Ma bilo je super a Magna nije pročitao sve do kraja čini mi se Evil or Very Mad napisao sam tek kada sam sjeo u auto primjetio sam koliko je vremena prošlo 3 sata spike prošlo kao 3 minute dancingbanana a možda Magna i malo zaheb.....ava roker
[Vrh] Go down
Ivan-Shadow
man
man
Ivan-Shadow


Broj postova : 321
Godina imam : 46
Prebivalište : Kastav
Vozim : Honda Shadow VT 750 ACE
Na forumu od : 18.11.2012

Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimened 02 pro 2012, 20:41

Mislim da ga je pojam "auto" sablaznio.Nažalost po ovakvom vremenu i najhrabriji odustaju.Bolje čitav motor i kosti .Istina,vrijeme je brzo prošlo.I bilo je super vidjeti ljude različitih profesija na jednom mjestu a iste ljubavi prema motorima-chopperima.Drugi put sigurno sa motorima i neka duža relacija a ne samo šank Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimened 02 pro 2012, 20:49

Samo sam želio reći da je bilo SUper, a zaboravio točka - zarez; ebga skleroza kao u vicu o mladoj starleti i starom milijunašu Wink

Udala se mlada starleta za szarog milijunaša i misli ništa od sex-a.
Prva bračna noć a isti joj kaže: "Znaš spavamo u odvojenim sobama i kada mogu pokucam na vrata i izvršim bračnu seksualnu dužnost".
Starleta legene u krevet i spremi se za spavanje već pripremljena na možda jedamput godišnje sex sa mužem milijunašem. Ali na vratima se čuje kuc kuc i uđe stari milijunaš i kaže:
"Srce moje idemo obaviti bračnu sex dužnost".
Nakon 25 minuta sexa poljubi je i izađe iz sobe.
Starleta pomisli "Ovo i nije loše još uvijek može" i krene spavati.
Nakon 15 minuta ponovno kucanje na vratima i stari milijunaš ponovi sex sa istim opravdanjem pa je poljubi i izađe.
Starleta pomisli "ovo je i dobro dva puta na noć u tim godinama" i krene na spavanje.
Ali nakon 15 minuta se ponovno čuje kucanje i sve iz početka. Kada je milijunaš izašao starleta pomisli ovo ide super ali konačno malo sna, aliii nakon 15 minuta čuje kucanje i evo starog milijunaša.
Nakon toga se ponovi kucanje na vratima - sex poljubac - 15 minuta pauze pa kucanje još tri puta. Starleta već izgubljena i upravo zadrijema kada na vratima ponovno kuc kuc i uđe stari milijunaš i kaže "Srce moje idemo obaviti bračnu sex dužnost".
Na to će starleta "Dragi ne mogu više ovo ti je sedmi (7) put.
Na to će stari milijunaš "Mooolim koji put?"
SEDMI viče starleta.
na to će stari milijunaš "Ah ta moja prokleta skleroza".
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitimened 02 pro 2012, 20:51

Ivan-Shadow je napisao/la:
Mislim da ga je pojam "auto" sablaznio.Nažalost po ovakvom vremenu i najhrabriji odustaju.Bolje čitav motor i kosti .Istina,vrijeme je brzo prošlo.I bilo je super vidjeti ljude različitih profesija na jednom mjestu a iste ljubavi prema motorima-chopperima.Drugi put sigurno sa motorima i neka duža relacija a ne samo šank Smile

Slažem se Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rijeka i okolica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka i okolica   Rijeka i okolica - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rijeka i okolica
[Vrh] 
Stranica 2 / 36.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: